Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pol-Gre 1:0 - trzeba podkreślić prawie bezbłędną grę w defensywie - trójka Kłos, Głowacki, Radomski była nie do przejścia przez niezłych technicznie Greków. Było dużo zaciętej walki w środku pola , aczkolwiek Szymkowiak nie miał najlepszego dnia . Aktywni Krzynówek , Mila i cofniety Żurawski stwarzali zagrożenie dla rywala na tyle duże ,że Grecy nie odważyli się odkryć mimo niekorzystnego rezultatu przez większą część meczu. Rasiak potwierdził,że jego atutem jest gra głową i niestety nic więcej. Grecy grali nowoczesny futbol - dużo z pierwszej piłki , gra blisko przeciwnika , dobra asekuracja. Nasi nie odstawali pod żadnym względem a nawet jak stwierdził po meczu Rehagel jego piłkarze chyba byli nieco zaskoczeni zaciętością tego towarzyskiego meczu. Mecz oglądany z trybun był wg mnie szybki i interesujący - podobno relacja telewizyjna nie oddała wszystkich walorów spotkania . Podobno zawiedli akustycy , którzy nie potrafili przekazać pozytywnej energii bijącej z trybun a realizatorzy przeoczyli kilka interesujących szczegółow nad którym napracowali sie organizatorzy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem mecz był cieniutki...

podniecanie się wynikiem (po kuriozalnej bramce) jest budowaniem optymistyczne atmosfery przed wysoką przegraną ze Szwedami w przyszłym tygodniu... :)

 

jak zagramy tak samo z Anglikami to zrobimy chłopakom fajny prezent :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zagramy tak samo skutecznie w defensywie z Angolami jak z Grekami to jestem spokojny o wynik. Czy mecz był cienki czy też nie to subiektywne odczucie natomiast jeżeli ktoś ma powody do zmartwienia to raczej Grecy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle źe Grecy nie mają Owena, Heskeya i Scholesa. Plus jeden lub dwa rzuty wolne wykonywane przez Beckhama. Zyczę chłopakom jak najlepiej ale podejrzewam że nie dadzą rady. Pół biedy na Śląskim - może uskrzydleni dopingiem coś zdziałają - ale w Anglii będzie licho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... jesko już podał swój typ, a ja jestem ciekaw waszych typów co do meczu Lech - Legia ?

Ja myślę ,że będzie 2:1 dla Lecha.

Ps. Dziś musze wyprać swój szaliczek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he, he ... co za inwazja lechitów... 6:0 dla Legi, czerwona kartka dla Świerszcza (tego co to z Dugarrym podobno rządził w Birmingham)... i płacz w Poznaniu... hy,hy,hy... a w nowym sezonie Świerszcz ban na dwa lat, Goliński do Wisły, Reis za granicę (np. na Cypr)... a Lech druga liga... hi, hi, hi...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo... bardzo ładny meczyk :)

kilka razy złapałem się na tym, że kibicuje Lechowi :)

Lech musi walczyć ze świetną grą Legii i co to dużo mówić - z pechem, bo Legia gra ostro, na pograniczu, ale tak bywa kiedy się gra o najwyższą stawkę...

ogólnie jako lubelski kibic (Motor Lublin!) jestem za Legią, ale i Lech ujął mnie swoim zacięciem do gry...

 

 

myśle, że Legia nie odrobi w drugiej połowie dwu bramkowej straty, choć... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po meczu....

 

rzut karny to zawsze dramat, zwłaszcza jeśli jest tak absurdalny (przypadkowo nabity)... dramat Lecha zaowocował niesamowitym widowiskiem w końcówce spotkania - druga połowa była wyśmienita!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walery > Wierzyłem w to .

Dziś rano wszedłem do pokoju redakcyjnego moich kolegów z radia i zawiązałem niebieską - ''żałobną ''wstążeczkę wokół szaliczka Legii - który wisi u nich na honorowym miejscu. A co !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera na koniec? Ano, zaczeło się jeszcze przed pierwszą połową kiedy to "kibice" Lecha rozpoczęli mało sympatyczne śpiewy - ale to akurat nic - oraz rzucanie zapalonych rac w sektory Legii. No i od rzemyczka do koniczka. Po meczu z kolei część "kibiców" Legii chciała to sobie odbić i ponieważ nie mogli dostać się do sektora Lecha spróbowali się dostać i na honorową co im tylko częściowo się udało (jak znam życie polowali na Świerszcza i Listkiewicz). Najwięcej to tam było przepychania.

 

Pzdr.

 

PS Radni Poznania jednak mieli rację - trzeba było nie wpuszczać tej przyjezdnej chołoty na stadion wtedy miejscowa chołota siedziałaby spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniała impreza była przygotowana ale Legia przegrała ;-) Oglądając mecz byłem pod wrażeniem gry Dixona Choto . Imponował spokojem , odbierał piłki jak profesor (efektywnie blokował m.in Świra pod koniec meczu ) starał się jak mógł nie robić krzywdy tym małym białym ludzikom którzy dookoła biegali po boisku a czasem nawet był od nich szybszy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troy... a zastanawiałeś się kiedys co by było gdyby Choto grał jako boczny obrońca? Jego trochę ciągnie do przodu i ma do tego predyspozycje. A jego nonszalancja jako bocznego obrońcy nie stwarzałaby aż takiego ryzyka jak w przypadku środkowego. Strasznie ciekaw jestem jakby sobie dał radę jako boczny i ofensywny obrońca.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako boczny,lewy obrońca grywał w Pogoni 2 lata temu ale z powodu braków kadrowych często był wystawiany też jako stoper. Był wówczas szalenie podatny na kontuzje. Więcej się leczył niz grał. Wg mnie jest zbyt wolny jako boczny obrońca . Boczni obrońcy grający w zespołach nastawionych ofensywnie harują na całym boisku , muszą umieć celnie centrować a u niego i z harownaiem i z centrowaniem ...hmm tak sobie. Największą jego zaletą jest odbiór piłki. Choto nonszalancję ma we krwi więc trzeba się do niej przyzwyczaić ;-) Apropos ciągu do przodu to faktycznie jest trudny do zatrzymania ale z partnerami w ataku rozumial się średnio więc przeważnie jego szarże kończyły się niecelnym podaniem. Myślę ,że największy pożytek były z niego jako z defensywnego pomocnika . Niemniej jednak wczorał grał bezbłędnie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem taki pewien. Jak oglądam te baloniaste dośrodkowania w wykonaniu kopaczy polskiej ligi to Choto od średniej nie odbiega. Co do szybkości to wczoraj Zieliński wygrał pojedynek biegowy z Reissem :))) No to na naszą ligię Choto "zdobywa przestrzeń" jak torpeda :) Jak sie zapedzi na polowe przeciwnika to i czasami podac prostopadle pilke potrafi. Poprostu ciekaw jestem jak by to wyszlo. A co do tego ze w Pogoni to nie zabardzo itp... to Włodarczykowi w Legii przedtem tez nie za bardzo szło a teraz proszę! IMHO lepszy od Sagana. Ludzie sie ucza... i pilkarze tez.

 

Pzdr.

 

PS DLa mnie glowny moral z calego tego dwumeczu to... więcej młodych trenerow w polskiej piłce!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam dzisiejszą prasę i bardzo się cieszę, że nie oglądałem dekoracji zwycięzców (wyłączyłem TV równo z ostatnim gwizdkiem sędziego) - pamiętam więc jedynie wspaniały mecz a o burdach i skandalu moge sobie poczytać :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem Choto za swoich czasów szczecińskich więcej się kurował niż grał więc wygląda na to ,że się w Legii rozwinął . Przekonam sie o tym naocznie w przyszłym sezonie bo miło mi donieść ,że od dnia dzisiejszego od godz 1925 można Pogoń Szczecin powitać z powrotem w gronie drużyn I ligowych. Nie straszny nam żaden King Kong z Konga ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troy.. no i to jest jedyna dobra wiadomość tego dnia!!! Gratulacje! Ale to już w zasadzie po poprzedniej kolejce było wiadomo. tzn tego się spodziewałem :)

 

Pzdr.

 

PS Widzew II liga... co za szkoda :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki lolo :-)

 

O godz 1915 było jeszcze 1:1 i pachniało barażami ale tym razem ostatnia minuta była szczęśliwa. Swoją droga w jakim ja kraju żyję - conajmniej kilkanaście tys ludzi było zainteresowanych obejrzeniem meczu Podbeskidzie BB : Pogoń a była jedynie amatorska transmisja radiowa . A potem słychać narzekania tzw działaczy ,że brak sponsorów ,że nie ma pieniędzy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.