Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A propos burd na stadionach, czy takie przyjmowanie kibiców drużyny przyjezdnej nie ma przełożenia na atmosferę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrał się mecz o Superpuchar Włoch.Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando Interu, to Nerazzurri konstruowali akcje, a Roma ograniczyła się tylko do kontrataków i własnie taki jeden z trzech zabójczych wyprowadzili w 13 minucie kiedy to piłke ze środka na pole karne dograł Cristian Panucci. W polu karnym prawdziwe kuriozum, z piłką minął się Zanetti, za daleko wyszedł Toldo, który starał się jeszcze pociągnąć Manciniego za koszulke, jednak nawet to zdało się na nic i Giallorossi po bramce Manciniego wyszli na prowadzenie. Inter który chciał się otrząsnąc szybko został dobity, bo już kilkanaście minut później na 2-0 podwyższył Aquilani strzelając tuż obok bezradnego Toldo. W tej chwili sytuacja Interu wyglądała beznadziejnie, ale 9 minut później wyglądała niestety jeszcze gorzej. Po wspaniałej akcji podpiecznych Luciano Spalettiego, strzelcowi drugiej bramki nie pozostawało nic innego jak skierowanie piłki do siatki. Za nami prawie połowa meczu a na tablicy świetlnej wynik 0-3. Odbrobienie strat wydawało się niemożliwe i graniczyło prawie z cudem...przy tak świetnie dysponowanej w pierwszej połowie obronie AS Romy. Jednak jak już wczesniej zaznaczyłem, połowa meczu była "prawie" za nami...a żeby w drugiej połowie nawiązać jeszcze jakiś kontakt z Rzymianami, potrzebowaliśmy bramki która by nam to umożliwiła a zarazem dodała skrzydeł. Tak też się stało po precyzyjnej wrzutce Luisa Figo w pole karne, piłkę do bramki skierował głową nowy nabytek Nerazzurrich, Patrick Vieira. Do przerwy wynik wyglądał już troszke lepiej i wszyscy liczyli na to, że ta bramka Francuza była zalążkiem drogi Interu do sukcesu.

 

Na drugą połowe spotkania zawodnicy Interu wyszli jakby inni, ze świetnym nastawieniem i wiarą w zwycięstwo. Od razu zaczeli szturmować bramkę Doniego, spychając Rzymian, do obrony. Po kilku akcjach bramka dla Czarno-Niebieskich wisiała na włosku, jednak wynik się nie zmieniał. Wtedy na zmiane zdecydował się Mancio, wprowadzając Crespo za Adriano. Szybko takie posunięcie przyniosło skutek, bo już po czterech minutach przebywania na boisku bramkostrzelny Argentyńczyk zmniejszył straty. W tym momencie wszyscy sympatyzujący z Interem, uwierzyli w obrone trofeum. Słusznie, bo ataki Interu co raz bardziej nękały defensywe Romy i zanosiło się na odbrobienie strat. Giallorossi dzielnie się bronili jednak wszystko to trwało do 74 minuty, wtedy niebywałym podaniem w polu karnym popisał się Crespo, zgrywając piłke do Zlatana, który zauważył na 5 metrze nie pokrytego Patricka Vieire, o spalonym nie mogło być mowy, bo wyraźnie bliżej bramkarza stał Philip Mexes, tym samym nowy nabytek Interu skierował futbolówke do pustej bramki i stadion Interu wybuchł ze szczęscia. Z trzy-bramkowej straty, doprowadzić do wyrównania...niesamowity wyczyn. Potem mecz się troszke wyrównał ale nadal znaczną przewage posiadał Inter. Do końcowego gwizdka sędziego wynik już nie uległ zmianie, choć tuż przed zakończeniem spotkania Ibrahimović miał wyśmienitą okazje, ale minimalnie spudłował. Aby wyłonić triumfatora potrzebna była dogrywka.

 

Po krótkiej przerwie, piłkarze ponownie stanęli do walki. Inter dalej kontynuował swoją inicjatwye, a Roma ograniczała się jak wcześniej do kontrataków. Nagle w 94min. tuż przed polem karnym sfaulowany został Ibra i przed ogromną szansą wyjścia na prowadzenie stanął Inter. Do piłki podszedł Luis Figo, grajacy fenomenalne zawody od pierwszej do ostatniej minuty...tak jakby całe boisko należało i było opanowane przez niego...prawdziwy profesor...Portugalczyk chwilę popatrzył, przymierzył i goooool, fantastyczne uderzenie w długi róg bramki i prowadzimy 4-3. Po bramce podopieczni Roberto Manciniego zaczęli grać spokojniej...usypiając Rome...długo trwającymi wymianami piłki. W 100 minucie przed polem karnym nie pierwszy w tym meczu drybling

(praktycznie wszystkie udane) rozpoczał Figo, został sfaulowany tużprzed linią pola karnego przez Chivu, za co Rumun obejrzał czerowny kartonik. Po tej sytuacji, Inter jeszcze bardziej zaczał kontrolować sytuacje na boisku. Do końca spotkania jeszcze kilka razy Nerazzurri zagrozili bramce Doniego, natomiast stołeczni naszemu bramkarzowi starali się zagrażac tylko po stałych fragmentach gry. Jednak wynik się nie zmienił i Inter po tym dramatycznym spotkaniu, zdołał obronić Superpuchar Włoch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklad na mecze polski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

przyznam, ze poza panem Mila nawet mi sie podona kadra :)

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadra ujdzie, nie jest najgorzej, chociaż każdy kibic pewnie ma swoją ;) Ja np. nie rozumiem obecności Dudka i Wasilewskiego. Trzeba jednak dać Leo popracować i jeśli jego koncepcja poprowadzi do czegoś pozytywnego, to ja jestem za.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kibicach, dobre

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie znajduję zaspołu z którym przegrana naszych "orłów" nie jest możliwa. Za dużo kasy, za mała motywacja. Strasznie bawi mnie też podniecanie się polskich kibiców naszą ligą. To tak jak by na naszym forum jako high-end traktowano amplituner Amator Stereo lub gramofon Bambino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sobie kpią w żywe oczy (sądząc po wypowiedzi Żewłakowa). Żurawski potrafi strzelić bramki dla Celtiku a tu sobie jaja robi. Wywalić to twarzystwo z wyjatkiem może trzech, czterech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi debiutanta który strzelił bramkę bo wyszedł na cukierek wsadzony w gówno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Gustaw

No właśnie na tym forum też padają teksty z rodzaju Daniel polski H-E !

To czemu sie w takim razie dziwisz?

Zmusiłem się dzisiaj do obejrzenia powtórki,:

a> niema przywódcy drużyny na boisku!

b> brak grania z głową, o finezji należy zapomnieć,

c> brak techniki precyzyjnych i szybkich podań,

d> wiekowo są za starzy, wolni i nie widać inteligencji w rozstawieniu akcji ataku.

Z mojego punktu widzenia, z większa przyjemnością można oglądać mecze drugiej ligi, tam im zależy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już - rozwiązać tą bandę patałachów w cholerę. I na nowo wystawić kiedy:

 

- jakiś polski klub osiągnie cokolwiek w europejskich pucharach

 

albo

 

- przynajmniej 10 zawodników bedzie grało w dobrych klubach zachodnich i będą osiągali wysokie ceny na rynku transferowym

 

Bo z tym co jest dzisiaj będziemy się tylko najadali wstydu, i żaden Beenhakker nam nie pomoże. Bo w Trynidadzie i Tobago mają chyba jednak lepszych piłkarzy. Przynajmniej zremisowali ze Szwecją w meczu o stawkę - czego "polskie orły" nie dokonali od bardzo długiego czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny, który się pokazał z dobrej strony to Jeleń. Właśnie brakuje nam agresywnego skrzydła. Pamiętacie jak był Kosowski w dobrej formie. Potrafił szybko wyciągnąć kontrę i celnie dograć. Teraz tego nie ma wogle. Dlatego Pan trener powinien myśleć nad stałą obsadą dla Jelenia. Przecież nigdy dobrze nie grali przez środek. Widać czym to się kończy. Wysokie piłki do mikrych napastników albo jeszcze lepiej - do przodu górą, na pałę, może ktoś przejmie.

Ech, też przegrałem z Finlandią. Ale to było 0,7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak się dziwnie przytrafia, że ostatnio (M.Ś i eliminacje do M.E) dla Polski, strzelają bramki sami debiutanci.

 

Brak systemu szkoleniowego (w 40-miliononowym kraju) -> mało nowych, dobrych zawodników -> brak konkurencji -> duża kasa dla "gwiazd" za mierną grę -> brak motywacji do dobrej gry ( "gwiazdy" polskiej piłki i tak się wyżywią ) -> Polska 1: 3 Finlandia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja myślałem że te 1:3 to my w hokeja ześmy umoczli :) jesteście pewnie że w nogę z Finlndią 1:3? Bo mnie się to w glowie jakoś nie chce zmieścić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGOS, 3 Wrz 2006, 13:01

 

Czerkawski nie grał, więc chyba to jednak była piłka nożna.

Chyba, że to ja coś przekręciłem :-)

 

Słyszałem, że przy następnym losowaniu M.Ś. będziemy w tym samym "koszyku" co Falklandy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudkom, Szymkowiakom, Frankowskim mówimy zdecydowanie: walcie się! :P

 

Nie rozumiem, dlaczego wystawia się zawodników bez formy, którzy wieki nie grają w swoich klubach... Doprawdy trudno mi to pojąć. Jedyne groźne akcje przeprowadzał Jeleń, który pokazał, co to ambicja naszym supergwiazdom i innym "medżikom", a jedyny groźny strzał oddał Garguła. Chyba mamy wystarczająco dużo argumentów, żeby dać grać świeżym zawodnikom, przynajmniej będą walczyć, a nie chodzić po boisku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta polska piłka nożna przypomina mi granie w ciepłą kluchę, gdzie nikomu nie zależy żeby dobiec do gały i zagrozić bramce przeciwnika. Dobrzy piłkarze są, ale cały ten zespół gra dużo gorzej niż pojedyńczy zawodnicy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw kiedy zwolennicy Frankowskiego i Dudka przyznają w końcu że nie powinno tych zawodników od dawna być w kadrze i że Janas miał rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie najbardziej denerwują mnie pismaki w gazetach. Żaden do tej pory nie napisał że Janas miał rację i rzeczywiście Franek i Dudek nie powinni jechać. Wyobrażacie sobie taką szmatę w MŚ jak w sobotę ?? A tak Boruc przynajmniej w meczu z niemcami dał nam sporo emocji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.