Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki tam walczą, a ja już w domu. Byłem od piątku do wczoraj do szóstej po południu. Zaczęliśmy piątkowe próby, a właściwie... nie zaczęliśmy bo transportu nie było. Zawaliłem ja- przyznaję się bez bicia. Pisałem na forum ,że nie przywiozę , ale za późno - Piotrek nie przeczytał , ja nie zadzwoniłem i wyszła kicha. Kolega Wakutoma z braku laku zaoferował swoje DVD no i z pewnym poślizgiem w końcu zaczęliśmy. Grało pre Piotrka, Vampiria kol. Teo, lampowe pre kol. Wakutoma, mój DAC, DAC "Protagonist" kol. McGyver (chyba się nie obrazi, że tak bez niego się obsłużyliśmy :)). Końcówki kol. Stasiop, Quad i monobloki GC Piotrka. Kolumny trójdrożne Piotrka, monitory na iluminatorach kol. Twonk. Miny mieliśmy nie tęgie bo mało sprzętu, akustyka pokoju jak zwykle czyli do d... . Właściwie do momentu kiedy do pokoju trafiła Rega (Teo) było fatalnie. Potem lepiej, ale do ideału daleko. Po południu w sobotę przyjechał kol. stary audiofil z Jego Ekscelencją McIntoshem transport+DAC, z równie świetnym lampowym pre i kocówkami na GM70 i... ZAGRAŁO.

W pokoju obok zainstalował się kol. michelangelo z systemem słuchawkowym, system zgrany, więc od razu dobrze. Słuchawki zacne- Denony, flagowiec Grado i Beyery, nie będę się rozpisywał bo w słuchawkach nie siedzę . Może ktoś bardziej osłuchany coś napisze.

 

Sobota od rana- Rega, mój DAC, pre Piotrka , Quad i kolumny (kol Palton na zdjęciu):

... a zapomniałem dopisać - absolutny hi-end -naścienne ustroje akustyczne Jan III Sobieski nowość za pierdyliąt złotych, cholera zapomniałem zapytać za ile :)

 

Od około 16 McIntosh, pre , monobloki kol. starego audiofila i kolumny kol Twonka , grały też te trójdrożne nie wiem jak to wypadło w porównaniu bo już się zbierałem do domu, w piątek te na iluminatorach grały fajnie :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-9598-0-67635200-1321182176_thumb.jpg

post-9598-0-46355700-1321182270_thumb.jpg

post-9598-0-46522600-1321182343_thumb.jpg

post-9598-0-68092300-1321182789_thumb.jpg

post-9598-0-74309800-1321182813_thumb.jpg

post-9598-0-24950600-1321182840_thumb.jpg

post-9598-0-23480300-1321184511_thumb.jpg

post-9598-0-67570700-1321186017_thumb.jpg

post-9598-0-21392700-1321186776_thumb.jpg

post-9598-0-69098600-1321186802_thumb.jpg

post-9598-0-87519100-1321186838_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

"trójdrożne" wypadły baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo źle. ale tylko przy założeniu, że wcześniej było super, ja nie slyszalem. zestaw na Metallice ( sobota po 17 jakoś) może być pretendentem do najgorszego jaki slyszalem. odsluchiwaliscie wczesniej rzeczywiscie tej konfiguracji? i gdzie byly Wasze zlote uszy? sorka, że się nie przedstawialem, nie wiedzialem, że trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"trójdrożne" wypadły baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo źle. ale tylko przy założeniu, że wcześniej było super, ja nie slyszalem. zestaw na Metallice ( sobota po 17 jakoś) może być pretendentem do najgorszego jaki slyszalem. odsluchiwaliscie wczesniej rzeczywiscie tej konfiguracji? i gdzie byly Wasze zlote uszy? sorka, że się nie przedstawialem, nie wiedzialem, że trzeba.

Co to było - St Anger? Masakra brzmieniowa. Na żadnym sprzęcie nie zagra- serio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te trójdrożne bardzo się podobały jak grają.Miałem ochotę tam siedzieć i słuchać ale czas mnie gonił niestety.A leciało coś włoskiego,,sole sole ma gitarra,, czy jakoś tak;p Trochę nie w moim stylu ale cóż. Później kolega we flanelowej koszuli puścił coś amerykańskiego i fajnie się już słuchało.Zwiedziłem cały hotel ale i tak najlepiej grało u was w pokoju.Mam pytanie czy jest na stronie jakaś relacja z budowy tych trójdrożnych kolumienek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później kolega we flanelowej koszuli

 

 

 

To główny audiofil Polski ba nawet Europy !!

 

tak zwany StaryAudiofil!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co to za lampowe potwory, te co z podwójnym makiem podłączone? - na 211, 300b??

Jednorazowy diy czy robią gdzieś???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co to za lampowe potwory, te co z podwójnym makiem podłączone? - na 211, 300b??

Jednorazowy diy czy robią gdzieś???

 

Po południu w sobotę przyjechał kol. stary audiofil z Jego Ekscelencją McIntoshem transport+DAC, z równie świetnym lampowym pre i kocówkami na GM70

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim chłopakom, którzy przyczynili się do tego, że z pokoju 701 wydobywał się dźwięk i to momentami na dość wysokim poziomie ( szczególnie w niedzielę ). Myślę, że na tle innych wystawców na prawdę nie mieliśmy się czego wstydzić. Obydwie pary głośniczków ( Piotrka i Twonka ) grały może troszkę inaczej ( każde do trochę innej muzy jak mi się wydaje ) ale obydwie bardzo przyzwoicie. Szczególne gratulacje chciałbym złożyć Stasiowi za naprawdę znakomitą końcówkę mocy. Oczywiście wszelkie słowa konstruktywnej krytyki też mile widziane :-)

Podziękowania również dla starego audiofila za udostępnienie świetnego dzielonego źródła McIntosha aczkolwiek DAC Krzyśka również znakomicie się bronił w piątek i sobotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jak by co pierwszy post, po dzisiejszym odsłuchu monitory na iluminatorach kol. Twonk uważam, ze to był jeden z lepiej grających zestawów na całym AudioShow :) Jakie są wasze opinie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Golden Tulip był wystawca obudów do kolumn głośnikowych. Bardzo fajne wykonanie i interesujące ceny. Jeśli ktoś sobie słabo radzi z budową obudowy można skorzystać z propozycji www.witowa.pl Mnie się podobały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, zacząłem zwiedzanie od pokoju DIY`owców.

Akurat "grał" system zestawiony z lamp, lampowe monobloki + pre lampowe, McIntosch i kolumny ze "ściętymi górami" - trzy ostatnie zdjęcia, zamieszczone powyżej.

"Śpiewała" akurat jakaś pani, choć trudno to nazwać śpiewem.

Dźwięk krzykliwy, i pomimo obniżenia poziomu sygnału z pre przesterowany, oraz bez przestrzeni.

Później ktoś podrzucił płytę z bębnami, takie walenie w bębny małe i wielkie.

Basu się nie dosłuchałem.

Panowie, rutyna "zabija" !

Dźwięk fatalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania również dla starego audiofila za udostępnienie świetnego dzielonego źródła McIntosha aczkolwiek DAC Krzyśka również znakomicie się bronił w piątek i sobotę.

Dzięki :) Już samo umieszczenie w jednym zdaniu McIntosh i DAC Krzyśka w jednym zdaniu to dla mnie zaszczyt. Już wiem jak go nazwę "Brutal DAC" :). Mocny , żywiołowy na pewno nie ciepłe kluchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, zacząłem zwiedzanie od pokoju DIY`owców.

Akurat "grał" system zestawiony z lamp, lampowe monobloki + pre lampowe, McIntosch i kolumny ze "ściętymi górami" - trzy ostatnie zdjęcia, zamieszczone powyżej.

"Śpiewała" akurat jakaś pani, choć trudno to nazwać śpiewem.

Dźwięk krzykliwy, i pomimo obniżenia poziomu sygnału z pre przesterowany, oraz bez przestrzeni.

Później ktoś podrzucił płytę z bębnami, takie walenie w bębny małe i wielkie.

Basu się nie dosłuchałem.

Panowie, rutyna "zabija" !

Dźwięk fatalny.

Szkoda, że nie byłeś w niedzielę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie byłeś w niedzielę.

Napisałem o tym co usłyszałem w sobotę i jest to moje prywatne zdanie.

Czyżby system potrzebował aż 24h na wygrzanie się ?

Czy może trzeba było coś wcześniej wypić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym co usłyszałem w sobotę i jest to moje prywatne zdanie.

Czyżby system potrzebował aż 24h na wygrzanie się ?

Czy może trzeba było coś wcześniej wypić ?

Nie, grały różne konfiguracje. 2 pary głośników ( Piotra i Twonka ), 2 pary końcówek ( GM70 i Stasia ). W niedzielę dość długo grały głośniki Twonka, końcówka Stasia i pre lampowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakutoma

Do Sobieskiego nie wszedłem z samego rana, a ok. godz.15, czy nawet bliżej 16ej.

Chciałem coś "chlapnąć dziobem" podczas tej prezentacji, ale kolega mnie powstrzymał przed zaserwowaniem Wam mojej irytacji.

Później (niedziela) może i było lepiej.

Ja napisałem co usłyszałem w sobotę, a sprzęt był chyba "zgrywany" już w piątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakutoma

Do Sobieskiego nie wszedłem z samego rana, a ok. godz.15, czy nawet bliżej 16ej.

Chciałem coś "chlapnąć dziobem" podczas tej prezentacji, ale kolega mnie powstrzymał przed zaserwowaniem Wam mojej irytacji.

Później (niedziela) może i było lepiej.

Ja napisałem co usłyszałem w sobotę, a sprzęt był chyba "zgrywany" już w piątek.

Nie do końca bo był mały zgrzyt ze źródłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to było 1sze Audio Show w moim życiu, dziękuje Krzychowi2 za to że mnie namówił na wyjazd ani trochę nie żałuję, dla każdego z nas to jakaś nowa lekcja, w pokoju 701 grał naprawdę przyzwoity dźwięk, w porównaniu z firmówkami nie wyszło źle .

 

Szkoda tylko że brakowało transportu DIY ;/ ,a co do moich uszu nie zwiędły a wręcz przeciwnie ;)

 

Pozdrawiam tych których miałem okazję poznać mam nadzieję że do zobaczenia ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaję, że ze swoimi kolumnami się przeliczyłem zarówno z czasem jak i wiarą w umiejętności modelowania teoretycznego. Z powodu opóźnień były złożone dopiero dzień przed wystawą, wersja zwrotnic v1.0 teoretyczna, eksperymentalna była po prostu zapakowana i uruchomiona. Właściwie jeszcze nie są nawet rozegrane. Dopiero teraz będą poprawki i możliwe że skończy się to całkowicie nowym projektem zwrotnic.

 

Byłem w sobotę, zacząłem zwiedzanie od pokoju DIY`owców.

Akurat "grał" system zestawiony z lamp, lampowe monobloki + pre lampowe, McIntosch i kolumny ze "ściętymi górami" - trzy ostatnie zdjęcia, zamieszczone powyżej.

"Śpiewała" akurat jakaś pani, choć trudno to nazwać śpiewem.

Dźwięk krzykliwy, i pomimo obniżenia poziomu sygnału z pre przesterowany, oraz bez przestrzeni.

Później ktoś podrzucił płytę z bębnami, takie walenie w bębny małe i wielkie.

Basu się nie dosłuchałem.

Panowie, rutyna "zabija" !

Dźwięk fatalny.

 

Hej kolego, zdajemy sobie sprawę z naszych niedociągnięć, mieliśmy wiele problemów, ale zmieszałeś nas z g.. Również drugi raz w wątku o Audioshow. Pisujesz na DIY, dziękuję za twoje wsparcie i autorytet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, zacząłem zwiedzanie od pokoju DIY`owców.

Akurat "grał" system zestawiony z lamp, lampowe monobloki + pre lampowe, McIntosch i kolumny ze "ściętymi górami" - trzy ostatnie zdjęcia, zamieszczone powyżej.

"Śpiewała" akurat jakaś pani, choć trudno to nazwać śpiewem.

Dźwięk krzykliwy, i pomimo obniżenia poziomu sygnału z pre przesterowany, oraz bez przestrzeni.

Później ktoś podrzucił płytę z bębnami, takie walenie w bębny małe i wielkie.

Basu się nie dosłuchałem.

Panowie, rutyna "zabija" !

Dźwięk fatalny.

Gązol masz szczęście że nie wiem jak wyglądasz bo dostał byś po ryju przed samym hotelem i pies by nie zlizał .Należy ci się wp***dol za te głupie komentarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli was ze ktos nazwał rzeczy po imieniu. zgadzam sie z kolegą szybki gonzo jak i 2 moich znajomych (tez z tego forum) myslalem ze po prostu przemilcze to co bylo dane nam słyszec ale jak juz psami chcecie szczuc tych co sprawiedliwy osąd wydają to się przypisuje do wypowiedzi.

Jak dla mnie jedna z gorszych prezentacji i nie obchodzi mnie ze dzien przed prezentacja zlozone kolumny itd bo to swiadczy tylko o waszej głupocie ze sie pchacie na wystawy z byle czym aby tylko cos bylo i troche popajacować na temat ciegle zlej akustyki itd gdzie w innych pokojach o tych samych gabarytach jakos normalnie da sie sluchac.

 

Panowie zastanówcie sie po co wy sie wogóle tam pchacie, po to aby zebrac baty, bo wam sie należa za to co zaprezentowaliście?

 

Mam nadzieje ze tez mieliście czas aby wejsc do innych pokoi aby posłuchac i usłyszeć ze muzyka moze być żywa w przekazie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Paltonai wszystkich kolegów z forum za świetną organizację i ciężką pracę.

Gratulacje dla Twonka za znakomite monitorki( zdecydowanie potwierdziła sie kompetencja konstruktora) i Stasiop`a za świetną końcówkę mocy (bardzo miłe zaskoczenie tegorocznej wystawy)kurde...tranzystor jeszcze nie umarł:)

 

Osobne podziekowanie dla Starego Audiofila dzięki któremu naprawdę wstydu nie było,bez jego CD, kabli, GM 70 ta prezentacja nie wypadłaby az tak dobrze.

 

Nie było tak zle jak próbują tutaj sugerować niektorzy. Spędziłem w pokoju Audiostereo prawie pół wystawy więc mam chyba

jakis pogląd. Nie obraziłem się na nikogo i nie wybiegałem z krzykiem przerazenia ;)

 

Pierwsze moje wejscie to sobota wieczór prosto po odsłuchach Wilson Audio (nawiasem dla mnie to dzwięk Wystawy) ...prosto na górę.

Własnie przywieziono firmowy sprzęt Starego Audiofila podobno wczesniej nie grało w innym zestawieniu delikatnie mówiąc dobrze.

Monitory Piotra_1 świeżo zrobione hmmm na dzień przed wystawą napewno wymagają dopracowania mimo odczuwalnego potencjału...poprostu grały za jasno, głównie średnicą ,"sypały piaskiem" ,popadały w jazgot. Sorry Piotr ale należało odsłuchać je przed wystawą na kilku innych systemach , te wady napewno byś usłyszał. Ale jak to mówią nauka nie idzie w las) za rok będzie lepiej;)kolumienki napewno mają duzy potancjał...

 

Elektronika Starego Audiofila do bólu przezroczysta poprostu niewybacza, tym bardziej że monitory były sterowane przez tranzystor i lampę które na Monitorach Twonka w tym samym zestawieniu pokazały wysoką klasę, może z kilkanaście osób chciało namiary do producenta "koniczynek" :)to o czymś świadczy.

 

W niedzielę grało naprawdę świetnie..to tez opinia osób odwiedzających nie mających związku z forum.

 

A na pytanie "dla czego się tam pchacie?" odpowiadam....bo to nasze hobby jest i czasem chcemy się porównać z czmyś innym w bezpośreniej konfrontacji a także poddać to publicznej ocenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tez mieliście czas aby wejsc do innych pokoi aby posłuchac i usłyszeć ze muzyka moze być żywa w przekazie.

Wszystko można napisać, ale nie, że muzyka nie była pokazana jako żywa w przekazie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Osobne podziekowanie dla Starego Audiofila dzięki któremu naprawdę wstydu nie było,bez jego CD, kabli, GM 70 ta prezentacja nie wypadłaby az tak dobrze.

I to jest to DIY? Nie wiedziałem, że Piotrek wziął się za lutownice :)

 

Panowie konstruktorzy - więcej samokrytyki życzę na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego, zdajemy sobie sprawę z naszych niedociągnięć, mieliśmy wiele problemów, ale zmieszałeś nas z g.. Również drugi raz w wątku o Audioshow. Pisujesz na DIY, dziękuję za twoje wsparcie i autorytet.

Jak się okazuje, nie tylko ja usłyszałem to co usłyszałem.

Reszta niech Wam dalej słodzi.

 

Gązol masz szczęście że nie wiem jak wyglądasz bo dostał byś po ryju przed samym hotelem i pies by nie zlizał .Należy ci się wp***dol za te głupie komentarze.

Jaki dźwięk, taka i kultura wypowiedzi.

Trzeba komuś wpier...ol spuścić aby zrozumiał że grało jednak dobrze.

BRAWO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to DIY? Nie wiedziałem, że Piotrek wziął się za lutownice :)

 

Panowie konstruktorzy - więcej samokrytyki życzę na przyszłość...

 

 

"Odrobiny krytyki nigdy nie za wiele" :) merytorycznie i na temat wówczas krytyka ma jakiś sens...

Mak i kable to nie DIY.... to chyba jest jasne....sorry ale mnie się wydawało oczywiste....

 

 

czasem oprócz krytyki przydałoby się kogoś pochwalić...to naprawdę chwalącemu niczego nie odejmuje...a napewno nie zmniejsza jego EGO.

 

masza1968- to ostatnie zdanie nie do Ciebie...tylko ogólne stwierdzenie:)

 

nawiasem, to osób z pozytywnym nastawieniem przyszło chyba więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że mnie nie było, a się wtrącam, ale może osoby którym się nie podobało sprecyzują co w tej chwili grało, jaka konfiguracja. Z tego co rozumiem było kilka systemów, gorszych i lepszych. Nie ma co jeździć tak po każdym i wszystkim, bo nie wieże, że wszystko nie "grało". Byłem na AS dwa razy i często jest tak, że wejdzie się w nieodpowiednim momencie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.