Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze "ciepło grające" kable na świecie ?


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do czasu do kiedy nie zaczniemy używać słuchu przy zakupach będziemy płacić i płakać

Podoba mi się ten wpis,bo taka jest właśnie prawda.A nie recenzja i obojętnie kogo.Recenzent opisuje wrażenia ze swojego systemu i ze swoich warunków akustycznych.Kabel recenzowany w innym systemie i innych warunkach akustycznych może dać odwrotny efekt.Recenzje można potraktować tylko jako wskazówkę,by nie iść całkiem po omacku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten wpis,bo taka jest właśnie prawda.A nie recenzja i obojętnie kogo.Recenzent opisuje wrażenia ze swojego systemu i ze swoich warunków akustycznych.Kabel recenzowany w innym systemie i innych warunkach akustycznych może dać odwrotny efekt.Recenzje można potraktować tylko jako wskazówkę,by nie iść całkiem po omacku.

 

Dodam tylko że korzystając z recenzji przed odsłuchem należy się je nauczyć uczyć czytać "między wierszami".

 

Dobry recenzent ma pewne ograniczenia (wiadomo jakie) ale potrafi część uczciwej informacji dyskretnie przemycić i korzystajmy z tego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Panowie, czy ktos moze napisac kilka zdan na temat kabla sieciowego Kubala Sosna Elation-do CD

Cała linia Elation Kubala-Sosna jest najwyższych lotów.Dotyczy to również sieciówki.

Testowałem sieciówkę Emotion podpiętą do cdpleyera.Swietny dżwięk na najwyższym poziomie.

Elation jest lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos moze napisac kilka zdan na temat kabla sieciowego Kubala Sosna Elation-do CD

Do Accuphase'a Kubalę sobie daruj,sprawdzałem na DP-700,szukaj Acrolinka (minimum 7100),albo posłuchaj Nordosta Valhallę.

P.S.

Przecież Ty zdaje się masz jakieś dobre sieciówki,szukasz dziury w całym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Accuphase'a Kubalę sobie daruj,sprawdzałem na DP-700,szukaj Acrolinka (minimum 7100),albo posłuchaj Nordosta Valhallę.

P.S.

Przecież Ty zdaje się masz jakieś dobre sieciówki,szukasz dziury w całym?

Mam 2x Harmonix studio master350, i potrzebuję dobrej do CD. Pierwotnie rozwazalem zakup Valhalli,a Kubale wczoraj zaproponowal mi gosc-więc moje pytanie o ten kabel.A zdanie ,,szukasz dziury w całym,,w ubiegłym tygodni usłyszałem już dwukrotnie- od kolegow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno do Accu coś lepszego od Acrolinka,ale można szukać,Harmonixy też fajne.

Tak czy inaczej bez odsłuchów się nie obejdzie :).

P.S.

Może porady kolegów są adekwatne do sytuacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno do Accu coś lepszego od Acrolinka,ale można szukać,Harmonixy też fajne.

Tak czy inaczej bez odsłuchów się nie obejdzie :).

P.S.

Może porady kolegów są adekwatne do sytuacji...

 

Hehehe...ja już zauważyłem że kolega Miroslav1 nie potrzebuje naszych rad ani opinni tylko potwierdzenia założonej z góry tezy!

Odbywa się to na zasadzie że zobaczy jakieś ogłoszenie na jakiś kabel i wyobraża sobie że to pewnie bedzie super kabel do jego systemu.

Potem zadaje na forum pytanie czy to jest super kabel?

Jeśli znajdzie potwierdzenie to go kupuje ale gdy na forum potwierdzenia nie znajdzie to go też kupuje....hehe

Najciekawsze jest to że słuchał u siebie topowych Acrolinków 6300 i 9300 i był nimi zachwycony ale nie kupił szukając innych, chyba tańszych zamienników.

Traci kasę na zdecydowanie słabsze kable które same w sobie złe nie są ale to już nie ta liga, tym bardziej że jego system czyli Accu determinuje trochę i jakby ogranicza wybór kabli.

To w sumie dobrze bo łatwiej wybrać 1 z 5 niź 1 ze 100.

Kolega Stefek podobnie jak ja szczerze doradzaliśmy ale okazuje się że kolega Miroslav1 i tak nie szuka porady tylko czeka teraz na wpis że nowa super okazja wśród używek czyli tym razem Kubala Elation to jest TO!

A prawda jest taka że Elation to dobre kable ale liczą się tylko głośnikowe i interkonekty.

W kablach zasilania Kubala w ogóle się nie liczy.

To pewnie zły kabel nie jest ale nie należy oczekiwać za wiele a już na pewno nie do zasilania źródeł gdzie kabel AC musi być szybki, detaliczny i analityczny a kable Kubali to kategoria zamulaczy.

To moźe się podobać w niektórych systemach ale nigdy na zasilaniu źródła!

 

Problem jest też w tym że kolega Miroslav1 chyba sam do końca nie wie jaki dźwięk lubi i czego szuka.

 

Pozdrawiam

Sly

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...ja już zauważyłem że kolega Miroslav1 nie potrzebuje naszych rad ani opinni tylko potwierdzenia założonej z góry tezy!

Odbywa się to na zasadzie że zobaczy jakieś ogłoszenie na jakiś kabel i wyobraża sobie że to pewnie bedzie super kabel do jego systemu.

Potem zadaje na forum pytanie czy to jest super kabel?

Jeśli znajdzie potwierdzenie to go kupuje ale gdy na forum potwierdzenia nie znajdzie to go też kupuje....hehe

Najciekawsze jest to że słuchał u siebie topowych Acrolinków 6300 i 9300 i był nimi zachwycony ale nie kupił szukając innych, chyba tańszych zamienników.

Traci kasę na zdecydowanie słabsze kable które same w sobie złe nie są ale to już nie ta liga, tym bardziej że jego system czyli Accu determinuje trochę i jakby ogranicza wybór kabli.

To w sumie dobrze bo łatwiej wybrać 1 z 5 niź 1 ze 100.

Kolega Stefek podobnie jak ja szczerze doradzaliśmy ale okazuje się że kolega Miroslav1 i tak nie szuka porady tylko czeka teraz na wpis że nowa super okazja wśród używek czyli tym razem Kubala Elation to jest TO!

A prawda jest taka że Elation to dobre kable ale liczą się tylko głośnikowe i interkonekty.

W kablach zasilania Kubala w ogóle się nie liczy.

To pewnie zły kabel nie jest ale nie należy oczekiwać za wiele a już na pewno nie do zasilania źródeł gdzie kabel AC musi być szybki, detaliczny i analityczny a kable Kubali to kategoria zamulaczy.

To moźe się podobać w niektórych systemach ale nigdy na zasilaniu źródła!

 

Problem jest też w tym że kolega Miroslav1 chyba sam do końca nie wie jaki dźwięk lubi i czego szuka.

 

Pozdrawiam

Sly

Ale dałeś mi popalić-aż się zarumieniłem.Chyba się zamknę w sobie ha ha.Masz duzo racji w tym co napisałeś,ale nie do końca.Rozmawialiśmy o Acrolinku a kupiłem Tare 0.8 i co tu więcej dodać.Wiem czego mi brakuje w dzwięku!Pozdrawiam Mirosław

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly

Miroslav kupuje nie kable tylko nazwy kabli

probonuje nie kupowc marki Kubala w Polsce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałeś mi popalić-aż się zarumieniłem.Chyba się zamknę w sobie ha ha.Masz duzo racji w tym co napisałeś,ale nie do końca.Rozmawialiśmy o Acrolinku a kupiłem Tare 0.8 i co tu więcej dodać.Wiem czego mi brakuje w dzwięku!Pozdrawiam Mirosław

Jeśli wiesz czego Ci brakuje w dźwięku,to już połowa sukcesu,tyle,że...

nie "załatwisz" tego kablami,a już najmniej sieciowymi :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablach zasilania Kubala w ogóle się nie liczy.

Sly,NIE ZGODZĘ się.Testowaliśmy Kubalę Emotion i dosłownie rozjechała sporo sieciówek,

minn,Valhalla drugą od góry nie pamiętam nazwy[valciria?],Heavens Gate Silent wysoki model,

LessLoss'a,Shuniatę.

Jdyny kabel który zagrał na równi a w niektórych aspektach lepiej to NBS Monitor 0.

Emotion to świetna sieciówka.Wnosi do brzmienia urządzeń olbrzymią masę dżwięku i atmosferę klubu jazzowego.Sprawdż osobiście a niezawiedziesz się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly,NIE ZGODZĘ się.Testowaliśmy Kubalę Emotion i dosłownie rozjechała sporo sieciówek,

minn,Valhalla drugą od góry nie pamiętam nazwy[valciria?],Heavens Gate Silent wysoki model,

LessLoss'a,Shuniatę.

Jdyny kabel który zagrał na równi a w niektórych aspektach lepiej to NBS Monitor 0.

Emotion to świetna sieciówka.Wnosi do brzmienia urządzeń olbrzymią masę dżwięku i atmosferę klubu jazzowego.Sprawdż osobiście a niezawiedziesz się.

 

Nie ma to jak potestować na swoim systemie co zawsze warto zrobić.

Nie twierdzę, że sieciówki Kubali są złe ale fakt jest taki że nie mają wielkiego uznania wśród audiofili w przeciwieństwie do wysokich modeli interkonektów i głośnikowych.

Może to też kwestia dostępności na danym rynku.

Sam chętnie bym spróbował IC Elation ale nie ma skąd wziąć a kupować tylko po to żeby spróbować to jakoś nie mam ochoty.

Generalnie nie mam zaufania do tej firmy. Wiem od wielu użytkowników że niższe i średnie modele grają fatalnie, ciemno, mułowato i mają zapiaszczenie w dźwięku.

Dopiero Emotion i Elation są godne próbowania ale firma która większość oferty ma kiepską nie wzbudza zaufania.

Taki MIT, Acrolink, Nordost czy Synergistic Research gra dobrze już od tanich modeli a czym wyżej tym jest lepiej.

 

Tak czy inaczej trzeba próbować, słuchać i sprawdzać w swoim systemie.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly,NIE ZGODZĘ się.Testowaliśmy Kubalę Emotion i dosłownie rozjechała sporo sieciówek,

minn,Valhalla drugą od góry nie pamiętam nazwy[valciria?],Heavens Gate Silent wysoki model,

LessLoss'a,Shuniatę.

Jdyny kabel który zagrał na równi a w niektórych aspektach lepiej to NBS Monitor 0.

Emotion to świetna sieciówka.Wnosi do brzmienia urządzeń olbrzymią masę dżwięku i atmosferę klubu jazzowego.Sprawdż osobiście a niezawiedziesz się.

 

A jak ogolnie wrazenia z odsluchu LessLoss?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ogolnie wrazenia z odsluchu LessLoss?

LessLoss bardzo pozytywna sieciówka ze świetnymi wtykami Oyaide.

Równe pasmo dżwięku bez specjalnych wyolbrzymień.Na 4+.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto posłuchać, nawet jeśli nie są to "najlepsze sieciówki świata" (o ile takie faktycznie istnieją).

 

Czytalem Marku juz wczesniej Twoj krotki opis wrazen z odsluchu LessLossa, tylko to byl caly set? Jak porownanie z konkurencja? Zanabyles je?:)

 

 

Magnepan

 

Dzieki za ocene. Biorac pod uwage cene zamiast 4 z plusem pewnie byloby 5. Rozgladam sie za czyms dobrym ale za normalne pieniadze.

Tak, wiem, wypadaloby do koncowki podpiac przynajmniej Gargantue II, do zrodla i transportu np XLO Unlimited ktory bardzo mi sie podoba, do pre chocby Z3 albo wszystko okablowac 9100 albo 9300. Gdzies jednak trzeba zachowac zdrowy rozsadek. Wlasnie stoi przede mna ML No37 i wydanie na sieciowke wiecej niz za niego zaplacilem byloby w moim odczuciu lekkim dysonansem. LessLoss na takich wtykach za ok 2kzl wydaje sie rozsadne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ocene. Biorac pod uwage cene zamiast 4 z plusem pewnie byloby 5. Rozgladam sie za czyms dobrym ale za normalne pieniadze.

Jeśli LessLoss jest za drogi,proponuję doskonałą sieciówkę za ok.600 zł Vovox initio.

Sprawdzałm i za podobne pieniadze nie znajdziemy nic lepszego.'Gra' naprawdę nieżle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wlasnie nie jest. 2-3tys za sieciowke wydaje mi sie akceptowalna suma i na tych poziomach szukam. Pot wystepuje mi na czolo przy 5-6 tysiacach. Mowie o cenach z drugiej reki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po teście zostały u mnie 4 sieciówki (w wersji Signature), głośnikowy i IC RCA (XLR został u Fr@ntza) - kompletnie nie planowany, rujnujący chwilowo inne plany zakup. Być może zadziałała magia kompletnego okablowania systemu przewodami od jego producenta, a może po prostu (ku czemu się skłaniam) mają tak dobry stosunek jakości do ceny. A, jak wiesz, pisze to, do niedawna, sceptyk sieciówkowy :-) Dobrze, że mnie nie stać na inne audiovoodoo Louisa :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pal55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pot wystepuje mi na czolo przy 5-6 tysiacach. Mowie o cenach z drugiej reki.

 

Mój znajomy w swoim systemie ma wszystkie sieciówki Harmonixa DS-350 które kupisz

za sensowne pieniądze.Testował Emotion Kubali ale w jego systemie Harmonix sprawdził

się lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Miałem ostatnio IC XLR Transparent Reference MM(MM2) i głośnikowy do kompletu.

Mimo że były to kable dedykowane do lampy a u mnie grały z tranzystorem to kawał dobrego grania.

IC był OK ale głośnikowy rewelacja.Wielka przyjemność ze słuchania.

Pastelowe,ciepłe granie, super bas, w ogóle nie męczący.

 

Ale też dzięki uprzejmości dystrybutora miałem okazję przetestować topowy IC XLR Siltecha,

model Empress Double Crown.

Kabel ze stopu G7 srebra ze złotem i monokryształu srebra X-Tal.

Wykonany oczywiście perfekcyjnie i co ciekawe dość elastyczny, łatwy w ułożeniu.

Brzmienie szokujące. Żal było oddawać.

Jak to srebrne kable rozdzielczość doskonała, dalsze plany, szczegółowość, powietrze, szybkość

ale co ciekawe zupełnie pozbawiony wad wielu srebrnych kabli, nie jest rozjaśniony, nie jest ostry, jest wręcz

łagodny, z fenomenalnym wglądem w nagranie, z mocnym konturowym basem, przepiękne wysokie tony i wybrzmiewania

metalowych instrumentów, fajna barwa, nasycona średnica i co ciekawe pięknie różnicuje wszystko.

Jedne płyty pokazuje wolno bo tak są nagrane, inne szybko to tak jest zapisane na nośniku.

Czasem na jednym nagraniu słychać jakby różne prędkości.

Inne kable są albo szybkie albo lekko ospałe i zawsze są takie jakie są.

A ten jest w każdym nagraniu inny a nawet w tym samym ma wiele twarzy.

A wzrost dynamiki systemu taki jakby grał inny, znacznie lepszy wzmacniacz.

Muzyka staje się perliście krystaliczna, jak strumień absolutnie czystej wody ale spokojny,

ciepły i przyjemny.Wiele innych kabli przy nim pokazuje obraz muzyczny matowy, suchy i zamazany.

 

 

Cena 78 tys jest tak absurdalna że nawet nie warto komentować ale lepiej nie wpinać w system

żeby sobie krzywdy nie robić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podobne odczucia mialem po wpieciu moich srebrnych k2. Super szybkosc, kontrola, przestrzen, a jednoczesnie nisamowity spokoj, plynnosc calego pasmo, przepiekne nigdy nie ostre wokale i czarne tlo. Z pewnoscia jednak nie do ciepla ani troche. Teraz ciekaw jak zagra z konektami magnum ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zagra dobrze a nawet bardzo dobrze.

Mieszanie IC srebrnych z SP miedzianymi lub odwrotnie daje chyba najlepsze

rezultaty.

Pójście w cały set w srebrze jest ryzykowny i może się sprawdzić w ciemnym systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mam nadzieje, ale dopoki sie nie wepnie nie bedzie wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Czasem na jednym nagraniu słychać jakby różne prędkości.

Inne kable są albo szybkie albo lekko ospałe i zawsze są takie jakie są.

 

TO JEST PODSTAWA.....roznicowanie rytmu, jesli kable ograniczaja ten aspekt prezentacji muzyki sa nic nie warte.....w moich kablach to normalnosc a nie kosztuja tyle.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku mam nadzieje, ze znacznie usprawniles technologie, bo te w szarym oplocie ktore ja mam bardzo mocno rozjasniaja dzwiek i Red dawn przy nich ma dzwiek wrecz pogrubiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST PODSTAWA.....roznicowanie rytmu, jesli kable ograniczaja ten aspekt prezentacji muzyki sa nic nie warte.....w moich kablach to normalnosc a nie kosztuja tyle.......

 

Jak widzę marnujesz się tam na emigracji.

Skoro robisz tak genialne kable, lepsze niż światowa czołówka to powinieneś być już milionerem i nie marnować się

w UK tylko mieć rezydencję pod W-wą.

Ciekawe że każda osoba robiąca kable uważa się za geniusza a swoje produkty za najlepsze na świecie!!

To taka przypadłość, czy autopromocja i reklama na siłę?

 

Właśnie rozmawiałem z Panem z Audiomica i to jego kable są najlepsze na świecie...100%

To przypomina trochę boks i wagę ciężką gdzie jest wielu mistrzów bo każdy w innej federacji.

 

Arku mam nadzieje, ze znacznie usprawniles technologie, bo te w szarym oplocie ktore ja mam bardzo mocno rozjasniaja dzwiek i Red dawn przy nich ma dzwiek wrecz pogrubiony.

 

Nie znam kabli Arka ale jeśli jakiś jego kabel jest jaśniejszy niż Red Dawn który już sam w sobie jest jasny to cytując samego Arka powiem że taki

kabel jest nic nie wart!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mam wrazenie, ze przyzwoity gosc, ale ten kabel jest wrecz tragiczny i nie sprawdzil sie w 4 systemach w jakich go testowalismy a kazdy system byl lampowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mam wrazenie, ze przyzwoity gosc, ale ten kabel jest wrecz tragiczny i nie sprawdzil sie w 4 systemach w jakich go testowalismy a kazdy system byl lampowy.

 

Bo to był najlepszy kabel, State of the Art,a wy testowaliście go na 4 marnych systemach to nie dziwota że nie zagrał!!

On tak różnicował rytm że wpadł we własny i przestał współpracować z waszymi sprzętami.

To kabel z charakterem.On sam decyduje z czym gra i jak długo.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.