Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon Pearl


Waldi76

Rekomendowane odpowiedzi

recenzja Pylon Pearl z wątpliwościami:

 

 

 

Zdjęcia "nie wyszły" bo jakby wyszły to byłoby pośmiewisko. Bark wytłumienia, oszukane terminale, i co najgorsza plastikowe głośniki jak w kolumnach z biedronki ale w cenie x 5.

O MARKETOWYCH parametrach dla których nie są podane normy nawet nie chce mi się już pisać. DNO!

Z powodu w/w wymienionych omijać Pylon Pearl szerokim łukiem, gdyż szczytem bezczelności jest pisanie iż "nie jest źle". Tępić cwaniactwo.

 

Jakoś kolega w zakładce o mnie jest bardzo anonimowy........ale tą kwestię pozostawię bez komentarza,widocznie nie ma się czym chwalić.

Kolego Qasi50 obawiam się że Pylony znasz tylko ze zdjęć i opisu an forach.

Trzeba najpierw posłuchać tej konstrukcji a póżniej się wypowiadać, dla mnie jak za tą cenę poziom dżwięku jest bardzo dobry wręcz deklasujący znacznie droższe konstrukcje.

To z czego jest zrobiona nie ma większego znaczenia, ważne jest jak gra bo oto w tej całej zabawie chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recenzja Pylon Pearl z wątpliwościami:

 

 

 

Zdjęcia "nie wyszły" bo jakby wyszły to byłoby pośmiewisko. Bark wytłumienia, oszukane terminale, i co najgorsza plastikowe głośniki jak w kolumnach z biedronki ale w cenie x 5.

O MARKETOWYCH parametrach dla których nie są podane normy nawet nie chce mi się już pisać. DNO!

Z powodu w/w wymienionych omijać Pylon Pearl szerokim łukiem, gdyż szczytem bezczelności jest pisanie iż "nie jest źle". Tępić cwaniactwo.

 

Zdjęcia wnętrza Pylonów są dostępne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Środek nie wygląda źle. Znam droższe kolumny, w których wnętrze robi gorsze wrażenie.

I zalecam jednocześnie nieco dystansu i opanowania, Kolego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę na trzecim od końca zdjęciu plastikowy kosz niskotonówki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W "uznawanych przez Audiofili",trzykrotnie droższych AA Phoebe III jest jeszcze gorzej - kosz midwoofera wykonany jest z blaszanej wytłoczki...

Kosze z ABSu to i tak krok do przodu w stosunku do najtańszych (i najgorszych) koszy z blaszanych wytłoczek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADUL, teraz to już przeszedłeś samego siebie.

Ja mam w d... z czego są zrobione kosze, mebrany, itp. Dla mnie ważne jest jak te kolumny grają. Z wyglądu ważna dla mnie jest jakość wykonania obudowy i wygląd ogólny całych kolumn.

Poza tym proszę wytłumacz fragment zdania, który opisałeś w "".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To z czego jest zrobiona nie ma większego znaczenia

 

Z gów..a bata nie ukręcisz. proponuję używki za 1000 zł niż ten wyrób Pylon o bardzo niskich lotach. Zdjęcie zwrotnicy pokazuje jak tandetnie wykonana jest całość, zero poczucia estetyki fuuu.

 

Polecam używki polskich firemek w których są głośniki vify peerlessa visatona.

 

Może jednak mam napisać o parametrach tych monitorów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tysiaka ciężko będziesz miał kupić nawet "używki polskich firemek" na lepszych głośnikach.

 

Za to za 6-8 stów kupisz używane Premium FIRMY Tonsil, które będą lepszym wyborem ale bardzo rzadko pojawiają się na rynku wtórnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie zwrotnicy pokazuje jak tandetnie wykonana jest całość, zero poczucia estetyki fuuu.

 

Esteta, a na pewno quasiznawca. Ech...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czechy24.com.pl - Czechy na okrągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z RADULem. Premium jest tak mało w odsprzedaży, bo kto je ma, nie zechce się ich pozbyć. Kolega, po mojej namowie je kupił i jest do dziś bardzo zadowolony. To pogromca takich współczesnych Siest, Fiest i innych oszczędnych bzdetów, wystarczy porównać "wkład techniczny". Pomimo zewnętrznych podobieństw, zastosowane w Premium głośniki to jak MG przy Roverze. (Albo AMG przy Mercedesie, choć nie wypada porównywać do niego Siesty)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Napiszę tak - wychowałem sie na konstrukcji tz. dużej wieży DIORA ze słynną szufladą + kolumny ALTON 80 był to koniec lat 80-tych Sprzet i dzwiek na tamte czasy SUPER.Teraz mam swoje lata inne oczekiwania posiadam mini Denona dm 38 w związku ze zmianą lokum zaszła potrzeba zmiany kolumn/wystrój wnetrza(biały lub czarny połysk) po namyśl/budzet/ zakupiłem PYLONKI . Jestem bardzo zadowolony dzwiek spełnia moje oczekiwania + cena.Nie interesuje sie za duzo co w nich jest.Nawet znajomi którzy posiadaja rózne sprzety są mile zaskoczeni tym bardziej ze jest to polski wyrób. Wszystkim polecam najpierw odsłuch a potem dyskusje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Kolego, postaw te ładne Pylony na kolcach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w PRLu miałem tak urządzoną kuchnię z płyty paździerzowej oklejanej wiecznie odklejającymi się paskami z papieru w tym samym kolorze. W Pylonach jest prawdopodobnie lakier fortepianowy w kolorze białym, tak jak przystało na salony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w PRLu miałem tak urządzoną kuchnię z płyty paździerzowej oklejanej wiecznie odklejającymi się paskami z papieru w tym samym kolorze. W Pylonach jest prawdopodobnie lakier fortepianowy w kolorze białym, tak jak przystało na salony :)

A czy inne kolumny/porównywalny dzwiek/ sa zbudowane z jakis super innych materiałów.Mnie to odpowiada temat dyskusji był "A co wy na to Pylon Pearl" a ja na to jak na lato.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując ....

 

Zdecydowanie kupię -

nowe, wybitnie grające kolumny na najlepszych głośnikach (koniecznie kosze odlewane), zwrotnice (MKP, cewki powietrzne, mogą być taśmowe) produkcji zagranicznej - tylko z zachodniego kierunku, w lakierze fortepianowym (bo do salonu) w cenie do 999zł.

Chętnie kilka par.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując ....

 

Zdecydowanie kupię -

nowe, wybitnie grające kolumny na najlepszych głośnikach (koniecznie kosze odlewane), zwrotnice (MKP, cewki powietrzne, mogą być taśmowe) produkcji zagranicznej - tylko z zachodniego kierunku, w lakierze fortepianowym (bo do salonu) w cenie do 999zł.

Chętnie kilka par.

Ha ha bardzo śmieszne.Przeciez nikt nie napisał ze sa to wibitnie grajace kolumny.Masz do wydania 1000,2000,5000 pln itd to kup co chcesz.Jestes audiofilem masz kase inwestuj,podniecaj sie dzwiekiem itd mozna dyskutowac w nieskonczoność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nikt nie napisał, że są wybitne, a ja właśnie takich szukam.

Czytając wątek sprecyzowałem tylko wymagania co do budowy i szukam dalej - dlatego zamieściłem ogłoszenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując ....

 

Zdecydowanie kupię -

nowe, wybitnie grające kolumny na najlepszych głośnikach (koniecznie kosze odlewane), zwrotnice (MKP, cewki powietrzne, mogą być taśmowe) produkcji zagranicznej - tylko z zachodniego kierunku, w lakierze fortepianowym (bo do salonu) w cenie do 999zł.

Chętnie kilka par.

 

Głupota rządzi i zdobywa poklask.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się takie forum gdzie jak nie jestem targetem dla Pylona - to nie wchodzę, albo nie wyśmiewam, doradzę jak się znam, a nie psuje krew tym co mają ochotę poczytać, popisać w temacie. Ostatnio interesował mnie wątek o Heglu, a tam ani słowa w temacie. I jak tu się uczyć? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się takie forum gdzie jak nie jestem targetem dla Pylona - to nie wchodzę, albo nie wyśmiewam, doradzę jak się znam, a nie psuje krew tym co mają ochotę poczytać, popisać w temacie. Ostatnio interesował mnie wątek o Heglu, a tam ani słowa w temacie. I jak tu się uczyć? :)

 

Nie było to z mojej strony szydercze wysmiewanie sie, ja nie doradzam nie polecam. Pisze moją WŁASNĄ OPINIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to z mojej strony szydercze wysmiewanie sie, ja nie doradzam nie polecam. Pisze moją WŁASNĄ OPINIE.

 

I o to mi chodzi, że masz i chwalisz lub nie, masz WŁASNĄ OPINIĘ - ale uprawnioną.

Cenniejsze to niż analiza kosza i zwrotnicy (w stosunku do ceny) na podstawie zdjęcia z HF.

Pozdrawiam posiadaczy - też będę ich słuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, iż lubisz obrzucać gównem na zasadzie, że coś się przyklei - żenada :(

 

 

a ja na to, że to szajs jest - i co jest w środku, to już pokazano. o kontrowersyjnym kolorze, przez grzeczność, się nie wypowiem - ale popieram wersję rainbow ;)

żenadą jest to, że ktoś cię zaprasza w pewien sposób do siebie do domu, pokazując na zdjęciu jaki ma sprzęt, a w odpowiedzi dostaje taki a nie inny komentarz. A chciał tylko podzielić się opinią, opartą na własnym doświadczeniu/odsłuchu i został obrzucony g... Bo dokonał wyboru, bo słyszał ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czechy24.com.pl - Czechy na okrągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

żenadą jest to, że ktoś cię zaprasza w pewien sposób do siebie do domu, pokazując na zdjęciu jaki ma sprzęt, a w odpowiedzi dostaje taki a nie inny komentarz. A chciał tylko podzielić się opinią, opartą na własnym doświadczeniu/odsłuchu i został obrzucony g... Bo dokonał wyboru, bo słyszał ...

LOL

ja pozwoliłem sobie na lekki, zdystansowany komentarz - a to co TY z tym zrobiłeś, to zupełnie inna sprawa.

 

PS. dziękuje ci za zacytowanie mojego zakapowanego posta, bo nawet w Koszu go nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

ktoś cię zaprasza w pewien sposób do siebie do domu, pokazując na zdjęciu jaki ma sprzęt,

to nie ten wątek, sorry. ale jakby co, to czuj się zaproszony do komentowania - to jest publiczne forum, a nie zamknięta lista dyskusyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.