Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon Pearl


Waldi76

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko ,ze nawet najlepsze glosniki w zlej aplikacji zagraja na 50% swoich mozliwosaci i moze sie okazac ,ze Pylon je ,,zje,, na sniadanie .

 

Zawsze znajdzie sie malkontent ktory bedzie mial za zle garbatemu ,ze ma proste dzieci.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylon pearl są bez jaj. Tekturowy dźwięk. Sąlepsze konstrukcje za nie dużo więcej. Pylon nie może zjeść nic na śniadanie bo wszystko jest raczej lepsze od Pylon - ów niż gorsze, ot taka moja ocena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co na górze będzie miało chociaż najszabszą Vifę czy Seasa.

 

Przykładowo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś czasu śledzę wypowiedzi na tym forum i jestem ciekawy, ile osób wypowiadających się na nim słyszało PYLON PEARL.

Trochę już w swoim życiu posłuchałem różnych zestawów głośnikowych i stwierdzam, że za niecały tysiąc złotych te kolumny grają rewelacyjnie! Jednak każdy ma swoje upodobania co do dźwięku i trzeba to szanować :)

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy, ile osób wypowiadających się na nim słyszało PYLON PEARL.

Słyszałem. Wiele razy... Zarówno pearl jak i sapphire...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś czasu śledzę wypowiedzi na tym forum i jestem ciekawy, ile osób wypowiadających się na nim słyszało PYLON PEARL.

Trochę już w swoim życiu posłuchałem różnych zestawów głośnikowych i stwierdzam, że za niecały tysiąc złotych te kolumny grają rewelacyjnie! Jednak każdy ma swoje upodobania co do dźwięku i trzeba to szanować :)

Pozdrawiam!

Pewnie nie wszyscy. Ja słyszałem i podzielam opinię Pylon Pearl grają przyjemnie, tak przynajmniej je odebrałem na AS. I wg mnie był to jeden z ciekawiej brzmiących zestawów.

PS. Wystawa jako taka uświadomiła mi że można wydać bardzo dużo na sprzęt i efekt może być zupełnie przeciętny w stosunku do wydanych pieniędzy, stąd nie dziwią mnie wpisy sporej części malkontentów "to nie może grać"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sls- NIE JESTEM MAKLONTENTEM -SPADAJ sklepikarzu!

jestem zwykłym diy-ciekawskim.

Może dla ciebie Pylony na AS grały ale dla nas Diy-ciekawskich Pylon Saphire były jednym z najgorszych zestawów Audio Show 2012. Amatorszczyzna w każdym calu czego naocznym dowodem były ordynarnie powkręcane śruby. Oczywiście śruby nie grają ale dają obraz tego jak wielkim trzeba być ignorantem wystawiając taki gniot na jedynej wystawie w V RP. Trochę pokory dla zwiedzających :-)

Temat główny o Pearl Pylon -wiem, ale te również zasługują na miano nieco lepszych od komputerowych pierdziawek. I warto za nie zapłacić maks. 30%ceny o ile producent poprawi zwrotnice i nie będzie jechał po taniości to znaczy dołoży rzeczy tak niezbędnę jak wytłumienia oraz maskownice.

Jak zaczniesz podskakiwać to kupię Pylon Pearl i je pomierzę. Mam jakiś tam system Clio 7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sls- NIE JESTEM MAKLONTENTEM -SPADAJ sklepikarzu!

jestem zwykłym diy-ciekawskim.

Może dla ciebie Pylony na AS grały ale dla nas Diy-ciekawskich Pylon Saphire były jednym z najgorszych zestawów Audio Show 2012. Amatorszczyzna w każdym calu czego naocznym dowodem były ordynarnie powkręcane śruby. Oczywiście śruby nie grają ale dają obraz tego jak wielkim trzeba być ignorantem wystawiając taki gniot na jedynej wystawie w V RP. Trochę pokory dla zwiedzających :-)

Temat główny o Pearl Pylon -wiem, ale te również zasługują na miano nieco lepszych od komputerowych pierdziawek. I warto za nie zapłacić maks. 30%ceny o ile producent poprawi zwrotnice i nie będzie jechał po taniości to znaczy dołoży rzeczy tak niezbędnę jak wytłumienia oraz maskownice.

Jak zaczniesz podskakiwać to kupię Pylon Pearl i je pomierzę. Mam jakiś tam system Clio 7.

Niestety nie jestem sklepikarzem, nie mam żadnego powiązania z branżą. Kolumny Pylona zrobiły na mnie dobre wrażenie i cieszy mnie to że w Polsce jeszcze ktoś coś robi. Kiedyś produkowaliśmy w miarę dobrą elektronikę i takie firmy jak Pylon pokazują że jeszcze potrafimy robić coś więcej niż tylko sprowadzać wszystko z Chin i może to śmiało konkurować ze sprowadzanymi zachodnimi (chińskimi) produktami dając jednocześnie pracę Polakom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

 

Możesz wymienić tych, w których imieniu przemawiasz?

Mam taki domek na wsi i potrzubje tam wstawic niedrogie monitorki ze wzgledu na zlodziei. StaryM jak graje te pylony jakbys to ocenil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam taki domek na wsi i potrzubje tam wstawic niedrogie monitorki ze wzgledu na zlodziei. StaryM jak graje te pylony jakbys to ocenil?

 

Złodziejom powinny się podobać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nowy pylon, słuchał ktoś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesada, kolumny za 2600zł z tweeterami za 40zł sztuka. Mogli się bardziej wysilić i dać chociaż jakąś Vifę czy taniego Seasa ew. ScanSpeaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zawistników :)

A większość to to tak zwani dijersi :-)

Składacze domowi udający Adama Słodowego. Tyle że za pieniądze dla innych.

 

A to co znow, klon WLM ?:D Czy tak ciezko jest samemu zrobic innowacyjny projekt, zamiast kopiowac gotowe rozwiazania pod inna nazwa ?

Dla naszych krajowych manufakturzystów jadących na starych pezetpeerowskich powiązaniach swoich rodziców, to jest bardzo trudne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat "post-tonsilowskie wynalazki" rozniosą każde pseudo-markowe gówno "uznanej firmy" w zbliżonej cenie...

 

Za lepsze produkty "uznanych firm" trzeba sporo więcej zapłacić - ale Polak (a raczej polaczek) zawsze wolał nawet najgorszy chłam z Pewexu niż dobry krajowy produkt - taki konsumencki "patriotyzm"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony napiszę tylko tyle.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu kolumn za ok 3 tyś. Sapphiry to był jeden z 3 lub 4 zestawów ,które brałem pod uwagę ale czekałem na jakieś recki lub opinie (Violet je ma teraz na warsztacie), niestety z przykrością muszę stwierdzić, że po zmianie ceny z 2650 na 3100 ten model przestał mnie interesować dla zasady. W moim odczuciu producent obecną cenę wymyślił z kosmosu. Wcześniejsza wydawać by się mogło, że była w pewien sposób przeliczona, ale podwyższka ceny o prawie 500 zł bo został wprowadzony inny model pośredni do oferty to moim zdaniem nabijanie klienta w butelkę.

 

Dodam, że prawdopodobnie czytałem w tym topicu o zmianie ceny Sapphirów ale (nie jestem pewny) ten post/posty wyparowały z tego forum.

 

To daje do myslenia. Osoba taka jak ja stara się przed wyborem i ewentualnym odsłuchem trochę poczytać by upewnić się czy warto tracić czas na odsłuch pewnego elementu, bo w moim przypadku to nie jest wypad do pobliskiego sklepu, tylko wycieczka na 100 lub 200 km w jedną stronę. Pytanie się nasuwa czy opinie pozytywne o marce nie są sponsorowane, negatywne opinie tak jak info o cenie znika z forum.... Pylon z mojej strony ma bana. No niestety.

 

Przy okazji ciekaw jestem recki Violeta i czy uwzględni zmianę ceny modelu testowanego. To też w moim odczuciu ukaże, czy recka będzie sponsorowana czy faktycznie pisana czysto hobbystycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ciekaw jestem recki Violeta i czy uwzględni zmianę ceny modelu testowanego. To też w moim odczuciu ukaże, czy recka będzie sponsorowana czy faktycznie pisana czysto hobbystycznie.

Kolega chyba nie jest naiwny ? ;-) Nie można pisać źle, wtedy ma się przechlapane w tej branży - zasada podstawowa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie ceny Pylon Sapphire do wysokości 3100 zł jest dla mnie totalnym nieporozumieniem...

 

Te topazy były by może ciekawą propozycja do góra 1,8 tyś zł, pod warunkiem że zagrają dużo lepiej niż seria pearl. Przekonam się może niebawem, bo chcę właśnie pojechać na odsłuch Topazów i Sapphire.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że WLM ma skalkulowane ceny na światową sprzedaż, czyli z uwzględnieniem dystrybutora i dilera danego kraju a Pylon tylko na Polske.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.