Skocz do zawartości
IGNORED

najlepszy wzmacniacz do Avantgarde Acoustic


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

Elberoth

Brawo,brawo-pełna zgoda........tylko te lampy polecasz?

Wyobraż sobie,że można też wzmaki na innych lampach postawić i będzie nie gorzej-znasz takie?

Tylko nie pisz ,że sie Ciebie czepiam...etc.........bo ja po prostu wiem na pewno.

 

Teraz aby było śmieszniej i paradniej jak to w karnawale może coś napiszesz nt. okablowania do AMARE MUSICA?

Proponowałbym Tobie ograniczenie się do dwóch słów.......piszesz prawdę,bądż piszesz nieprawdę.

Zaproponowałeś do prezentacji na AS 2012 i 2013 Amare Musica swoje kable....jednak grały u nich moje-tak sie kaszle

Napisz więc dlaczego tak się stało.......bo ja wiem a Ty?.........prawda pisze czy kłamię?

Zaznaczam ,ze moje kable były wielokrotnie tańsze od Twoich!!, do Amare były lepsze po prostu wiedziałem o tym.

Więc nie na wszystko trzeba patrzeć poprzez pryzmat wydanych pieniędzy-tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie.

Nieskromnie nadmienię,że takowe posiadam.......a z komputera nie będę grać nigdy,bo jestem za głupi do tego))

Co z Ciebie za audiofil,który głośność systemu reguluje komputerem?...prawda czy fałsz?...jesteś komputero-audiofil

Jest karnawał jak się bawić to się bawić.........na całego!!

Tylko nie komentuj,że to żenujące,bądż prymitywne i nie skarż więcej na mnie do administracji-bardzo Cię proszę.

Obojętnie czyje kable moim zdaniem ogólnie nie było muzyki kropka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obojętnie czyje kable moim zdaniem ogólnie nie było muzyki kropka

 

Skręca Cię że było Twoich?.........robisz je za cienkie))

A co było dancing i strip-tease?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręca Cię że było Twoich?.........robisz je za cienkie))

A co było dancing i strip-tease?

Lubie Cię jesteś prawie taki jak StasioP :)

 

Na Audio Show spędziłem pracowicie jeden dzień, zrobiłem sobie przed wyjazdem z Warszawy zdjęcie wyglądałem jak bym z burdelu tydzień nie wychodził.

Uwierz ciężko pracowałem.

 

Puść sobie" I put a spell on you" Marilin Mansona to wyluzujesz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth

Brawo,brawo-pełna zgoda........tylko te lampy polecasz?

Wyobraż sobie,że można też wzmaki na innych lampach postawić i będzie nie gorzej-znasz takie?

Tylko nie pisz ,że sie Ciebie czepiam...etc.........bo ja po prostu wiem na pewno.

 

Teraz aby było śmieszniej i paradniej jak to w karnawale może coś napiszesz nt. okablowania do AMARE MUSICA?

Proponowałbym Tobie ograniczenie się do dwóch słów.......piszesz prawdę,bądż piszesz nieprawdę.

Zaproponowałeś do prezentacji na AS 2012 i 2013 Amare Musica swoje kable....jednak grały u nich moje-tak sie kaszle

Napisz więc dlaczego tak się stało.......bo ja wiem a Ty?.........prawda pisze czy kłamię?

Zaznaczam ,ze moje kable były wielokrotnie tańsze od Twoich!!, do Amare były lepsze po prostu wiedziałem o tym.

Więc nie na wszystko trzeba patrzeć poprzez pryzmat wydanych pieniędzy-tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie.

Nieskromnie nadmienię,że takowe posiadam.......a z komputera nie będę grać nigdy,bo jestem za głupi do tego))

Co z Ciebie za audiofil,który głośność systemu reguluje komputerem?...prawda czy fałsz?...jesteś komputero-audiofil

Jest karnawał jak się bawić to się bawić.........na całego!!

Tylko nie komentuj,że to żenujące,bądż prymitywne i nie skarż więcej na mnie do administracji-bardzo Cię proszę.

Kable nie pomogły bo w pokoju Amare Musica w 2013r. był kiepski dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masza. Czy AM to był skrót od Amare Musica czy "świętej krówki" ?

 

Elb proszę się nie złościć. Miałem okazję już sprawdzić Trinity i bezwzględną prawdą jest iż gra lepiej od suchotnika MSB. Osobiście w tego typu prezentacji nie gustuję ale jest pewien postęp...

Za kilka lat pewnie kupisz sprzęt grający prawdziwie i barwnie, teraz musisz szukać chińczyka lub innego mongoła na Trinity.

 

Musisz wiedzieć, że: Prawdziwą nirvanę osiagniesz dopiero po zakupie pełnego setu czyli daczek sromotniaczek + skalpel, mówię Ci brzmienie jak brzytwa, iście porażające!

 

Proszę napisać jak się nazywa ten chiński stomatolog co zakupił MSB?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lubie Cię jesteś prawie taki jak StasioP :)

 

Na Audio Show spędziłem pracowicie jeden dzień, zrobiłem sobie przed wyjazdem z Warszawy zdjęcie wyglądałem jak bym z burdelu tydzień nie wychodził.

 

 

Widzisz prawie robi róznicę i to wielką.

Nie chce mi sie z Toba gadać- gupi jesteś i do widzenia...wklej swój system to może pogadamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz prawie robi róznicę i to wielką.

Nie chce mi sie z Toba gadać- gupi jesteś i do widzenia...wklej swój system to może pogadamy

 

 

 

Widzisz pod włos to jeża, dalej napiszę nie było muzyki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za kilka lat pewnie kupisz sprzęt grający prawdziwie i barwnie, teraz musisz szukać chińczyka lub innego mongoła na Trinity.

 

 

Najsłynniejsi mongołowie to-pisze alfabetycznie

-Jumdżagijn Cedenbał wieloletni sekretarz ich partii komunistycznej,potem wygnany,zamieszkał w Moskwie.

-Czyngis-chan-wielki władca i wojownik mongolski z dwunastego i trzynastego wieku.

-Gambold...mój ulubieniec startował ponad 10 razy w wyscigu pokoju zawsze był ostatni miewał ponad 30h straty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb proszę się nie złościć. Miałem okazję już sprawdzić Trinity i bezwzględną prawdą jest iż gra lepiej od suchotnika MSB. Osobiście w tego typu prezentacji nie gustuję ale jest pewien postęp...

Sam DAC Vivadli to tez suchotnik, przygadal kociol garnkowi :D :D :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam DAC Vivadli to tez suchotnik, przygadal kociol garnkowi :D :D :D

Dlatego już zmieniłem obywatelstwo na chińskie i czekam na Twój mega barwny daczek sromotniaczek lub daczek pleśniaczek. Ponoć w PL nie sprzedajesz?

Czy w komplecie jest Twoja maszyna do szycia Singer? Tak krawiec kraje jak mu materiału staje.

 

Jak dojdą kable uziemiające i strój lateksowo teflonowy to zakupię też wzmacniacz Skalpel ponoś iście porażające granie. Youtube tych fajerwerków nie potrafiło oddać, to trzeba samemu poczuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon to byla maszyna do tkania czy harfa bo juz sie pogubilem;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to Pan harfa nadzorowal budowanie systemu dlatego byl na zdjeciu. Chociaz ciemno i potwierdzic tego nie moge.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb,

Mysle , ze najlepszy w Amare jest wlasnie preamp. Kiedy przeszlismy z monosow sterowanych z niezlego pre w Fontannie na De Foresta, spektakl sie dopiero zaczal. Same monosy sterowane z Daca nie przebily Ayona , a kosztuja nawet nieco wiecej od niego. Pre robi roznice. Chociaz oczywiscie warto sprobowac Vivaldiego z monosami , chcialbym , aby tak bylo lepiej. Wydaje mi sie niestety, ze szans na to duzych nie ma :(

 

marslo -> z zakupem rozumiem czekasz, aż serwer chłopaków będzie gotowy i wtedy kupisz komplet? :-)

Na pewno poslucham i porownam z W20 .Decyzja zaleznie od wyniku odsluchu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne jak monosy spasuja sie z pre. Czasami sa "lepszosc" pre nie wystarczy by zagralo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Mam do Was goraco prosbe - piszcie bardziej lub mniej merytorycznie, na wesolo lub powaznie , ale bardzo prosze o zaprzestanie wycieczek osobistych.

Jak macie cos do siebie nawzajem, piszcie to w swoich watkach.

W tym watku mam ambicje utrzymac przyzwoity poziom kultury .

Ja mam zamiar powstrzymac sie od brania ktorejs ze stron, ale obserwowana od jakiegos czasu w wielu watkach nagonka na Elba jest niesmaczna imo.

Jak cos macie do niego - jest priv, tam sobie wyjasnijcie doglebnie.

Jesli ktos chce sktrytykowac moje stanowisko w tej sprawie ,prosze rowniez na priv, a nie publicznie.

Z gory dziekuje za zrozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w PL nie sprzedajesz?

Dla Ciebie zrobie wyjatek i sprzedam ;) 'maszyna do szycia' gratis ;)

I pamietaj, ten sie smieje, kto sie smieje ostatni :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Wydaje mi sie niestety, ze szans na to duzych nie ma :(

Mariusz duży chłopiec już jesteś i powinieneś wiedzieć, że "Wujek dobra rada " nie zawsze doradzi tak jak się tobie może wydaje.

Sam chyba wiesz co słyszysz i to co innym się wydaje lub co przypuszczają chyba nie ma najmniejszego znaczenia a na pewno żadnego wpływu na dżwięk taki jaki preferujesz.

Ja robiłem również testy z / bez preampa i ZAWSZE bez pre było wg. mnie gorzej tzn. może czyściej , jaśniej i przejrzyściej ale bezbarwnie, sucho i co najważniejsze z basem , który brzmiał jak walenie kijem w karton po telewizorze Rubin.

Nie moje granie ale może są tacy , którym takie granie może się podobać.

Tylko ,że ja wolę może mniejszą precyzję i "gorszy" bas i większe zniekształcenia na korzyść lepszej barwy i ogólnej przyjemności w całym przekazie dla ucha.

Z tego co napisałeś twoje wrażenia były podobne i bliżej twojemu gustowi więc nie łudż się ,że z DCS-em będzie inaczej.

 

"Granie bez pre to jak lizanie lizaka przez szybę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Granie bez pre to jak lizanie lizaka przez szybę" ;)

 

Do pewnego poziomu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z basem , który brzmiał jak walenie kijem w karton po telewizorze Rubin

Skad ty bierzesz te porownania ?:)

Dla mnie bomba:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde bylo az tak zle z basem - bez pre?

 

U mnie np bez pre wydaje sie lepiej(dlatego sprzedalem densena 200), moze to kwestia nizszego poziomu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że ja wolę może mniejszą precyzję i "gorszy" bas i większe zniekształcenia na korzyść lepszej barwy i ogólnej przyjemności w całym przekazie dla ucha.

 

No wlasnie to jest moim zdaniem kluczowe zagadnienie. W literaturze anglosaskiej stawie sie na pomiary i brak znieksztalcen. A ze brzmi to mniej przekonujaco od grania barwnego ale nie wolnego od znieksztalcen ?

To racjonalnych umyslow Anglosasow nie przekonuje. Wiedza najpierw, subiektywne odczucia pozniej .

Na poludnieu Europy jest zdecydowanie inaczej - Wlosi i Francuzi robia sprzety, ktore maja dawac dzwiek przyjemny.

Azja - za malo wiem o niej, ale lampy w Azji sa dosyc powszechne ,wiec sadze ,ze oni tez lubie parzyste harmoniczne.

A na wykresie waterfall to dyskwalifikacja i w Ameryce i w Anglii to jest be.

Ja bym chcial isc srodkiem tej drogi - tyle precyzji ile jest niezbedne , aby bylo przyjemnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

naprawde bylo az tak zle z basem - bez pre?

 

 

Porozmawiaj np. z pewnym znanym dealerem miłośnikiem vinyla ze Śląska na ten temat.

Jak był u mnie to z tego "kartonu po Rubinie" razem się śmialiśmy ;)

 

Do pewnego poziomu.

Rafaell , nie obraż się ale ja już takie teksty słyszałem wielokrotnie.

Co nie znaczy ,że możesz mieć rację ,że sprzęt u mnie jest marnej jakości stąd pewnie nie doceniam "korzyści" jakie płyną z braku posiadania pre w torze audio ;)

 

To racjonalnych umyslow Anglosasow nie przekonuje.

 

Mariusz , co warte są anglo-saskie wzorce możesz doświadczyć na co dzień w naszym kraju.

Mam na myśli wszystkie "korzyści" płynące z tych wzorców np. w naszym prawie ;(

Ale to inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell , nie obraż się ale ja już takie teksty słyszałem wielokrotnie.

Co nie znaczy ,że możesz mieć rację ,że sprzęt u mnie jest marnej jakości stąd pewnie nie doceniam "korzyści" jakie płyną z braku posiadania pre w torze audio ;)

 

 

To nie tak, to raczej jak z trunkami, możesz wiele razy przechodzić obok jakiegoś dobrego zakorkowanego w niepozornej butelce i go po prostu nie skosztować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja trochę zabiorę głos

:-) .

 

Monobloki muszą grac z pre by w pełni wysterowac eml20b potrzebne jest 5v kropka.

 

Audio aero niestety nie występował ich w pełni inna sprawa , ze Trinity i DeForest sa ze sobą zestrojone. :-*

 

Pozdrawiam Marcin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja trochę zabiorę głos

:-) .

 

Monobloki muszą grac z pre by w pełni wysterowac eml20b potrzebne jest 5v kropka.

 

Audio aero niestety nie występował ich w pełni inna sprawa , ze Trinity i DeForest sa ze sobą zestrojone. :-*

 

Pozdrawiam Marcin.

 

Tak , to prawda, La Fontaine podaje maksymalnie 4V , przynajmniej na wyjsciu stalym.

Z tego co pamietam, Dac Vivaldi podaje nawet 6V, warto moze skorzystac ze sugestii Elba i sprobowac monosow z Dac Vivaldi. Na moje jednak z pre De Forest bedzie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.