Skocz do zawartości
IGNORED

najlepszy wzmacniacz do Avantgarde Acoustic


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem sporą zmianę jeśli chodzi właśnie o barwę, nasycenie dźwięku, który już nie jest tak bezwzględnie podporządkowany precyzji i analityczności.

 

Frantz,

 

Masz calkowita racje, niestety.

Wczoraj po wymianie lampy prostowniczej sytuacja sie poprawila, Bas stal sie dzwieczny i wielobarwny , dalo sie tego sluchac. Jednak jego ilosc jest zdecydowanie wieksza, niz w poprzednim wcieleniu. W zamian dostajemy lepsza dynamike i rytmicznosc, ale mi brak tej zjawiskowej przezroczystosci , jaka oferowal Cross II.

Porzednio brakowalo nieco wypelnienia i roznymi zabiegami stroilem system w strone poglebienia basu i jego zaznaczenia. Teraz czeka mnie droga w druga strone - odchudzic bas i ograniczych jego ilosc w przekazie.

Mysle , ze zaczne od kabli zasilajacych - na krotkiej liscie jest Coherence III i Siltech Ruby Mountain. Mam tez dostac do odsluchu Acro 7500 , ma byc mocno zmieniony w stosunku do 7300, zobaczymy w ktora strone.

Mysle tez o zamianie modulu Minimus od Entreqa na wersje Silver.

Szkoda, ze Gerhard zmienil podejscie - ja wolalem niezwykla transparencje, jaka oferowal CrossII .

 

Piotrek - to do SA - czy ta lampa prostownicza, ktora mi sugerowales ma jakas wyrazna sygnature dzwiekowa?

pzdr

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

marslo - Siltech wydaje się się sensownym pomysłem. Jest spora szansa, że przywróci choć część "laboratoryjnej konturowości" do jakiej przyzwyczaiłeś się na basie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem Marslo!

Miałeś fajny wzmak Ayona, z którego byłeś zadowolony.

Wymieniłeś na nowszy który miał być lepszy a okazał się gorszy?

To po co to zrobiłeś? Najczęściej nowsza wersja sprzętu jest nieco lepsza

ale nie zawsze tak jest a poza tym czasem owe lepsze oznacza tylko "inne"

i to "inne" nie musi pójść w stronę którą lubimy lub może nie wpasować się w nasz system.

 

I teraz będziesz to leczył kablami AC Siltecha za....40 tys...sztuka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz będziesz to leczył kablami AC Siltecha za....40 tys...sztuka?

Dla mnie to typowa audiofilska nerwica, którą można leczyć małymi lecz regularnymi dawkami alkoholu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam choruje na tą samą chorobę ale akurat tego posunięcia zacnego kolegi Marslo zupełnie nie rozumiem.

Był bardzo zadowolony ze swojego systemu a teraz po wydaniu dodatkowej kasy jest niezadowolony

i musi wydać kolejne grube pieniądze żeby wrócić do poprzedniego poziomu zadowolenia!

To lepiej było te kilkadziesiąt tysięcy wydać na lepsze kolumny albo wyźszy model kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem Marslo!

Miałeś fajny wzmak Ayona, z którego byłeś zadowolony.

Wymieniłeś na nowszy który miał być lepszy a okazał się gorszy?

To po co to zrobiłeś? Najczęściej nowsza wersja sprzętu jest nieco lepsza

ale nie zawsze tak jest a poza tym czasem owe lepsze oznacza tylko "inne"

i to "inne" nie musi pójść w stronę którą lubimy lub może nie wpasować się w nasz system.

 

I teraz będziesz to leczył kablami AC Siltecha za....40 tys...sztuka?

 

Po kolei bylo tak :

a/ odsluch w domu - Cross III bije wyraznie na glowe II w kwestaiach dynamiki, PRAT , puszczam raczej glosno symfonike , rocka, pop, jest super;

nie zwracam przy glosnym sluchaniu szczegolnej uwagi na barwe, bo nie spodziewam sie zmiany w tym zakresie, utwierdza mnie w tym Robert Szklarz, ktory jest zdania, ze Cross III to wzmak kolmpletny

b/ slucham okolo tygodnia na niewygrzanym do konca wzmaku i na nowym Acro 7300, przyzwyczajam sie do dzwieku , po czym wyjezdzam na 3 tygoniowy urlop

c/ wracam, zaczynaja sie pojawiac problemy z lampa prostownicza, intesywnie slucham po kilka godzin dziennie, basu jest coraz wiecej , w koncu dosc - to mi sie nie podoba!/

d/ wymieniona lampa prostownica, powrot kontroli , ale w miare wygrzewania kabla i wzmaka staje sie jasne, ze Gerghard inaczej zestroil III , wiecej wypelnienia w srednicy i basie, mniej analitycznosci i transparencji, sczegolowosc podobnie jak II, PRAT o klase wyzej

 

Pierwszy raz mi sie to zdarza, nie lubie ciaglego mieszania sprzetami, poprzednia powazna zmiana wzmaka byla 2,5 roku temu, w miedzyczasie sluchalem wersji XA od AA i ASR Emitter II i nie zdecydowalme sie na zmiane . Kierujac sie opiniami , i odsluchem ( krotkim ) podjalem decyzje nieco pochopnie, ale mialem sporo spraw na glowie...

Mysle jednak , ze znajde rozwiazanie, i schlodze barwe . Ten Siltech Ruby Mountian nie jest za 40 k pln tylko za 4,5 k euro wyjsciowo, ale juz Coherence III od Fadela ok 10 k pln.

Nowy Acro 7500 ma cene detal 12,5 k za 1,5 m. Do tego wezme na odsluch MIniums Slilver, potem zostaja jeszcze lampy. A jak nie, sa PSE od Marcina Utopii:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo -> z tej opowieści wynika jasno, że... zaszkodził urlop :-) Albo coś się stało z Twoimi uszami, albo się nowy Cross obraził, że ledwie go kupiłeś, a już porzuciłeś dla innej, i to na 3 tygodnie!! :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możne to kwestia zwyczajnego przyzwyczajenia. Mimo iż "nowe" pewnie lepsze odbierane jest jako "gorsze" bo inne? a tymczasem człowiek przywykł do "starego"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei bylo tak :

a/ odsluch w domu - Cross III bije wyraznie na glowe II w kwestaiach dynamiki, PRAT , puszczam raczej glosno symfonike , rocka, pop, jest super;

nie zwracam przy glosnym sluchaniu szczegolnej uwagi na barwe, bo nie spodziewam sie zmiany w tym zakresie, utwierdza mnie w tym Robert Szklarz, ktory jest zdania, ze Cross III to wzmak kolmpletny

b/ slucham okolo tygodnia na niewygrzanym do konca wzmaku i na nowym Acro 7300, przyzwyczajam sie do dzwieku , po czym wyjezdzam na 3 tygoniowy urlop

c/ wracam, zaczynaja sie pojawiac problemy z lampa prostownicza, intesywnie slucham po kilka godzin dziennie, basu jest coraz wiecej , w koncu dosc - to mi sie nie podoba!/

d/ wymieniona lampa prostownica, powrot kontroli , ale w miare wygrzewania kabla i wzmaka staje sie jasne, ze Gerghard inaczej zestroil III , wiecej wypelnienia w srednicy i basie, mniej analitycznosci i transparencji, sczegolowosc podobnie jak II, PRAT o klase

Marslo,

Rozumiem Twóje rozterki bo w przeciwieństwie do wielu użytkowników audio podchodzisz bardzo serio do w/w problemu.

Powodów może być kilka:

1.Każdego dnia z uwagi na zmienną wilgotność powietrza możemy słyszeć inaczej.Wypoczynek lub zmęczenie[niedosypianie]

może również wpłynąć na gorszą - inną słyszalność.

2.Urządzenia w miarę wygrzewania zmieniają charakter brzmienia tak więc efekt przebasowienia może być przejściowy ale niekoniecznie.

3.Kable sieciowe mają duży wpływ na jakość brzmienie ogólnie podobnie zresztą jak i kable ic.

To że byłeś na urlopie odpoczywając od systemu to b.dobrze, gdyż teraz słyszysz to co słychać naprawdę z Twojego systemu i albo

pochopnie dokonałeś zakupu Ayona [tak bywa czasami] albo ten dżwięk nie pasuje do Twoich wyobrażeń i potrzeb.

 

Tak dla równowagi jedno z moich ostatnich doświadczeń.

 

Wczoraj podłączyłem do systemu Esl 57,ASR I accu i Thorens 2000 cd dobre monitory które przytaszczyłem do domu.

Kiedy podłączyłem do systemu wyrwał się taki jazgot że po 5-10 minutach skapitulowałem [fakt,były nie wygrzane] i podłączyłem

moje zacne Quad Esl 57 i wprost nie mogłem uwierzyć jak one cudownie brzmią - dostojnie, dżwięk malowany grubą kreską

i prawdziwie muzykalny.Zacząłem całować te moje elektrostaty z zachwytu i powiedziałem sobie że pozostaną na zawsze

w tym systemie.

To doświadczenie nauczyło mnie po raz kolejny szacunku do tej prawie 60 letniej konstrukcji genialnych elektrostatów.

Peter Walker, możesz być dumnym z tych wspaniałych kolumienek które nie tak dawno zostały uznane za kolumny NR.1

w całej historii AUDIO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal55, Climax99, Magnepan

 

Chyba wszyscy macie racji po trochu. A najbardziej to, ze trzeba do tego nowego dzwieku przywyknac.

Poprzednio mialem transparencje i analitycznosc, wiec roznymi tweakami stroilem system w strone wypelnienia i basu.

Teraz Gerhard dostroil basy i wypelnienie, trzeba bedzie powymieniac tweaki i przywyknac.

Zadzwonilem do sprzedawcy , aby zapytal Gerharda ,czy moga na moje zyczenie podstroic III do barwy jaka mialem w II. Mowi , ze moga, ale to by byla degradacja.

Oto co w konkluzjach testu Crossa III napisali ostatnio w niemieckim Stereoplay ( angielskie tlumaczenie ze strony Ayona)

"Combined with the right loudspeaker it ranks among the best sounding amplifiers worldwide"

 

Znaczy wzmacniacz dobry, tylko ze mnie audiofil kiepski:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

(...)

Oto co w konkluzjach testu Crossa III napisali ostatnio w niemieckim Stereoplay ( angielskie tlumaczenie ze strony Ayona)

"Combined with the right loudspeaker it ranks among the best sounding amplifiers worldwide"

 

Znaczy wzmacniacz dobry, tylko ze mnie audiofil kiepski:)

 

Zamiast się obwiniać pomyśl nad wyższym modelem Avantgardów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydałeś kasę na dźwięk, którego nie lubisz i teraz wydasz drugie tyle, żeby ten dźwięk, którego nie lubisz, zbliżyć do dźwięku "starego", który lubiłeś. W miarę wydawania gotówki i straty czasu będziesz przekonywał samego siebie, że już zaczynasz lubić ten nowy dźwięk, którego teraz nie lubisz. A jak już wymienisz wszystkie kabelki to dźwięk, którego nie lubisz będzie zdecydowanie lepszy niż "stary dźwięk", który lubiłeś.

PRAT będzie duuużo lepszy:)

 

Oddaj to C3, poproś o zwrot C2 a za różnicę poleć do Met'a i posłuchaj polaków na scenie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł!

Marslo, może tak od razu uderzysz w Avantgarde Trio z modułem Bass Horn ;-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się obwiniać pomyśl nad wyższym modelem Avantgardów ;-)

Marslo, zanim to zrobisz zastanów się 22 razy.......kilka razy podchodziłem do AA i za każdym razem przekonywałem się

że to nie jest szkoła grania którą lubię i preferuję.Nie chcę nic sugerować ale posłuchaj MG albo SF Guarnieri,Stradivarii

z poprzedniego okresu produkcji.Takie porównanie side by side może odmienić Twój pogląd o AA.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego okresu produkcji.....

a nie sądzisz że nowe egzemplarze mogą być już po prostu wyczerpane.

Climax , szczerze gratuluję AVANSU na STANOWISKO moderatora Tobie i Cirowi....[ a co z hodowlą ? ]

 

Climax te z poprzednich lat produkcji są wiesz ....takie bardziej MUZYKALNE o czym wszyscy chyba wiemy !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frantz,Atlon 11 , MSP,

 

Juz to wszystko bralem pod uwage, glowka pracuje:)

Moj C2 juz sprzedany.

AA Trio z Basshornami nie mieszcza sie w miejscu, jaki mam na sprzet w salonie, ktory jest duzy ( 100 m kw ) , ale wielofunkcyjny. Moje kolejne kolumny to najprawdopodobniej Duo Grosso.

Trzeba pamietavc, ,ze C3 jest bardzo dobry w zakresie dynamiki, PRAT. sczegolowosci.

Tak jak pisal wczesniej Pal55 i Magnepan, powoli przyzwyczajam sie do cieplejszego dzwieku.

Jutro przyjdzie Minimus Silver, a po swietach zaczne przygode z nowymi kablami zasilajacymi.

One samo w sobie poza lepsza kontrola barwy dodadza sporo do systemu.

 

Magnepan,

 

W moich warunkach akustycznych ( 100 m kw , duze tafle szkla w oknach stanowiacych prawie 2 sciany )musza byc kolumny o duzym cisnieniu akustycznym. Duo Omega G2 graja u mnie pieknie, nie szukam innej szkoly dzwieku. Przyznaja to ludzie z branzy , ktorzy u mnie byli .

Jakbym zmienial poszedlbym calkiem w przeciwna strone - wysokie trany i duze kolumny pasywne, ale uznaje to za mniej efektywne kosztowo rozwiazanie . Krotko mowiac, zeby miec dzwiek zblizony jakoscia do tego co mam , trzeba wlozyc przynajmniej dwa razy tyle, a wizualnie i tak bedzie gorzej.

Mialem w swoim audiofilskim zyciorysie okresy lampowe i tranowe. Wybralem lampe, do Ayona Avantgardy to synergiczne polaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan...Kotki się hodują. Chcesz jednego?

 

Climax te z poprzednich lat produkcji są wiesz ....takie bardziej MUZYKALNE o czym wszyscy chyba wiemy !!

Jakie by nie były nowych chyba już brak.

 

Panowie...zbytek serdeczności...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się obwiniać pomyśl nad wyższym modelem Avantgardów ;-)

 

Moj plan na audiofilska nirvane jest precyzyjnie jasny :

La Fontaine -> La Source

Aurender S10- Aurrender W20

Duo Omega G2 -> Duo Grosso ( ale nowej generacji, jak sie pojawia)

Ayon Cross III - > Ayon Vulcan monosy plus Polaris III

plus kable , zajmie ladnych kilka latek....pod warunkiem ,ze nie bedzie recescji:)

Ale cicho sza , to tylko marzenia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan...Kotki się hodują. Chcesz jednego?

 

 

Jakie by nie były nowych chyba już brak.

Dziękuję, mam większego czworonoga ale kotki b.lubię chociaż jestem trochę uczulony na ich sierść.

Nie wiedziałem że produkcja Sonus Fabera jest wyczerpana....ciekawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,,, zostaw sobie jakieś marzenia jak już ziścisz marzenia, bo inaczej ziszczone szybko tracą smak.

No i po realizacji wygnaj z siebie chochlika poszukiwań,,, możne jakieś pradawne gusła pomogą?

A tak serio. Czasami by iść do przodu po prostu wystarczy się zatrzymać.

 

Nie wiedziałem że produkcja Sonus Fabera jest wyczerpana....ciekawe.

Ja też tego nie wiem..... pisałeś o tych z poprzednich lat. Ja tylko przypuszczam a raczej stawiam pytanie czy jest mozliwe nabycie nowych egzemplarzy z tamtego okresu. Jezeli jest , żaden problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwe nabycie nowych egzemplarzy z tamtego okresu. Jezeli jest , żaden problem.

Wiem że w PL są 2 nowe pary na pewno a może i więcej Guarnieri oraz Extrema z tamtego okresu produkcji SF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo -> nie wydaje mi się, żebyś potrzebował Vulcanów do Avantgardów, tzn moim zdaniem one nic nie wniosą. Jak koniecznie chcesz wydawać górę kasy na jeszcze lepszy dźwięk to zaszalej i posłuchaj np. Kondo Souga - czysta muzyka, człowiek zapomina o basie, barwie, wysokich, średnicy, przestrzeni, czy czymkolwiek innym. A i inwestycja toto niezła bo za bardzo na wartości nie traci :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niesamowite.....szczególnie Extrema to dziś juz chyba nie lada rodzynek.

Tak na prawdę dzięki właśnie Sonusom poznałem świat innej reprodukcji dźwięku. Jakieś 15 albo może i lepiej lat temu pierwszymi kolumnami i w ogolę pierwszym sprzętem lepszej klasy jaki dane mi było słyszeć były właśnie Sonusy. O ile nie przekręcę nazw była to minima amator , model z membrana bierna z tyłu? Całość podłączona była z końcówką i pre adcoma , źródła i kabli nie pamiętam. Usłyszałem wtedy tyle pięknych barw, tyle czaru , tyle lepkości średnicy.... jak na moje doświadczenia albo ich brak było to coś absolutnie magicznego.

Działo się to w Łodzi na ulicy Legionów 13, tam był mały audio sklep. To wydarzenie na zawsze odmieniło moje życie. Długo marzyłem o takim zestawie...ale życie przyniosło inne rozwiązania.

Jak wyglądają dziś te kolumny z perspektywy lat....? otóż zawsze będą dla mnie wyjątkowe.

Potem jako młody człowiek na drodze zawodowej spotkałem Sonusa często. Nigdy jednak nie powtórzył się mój pierwotny zachwyt , którego dostąpiłem wcześniej. Było to spowodowane tym iż mogłem z nimi obcować, słuchać, konfigurować. A w poprzednim przypadku zostałem wzięty przez życie z zaskoczenia i przypadku.

Guarnieri ...... te były po prostu wspaniałe.

Za to kompletnie jest mi obce brzmienie nowych zestawów. Widziałem je jedynie w przelocie i nic na ich temat nie wiem.

ps. może jednak.... kotka. grzeczny on jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo -> nie wydaje mi się, żebyś potrzebował Vulcanów do Avantgardów, tzn moim zdaniem one nic nie wniosą. Jak koniecznie chcesz wydawać górę kasy na jeszcze lepszy dźwięk to zaszalej i posłuchaj np. Kondo Souga - czysta muzyka, człowiek zapomina o basie, barwie, wysokich, średnicy, przestrzeni, czy czymkolwiek innym. A i inwestycja toto niezła bo za bardzo na wartości nie traci :)

A kto to ma - Szemis?

Genetycznie nie znosze chorych cen:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo się to w Łodzi na ulicy Legionów 13, tam był mały audio sklep.

U Jacka można było spotkać ciekawych ludzi i zobaczyć fajne klocuszki.Posłuchać było trudno z uwagi na małą powierzchnię.

Pamiętam że oprócz Sonus Faber miał wtedy Chario,Martina Logana i moje ulubione Magnepany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione Magnepany

...:)

 

To chyba wyraźnie widać... jeszcze dla nowych użytkowników nie obytych z tematem elektostatów przydałby się dobry avatar..:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.