Skocz do zawartości
IGNORED

Marihuana


grishnack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra strona legalizacji-masz dostęp do towaru najwyższej próby,testujesz różne odmiany.

A obecnie dostajesz połowa trawki połowa majeranku i to wszystko nasączone eterem czy inną chemią i jeszcze powiedzą ci że to najczystsze z ziemi naturalne prosto od Boga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyńcze przypadki,ludzie są nienormalni,bywa że oszukują ile wlezie. Przy legalizacji byłby świety spokój od dziadostwa przygotowanego przez amatorskie ręce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narkotyki, także te miękkie, mają u nas okropną opinię już na starcie. Przy nich wypijanie litra spirtu dziennie jest jak butelka mleka dla niemowlaka.

Jak to mówią : ten numer nie przejdzie. Nawet w celach leczniczych :)

 

 

ps : skoro alkohol potrafi "rozbawić" to czy potrzeba czegoś jeszcze ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko jeden mały szczegół - zwykłe życie nijak ma się do seriali.

pewnie lepiej nie oglądać filmów i nie czytać książek życie jest do dupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie lepiej nie oglądać filmów i nie czytać książek życie jest do dupy.

 

To nie tak. Tylko żeby nie brać tego wszystkiego co zawiera serial za prawdziwe, klawe życie. Książki do dziś systematycznie zamawiam i czytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Tylko żeby nie brać tego wszystkiego co zawiera serial za prawdziwe, klawe życie. Książki do dziś systematycznie zamawiam i czytam

 

Proponuję traktować ten temat bardziej na luzie, właśnie w formie serialowej, a nie podręcznikowej. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. I zamawiać też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to gorsze od calej reszty ogolnie dostepnych.Nie wiem dlaczego akurat to robi taki zamet.Przepisy ogolne o nie sprzedawaniu tytoniu, alkoholu, mlodziezy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , rozdać blanty ludziom to przestaną się czepiać i przeszkadzać rządzić oraz bogacić się

 

wóda już nie działa to trzeba nowy afrodyzjak wprowadzić i jedno pokolenie z głowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś wygląda absurdalnie to nie znaczy, że nie jest prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy film, osobiście uważam że marycha ma bardzo mocny i pozytywny wpływ na ciało i umysł ludzki co jest dla firm farmaceutycznych sporym problem bo ich syntetyczne środki są bardziej szkodliwe dla organizmu niż lecznicze, bardzo ciekawy film i temat,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , rozdać blanty ludziom to przestaną się czepiać i przeszkadzać rządzić oraz bogacić się

 

wóda już nie działa to trzeba nowy afrodyzjak wprowadzić i jedno pokolenie z głowy

...bartus nie rozdawaac tylko oczka zaslonic rączkom..I nie ma blantow.A nawet wodeczki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Z papierosami bym nie przesadzał, nie działają tak jak alkohol czy marihuana, ich skutki dopiero wychodzą po długim okresie, o wiele większym niż codziennie picie bądź palenie trawki. Jeśli już pijecie do tytoniu to zakazać fast-foodów!

nieprawda, ja nie palę papierosów, ale miewałem "kontakty" dla mnie 3 machy papierosa z silnym zaciągnięciem to zawroty głowy, cały papieros to rzyganie na maxa

do grona gówna dodałbym jeszcze szerokopojęte COLE, których działanie jest chyba porównywalne z krokodylem (jeden z producentów sam przyznał że mysz wrzucona do butelki rozpuściła by się zupełnie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda, ja nie palę papierosów, ale miewałem "kontakty" dla mnie 3 machy papierosa z silnym zaciągnięciem to zawroty głowy, cały papieros to rzyganie na maxa

do grona gówna dodałbym jeszcze szerokopojęte COLE, których działanie jest chyba porównywalne z krokodylem (jeden z producentów sam przyznał że mysz wrzucona do butelki rozpuściła by się zupełnie)

 

Wpisałem w google termin grono gówna i wyskoczył klub kupy należacy do ludzi fascynujących sie pływającą kupą.

To co trzymamy trawe w gronie gówna czy wykluczamy ją z tego grona?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Wpisałem w google termin grono gówna i wyskoczył klub kupy należacy do ludzi fascynujących sie pływającą kupą.

To co trzymamy trawe w gronie gówna czy wykluczamy ją z tego grona?.

jesteś po krokodylu ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś po krokodylu ? :)

 

Ja sobie wypraszam takie świństwa:) jestem ostatnimi laty wiecznie trzeźwym,w miare porządnym człowiekiem a jak zobaczyłem te krokodyle z kościami to nie mogłem spać,pociłem się i trząsłem się całą dobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden niezły odjazd na temat materiału zielonego - 'Savings Grace' - film. Film znakomity i przekomiczny. Koniecznie trzeba zobaczyć....lotsoffun. ;)

 

51PHoi8EqfL._SL500_AA300_.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdr, M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

nie jestem abstynentem i wiem że wóda zniszczyła miliony ludzi inne używki również , ale alko ma tego plusa że uchlanie jest zawsze takie samo, natomiast różne dragi powodują różne tripy i to jest to co powoduje sięgnięcie po inne.

uważam że zielsko jest mniej szkodliwe od papierosów a legalizacja zmniejszyłaby czarny rynek

pod koniec liceum robiliśmy wyliczenia ile do 19-20 roku życia przechlaliśmy (co weekendowe balety + wakacje) i wyszło że już wtedy każdy przepił wtedy używanego malucha(palenia nikt nie liczył) zakładam że do dziś uskładało by się z pół kawalerki(co zakupy w markecie to 6pak , wino, wódka) - ale ile z tego frajdy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stench poczytaj od kiedy świat walczy i dlaczego z marychą zanim broszurowe ulotki o narkotykach zaczniesz cytować....podpowiem lobby tekstylne na początku XX wieku w USA przyczyną obecnego restrykcyjnego ustawodawstwa.Z czasem pojawiło się alkoholowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może będe bierny,albo przeciwny legalizacji.Ale zaznaczam że nie mam nic przeciwko paleniu w wieku około 20,bo to nasze młode lata kawalerskie i od tego one są żeby mieć przygody bardzo różne które będzie sie wspominać.

Balety znam jak wielu z nas od podszewki przecież,znam też czarną strone tych substancji i nałogów,znałem mnóstwo ludzi w takim nie innym stanie z wieloma doświadczeniami,znałem też bardzo dobrze psychologie i psychiatrie pod tym kątem i w związku z wiedzą i doświadczeniem pozostane bierny albo przeciwny. Młody jak chce sie zabawić to i tak sobie kupi zioło,nie widze problemu,byleby nie za często i później wytrzeźwiał skończył szkołe itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon1983 właśnie w trosce o zdrowotną kondycję dzieci należy kontrolować jakość trawy,przeznaczyć kasę na profilaktykę a nie zamykanie w więzieniach i walkę z wiatrakami.Uświadomić konsekwencje nadużywania bowiem sporadyczne palenie ma wręcz oczyszczające fizycznie i psychicznie działanie.

 

Kto zarabia i w czyim interesie jest obecne ustawodawstwo.Mafia i lobby alkoholowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wladz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

stench poczytaj od kiedy świat walczy i dlaczego z marychą zanim broszurowe ulotki o narkotykach zaczniesz cytować....podpowiem lobby tekstylne na początku XX wieku w USA przyczyną obecnego restrykcyjnego ustawodawstwa.Z czasem pojawiło się alkoholowe.

wladz, ja jestem przeciwny wszelkim ograniczeniom, niech każdy robi co chce ale uważam że należy nazywać rzeczy po imieniu i nie przeginać z niczym, bo nawet witaminy mogą zaszkodzić

jeździłem kiedyś na wakacje w miejsce gdzie starzy ludzie mieli jedno miejsce gdzie sadzili konopie do palenia z lub zamiast machorki, jeśli chodzi o używki to xx w niczego nowego nie odkrył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.