Skocz do zawartości
IGNORED

Marihuana


grishnack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja znam takich co zaczynali od piwa i stali się alkoholikami i to agresywnymi ,, sporo z nich też nie żyje albo kilku siedziało w pierdlu

i co mamy się licytować? może żeby zakończyć temat zobacz jakie alkohol stwarza zagrożenie w społeczeństwie a nie jest zakazany,

jakie są statystyki wypadków a potem pisz coś konkretnego na temat marihuany która nigdy nie powoduje agresywnych zachowań w przeciwieństwie do alkoholu,

 

jestem zdania że powinna być legalna na własny użytek, kto chce niech pali naciera się etc tak samo jak może zapalić używkę papierosa który powoduje uzależnienie i choroby nowotworowe które my wszyscy pokrywamy z naszych składek zusowkich tak w skrócie, tak samo jak choroby alkoholików leczonych w szpitalach etc, ja nie palę fajek , piję okazyjnie i uważam że każdy powinien mieć prawo wyboru albo nie mieć go całkowicie łącznie z alkoholem i tytoniem, długi temat się zaraz zrobi pewnie, wyjdą przeciwnicy maryśki spod płaszcza KK,

pamiętaj alkohol twój wróg! :)a w kościele piją wino mszalne o zawartości alkoholu 8-11 % na oczach dzieci!!! :)

 

Pić, a upijać się, to dwie różne sprawy.

Myślę, że przeciwnicy narkotyków wywodzą sie nie tylko z KK. A co do życia alkoholików to też racja. W Polsce jak do tej pory więcej zła wyszło z butelki niż z doniczki. Nikt tego nie nieguje. Zło jest złem pod każdą postacią. Jednak nie gloryfikujmy też narkotyków (także branych w małych, "doświadczalnych" ilościach)- nie stawiajmy ich jako alternatywy dla alkoholu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat, na to forum wiek szczeniacki, wręcz bobasek :), paliłem z 10 razy w życiu, pierwszy raz zaczynając w gimnazjum. Od zakończenia liceum nie paliłem ani razu. Wizerunek w mediach tej używki oczywiście jest przesadzony, znam przypadek jeden osoby, z którą ciężko jest się dogadać, bo sprawia wrażenie wiecznej na haju, ale ta osoba paliła 5 dni w tygodniu od kilku już lat.

 

W gimnazjum oczywiście ciekawość i nacisk ze strony rówieśników, nikt nie chciał być wyrzutkiem w grupie więc zgadzał się mimo własnej woli. Na moje ciało marihuana ma podobny wpływ do alkoholu, ale o dużo słabszej mocy. Niektórzy po alkoholu szaleją, takiej osoby po marihuanie nie znam. Na jednym posiedzeniu trzeba spalić dużą ilość, aby porządnie siekło co oczywiście nie jest ekonomiczne. Później takie osoby przechodzą na różne metody palenia, wtedy jeszcze była popularna metoda wiaderkowa, nie wiem jak jest teraz :).

 

Mity o paleniu? Jej szkodliwość w mediach jest przesadzona. Światopogląd na osoby, które je palą to stereotyp przeważnie, który oczywiście ma jakieś tam odzwierciedlenie w życiu, ale przeważnie są to normalne osoby, a nie hipisi w dredach ubrani w barwy Jamajki.

 

Osobiście jestem za legalizacją, moim zdaniem alkohol jest bardziej szkodliwy. Przepisy powinny być takie same jak w przypadku alkoholu, a nawet powinni podnieść sprzedaż od lat 21, zakaz jazdy za kierownicą, zakaz palenia publicznego i w lokalach.

 

Chociaż też jest druga strona medalu, a mianowicie chodzi o narkotyki twarde. Tak jak mówię, marihuana ma dość słabe działanie co może doprowadzić do tego, że młoda osoba będzie popalała sobie dość często, a to później może przerodzić się w chęć sięgnięcia po coś mocniejszego. Ale tak samo można odnieść się do alkoholu :).

 

Ogólnie warto pooglądać dokumenty o marihuanie w USA, bo to co u nas się dzieje to piaskownica w porównaniu ze skalą tam. Myślę, że takie USA bardziej się bogaci na czarnym handlu niż legalizacji. Dobrym przykładem jest historia Miami, gdzie narkotyki tak naprawdę postawiły to miasto na nogi mimo poniesionych dużych strat.

 

Twarde narkotyki? Nie, nie... Tutaj byśmy się zatracili, zresztą wystarczy pooglądać co się dzieje z ludźmi jak palą pokrzywę.

 

stern, myślę, że jest to nieuniknione i raczej nie masz na to wpływu. To głównie zależy od tego jakie środowisko wybierze sobie twoje dziecko, przeważnie jest tak, że jeśli odmówi to inni na niego naciskają albo odsuwają go na bok od grupy. Ja bym na twoi miejscu raczej martwił się o akohol, bo to jest teraz większy problem wśród młodzieży. Wystarczy pooglądać na youtube "internetowych bohaterów" którzy to piją 0,5l na czas albo udają, żeby zaimponować na osiedlu i mieć więcej przyjaciół na Naszej-Klasie albo Facebooku.

 

grishnack, wszystko się zgadza, zwiększenie apetytu mogę sam potwierdzić. Także panowie jeśli dzieciak będzie częściej niż zwykle podjadał albo będzie szukał tej samej rzeczy w lodówce kilka razy pod rząd to wiedzcie, że coś się dzieje :).

 

Marihuana powinna działać lepiej niż kabelki do audio i inne ulepszacze, ale nie miałem okazji próbować, bo jeszcze wtedy nie siedziałem w audio. Raczej nie polecam, bo można przywyknąć. Ale pomagała ona w wypracowaniach z języka polskiego :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie oglądajcie tego przy obiedzie.Mówie poważnie.

 

Jest kilka bardzo dobrych dokumentów o marihuanie w niecie.

Jeden mówi o specjalnym genie który ma pewien procent osób i tym osobom marihuana specjalnie niesmakuje i w dodatku wywołuje schizofrenie,palenie takich osób jest wiec bardzo niezdrowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakaz jazdy za kierownicą,

MJ długo utrzymuje się w moczu, mały niefart i jesteś kryminalistą bo paliłeś tydzień wcześniej.

Dlatego nie wierze, że w PL będzie MJ zalegalizowana- niech chociaż posiadanie nie będzie przestępstwem.

 

Podobnie jak szerszy dostęp do broni przez przeciętnego Kowlaskiego- na wuj mu ta pukawka skoro po postrzeleniu lub zabiciu bandyty pójdzie na parę lat do pierdla...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie oglądajcie tego przy obiedzie.Mówie poważnie.

 

Jest kilka bardzo dobrych dokumentów o marihuanie w niecie.

Jeden mówi o specjalnym genie który ma pewien procent osób i tym osobom marihuana specjalnie niesmakuje i w dodatku wywołuje schizofrenie,palenie takich osób jest wiec bardzo niezdrowe.

ale po co to zamieszczasz? to jest jakaś chemia totalnie z kwasami ludzie na własne zyczenie sobie to pakują w zyle, podobnie na wlasne zyczenie kulturyści pakują szpryce i potem mają choroby wątroby serca zakrzepy etc,, tak samo niszczą swoje życie pijący w dużych ilościach alkohol,

a właściwie o to ma do marihuany i jointa? bo co od jointa sie zaczyna? i potem ktoś sobie kwas w nogę pakuje i to ma byc argument.? każdy robi coś na własne życzenie z pełną świadomością, tak samo jak z pełną świadomością można zobaczyć na necie jak ludzie sobie palce siekierą obcinają,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś, to sięgnąłeś. Nie koledzy namawiali w krzakach lecz czyjeś słowa zawarte w tekście, za którymi też stoją konkretne osoby (owszem, nie bedący Twoimi kolegami).

Jeśli moje geny odpowiadają za moje uczynki, to nie powinienem brać odpowiedzialności za swoje (złe) czyny. W pewnym sensie bowiem jestem ubezwłasnowolniony.

 

Nikt nie namawiał.Z presją uparłeś się nie przyjmując argumentu ,że jestem genetycznie przypisany do używek.Naturalna symbioza z THC za którą typy z genami trzeźwości z zazdrości chcą do więzienia wsadzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wladz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie oglądajcie tego przy obiedzie.Mówie poważnie.

 

Jest kilka bardzo dobrych dokumentów o marihuanie w niecie.

Jeden mówi o specjalnym genie który ma pewien procent osób i tym osobom marihuana specjalnie niesmakuje i w dodatku wywołuje schizofrenie,palenie takich osób jest wiec bardzo niezdrowe.

 

 

Naprawdę mocne. Co tu dużo gadać. Pewnie trawka już mu się "przejadła".

Należy pamiętać, że życie mamy tylko jedno. W życiu można robić wiele fascynujących rzeczy, jest wiele innych sposobów na pobudzenie swiadomości (o apetycie nie wspomnę) czy osiąganiu jakiś wrażeń, dawek adrenaliny itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znam takich co zaczynali od piwa i stali się alkoholikami i to agresywnymi ,, sporo z nich też nie żyje albo kilku siedziało w pierdlu

i co mamy się licytować?

 

Proponuję koledze wizytę u specjalisty, kolega wykazuje dość duży poziom agresji co może się przełożyć.... - ale co to mnie obchodzi z drugiej strony.....

 

Padło pytanie Kolegi zakładającego post, odpowiedziałem. A że nie po twojej myśli - twój problem.

 

Tak na marginesie nikt nie zaczyna od Heroiny, nie jestem ś.p. Kotańskim także nie posłużę się przykładami.

Mnie jest rybka czy palisz trawkę, czy heroinę, czy pijesz itd. Mnie problem nie dotyczy i już raczej nie będzie - nigdy nie mów nigdy.

Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale człowiek to takie zwierze, że potrafi się uzależnić od wszystkiego.

Fajnie, że na tym forum są sami twardziele których nikt nie rusza, ale poza Wami są inni - słabi i dla nich pierwszy skręt to może być droga bez powrotu do rynsztoku życia - bez powrotu. Bo sorry, ale ćpunami nikt się nie przejmuje.

Także warto pomyśleć nie tylko o sobie twardzielu, przy którym Terminator to beksa, ale o tych innych nie mających silnej woli.

 

Owszem wsadzanie za skręta na 3 lata to jak wsadzanie za alimenty (osoby bez pracy) czy tego co jechał nalany rowerem przez wieś.

Ten przepis pozwala zapewne na szantaż wobec osób złapanych ze skrętem, syp albo dostaniesz bez zawiasów, ale z drugiej strony był okres że go nie było i było nie ciekawie.

 

Temat jest poważny i szkoda, że politycy którzy nic sobą nie reprezentują i nic nie będą, wykorzystują go tylko żeby mieć swoje pięć minut w TV i to też potrafią ośmieszyć. (kadzidełko zamiast skręta - żałosne, a deklaracja o paleniu poza sejmem - równie żałosna, zapaloną zwykli obywatele, a ziom z immunitetem będzie ich później bronił w TV (kolejna darmowa reklama)????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Powiem tak. Papierosy odrzuciłem w momencie, kiedy różne zaczęły mi smakować jednakowo! A wypaliłem ich od za...! Najbardziej smakowały mi "Caro"(przed "Solidarnością") i "Marlboro". Gorzałę lubię różną - najbardziej "rudą wódkę" i wcale nie tę najdroższą lub "szlachetną". PO narkotyki nawet te "letkie" nigdy nie sięgałem i nie sięgnę - do ekstazy można dość w różny sposób: ..., a nawet przez dyskusje na tym forum! :-)

 

Uważam, że szkoda promować w ten sposób jednego politycznego pajaca.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie namawiał.Z presją uparłeś się nie przyjmując argumentu ,że jestem genetycznie przypisany do używek.Naturalna symbioza z THC za którą typy z genami trzeźwości z zazdrości chcą do więzienia wsadzać.

 

 

Ok. Niech tak zostanie.

 

Ja tylko (w odniesieniu do moich wcześniejszych wpisów) uważam, że mam genetycznie przypisany kolor włosów, to zaś jaką mam fryzurę wybieram już wyłącznie świadomie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję koledze wizytę u specjalisty, kolega wykazuje dość duży poziom agresji co może się przełożyć.... - ale co to mnie obchodzi z drugiej strony.....

 

Padło pytanie Kolegi zakładającego post, odpowiedziałem. A że nie po twojej myśli - twój problem.

 

Tak na marginesie nikt nie zaczyna od Heroiny, nie jestem ś.p. Kotańskim także nie posłużę się przykładami.

Mnie jest rybka czy palisz trawkę, czy heroinę, czy pijesz itd. Mnie problem nie dotyczy i już raczej nie będzie - nigdy nie mów nigdy.

Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale człowiek to takie zwierze, że potrafi się uzależnić od wszystkiego.

Fajnie, że na tym forum są sami twardziele których nikt nie rusza, ale poza Wami są inni - słabi i dla nich pierwszy skręt to może być droga bez powrotu do rynsztoku życia - bez powrotu. Bo sorry, ale ćpunami nikt się nie przejmuje.

Także warto pomyśleć nie tylko o sobie twardzielu, przy którym Terminator to beksa, ale o tych innych nie mających silnej woli.

 

Owszem wsadzanie za skręta na 3 lata to jak wsadzanie za alimenty (osoby bez pracy) czy tego co jechał nalany rowerem przez wieś.

Ten przepis pozwala zapewne na szantaż wobec osób złapanych ze skrętem, syp albo dostaniesz bez zawiasów, ale z drugiej strony był okres że go nie było i było nie ciekawie.

 

Temat jest poważny i szkoda, że politycy którzy nic sobą nie reprezentują i nic nie będą, wykorzystują go tylko żeby mieć swoje pięć minut w TV i to też potrafią ośmieszyć. (kadzidełko zamiast skręta - żałosne, a deklaracja o paleniu poza sejmem - równie żałosna, zapaloną zwykli obywatele, a ziom z immunitetem będzie ich później bronił w TV (kolejna darmowa reklama)????

absolutnie nie bronię żadnej używki bo wszystko w dużych ilościach źle wpływa na świadomość zdrowie i przez to pośrednio na otoczenie podobnie leki w dużych ilościach mogą zaburzyć świadomość i przytruć człowieka,,

we wszystkim trzeba mieć umiar żeby po coś sięgnąć trzeba mieć świadomość do czego to służy i jakie są konsekwencje, najbardziej narażone są osoby młode które ciekawe świata sięgają po szerszą paletę środków odurzających chcąc być akceptowanym w grupie ale ten problem był też i kiedyś ,

wracając od samego jointa nikt nie umarł oczywiście jak wypali tonę to może mu zaszkodzić podobnie od lampki wina ,, do wszystkiego trzeba mieć dystans ale też i rozmawiać o problemach zagrożeniach a nie je demonizować i zakazać jak robi to ogólnie nasz rząd i większość ludzi skupiając się na samych narkotykach zwłaszcza trawie a odwracają tym samym uwagę od problemu alkoholizmu w naszym społeczeństwie który jest bardzo duży nawet w czołówce europejskiej i statystykach wypadków po alkoholu !! to jest problem , no cóż na alkoholu zarabiają to w sumie zrozumiałe muszą dbać o biznes dlatego wytwarzają sztucznie zagrożenia na innym polu miękkich narkotyków, szczerze kilka razy zapaliłem jointa i co ? i nic , żyję dalej i nie ciągnie mnie i nie stałem się narkomanem jak zakłada większość, tak samo jak piję okazjonalnie i nie jestem alkoholikiem, fajek nie palę bo to najgorsza trucizna ogólnie dostępna sponsorowana przez państwo,

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co to zamieszczasz? to jest jakaś chemia totalnie z kwasami ludzie na własne zyczenie sobie to pakują w zyle, podobnie na wlasne zyczenie kulturyści pakują szpryce i potem mają choroby wątroby serca zakrzepy etc,, tak samo niszczą swoje życie pijący w dużych ilościach alkohol,

a właściwie o to ma do marihuany i jointa? bo co od jointa sie zaczyna? i potem ktoś sobie kwas w nogę pakuje i to ma byc argument.? każdy robi coś na własne życzenie z pełną świadomością, tak samo jak z pełną świadomością można zobaczyć na necie jak ludzie sobie palce siekierą obcinają,

 

Joint też jest chemią no i palone dzień w dzień też wyniszcza. Nie widze różnicy w substancjach pochodzenia syntetycznego i z surowców naturalnych,zresztą to zioło niby czyste i tak jest nasączane kilkoma substancjami.

 

Tylko informuje co nowego w świecie narkotyków, a marihuana nie jest wyjątkiem jakimś świętym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joint też jest chemią no i palone dzień w dzień też wyniszcza. Nie widze różnicy w substancjach pochodzenia syntetycznego i z surowców naturalnych,zresztą to zioło niby czyste i tak jest nasączane kilkoma substancjami.

 

Tylko informuje co nowego w świecie narkotyków, a marihuana nie jest wyjątkiem jakimś świętym.

tytoń też jest chemizowany zapachami i posiada rożne substancjami rakotwórczymi potwierdzą to statystyki zachorowań na raka np krtani czy płuc,

masz jakieś odnośnie trawki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikson

Dlatego pogrubiłem 2 zdania:

 

nikt nie zaczyna od Heroiny

 

Temat jest poważny

 

Tylko jeśli ktoś jest posłem to jego psim obowiązkiem jest zmieniać prawo ustawami, a nie robić błazenadę z pełną świadomością tego co robi.

 

Poza tym zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

niech wsadzają do więzienia za alkohol ,wtedy porozmawiamy.Ciekawe czy również o pajacu wspomnisz.

 

Za alkohol nie wsadzają i nie będą nigdy wsadzać! W domu możesz nachlać się ile w Ciebie wlezie i abyś nikomu (poza samym sobą krzywdy nie robił)! Co innego, kiedy pod wpływem jego popełnisz przestępstwo lub wykroczenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

państwo wiedząc że palenie papierosów jest przyczyną nowotworów powinno też zabronić sprzedaży wyrobów tytoniowych przecież palenie zabija!!!,

no ale nikt nikogo nie zmusza do palenia fajek a biznes dalej się kręci,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie marihuana może być zakazana, ale jeśli zrobią to samo z alkoholem i fast-foodami.

 

A tak wracając do obawy przed tym, że dzieciak będzie palił. Oduczenie dzieciaka od różnych używek i później pozostawienie tematu jest bezsensowne, bo później znajdzie on sobie coś innego. O tym powinno się myśleć już sporo wcześniej, trzeba się interesować w jakim towarzystwie dziecko się obraca. Główny problem to jest brak dyscypliny, dostał po łapach linijką od nauczycielki to się uspokajał, a teraz dostanie uwagę albo naganę, a rodzice go wytłumaczą papierami na to, że ma ADHD, kiedyś czegoś takiego nie było. Nie jestem za przemocą, ale umiarkowane klapsy by pomagały. Czasami mam wrażenie, że każdy nastolatek powinien dostawać psa do samodzielnego wychowania, aby go nauczyć jak postępować ze swoim dzieckiem w przyszłości. Jak pies będzie cały czas bardzo mocno obrywał to go nie nauczysz, a jeszcze ugryzie. Trzeba charakteru!

 

Jestem zdumiony tym, że matura teraz taka prosta, a procent niezdających wysoki. Jak to możliwe? Przecież, żeby zdać nawet nie trzeba się uczyć. Nie jestem orłem z matematyki i każdy "humanista" narzekał jaka to ona ciężka na maturze, a później dowiedziałem się, że mieli podane wszystkie wzory i wystarczyło tylko podstawiać wzory i je przekształcać, a to jest pierwsza klasa gimnazjum.

 

O tym wynalazku zwanym gimnazjum to też szkoda pisać, bo raczej większość przyzna rację, że to nie wypał.

 

Po co to wszystko piszę? A no o to, że pozwalamy dzieciakom na wszystko, zasłaniamy się psychologią, prawem, piszemy im zwolnienia z WF, zwolnienia za nieobecności, dyskoteki w wieku 14 lat i to właśnie później przeradza się w to, że "problemy znajdują jego".

 

Zauważcie co się teraz dzieje na podwórku. Na placach zabawach to są tylko ci najmniejsi, czasem pod nadzorem rodziców ale podstawówka to max. Gówniarz idzie do gimnazjum to już siara przed kolegami więc zaczyna kombinować, aby mieć fajne zdjęcia na Facebooku. Z kolei inni zamykają się w czterech ścianach i żyją w Internecie. Wniosek jest jeden: pozwalamy młodym na wszystko i nie interesujemy się nimi (nie wszyscy, ale większość).

 

Młodemu trzeba zaszczepiać sport od dziecka i jakieś hobby inaczej to właśnie będzie wychodzić na dwór i z nudów będą wymyślać palenie trawki albo jakieś inne chemikalia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

państwo wiedząc że palenie papierosów jest przyczyną nowotworów powinno też zabronić sprzedaży wyrobów tytoniowych,

no ale nikt nikogo nie zmusza do palenia fajek a biznes dalej się kręci,

 

 

"Najlepsze" są te coraz większe napisy na opakowaniach papierosów donoszące o zgubnych skutkach ich palenia. Z drugiej strony akcyza i pilnowanie żeby nie doszło do kontrabandy. To samo z alkoholem. Hipokryzja do sześcianu !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytoniu jest cały mendelejew,dodają nawet amoniak,nie powiem która firma.

 

raport who dot. marihuany

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

nie mogę znajść dokumentu z nowymi badaniami gdzie wyodrębnili gen odpowiadający za zapadanie niektórych osób w psychozy i schizofrenie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Palisz marihuanę raz w tygodniu albo częściej? Według rezultatów 20-letnich badań przeprowadzonych przez dwa amerykańskie uniwersytety taka częstotliwość palenia tego miękkiego narkotyku przez kilka lat nie szkodzi płucom tak, jak tytoń. Gorzej, jeśli nie wyobrażamy sobie dnia bez skręta. Albo dwóch i więcej. "

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Palisz marihuanę raz w tygodniu albo częściej? Według rezultatów 20-letnich badań przeprowadzonych przez dwa amerykańskie uniwersytety taka częstotliwość palenia tego miękkiego narkotyku przez kilka lat nie szkodzi płucom tak, jak tytoń. Gorzej, jeśli nie wyobrażamy sobie dnia bez skręta. Albo dwóch i więcej. "

 

 

Z tymi smolistymi substancjami i szkodliwością na płuca to ciekawa sprawa. Wystarczy porównać lufę po marihuanie i porównać do lufy po fajkach. Po fajkach jest żółta, po marihuanie usmolona na czarno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konankombo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Palisz marihuanę raz w tygodniu albo częściej? Według rezultatów 20-letnich badań przeprowadzonych przez dwa amerykańskie uniwersytety taka częstotliwość palenia tego miękkiego narkotyku przez kilka lat nie szkodzi płucom tak, jak tytoń. Gorzej, jeśli nie wyobrażamy sobie dnia bez skręta. Albo dwóch i więcej. "

 

 

Z tymi smolistymi substancjami i szkodliwością na płuca to ciekawa sprawa. Wystarczy porównać lufę po marihuanie i porównać do lufy po fajkach. Po fajkach jest żółta, po marihuanie usmolona na czarno...

 

 

możesz ciasteczka upiec z tytoniem nie radzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

państwo wiedząc że palenie papierosów jest przyczyną nowotworów powinno też zabronić sprzedaży wyrobów tytoniowych przecież palenie zabija!!!,

no ale nikt nikogo nie zmusza do palenia fajek a biznes dalej się kręci,

 

Jest pewna różnica miedzy paleniem tytoniu, a zioła. To pierwsze nigdy dotychczas nie było uznawane za kryminogenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z papierosami bym nie przesadzał, nie działają tak jak alkohol czy marihuana, ich skutki dopiero wychodzą po długim okresie, o wiele większym niż codziennie picie bądź palenie trawki. Jeśli już pijecie do tytoniu to zakazać fast-foodów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś cięty na to jedzenie. Był dokument SuperSize Me ale ostatnio oglądałem remake obalający ten pierwszy film "Jak sie dobrze napchać"

 

Przepraszam "Jak dobrze napchać wora"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi smolistymi substancjami i szkodliwością na płuca to ciekawa sprawa. Wystarczy porównać lufę po marihuanie i porównać do lufy po fajkach. Po fajkach jest żółta, po marihuanie usmolona na czarno...

Ale to porównanie nie jest chyba sprawiedliwe, MJ ma bezpośredni kontakt z lufą, normalne jest, że płomień ją "usmoli", a fajke wkłada się z filtrem do lufy, więc..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o czym jest ta dyskusja. Człowiek ma prawo się nawalić. Naćpać. Wyrobić sobie raka fajami. Czy to jest złe czy dobre - nikogo nie obchodzi.

 

Gimnazjalista kupuje zielsko na swojej ulicy.

 

 

Najbardziej przeciw legalizacji jest MAFIA. Oni trzepią pieniądze. I tylko ich zaboli legalizacja. Kto chciał się najarać, ten się najarał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne oblicza tych pięknych kwiatów...;) Dobra trawka nie jest zła! Najważniejszy jest jak zwykle balans i umiar. Zresztą jak ze wszystkim: jedzenie, picie, palenie, bzykanie, itd, itd... Od wszystkiego można się uzależnić. Od forum audiostereo.pl również!

 

bud4_fs.jpgdsc00998-rip_fs.jpgprofound_2_inline_fs.jpgPapayabudah2_fs.jpgP1010913_fs.jpgpurple_2_fs.jpgSDat_80_fs.jpgwr2bd_fs.jpg2007_0826sk10005_fs.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MarkN

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.