Skocz do zawartości
IGNORED

Wojciech Cejrowski - Dziennik pokładowy.


Gość partick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

narodowo katolicki komunista ...... bliżej prawdy faszystowski program podróżniczy który białych ciemniaków zachwyci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co poniektórzy dalej przesiąknięci miksem nienawiści i głupoty...no cóż, przy tej nadprodukcji tej wydzieliny przez ich organizam po prostu muszą tryskać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej nienawiści? Przecież Cejrowski to zwykły naziol, rasista i ksenofob, taki biały wujek kpiący z "brudasów". Prosty kołtun, do tego krzykliwy i narcystyczny. I ja ma go w dupie. Ale żeby nienawiść? Eee :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze katole hasaja i gdzie moga obrazja kogo chcA UBEkiem a jakos do nich im to nie pasuje.A lezy jak.... ulał.

 

plaszcyk jest ubekiem,bruzdzinski jest ubekiem etcetc..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁOWO DO MATURZYSTÓW

 

Postanowiłem sprawdzić czy jeszcze byłbym w stanie dzisiaj zdać maturę. Najpierw wyszukałem zadania maturalne z matematyki. Te które dają teraz.

Były podejrzanie łatwe.

Wyszukałem więc zadania maturalne z czasów, gdy sam zdawałem maturę. (Kiedy to było? Stan wojenny, PRL, ludzie generała Jaruzelskiego zatłukli pałami na śmierć Grzegorza Przemyka - maturzystę z mojego liceum. Proszę sobie "wyguglować" rok i okoliczności.) Te stare zadania maturalne z "moich czasów" byłyby teraz za trudne - coś tam policzyłem, ale nie byłem pewien czy poprawnie.

 

Zadzwoniłem do kolegi, który wykłada fizykę teoretyczną na Uniwersytecie i pytam go o poziom tamtych naszych matur w stosunku do dzisiejszego. Zaśmiał się i mówi tak: Stary, to co myśmy mieli na maturze, dzisiaj robi się na trzecim roku studiów, ale uważaj... SPECJALISTYCZNYCH!

Podziękowałem koledze, bo teraz wiem, co napisać tegorocznym Maturzystom:

 

MATURY BĘDĄ ŁATWE !!!

 

PS

A dlaczego będą łatwe? Bo władza chce żebyście byli debilami, żebyście nic nie umieli, więc rozdaje te matury i dyplomy za nic.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To o jego zdolnościach maturalnych to taka sama gównoprawda jak to o zatłuczeniu Przemyka przez milicjanów. Przemyk jak się ochlał to był zaczepliwy o czym zeznawali jego koledzy - tak samo wtedy jak i 20 lat później.

Kogoś zaczepił, dostał w mordę. Może i dostał kilka pał od milicjantów pod lokalem rozrywkowym, ale jakby zaczepił solidarucha, albo robola po pracy, albo kolegę ze szkoły, to też by dostał w mordę tak samo.

Zrobili z niego ikone, bo był synem opozycjonistki, a nastoletniemu synowi opozycjonistki nie wypadało ujawniać się z awanturami po pijaku. Powszechne przekonanie panowało w czasach PRLu, że wszyscy opozycjoniści i ich rodziny są kryształowi.

 

Niski poziom matury powoduje ,że do tego atrakcyjnego świata inteligencji zaczynają wchodzic osoby z grupy społecznej dotąd realizującej się w zawodach matury niewymagającej i zazwyczaj marnują wiele lat zycia.

 

Konsekwencje tego widać na rynku wynagrodzeń.

Pomocnikowi murarza, tynkarza itp. po zawodówce ( 19 lat) płaciłem 100 - 150 PLN na rękę dziennie.

Pracownika po studiach i z maturą (24 lata) zatrudniałem za 70 - 85 PLN dziennie

 

To świadczy jak najgorzej o tobie a nie o poziomie matury.

 

Obecnie studia są ucieczką przed bezrobociem, a nie przejawem wysokich aspiracji.Problem zaczyna sie wtedy gdy absolwent nie może już dłużej uciekać i musi wejść na rynek pracy bez pracy. na którym takie Bartki mogą mu płacić połowę stawki murarza.

Gdyby ludzie masowo nie uciekali przed bezrobociem w maturę i na studia tylko od razu szli do pracy na przykład do pracy murarza. wtedy bezrobotnych murarzy byłoby znacznie więcej niż absolwentów studiów i taki Bartek mógł płacić wszystkim połowę obecnej stawki murarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Arku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cadam

(Konto usunięte)

 

Kowboj, cza-cza, to normalny komunista.

 

i trzeba dodac zgodnie z polska tradycja..nie oszukujmy sie...UBEK!!!

 

narodowo katolicki komunista ...... bliżej prawdy faszystowski program podróżniczy który białych ciemniaków zachwyci

 

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi tutejsi "papuasi" poczuli się zagrożeni.

Mulsie i wladzu poczujcie się jak Ultra Barany na bezkresnych pampasach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod twoim przewodnictwem?

 

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

a ty obronca etatowy ,przypadkowy czy branzowy z UB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Jakiej nienawiści? Przecież Cejrowski to zwykły naziol, rasista i ksenofob, taki biały wujek kpiący z "brudasów". Prosty kołtun, do tego krzykliwy i narcystyczny. I ja ma go w dupie. Ale żeby nienawiść? Eee :)

wężykiem, wężykiem,

i do sądu

kilku takich otwartych "mędrców" i nie trzeba będzie pracować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamlak to najpierw zainteresuj sad cejrowskim.A jest czym, tyle ze ty akurat tego nie slyszysz..SBek jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle mnie interesuje Cejrowski co i ty, dla mnie możecie sobie być i z tego samego słoika

ale widać ze genetyczna miłość bliźniego tak ci oczy zalewa, że nawet czytanego tekstu już nie rozumiesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku takich otwartych "mędrców" i nie trzeba będzie pracować :

>>>>> moze wlasnymi slowami.a mozesz tez mnie... bo mnie to gow.,.o obchodzi.

 

Napisano dziś, 14:47

 

Wyświetl postUżytkownik muls dnia 30.03.2013 - 11:07 napisał

trzymajcie sie za kciuki i za portfele.A potem bedziecie za glowy

>>>>>tyś to się niewolnikiem urodził i takim umrzesz

nawet wolność myśli cię przeraża>>>>tak odwazna mysl wyraziles w wontku więziennym jak cwel wiedzac ze nie mozna odpowiedziec.Wyjatkowa odwaga az mnie zamurowala.Prawie taka jak dyrektora wiezienia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro cie to g. obchodzi to co komentujesz

weź sie rozbierz i ubrania popilnuj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijac juz fat ze wreszcie dales sobie czadu i troche ulgi....podziwiam mimo ze ani miejsce ani temat.Rozumiem jednak ze to takie wolanie w lesie gdzie nikogo nie ma .......Muls to uj.Gratuluje!!!!

 

jezdem w saunie gdzie zwykle niczego sie nie zdejmuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w saunie w gaciach?!

 

"tak odwazna mysl wyraziles w wontku więziennym jak cwel wiedzac ze nie mozna odpowiedziec "

bana dali? pewnie za zasługi

ojciec mówił - nigdy nie mów "jak" bo wyjdziesz na tchórza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mamel

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na glowie.Mamlak korzystaj bo niebawem nastepny wyznafca wolnosci mnie zbanuje jak zwykly RADNY BEZRADNY.

 

ojciec mówił - nigdy nie mów "jak" bo wyjdziesz na tchórza

widocznie juz wtedy rodzinnie mielisci cós z cwelow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala przyjemnosc po twojej stronie.Masz pare wontkow gdzie mnie nie ma.Tam mozesz poszalec.Nawet jak sie to nie trzyma kupy...A musi?/wazne jest twoje zdrowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masturbuj sie gdzie sie da..to nie jest grzech. jak ci wmowili.

 

generalnie mozesz u fryzjera a mozesz na krzesle spuscic z krzyza bo wazne jest tylko zdrowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś miał nadzieję, że posiadam jakieś tam wychowanie?

błąd, ... grzech to dać się złapać (na cudzej dupie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ludzie masowo nie uciekali przed bezrobociem w maturę i na studia tylko od razu szli do pracy na przykład do pracy murarza. wtedy bezrobotnych murarzy byłoby znacznie więcej niż absolwentów studiów i taki Bartek mógł płacić wszystkim połowę obecnej stawki murarza.

Zdecyduj się waść. Albo uciekają przed bezrobociem albo przed pracą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie masowo nie uciekali przed bezrobociem w maturę i na studia tylko od razu szli do pracy na przykład do pracy murarza. wtedy bezrobotnych murarzy byłoby znacznie więcej niż absolwentów studiów i taki Bartek mógł płacić wszystkim połowę obecnej stawki murarza.

 

Dobrze, bardzo dobrze kombinujesz. Przecież fabryki magistrów nie dają absolwentom nawet najmniejszych złudzeń na dobrze płatną pracę po zakończeniu studiów.

OK, ale jakie stąd wnioski?

Ano takie, że nastąpiła straszliwa deprecjacja wyższego wykształcenia. W prostych słowach: ani to wyższe, ani wykształcenie. :)

Wniosek? Studia powinny być płatne! Społeczeństwo nie powinno sponsorować tej masowej wylęgarni przyszłych bezrobotnych.

Mój syn studiuje prawo. Nie na prywatnej uczelni, tylko na państwowym uniwerku. By się tam dostać, musiał mieć odpowiednią ilość punktów na maturze.

I co? I muszę płacić za to grube pieniądze co roku. I korona mi z głowy nie spada. Płacę, bo to REALNA inwestycja w dziecka przyszłość i dyplom ukończenia prawa na Dublin City University coś na rynku pracy znaczy. Nie tylko lokalnym. Na wakacje młody jedzie do krainy hamburgerów zgłębiać tajniki funkcjonowania poligrafu. I tak będzie jeździł co roku na kolejne etapy kursu. Po studiach będzie miał 2 zawody: prawnik i kwalifikowany technik do obsługi wykrywacza kłamstw plus amerykański certyfikat. I jeśli nie dostanie nigdzie pracy, to założy własną firmę. W Irlandii będzie miał monopol, bo tu na prywatne badania poligraficzne przyjeżdżają specjaliści z UK więc jest luka rynkowa.

Uważam, że polski rząd powinien określić, które kierunki studiów są niezbędne dla funkcjonowania organizmu państwowego... medycyna, nowe technologie (w tym genetyka i biotechnologia), informatyka, nauki podstawowe.. to dla przykładu. Tam studia bezpłatne, by finanse nie były ograniczeniem dla najzdolniejszych młodych ludzi, których zdolności państwo NIE MA PRAWA (dla własnego interesu) zmarnować. Tam ostre kryteria przyjęć, niezależna komisja państwowa na egzaminie wstępnym lub niebotyczny limit punktów na maturze. Za to potem gwarancja zatrudnienia i dobrze płatnej pracy.

Reszta kierunków płatna.

Może mniej będzie niezmiernie potrzebnych krajowi absolwentów marketingu i europeistyki za to więcej dobrych murarzy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.