Skocz do zawartości
IGNORED

Wojciech Cejrowski - Dziennik pokładowy.


Gość partick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że polski rząd powinien określić, które kierunki studiów są niezbędne dla funkcjonowania organizmu państwowego...

...a kogo to obchodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem plusika bo nawet ja bym je wpisal w konstytucje i nabory robił sila jakkby nie bylo chetnych.

 

i takiego fryzjera wyslal na pilota F16....akurat wakuje.

 

cós jest w tych bobkach bozych katolickich ze maja tak duzo z leninem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dobre.

Powinien pójść dalej.

Skoro go drażni za skromny ubiór Franciszka, to co powie za chwilę o Jezusie?

Ten to dopiero nie szanował majestatu.

Cejrowskiemu bliższy jest kościół Rydzyka, niż Franciszka. Nawet więcej. Papież i jego skromność go drażni, bo uderza w naszych hierarchów kościelnych.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre.

Powinien pójść dalej.

Skoro go drażni za skromny ubiór Franciszka, to co powie za chwilę o Jezusie?

Ten to dopiero nie szanował majestatu.

Cejrowskiemu bliższy jest kościół Rydzyka, niż Franciszka. Nawet więcej. Papież i jego skromność go drażni, bo uderza w naszych hierarchów kościelnych.

 

Tej Twojej strony nie znałem. Przecież wiem, że człowiek to osobowość złożona a mimo to pozytywnie mnie zaskoczyłeś.

Pozdrawiam i stawiam szklanę za rozsądny wpis.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jest za Karolem, który lubił złotem się przepasać a i trzewik miał nie lichy na zamówienie zrobiony. Jeśli poparłby skromność papieża Franciszka, to automatycznie byłaby to krytyka przepychu naszego Jana Pawła, a jakżesz by to wyglądało!? Jezusie, tfu ten to fleja była w łachmanach łaził, sandał jakiś biedny taki i odprawiał msze po jakichś norach a nie godnie i dostojnie w ociekających złotem i świecidełkami gmachach :-)

The%20Papal%20Fanon%20%5B10%5D.jpg

 

epa_papiez_franciszek_600.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thrak

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Dobre.

Powinien pójść dalej.

Skoro go drażni za skromny ubiór Franciszka, to co powie za chwilę o Jezusie?

Ten to dopiero nie szanował majestatu.

Cejrowskiemu bliższy jest kościół Rydzyka, niż Franciszka. Nawet więcej. Papież i jego skromność go drażni, bo uderza w naszych hierarchów kościelnych.

 

Jezus żył ok. 2000 lat prze globalizacją, PR i opiniotwórczą rola mediów.

 

Wojtek powiedział prawdę. Franciszek jest antypapieski.

 

Mnie zastanawia to na ile na jego postawę wpływ mają: globalizacja, PR i opiniotwórcza rola mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cejrowski to dla mnie dziwny facet.Niby poznał świat,inne kultury i ma nawet dla nich zrozumienie a z drugiej strony siedzi w nim szowinista katolicko-polacko-mężczyźniany.Niby pochyla się nad innymi kulturami ale tak naprawdę to nimi gardzi.On wyznaje kult białego człowieka,konserwatywnej Europy,tradycyjnego katolicyzmu i tradycyjnej,patriarchalnej rodziny.

Jego światopogląd to żywa skamielina rodem z XIX wieku,który wyznawali europejscy kolonizatorzy.Choć trzeba przyznać,że jego programy mają wartości poznawcze.Wolę go wypowiadającego się na temat kultur egzotycznych niż Polski.To człowiek pełen sprzeczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jezus żył ok. 2000 lat prze globalizacją, PR i opiniotwórczą rola mediów.

 

Wojtek powiedział prawdę. Franciszek jest antypapieski.

 

Mnie zastanawia to na ile na jego postawę wpływ mają: globalizacja, PR i opiniotwórcza rola mediów.

A mnie trapi,że ta "globalizacja, PR i media" - tak nagle wlazły! Po Polaku i Mjemcu. Normalnie - skandal, jak szybko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globalizacja to nie jest wymysł obecnych czasów.Istniała np. w średniowiecznej Europie gdy obowiązywała ta sama gospodarka,doktryna,kultura,obyczaj a nawet język( łacina).Tylko wieści nie rozchodziły się tak szybko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cejrowski to dla mnie dziwny facet.Niby poznał świat,inne kultury i ma nawet dla nich zrozumienie a z drugiej strony siedzi w nim szowinista katolicko-polacko-mężczyźniany.Niby pochyla się nad innymi kulturami ale tak naprawdę to nimi gardzi.On wyznaje kult białego człowieka,konserwatywnej Europy,tradycyjnego katolicyzmu i tradycyjnej,patriarchalnej rodziny.

Jego światopogląd to żywa skamielina rodem z XIX wieku,który wyznawali europejscy kolonizatorzy.Choć trzeba przyznać,że jego programy mają wartości poznawcze.Wolę go wypowiadającego się na temat kultur egzotycznych niż Polski.To człowiek pełen sprzeczności.

 

Bardzo ciekawy wpis.

A jednak jest on człowiekiem logicznie myślącym. Może nie znalazł alternatywy. Może z nowoczesnej sieczki multikulturowej wychodziła mu gryngolada i kryzys światopoglądowy po kilku miesiącach gryngolejskiej pokemonowo-ciapakowej egzystencji. Może uważa siebie za mężczyznę i nadal wierzy we wartości przekazane mu przez rodziców i dziadków, bo skądś się one wzięły, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem dosadnie , miał nieczystą intencję w stosunku do Indian , Indianie to wyczuli ( wyczuli szowinizm ) , pomieszali mu zmysły , może jeszcze który wybolcował go od tyłu i przodu , z stąd może być ten uraz do tej Tęczy Przymierza , czy jak ten pomnik zwał ( podobno ta tęcza to wcale nie była gejowska ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęczy Przymierza , czy jak ten pomnik zwał ( podobno ta tęcza to wcale nie była gejowska ) .

 

Dokładnie Czester tak jak napisałeś "Tęcza Przymierza" . Jeden z najstarszych symboli Starego Testamentu. Symbol jaki Bóg JHWH dał Żydom. Ale czy nie była gejowska? Trudno powiedzieć. W tamtym czasie współżycie miedzy mężczyznami, czy rodzicami i dziećmi było praktyka naturalną. Jak to odnieść do współczesnej nam moralności? Chyba się nie da.

W.

Ps.

Wojciech jako zdeklarowany katolik, człowiek zajmujacy sie poznawaniem i studiowaniem różnych kultur, powinien wiedzieć o tym symbolu.

Lubię Jego cykl filmów boso. Natomiast nie mogę znieść buca jaki z niego wychodzi, kiedy obnaża swoje poglądy i oceny innych ludzi.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez vlado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że tą " współczesną tęcze " nie zbudowali geje , ani zlecili budowę , anie nie odkupili . Tęcza tą wybudowano ( dosyć długo budowano ) w jakimś " Domu Pracy Twórczej " zlokalizowanym przy Zakonie Kamedułów nad Wigrami . Nawiasem mówiąc w dzieciństwie byłem dwa razy na wczasach nad Zatoką Słupią na Wigrach i odbyłem dwie wycieczki stateczkiem do tego zakonu . To było za PRL u i wtedy był park Krajobrazowy Wigierski .

 

Lubię Jego cykl filmów boso. Natomiast nie mogę znieść buca jaki z niego wychodzi, kiedy obnaża swoje poglądy i oceny innych ludzi.

Z chęcią oglądałem te jego programy , ale teraz już nie , przełączam kanał .

, a pamiętacie jego pierwszy program " pierwszy kowboj RP " , czy jakoś tak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jebał kubkiem w stół? Już wtedy wiedziałem, że to chwiej. A do Włodka: łażąc boso po Indiach i wyśmiewając się i szydząc z buddyzmu - to trzeba być niebylejakim k. tasem. Dobranoc. PS - a książki kutasiny - mam, psiakość:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Gdy jebał kubkiem w stół? Już wtedy wiedziałem, że to chwiej. A do Włodka: łażąc boso po Indiach i wyśmiewając się i szydząc z buddyzmu - to trzeba być niebylejakim k. tasem. Dobranoc. PS - a książki kutasiny - mam, psiakość:)

 

:)))

 

Jacku, wyjdziesz za mnie? ;)

Aj lof ju! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not tunajt:) Ale - chlanie ( ja stawiam)- w okolicach BB - masz obiecane:)) Pa sesłar, Mirek:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo porządne, miłe memu sercu - skojarzenia, młody człowieku:) A nasze kobitki, gdzie - w upojnym czasie?:) Gary czy drogeria?:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wpis.

A jednak jest on człowiekiem logicznie myślącym. Może nie znalazł alternatywy. Może z nowoczesnej sieczki multikulturowej wychodziła mu gryngolada i kryzys światopoglądowy po kilku miesiącach gryngolejskiej pokemonowo-ciapakowej egzystencji. Może uważa siebie za mężczyznę i nadal wierzy we wartości przekazane mu przez rodziców i dziadków, bo skądś się one wzięły, prawda?

 

A co to k... niby jest ta sieczka i te dalsze pierdoły? Mamy to, co mamy czyli szczytowe osiągnięcie wielbionej przez Cejrowskiego cywilizacjii Białego Człowieka.

 

No i wielbiący ową cywilizacje facet koniec-końców odrzuca ja i ląduje wśród latynosów czy czarnych. Cejrowski albo nie dostrzega wlasnej śmieszności albo sprytnie gra robiąc jelonków w konia , albo też łączy jedno z drugim w różnych obszarach (co obstawiam).

 

Wobec słabszych czyli np. kobiet wystepuje jako dzielny macho, tradycjonalista ze spermą we włosach zamiast gejowskiego żelu.

Natomiast patrząc na twardego czarnego kutasa jęczy, że przez Unię, Środę i Michnika biały fiutek miękki i mały, pieniądz słaby i zasady olewane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Czester tak jak napisałeś "Tęcza Przymierza" . Jeden z najstarszych symboli Starego Testamentu. Symbol jaki Bóg JHWH dał Żydom. Ale czy nie była gejowska? Trudno powiedzieć.

 

Raczej to jasne jest i dziwi fakt, ze ktoś w ogóle się waha...

Symbol, choć ten sam, dla róznych może co innego oznaczać, czy masz jakieś wątpliwości.

 

A co to k... niby jest ta sieczka i te dalsze pierdoły? Mamy to, co mamy czyli szczytowe osiągnięcie wielbionej przez Cejrowskiego cywilizacjii Białego Człowieka.

 

No i wielbiący ową cywilizacje facet koniec-końców odrzuca ja i ląduje wśród latynosów czy czarnych

 

On w przeciwieństwie do ciebie nie jest rasistą.

Zamiast piepszyć bez sensu jak to masz w zwyczaju, w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia, zaznajom się z problemem "Cejrowski" wróć z jakimiś konkretami i wtedy daj głos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jezus żył ok. 2000 lat prze globalizacją, PR i opiniotwórczą rola mediów.

Tak....

Tylko widzisz, już wtedy był na świecie przepych, rozpasanie i chęć pokazania się.

A on jakoś wybrał stajnię, prostych ludzi, skromność.

 

Wojtek powiedział prawdę. Franciszek jest antypapieski.

Tylko widzisz, on nie powinien być papieski. To czym w opinii świata stał się papież, to zasługa tylko ułomnych ludzi.

Władza demoralizuje itd..

On ma się starać naśladować w kierowaniu kościołem Jezusa. To nie jest kościół Franciszka. To nie papież ustalił zasady.

Zasady ustalił Jezus. Przykład Franciszka pokazuje jak odeszliśmy w pojmowaniu roli kościoła od tego co było na początku.

Do tego stopnia kościół się zmienił, że teraz jak ktoś się trochę przybliżyć do tego co było nakazane, to innych zaczyna to drażnić.

I to bardzo dobrze.

 

Tej Twojej strony nie znałem. Przecież wiem, że człowiek to osobowość złożona a mimo to pozytywnie mnie zaskoczyłeś.

Pozdrawiam i stawiam szklanę za rozsądny wpis.

Włodek.

Natomiast Twój wpis mnie dziwi również.

Czyli do tej pory oceniałeś mnie, moją osobowość po tym co pisałem na forum audio o moich zabawkach?

Ja bym się nie ośmielił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

(...)

Tylko widzisz, on nie powinien być papieski. To czym w opinii świata stał się papież, to zasługa tylko ułomnych ludzi.

Władza demoralizuje itd..

On ma się starać naśladować w kierowaniu kościołem Jezusa. To nie jest kościół Franciszka. To nie papież ustalił zasady.

Zasady ustalił Jezus. Przykład Franciszka pokazuje jak odeszliśmy w pojmowaniu roli kościoła od tego co było na początku.

Do tego stopnia kościół się zmienił, że teraz jak ktoś się trochę przybliżyć do tego co było nakazane, to innych zaczyna to drażnić.

I to bardzo dobrze.

 

 

(...)

 

Na razie to tylko widzę, że papież działa wizerunkowo. Natomiast jest stanowczo za wcześnie, aby oceniać jego inne działania. Większość już okrzyknęła go bóstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.