Skocz do zawartości
IGNORED

Chwalimy Polskę


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chicago napisał:

Ale za to ma fajne reggae na głowie. Pasuje jej, jak umarłemu kadzidło. 🙃

Żebyś wiedział! Po prawidzie dready kojarzą się z wariatami, ale po przeciwnej skali wariactwa

Ps.

W sumie to afro, ale na jedno wychodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Jarretta też oceniasz po fryzurze ?

 

do Chicago

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam pytanie do doktorka, Szymona i innych atakujących Tokarczuk.

Co was tak wzburzyło ? W tym cytacie  napisano ,że chciałaby być obywatelką WOŚP . Przecież wiadomo ,że wokół orkiestry jest spór.Że wielu idee orkiestry i jej cele otwarcie atakuje. Że empatia, chęć niesienia pomocy czy wrażliwość społeczna jest im wroga. I z takimi postawami p. Olga otwarcie walczy .I ma do tego prawo. Gdyby chciała zmienić obywatelstwo to by to zrobiła. Myślę,że żaden kraj by jej nie odmówił. No może poza Rosją , Koreą Płn. czy Chinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

W tym cytacie  napisano ,że chciałaby być obywatelką WOŚP

To kwintesencja tego, czego nienawidzą. Proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnikom WOŚP ufam, że jak znajdą się na ojomie i będzie tam sprzęt z WOŚP to odmówią pomocy 😊

Jak kogoś interesują organizacje z niejawnym finansowaniem gorąco polecam przyjrzeć się Caritasowi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

W sumie to mam pytanie do doktorka, Szymona i innych atakujących Tokarczuk.

Co was tak wzburzyło ?

Wkurzyć to mnie możesz co najwyżej Ty takim durnymi tekstami, ja nikogo nie atakuję a tylko merytorycznie skomentowałem pojawiające się tutaj treści.

36 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

...otwarcie walczy .I ma do tego prawo...

Jak ktoś publicznie gada bzdury to ryzykuje publiczne ich sprostowanie, a ja wyjaśniłem Ci dość dokładnie gdzie leży problem z chwilową modą na Tokarczuk... mam nadzieję, że chwilową i nie będziemy mieć kolejnego po Krysi J. dinozaura, która przedstawiana jest autorytetem, bo przypadek sprawił, że 40 lat temu zagrała w kilku filmach znanych filmach, a poza tym całe jej zasługi to machanie w nerwach łapami.

-----

43 minuty temu, jar1 napisał:

...

Przytoczyłem wszystko co warte uwagi w Twoim poście człowieczku co wyobrażeniu o świecie czerpie z memów.

-----

36 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

WOŚP

Nigdy nie napisałem złego słowa nt WOŚP, więc Twoje żale pominę a Ty skieruj je do kogo innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rżnij głupa. Podłączyłeś się do akcji " Tokarczuk " chce zmienić obywatelstwo. Tymczasem jej chodziło o coś innego . Nie twierdzę ,że jesteś przeciwnikiem WOŚP, napisałem ,że organizacja  ta jest atakowana i w tym kontekście trzeba oceniać to co Tokarczuk powiedziała.Ma inne poglądy i ma do tego prawo.Nazywanie tego bzdurami jest głupotą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie rżnij głupa

Sam na głupa wychodzisz: napisałem wprost co myślę, Ty przypisujesz mi coś innego. Czytać nie potrafisz? A może nie chcesz, bo wolisz przypisać mi własne fobie by móc je skomentować? Czy ja pisałem cokolwiek oczerniającego WOŚP, że poczułeś obowiązek WOŚP wybielić?

9 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tymczasem jej chodziło o coś innego

Ale Ty tego kompletnie nie zrozumiałaś. Serio uważasz, że broniła WOŚP?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można udowadniać ,że nie jest się wielbłądem ? Nigdzie nie napisałem,że oczerniasz WOŚP . Napisałem ,że są ludzie w Polsce ,którzy to robią . Tobie zarzuciłem,że przyłączyłeś się do nagonki na Tokarczuk za rzekomą wolę zrzeczenia się polskiego obywatelstwa. Czy to tak trudno zrozumieć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

W sumie to mam pytanie do doktorka, Szymona i innych atakujących Tokarczuk.

Co was tak wzburzyło ? W tym cytacie  napisano ,że chciałaby być obywatelką WOŚP . Przecież wiadomo ,że wokół orkiestry jest spór.Że wielu idee orkiestry i jej cele otwarcie atakuje. Że empatia, chęć niesienia pomocy czy wrażliwość społeczna jest im wroga. I z takimi postawami p. Olga otwarcie walczy .I ma do tego prawo. Gdyby chciała zmienić obywatelstwo to by to zrobiła. Myślę,że żaden kraj by jej nie odmówił. No może poza Rosją , Koreą Płn. czy Chinami.

Przynajmniej powinieneś wiedzieć, że znaki interpunkcyjne stawia się bezpośrednio za literą. Potem spacja i dalej te kolejne treści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
28 minut temu, YunnanTEA napisał:

Przynajmniej powinieneś wiedzieć, że znaki interpunkcyjne stawia się bezpośrednio za literą. Potem spacja i dalej te kolejne treści.

Fakt. Słabo taki test się czyta. Ja chłonę całymi akapitami i taki "rozstrój instrumentu" powoduje u mnie brutalne spowolnienie czytania. No, ale całego świata nie uleczysz.

Mam nadzieję, że Wojciech się o ten wpis nie obrazi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tobie zarzuciłem,że przyłączyłeś się do nagonki na Tokarczuk za rzekomą wolę zrzeczenia się polskiego obywatelstwa. Czy to tak trudno zrozumieć ?

Bardzo łatwo, za to jak widać trudno zrozumieć to, co ja napisałem, bo ja do żadnej "nagonki na Tokarczuk" się nie przyłączyłem, a wyraziłem własne zdanie i Ci je uzasadniłem, tym samym negując tezę o rzekomych zasługach Tokarczuk dla kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolanda to operetkowa republika buraczana tylko przypadkiem położona w Europie a nie gdzieś na czrnym lądzie.

W dniu 24.07.2022 o 23:42, ASURA napisał:

Chwalimy;  kraj to ludzie

 

 

 

 

Albo nic z tego nie wyjdzie albo wyjdzie ale będzie sfinansowane dodrukiem pieniądza jak w turcji i będziemy mieć inflacje jak w turcji na dzień dzisiajsz 70%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Życie jest niezwykłym darem, pełnym możliwości i potencjału. Każdy z nas ma w sobie niepowtarzalne zdolności i pasje, które mogą kształtować świat wokół nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ałopos napisał:

Bolanda to operetkowa republika buraczana tylko przypadkiem położona w Europie a nie gdzieś na czrnym lądzie

Nie wiedziałem że Jarosław Wolski to Bolanda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ałopos napisał:

Bolanda to operetkowa republika buraczana tylko przypadkiem położona w Europie a nie gdzieś na czrnym lądzie.

Kolejny z kompleksem bycia Polakiem. A gdyby tak o azyl w Niemczech poprosić zamiast życie ludziom zatruwać? ...na dodatek w niewłaściwym wątku. Do srania we własne gniazdo macie inny wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2022 o 00:11, szymon1977 napisał:

Ci dość dokładnie gdzie leży problem z chwilową modą na Tokarczuk.

Ta moda trwa z dwadzieścia lat, a pani nie tworzy literatury popularnej, to i stąd biorą się komentarze wyżej zacytowane

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, frank1 napisał:

Ta moda trwa z dwadzieścia lat, a pani nie tworzy literatury popularnej, to i stąd biorą się komentarze wyżej zacytowane

 

 

Może ci co tak jadą po Tokarczuk pokażą że cokolwiek z jej twórczości mają w zbiorach- zdjęcie prosze

 

Tu pani Tokarczuk w sąsiedztwie nie tylko innych fajnych książek ale w kadrze też nie zmieściły się fajne kable od Tara Labs za tym doborowe towarzystwo

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, frank1 napisał:

Ta moda trwa z dwadzieścia lat, a pani nie tworzy literatury popularnej, to i stąd biorą się komentarze wyżej zacytowane

 

 

Z calym szacunkiem ale Marks i Lenin tez takich nie tworzyli

A modne były to hoho, z 70 lat  😆

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 7/24/2022 at 7:13 AM, szymon1977 said:

Nobel to w Świecie nobilitacja, ale nie dano go za działania na rzecz Polski, a na rzecz Polski zrobiła tyle, co Alfted Nobel wynalezieniem dynamitu dla pokoju.

Tutaj należy odwrócić skutek i przyczynę. Nobla nie dostała za to, że robiła (lub nie) coś dla Polski, ale dostając tego Nobla, który jest prestiżową nagrodą rozreklamowała nasz kraj i jego kulturę i literaturę.

On 7/24/2022 at 7:13 AM, szymon1977 said:

Nie wiem po co to robisz, ale ja gówniarstwa tolerować nie będę i następna sugestię, że jestem sympatykiem PiS zgłoszę jako atak personalny.

A gdzie ja sugeruję, że jesteś sympatykiem PiS?. Nie śledziłem nawet Twoich wpisów w tej zakładce. Chodzi mi o to, że ocena działalności Pani Tokarzczuk jest kolejnym symbolem sporu światopoglądowego i politycznego, jaki ma miejsce w naszym kraju. Nie ważne czy ktoś czytał jej książki, czy raczej nie czytał, ale jak identyfikuje się z lewicą to Olga Tokarczuk jest super, a jak ktoś jest prawicowcem to ją bluzga. A, że tych co bluzgają na Tokarczuk jest najwięcej z PiSu, to podałem takie przykłady, a nie inne. Jak napisałem to jeden z wielu symboli tego sporu. Mam wrażenie, że u nas ludzie są zwolnieni z myślenia, bo obowiązuje myślenie grupowe. Czyli należy być lewym, lub prawym, a nie mieć swoje zdanie. All or nothing....

Co do gówniarstwa to przemilczę, ale możesz sobie zgłaszać co chcesz i gdzie chcesz, jeżeli tylko sprawia Ci to przyjemność i jeżeli jesteś wskazać, że jakiś atak miał miejsce. Zresztą nawet jak nie jesteś, to też możesz, mam na to w...ne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barmanekm napisał:

 Mam wrażenie, że u nas ludzie są zwolnieni z myślenia, bo obowiązuje myślenie grupowe. Czyli należy być lewym, lub prawym, a nie mieć swoje zdanie. All or nothing....

Owszem, głównie na forach. W rozmowach prywatnych, powiedział bym, bardzo prywatnych, bywa różnie, zaleznie od:  kto i do kogo to mówi. Nie mówię o odwadze. Mam na myśli przyzwoitość wobec siebie. A to czy czytałem, czy czytałem tych co czytali, bywa nieistotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miało być chwalenie . Ja chwalę Polaków za to jak zachowali się w stosunku do Ukraińców . To dla mnie duże zaskoczenie, na plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Może ci co tak jadą po Tokarczuk pokażą że cokolwiek z jej twórczości mają w zbiorach- zdjęcie prosze
 
Tu pani Tokarczuk w sąsiedztwie nie tylko innych fajnych książek ale w kadrze też nie zmieściły się fajne kable od Tara Labs za tym doborowe towarzystwo
 
 
772FAD98-645D-4EB7-859E-FF9CCFA2EC33.thumb.jpeg.7c163943d4086d1a43845c0ac762f1cd.jpeg
 
 
Tak sobie powiększyłem i akurat Tokarczuk nie wygląda na przeczytaną chociaż raz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomek4 napisał:
W dniu 26.07.2022 o 16:27, ASURA napisał:
Może ci co tak jadą po Tokarczuk pokażą że cokolwiek z jej twórczości mają w zbiorach- zdjęcie prosze
 
Tu pani Tokarczuk w sąsiedztwie nie tylko innych fajnych książek ale w kadrze też nie zmieściły się fajne kable od Tara Labs za tym doborowe towarzystwo
 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 
 

Tak sobie powiększyłem i akurat Tokarczuk nie wygląda na przeczytaną chociaż raz 😉

No przecież Ty drugi raz przeczytałeś okładkę i w ten sposób została przekroczona o 100% średnia przeczytanych przez jednego Polaka książek w ciągu roku 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
No przecież Ty drugi raz przeczytałeś okładkę i w ten sposób została przekroczona o 100% średnia przeczytanych przez jednego Polaka książek w ciągu roku  
Biorąc pod uwagę, że wychodząc z ogólniaka, miałem bibliotekę po drugiej stronie ulicy, to trudno mi byłoby nie korzystać.

Tak, byłem molem książkowym i się tego nie wstydzę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2022 o 16:04, costa brava napisał:

Z calym szacunkiem ale Marks i Lenin tez takich nie tworzyli

A modne były to hoho, z 70 lat  😆

A i Hitler co nieco skrobnął, w niektórych kręgach w modzie nadal.

-----

W dniu 26.07.2022 o 15:27, ASURA napisał:

Może ci co tak jadą po Tokarczuk pokażą że cokolwiek z jej twórczości mają w zbiorach...

Serio myślisz, że  mam książkę, której nie doczytałem bo mi po prostu nie podeszła, a autorem jest celebryta paradujący swoim kuriozalnym stosunkiem do własnego kraju i rodaków? BTW pojechać po Tokarczuk to mógłbym wyzywając ją od (cenzura) a nie przytaczając fakty tyczące się jej dokonań.

-----

W dniu 26.07.2022 o 16:32, barmanekm napisał:

Nobla nie dostała za to, że robiła (lub nie) coś dla Polski

Racja, Nobla dostała za coś co zrobiła nie dla Polski.

W dniu 26.07.2022 o 16:32, barmanekm napisał:

...dostając tego Nobla, który jest prestiżową nagrodą rozreklamowała nasz kraj i jego kulturę i literaturę.

Swoja książką Tokarczuk zrobiła dla Polski tyle samo, co Nobel dla pokoju wynalezieniem dynamitu.

W dniu 26.07.2022 o 16:32, barmanekm napisał:

Mam wrażenie, że u nas ludzie są zwolnieni z myślenia, bo obowiązuje myślenie grupowe.

Nie obowiązuje. Ja np jestem niezależny i za swoje stanowisko obrywam od obu skrajnych grupek.

W dniu 26.07.2022 o 16:32, barmanekm napisał:

Co do gówniarstwa...

Przepraszam za słówko.

-----

W dniu 26.07.2022 o 19:19, YunnanTEA napisał:

Owszem, głównie na forach. W rozmowach prywatnych, powiedział bym, bardzo prywatnych, bywa różnie...

Bo w miejscach publicznych najgłośniej drą mordy przedstawiciele dwóch wzajemnie zwalczajacych się grupek fanatyków o skrajnie odmiennych pogladach i dlatego to ich najbardziej widać. A faktycznie większość jest gdzieś pomiędzy, bo i rzeczywistość zazwyczaj jest gdzieś pomiędzy skrajnymi o niej wyobrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, szymon1977 said:

Swoja książką Tokarczuk zrobiła dla Polski tyle samo, co Nobel dla pokoju wynalezieniem dynamitu.

On 7/26/2022 at 5:32 PM, barmanekm said:

Za nagrodę Nobla dostaje się pieniądze, i to takie całkiem przyzwoite (15 mln SEK,), które mają być przeznaczone na kontynuacje działalności. Uważasz, że Nobel założenie fundacji (za pieniądze zarobione dzięki dynamitowi), która co roku daje spore fundusze różnym działaczom na rzecz pokoju, literatom i ludziom nauki to jest nic? Zresztą taka była idea A. Nobla, żeby fundusze z czegoś co może przysłużyć się wojnie (materiały wybuchowe), ostatecznie trafiły na coś co przysłuży się nauce i pokojowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, barmanekm napisał:

...taka była idea A. Nobla, żeby fundusze z czegoś co może przysłużyć się wojnie (materiały wybuchowe), ostatecznie trafiły na coś co przysłuży się nauce i pokojowi.

Wiem o tym, Nobel dopiero gdy zobaczył jak swoim odkryciem zmienił Świat postanowił w ten sposób się zrehabilotować... no i mu się udało, bo dziś wszyscy go kojarzą z pokojową nagrodą a nie narzędziem śmierci... ale co to zmienia w kwestii pajacowania celebrytki? Nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.