Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  347 członków

Pylon Klub kolumn
IGNORED

Klub kolumn Pylon


Wysokotonowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Pylon Pearl 25. Na początku przymierzałem się do kolumn indiana line, jednak po odsłuchu obydwu zestawów w salonie wybór mógł być tylko jeden, Pylon Pearl 25. Kolumny są świetnie wykonane, jakość dźwięku z nich się wydobywająca jest świetna. Kolumny wyglądają i grają równie dobrze jak dużo droższe zachodnie produkcje, a najważniejszym zostaje fakt że jest to Polska firma. Jak dla mnie najlepszy stosunek jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Pylon Pearl 25 - grają z denonem 520 i CD również z tej serii.

co mogę powiedzieć. kupiłem kolumny trochę w ciemno po czytaniu opinii na różnych forach.

długo zastanawiałem się nad kolejnym audio. posiadałem tagi 606 (cieni-zna do Pylonów)

 

jeśli chodzi o dźwięk Pylonów: grają piękną górą i dobrym dołem, może śmiało konkurować z zachodnimi firmami które są w większości przereklamowane.

Kolumny posiadam krótko ale już graja cudownie. nie wiem co będzie jak się wygrzeją.

sama budowa kolumny zachwyca jakością wykonania. ładna pięknie skrojona.

kolumny zadziwiają przede wszystkim jakością do ceny ! mogą śmiało konkurować z dużo droższymi kolumnami !

 

Firma Pylon - Polska możemy być dumni że Polska firma tworzy bardzo dobry sprzęt muzyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn Pylon Pearl 25 od tygodnia. Kolumny grają u mnie ze wzmacniaczem Yamaha A-S201 a żródło to muzyka z plików hi-res przez USB DAC ProJect. Powiem tak : jest moc, jest dynamika, jest znakomity bas. Kolumny grają precyzyjnie z wyborną stereofonią. Są bardzo muzykalne. Najlepszy zestaw głośnikowy dysponujący dużą mocą za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Fajnie że pojawiła się nasza firma robiąca kolumny w miarę dobrej cenie. Polskich wytwórców świetnych kolumn jest sporo, są jednak mocno drogie.

Martwi że w czasach kiedy i salonów i sklepów ze sprzętem audiowideo zaczyna być jak aptek, sporo z Was kupuje w ciemno, a potem pisze, że coś jest najlepsze, lub lepsze od zagranicznych. Tylko których? Dobrze że użytkownik pawcio przy ich wspaniałej ocenie uczciwie napisał, że ich faktycznie nie porównywał z innymi ...

Miałem okazję słuchać pylonów pearl 25, pylon Sapphire 25 i 31, kiedy na przełomie roku kolumn szukał mój kumpel. Nie całkiem podzielam też opis Kaumaha, co tylko świadczy że każdy musi sam ocenić brzmienie. Wrzucone filmy, słuchane na komputerze niewiele obrazują i mogą dawać mylne wrażenie. Tak się nie podejmuje decyzji, mając wydać kilka tys. Wysportowani chłopaczkowie nagrywają jak niezwykle cudownie grają ich altusy, a jak grały w realu większość wie .

Co do pierwszych mam mieszane uczucia, perle 25 przy lekkiej muzyce grają czysto, poprawnie, jednak bez żadnej głębi, plusem jest to że nie męczą. Chociaż twarda i tania elektronika yamahy raczej nie jest do nich najlepsza. Wzmacniacz raczej cieplejszy, ale wiadomo że z perlami rzadko ktoś wyskoczy ponad 1 tys. za intergre, co widać po wpisach, prędzej już amplituner kina domowego.

Kiedy puścimy coś mocniejszego i głośniej niestety pearle 25 zaczynaj tracić fason, rezonować, krzyczeć. Nie można powiedzieć że nadrabiają coś np. wykonaniem, designem bo tu jest przeciętnie, ok. jest klasycznie .

Najbardziej podobały mi się sapphire 25, inna klasa. Oryginalny wygląd, są solidnie zbudowane, grają naprawdę dobrze, uczciwy, nie podkoloryzowany przekaz, w którym można się na długo zasłuchać. Dobre zróżnicowanie instrumentów, smaczki, ładne dociążenie basu itd. Głośniki chyba visatona, świetnie.

Z największymi sapphire 31 miałem problem, jakieś zbyt krowiaste, dźwięk jakoś nie pasował , ani nie byt lekki, ani dociążony i silny, mimo potężnych głośników ( według opisu stx).

Ciekawe że wizualnie Pylony przypominają inne krajowe kolumny Edyton, chodzi o pomysł ze ścięciami rogów. Edytony, niższych serii, nie są dużo droższe od sapphire, ale mają fornir. W Sapphire 31 pomysł rozmieszczenia głośników zaczerpnięty z drogich krajowych Esa 3 i 4, lub Avalonów, jednak dobrze że wzorują się na lepszych.

Cenę każdej z kolumn Pylona uważam za raczej normalną, niż super okazyjną. Choć firma walczy o rynek, oferując tanio swoje wyroby w promocjach. Myśląc patriotycznie i mając kupić krajowe Sapphire, myślałbym o też Audio Academy i innych. Jednak warto ich posłuchać, jak każdych innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Miałem przyjemność słuchać Sapphirów 31 w oparciu o Denona PMA-1520ae i kable QED Ruby Anniversary.

Za źródło robił jakiś CD Onkyo (nie pomnę modelu).

W porównaniu do słuchanych wcześniej Focal Aria 926 i Tannoy Revolution DC6T, wypadły zdecydowanie lepiej.

Brzmienie - bajka. Detaliczność zdecydowanie wyższa od konkurentów, nie męczący, szybki i zwarty bas.

Góra pasma nie krzykliwa, bardzo ładna scena... To tak na szybko.

Przyczepić się mogę jedynie do designu i wykończenia (wiem, to moje subiektywne odczucie), bo dla mnie te kolumny są za duże i po prostu brzydkie.

Natomiast w tej klasie cenowej muzycznie naprawdę bronią się doskonale.

Być może zasługa w tym po części we wzmaku, bo obsługa sama była zdziwiona jak dobrze zagrały z denonem (bo z marantzem nie było podobno tak dobrze).

Edytowane przez canonierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Opinia o kolumnach Pylon Audio Pearl Monitor

Zestaw audio:

- kolumny Pylon Audio Pearl Monitor kolor calvados, cena 899,00 PLN (od połowy listopada 2014 użytkowane)

- wzmacniacz audio Fisher CA-660 (1978 rok produkcji)

- odtwarzacz CD NAD C542

- Cocktail Audio X10

- kabel głośnikowy AUDIO OFC Prolink CAV 1003 2 x 5 mm²

- Kabel (przewód) 2 RCA Prolink Futura FTC 101 1 m

- Kabel (przewód) RCA Prolink Futura FTC 263 1.5 m

- PFpz2-4-S,D (Filtr przeciwzakłóceniowy)

Pomieszczenie odsłuchowe 20 m2 (domek jednorodzinny).

W 90% słucham plików muzycznych FLAC 16 bit / 44.1 kHz oraz radia internetowego z serwera muzycznego Cocktail Audio X10. Dominuje muzyka rockowa lat 60. i 70. oraz rock i metal lat 80. - XXI wieku. W nagraniach zespołów tj. Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath bas w kolumnach jest soczysty. W utworach Iron Maiden i Bruce’a Dickinsona bas jest mięsisty. Z kolei w trash metalu (Metallica, Megadeth, Slayer) bas jest krótki i zwarty. W rocku progresywnym (Pink Floyd, King Crimson) góra jest wyeksponowana wraz dołem, środek jest skromniejszy, ale ocieplony. Natomiast płyty z odtwarzacza NAD C542 słucha się wręcz rewelacyjnie. Brzmienie płyt jest tak samo doskonałe, jak brzmienie plików dźwiękowych FLAC z serwera muzycznego Cocktail Audio X10. Ogólne wrażenie â kolumny w tej klasie cenowej nie mają konkurencji, idealnie nadają się do muzyki rockowo metalowej, jak i do subtelnych klimatów pokroju Björk. Przy słuchaniu odnosi się wrażenie, jakby te kolumny zniknęły z pokoju, a została sama muzyka. Wyróżnia je rockowy drapieżny pazur. Ten zestaw stereo to synergia czyli prawdziwa doskonałość. Monitory są wręcz stworzone do pracy z elektroniką firm NAD i Fisher oraz okablowaniem firmy Prolink. Kolumny zostały kupione poprzez Allegro w sklepie Pylon Audio mieszczącym się w Jarocinie. Kontakt ze sklepem i obsługa klienta fantastyczne. Dowóz na terenie powiatu gratis. Kolumny są starannie wykonane i mają piękną okleinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat kolumn Pylon Audio Topaz Monitor

Zestaw audio:

- kolumny Pylon Audio Topaz Monitor kolor orzech, cena 1499,00 PLN (od połowy lutego 2015 użytkowane)

- wzmacniacz audio NAD C320BEE

- wzmacniacz audio Fisher CA-2221 (rok produkcji 1982)

- odtwarzacz CD Arcam Alpha 8SE

- tuner Fisher FM-440 (rok produkcji 1982)

- laptop Asus,

- przetwornik DAC uNostromo

- Kabel (przewód) USB A-B Lindy 41580 0.5 m

- kabel głośnikowy AUDIO OFC Prolink CAV 1003 2 x 5 mm²

- Kabel (przewód) 2 RCA Prolink Futura FTC 101 1 m

- Kabel (przewód) 2 RCA Prolink Futura FTC 101 1 m

- Filtr zasilający ORVALDI â model ORVALDI ORV 8 16A 3m

Pomieszczenie odsłuchowe 20 m2 (domek jednorodzinny).

Słucham głównie muzyki rockowej lat 60. i 70. oraz rocka i metalu lat 80. - XXI wieku. Dźwięk z laptopa przy oglądanych filmach i koncertach wysokiej rozdzielczości HD, jest fantastyczny. Człowiek ma wrażenie, jakby uczestniczył osobiście w koncercie. Natomiast wszystkie słabej jakości nagrania są bezlitośnie obnażane przez te monitory. Dźwięk z odtwarzacza Arcam Alpha 8SE jest bardziej szczegółowy i ma wyższą rozdzielczość. Pozwala na wyobrażenie sobie dokładnego i namacalnego rozmieszczenia instrumentów na scenie. Słuchając nagrań można odnieść wrażenie, że zespół gra w naszym pokoju. Dźwięk z tunera Fisher FM-440 jest bardzo analogowy, ciepły, wciągający zwłaszcza przy słuchaniu Jedynki i Trójki radiowej. Podsumowując kolumny Pylon Audio Topaz Monitor mogą służyć jako monitory bliskiego pola pod komputer stacjonarny lub laptop, jak i świetnie sprawdzają się w typowym zestawie audio. Na ich korzyść w stosunku do Pylon Audio Pearl Monitor przemawia większa rozdzielczość i dokładność odtwarzanych nagrań, natomiast bas mają mniej drapieżny, za to krótki i zwarty. Monitory są wręcz stworzone do pracy z elektroniką firm NAD, Arcam i Fisher oraz okablowaniem firmy Prolink. Kolumny są starannie wykonane i mają piękną okleinę. Kolumny zostały kupione poprzez Allegro w sklepie Pylon Audio mieszczącym się w Jarocinie. Kontakt ze sklepem i obsługa klienta fantastyczne. Dowóz na terenie powiatu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kable są z czystej miedzi OFC firmy Prolink.

Wystarczy przeczytać link:

http://www.avstore.pl/kabel-przewod-glosnikowy-audio-ofc-prolink-cav-1003-2-x-2-4.html

Polecam link do filmu na Youtube - Audiovoodoo cz.4 - Odc.46 [Reduktor Szumu].

Słucham muzyki a nie kabli. Ponieważ muzyka w tym wszystkim jest najważniejsza.

Pozdrawiam

Edytowane przez Ania22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Twoją opinią. Posłuchaj dla porównania np Chorda Odysseya, Epica lub kabelków Albedo. Chord jest powlekany czystym srebrem a Albedo jest cały z czystego srebra. Różnica w stosunku do przewodów budżetowych OFC jest miażdząca ale cena też. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Od ponad miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn Sapphire 31. Przy ich wyborze kierowałem się pozytywnymi recenzjami, opiniami użytkowników oraz faktem, że są to kolumny polskiej produkcji (z reguły wybieram polskie produkty, o ile nie ustępują jakością zachodnim). Na zdecydowany wniosek mojej lepszej połowy kolumny mają wykończenie białe HG. Muszę przyznać, że z tym wykończeniem kolumny wyglądają naprawdę wspaniale, stoją na kolcach i na podstawach z granitu i mimo swoich rozmiarów sprawiają wrażenie lekkości, jakby były zawieszone w powietrzu. Są rewelacyjnie wykończone. Idealnie komponują się z jasnym, nowoczesnym i skąpym w zbędne graty pomieszczeniem. Dla mnie walory estetyczne są bardzo ważne, przyjemniej się słucha muzyki, gdy nie tylko zmysł słuchu, ale i wzroku doznaje pozytywnych bodźców. A brzmienie? – Dla mnie rewelacja. Oczywiście to jest najbardziej subiektywna część, tym niemniej jestem bardzo zadowolony ze sceny muzycznej tworzonej przez zestaw. Kolumny napędza Yamaha AS-701 z odtwarzaczem CD N-301, całość spinają kable Melodiki. Sprzęt stoi w pomieszczeniu o powierzchni 20 m. kw. Tematy muzyczne to przeważnie rock w różnych odmianach oraz współczesna elektronika. Dla mnie dźwięk jest rewelacyjny, z wyrazistą górą, lekkim głębokim środkiem oraz soczystym, nie natarczywym basem. Moja lepsza połowa jest na etapie odkrywania nie znanych do tej pory dźwięków na od lat znanych nagraniach, sam również wracam do starych dobrych kawałków i odkrywam je na nowo. Niby tylko kolumny, ale potrafią sprawić ogromną przyjemność.

 

Podsumowując – doskonały nabytek: polska firma, rewelacyjne brzmienie, świetny wygląd, doskonałe wykończenie, światowa jakość.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedziane:) więcej bawicie się w kable i inne gówna zamiast wpakować to w kolumny :)

Wiesz dolphin123, pierwszy mój system stereo okablowałem tańszymi kabelkami Kimber Cable. Niedrogie w stosunku do reszty i brałem w ciemno, wtedy nie myślałem o kablomanii a jako firmówki polecił sklep (kable stosowane w głośnikach) - niech będzie.

Ależ to był koszmar - naprawdę. Cabletalki poprawiły sytuacje niesamowicie.

Teraz zanim kupię to się zapytam. Następna sprawa to polecane Odyssey/Epic/ A.Blue komplet to już 100% i więcej ceny poszczególnych elementów Topaz/NAD, a do tej pory na kable nie wydawałem więcej niż 20% tego ;-)

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam głośniki pylon pearl 25 kupiłem we Wrocławiu na ulicy Gwareckiej 2b w MDBaudio. Najlepszy sklep audio w jakim w życiu byłem, kupiłem kolumny, które testowałem długi czas, bardzo profesionalna obsługa w sklepie, miła i życzliwa - zasługują na to żeby u nich kupić sprzęt audio. Doradztwo na najwyższym poziomie. Szukałem głośników, byłem w 5 sklepach audio hifi ale najlepsza obsługa i profesionalne podejście właśnie w MDBaudio.

Zrobiliśmy wielki test kolumn z kolegą bo kupiliśmy 2 komplety kolumn- wybieraliśmy w finale pomiędzy pylon pearl 25, monitor audio mr4 - wasze kolumny najlepsze na świecie. Test wypadł super w sklepie powiedzieli nam że nigdy nie robili testów na muzyce dance - n nasza płyta i 2 utwory. Pylon wygrał bezkonkurencyjnie i kupiliśmy i gramy cały czas. Pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czeka mnie zmiana kolumn, zastanawiam się nad dwiema polskimi konstrukcjami:

- Pylon Audio Sapphire 25

- STX FX-300

Czy ktoś może porównywał obie konstrukcje i może coś doradzić, ceny są bardzo zbliżone. Mój pokój to 22 m2, kolumn będę słuchał na wzmacniaczu NAD C-356BBE i odtwarzaczu CD Onkyo C-N7050. Moje preferencje muzyczne to muzyka elektroniczna (Jarre, Oldfield, Enigma Schiller) i muzyka z młodości czyli dance z lata 80 (Bad Boys Blue czy Sandra). Słuchałem kolumn Akkus Monolith F1, ale dla mnie dźwięk był zbyt płaski (zbyt wyeksponowane średnie tony). Lubię mocny bas raczej wycofany środek i nie świszczące wysokie tony. Jako że nie mam możliwości posłuchania tych kolumn razem będę wdzięczny za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Lubię mocny bas raczej wycofany środek i nie świszczące wysokie tony. Jako że nie mam możliwości posłuchania tych kolumn razem będę wdzięczny za podpowiedź

Do twoich preferencji idealnie pasują JBL studio 280 z heglem grały super.

Saphiry25 grają bardzo dynamicznie i równo.

Słuchałem je z lampką na EL34,która basisko ma potężne,podobnie zresztą jak nad.

Edytowane przez newadec

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czeka mnie zmiana kolumn, zastanawiam się nad dwiema polskimi konstrukcjami:

- Pylon Audio Sapphire 25

- STX FX-300

Czy ktoś może porównywał obie konstrukcje i może coś doradzić, ceny są bardzo zbliżone. Mój pokój to 22 m2, kolumn będę słuchał na wzmacniaczu NAD C-356BBE i odtwarzaczu CD Onkyo C-N7050. Moje preferencje muzyczne to muzyka elektroniczna (Jarre, Oldfield, Enigma Schiller) i muzyka z młodości czyli dance z lata 80 (Bad Boys Blue czy Sandra). Słuchałem kolumn Akkus Monolith F1, ale dla mnie dźwięk był zbyt płaski (zbyt wyeksponowane średnie tony). Lubię mocny bas raczej wycofany środek i nie świszczące wysokie tony. Jako że nie mam możliwości posłuchania tych kolumn razem będę wdzięczny za podpowiedź

http://www.audiostereo.pl/klub-fanow-stx_80979.html/page__st__360#entry3472706 :)

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakup kolumn przeznaczyłem MAKSYMALNIE 2tys zł, fajnie że jeszcze sporo zostało - ale od początku....

Zanim skierowałem się do wrocławskich sklepów audio (łącznie pięciu) w celu odsłuchu kolumn głośnikowych zrobiłem rozeznanie po forach internetowych oraz porównywarkach cenowych. Tam jednogłośnie przeważała pozytywna opinia nt. Tonsil Maestro II, o produktach Pylon Audio ani jednej wzmianki.

Przyszedł czas na odsłuch, zabrałem ulubione płyty z różnym typem muzyki i po wielogodzinnych testach (łącznie zeszło ok. 8h) odsłuchałem modele:

a) Tonsil Maestro II - cena ok 1800zł/para, duże kolumny, a dźwięk? wg mnie najgorszy z niżej opisanych kolumn, grają jak moje 10letnie, plastikowe creativy komputerowe, nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na temat tych kolumn ale to było największe nieporozumienie jakie słyszałem w salonach audio

b) Jamo 626 - cena ok 1800zł/para, porównywalnie z Tonsil Maestro, płytki dźwięk, ani basu ani środka - sam nie wiem co tam jest ale to nie gra dobrze

c) Wharfedale Diamond 10 - cena ok 2tys/para, dużo lepiej niż opisane wyżej produkty, mocny fajny bas ale środek i górka bardzo metaliczne, techno 24 na dobę ? nie dzięki...

d) Klipsch RF-62 - cena ok 2200/para , przede wszystkim dużo górki ze względu na gwizdek z ogromną tubą, najlepszy bas, ale za mało środka, do tego moim zdaniem przesadzona górka - czasami męcząca, wysoka cena, wygląd nieciekawy, nie polecam

e) Monitor Audio mr4 - cena ok 1600zł/para , i tu już zbliżamy się do finału, fajny bas, górka okej, niestety środek nie zachwyca, a jego dodać nie można, w każdym razie wg mnie jest to dobry wybór w tym przedziale cenowym, małe zgrabne kolumny

f) Pylon Audio Pearl 25 - cena ok 1500zł/para, przyznam się że po wielu godzinach odsłuchu byłem zdecydowany na Monitor Audio ale jak postawili obok pylona to szybko zmieniłem zdanie, przede wszystkim bajeczny środek , bas równie mocny jak mr4 i górka łagodna, nie męcząca. Dodatkowo dużo lepsza scena. Wygląd również bardzo ładny w różnych kolorystykach do wyboru.

 

Mój wybór: ZDECYDOWANIE Pylon Audio Pearl 25. Kupione w MDBAudio Wrocław - polecam, najlepsza obsługa.

Rozmiar mojego pokoju ok 15m kw. Oglądam również dużo filmów stąd zdecydowałem się na amplituner ONKYO tx-636 (polecam włączyć funkcję music optimizer, można jeszcze dodatkowo włączyć wzmocnienie basu na złość sąsiadom)

 

Cały zestaw (2 kolumny Pylon Pearl 25 + amplituner) gra po prostu rewelacyjnie. Subwoofer całkowicie zbędny. Brak dudnienia, bas i górka idealne, środek najlepszy. Znajomi przychodzą i mówią "też sobie ustawię w moim kinie domowym taki przyjemny bas" - pewnie do dzisiaj walczą z ustawieniem plastikowych philipsów ;)

 

Najtańsze kolumny okazały się najlepsze, szacun dla PYLON AUDIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nabyłem Pylon Audio Pearl 25. Kolumny podpiąłem miedzią 2x1,5 do wzmacniacza denon 520 ae. Od ponad tygodnia wygrzewam sprzęt (wzmacniacz również nowy). Sprzęt stoi w pokoju 35 m2 .Źródła dźwięku są różne.

Garść uwag i spostrzeżeń. Kolumny bardzo dobrze sprawują się przy odtwarzaniu różnego typu muzyki - od elektroniki poprzez jazz aż do ostrych brzmień rockowych. Cechą wspólną dla wszystkich źródeł dżwięku jest dobra dynamika basu, czystość i klarowność instrumentów, niezbyt głęboka, ale przejrzysta scena oraz "wyczyszczenie" i lekkie wytłumienie góry rejestru. W najbliższym czasie będę eksperymentował z kablami o przekroju 2x2,5 mm więc liczę na nieco większe otwarcie górnego pasma.Wizualnie kolumny wyglądają estetycznie, nie straszą :)

Mając świadomość budżetowości sprzętu założyłem, że chcę kupić nowe kolumny i nowy wzmacniacz (zastąpił stary Tonsil 304 WS). Jakość dźwięku, stosunek ceny do możliwości i sama frajda ze słuchania przekroczyły w tym przypadku moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylon daje czadu, ale tymczasem Tonsil, moim zdaniem cały czas jeszcze bardziej rozpoznawalny, może mu podebrać troche klienteli w zakresie 2-3 tys zł.

http://stereolife.pl/archiwum/testy-lista/2068-tonsil-pulse

Kolumny te były kiedyś już testowane (dość stary to produkt) i też było dobrze

http://www.highfidelity.pl/foto_testy/1104/tonsil.pdf

http://www.klub.audiostereo.pl/recenzje-kolumny/tonsil-pulse-art217.html

Czechy24.com.pl - Czechy na okrągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) Tonsil Maestro II - cena ok 1800zł/para, duże kolumny, a dźwięk? wg mnie najgorszy z niżej opisanych kolumn, grają jak moje 10letnie, plastikowe creativy

 

Pearl Onyx Shapire Pylon grają jak plastikowe creativy, sorcia ale takie jest moje odczucie. Kilka razy w różnych sklepach odsłuchiwałem Pylony i bez nzaczenia jaki model, zawsze ten sam poziom, słaby poziom jakościowy. W salonie mam właśnie Maestro Tonsil i nic nie może im jak dotąd dorównać jakością dżwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naganiacze z Pylon daliście plamę powyżej.To pokazuje jak bardzo oszukujecie. Jaki frajer kupi wasze klumny czytając opinię Ania22 z tego linku

http://www.audiostereo.pl/klub-kolum.../page__st__750

Smiech na całego - Ania22 kupiła pierwsze Pylony o godz. 16.02 a 3 minuty pózniej kupiła następne Pylony i co najśmieśniejsze w 3 mintuty wymieniła wszsystkie kable wzmacniacze oraz cd w swoim domu heeee, japier....

To pokazuje jak naganiacze pogubili się w tej obrzydliwej manipulacji.

Edytowane przez unitra1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.