Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

Audio-gd
IGNORED

Klub Audio-gd


Groh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, baltfan napisał:

Teoretycznie może mieć ,jednak nie wiem do końca jak to w praktyce działa. Układy PCM od 63 przez 1702 do 1704 to 20-to bitowce (19) .

Fajny artykuł :

https://najlepszeodtwarzacze.pl/r2r-nos-dac.php

 

Znam ten artykuł. Mojego Mastera kupiłem właśnie od jego autora,który najlepiej wspomina odtwarzanie 16 bitów. Zastanawiam sie tylko czy dacki w których nie stosuje sie downsamplingu nie wyciskaja więcej z 24 bitów. A DSD nie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Chciałbym zasięgnąć języka w sprawie gd master 3/3A i pre master 1/he1 w porównaniu do mastera 10. Jak oceniacie te klocki same w sobie i w porównaniu do innych urządzeń w podobnym budżecie? Czasem można kupić używki w ciekawych pieniądzach stąd moje pytanie, bo nie znam tych urządzeń. Miałem kiedyś master 10 przez dwa tygodnie w domu, to wiem coś na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W master 10 wąskim gardłem jest pre, które nadaje charakteru temu urządzeniu. Dla jednych jest to plus....dla innych minus, a charakter ów pewnie znasz - mocno, fajna średnica, ale matowa góra i scena na tym traci. 

Podpinając się bezpośrednio do końcówki (lub osobnej Master3) możemy uzyskać moc i kontrolę z dużo lepszą separacją, powietrzem, nie tracąc przy tym fajnych barw. Osobiście eksperymentowałbym z M3 i szukał PRE (tego od audio gd nie znam niestety). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.