Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny kupić, coś z okolic KEFa REFERENCE


lian

Rekomendowane odpowiedzi

Za czeliście sami to drogie tamto droższe,od razu poleciałem do samego szczytu cenowego.A ni ja i na 100% żaden z obecnych forumowiczów nie słuchał tych paczek to po co stwierdzenie "nie znaczy że to dobrze gra!!" A ja tam dziś mógłbym stać się petro-arabem,z kontem z 9 zerami. Ale to fakt złoty Mercedesem czy Bentleyem bym nie jeździł,masz rację to rzecz gustu,ale dla zasady złoty kibel nabył- z myślą "sram na złoto"

 

Takie badziewie to nagłaśnia garaż emira Dubaju ;)

Postaraj się bardziej.

Jak cena naj to naj. Podaj twóje 3 typy powiem Ci gdzie się plasują

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Za czeliście sami to drogie tamto droższe,od razu poleciałem do samego szczytu cenowego.A ni ja i na 100% żaden z obecnych forumowiczów nie słuchał tych paczek to po co stwierdzenie "nie znaczy że to dobrze gra!!" A ja tam dziś mógłbym stać się petro-arabem,z kontem z 9 zerami. Ale to fakt złoty Mercedesem czy Bentleyem bym nie jeździł,masz rację to rzecz gustu,ale dla zasady złoty kibel nabył- z myślą "sram na złoto"

 

Jak cena naj to naj. Podaj twóje 3 typy powiem Ci gdzie się plasują

 

Szejk Abu Zayed ma takiego Mercedesa, o którym wspominałeś ;)

Ale jeżdzi nim jego gosposia na zakupy do Biedronki ;)

post-33970-0-45949700-1349202323_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym się plasują? W wysokości ceny? Stronę z której masz te ceny znają tu wszyscy.

Niewiele znaczący ranking. Można wziąć na warsztat pierwsze lepsze kolumny za 100tys.$, nałożyć warstwę złota, wkleić

kilkanaście drogich kamieni szlachetnych i wystawić za 10 000 000$ i czego ma to dowodzić? Lipa i tyle, lipa dla jeleni.

 

Topowe kolumny to kilkanaście konstrukcji firm które zajmują się kolumnami a nie błyskotkami.

WIlson Audio Alexandria, Avalon Sentinel, Focal Grand Utopia, MBL X-Tereme, topowe ADAM-y, German Phisic, Tidal, Cabasse, Martin Logan Statement, Magico i kilkanaście innych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem w Dubaju złote Audi S8 i złotą S-klasę Mercedesa.Wyglądało to ohydnie!!

 

No bo srebro, platyna, miedź to to są te artystyczne kolory :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Widziałem w Dubaju złote Audi S8 i złotą S-klasę Mercedesa.Wyglądało to ohydnie!!

 

Widziałeś zapewne samochody w kolorze złota.

Ale ten Pan, o którym wspomniałem wcześniej ma Merca wykonanego ZE ZŁOTA.

I to jest ten przykład, który należy przytoczyć wszystkim tym którzy twierdzą ,że wydanie kilku tyś zł. na kabel audio to szczyt debilizmu i snobizmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Biedronki, tylko raz bo zaraz by go zwineli Hi,hi...

 

Ale w czym się plasują? W wysokości ceny? Stronę z której masz te ceny znają tu wszyscy.

Niewiele znaczący ranking. Można wziąć na warsztat pierwsze lepsze kolumny za 100tys.$, nałożyć warstwę złota, wkleić

kilkanaście drogich kamieni szlachetnych i wystawić za 10 000 000$ i czego ma to dowodzić? Lipa i tyle, lipa dla jeleni.

 

Topowe kolumny to kilkanaście konstrukcji firm które zajmują się kolumnami a nie błyskotkami.

WIlson Audio Alexandria, Avalon Sentinel, Focal Grand Utopia, MBL X-Tereme, topowe ADAM-y, German Phisic, Tidal, Cabasse, Martin Logan Statement, Magico i kilkanaście innych konstrukcji.

Większość z tych które wymieniłeś znajdują się na tej liście.Tylko ja raczej cały czas o cenie walory odsłuchowe na chwilę na bok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie nie mają absolutnie żadnego umiaru ..... ale i smaku i gustu też nie posiadają.

Ale stać ich na wszystko co na tej planecie jest na sprzedaż.

 

No i tu widać ze nie jesteśmy dużo lepsi wymagając wysokiej cywilizacji i stosowania ich kryteriów od populacji do niedawna będącej koczownikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Do Biedronki, tylko raz bo zaraz by go zwineli Hi,hi...

Do Biedronki, tylko raz bo zaraz by go zwineli Hi,hi...

 

W Emiratach możesz zastawić portfel na ulicy i nikt go nie ukradnie.

A jest tam tak gorąco (wilgotność powietrza 90% chociaż wokół pustynia) , że jak zastawiasz samochód na parkingu to z włączonym silnikiem i kluczykami.

Nikt go nie ukradnie.

A jak zostawisz zamknięty to po pół godziny musisz odczekać kolejne pół żeby do niego wsiąść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Emiratach możesz zastawić portfel na ulicy i nikt go nie ukradnie.

A jest tam tak gorąco (wilgotność powietrza 90% chociaż wokół pustynia) , że jak zastawiasz samochód na parkingu to z włączonym silnikiem i kluczykami.

Nikt go nie ukradnie.

 

 

Oni nie lubią zostawiać na placach publicznych swoich dłoni :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka by była kara dla złodzieja w Emiratach ? A jaka jest u nas ? Po wprowadzeniu i egzekwowaniu takich samych kar u nas byłoby tak samo co nie oznacza, że takie kary popieram! Druga sprawa, że obcokrajowiec dla nich jest nikim. Walnij na drodze w samochód z arabem zobaczysz jakie masz prawa jako biały :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

No i tu widać ze nie jesteśmy dużo lepsi wymagając wysokiej cywilizacji i stosowania ich kryteriów od populacji do niedawna będącej koczownikami.

 

Nie bój , za kilkadziesiąt lat wrócą spowrotem do namiotów i będą doić kozy ;)

W brew pozorom na bliskim wschodzie bogatych jest tylko garstka ludzi a reszta klepie biedę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak przyjadą do Europy to okradają ich na prawie każdym kroku

 

Jedyny kraj jaki znam gdzie auta chodzą prawie non stop, mówię tu o zimie, to Rosja tam na północy. A w Dubaju to co za łaska, prawie w każdej nowej limuzyn można ustawić wcześniejszą klimę ,i wsiadamy do ochłodzonego pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

A jaka by była kara dla złodzieja w Emiratach ? A jaka jest u nas ? Po wprowadzeniu i egzekwowaniu takich samych kar u nas byłoby tak samo co nie oznacza, że takie kary popieram! Druga sprawa, że obcokrajowiec dla nich jest nikim. Walnij na drodze w samochód z arabem zobaczysz jakie masz prawa jako biały :-).

 

A ja wręcz przeciwnie. Popieram i to w całej rozciągłości. Przykład - AMBER GOLD;)

Wiesz jaka jest różnica pomiędzy demokracją w stylu anglo-saskim (Polska) i Emiratem :

U nich kradnie garstka uprzywilejowanych a u nas wszyscy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Dlatego jak przyjadą do Europy to okradają ich na prawie każdym kroku

 

Jedyny kraj jaki znam gdzie auta chodzą prawie non stop, mówię tu o zimie, to Rosja tam na północy. A w Dubaju to co za łaska, prawie w każdej nowej limuzyn można ustawić wcześniejszą klimę ,i wsiadamy do ochłodzonego pomieszczenia.

Pomyliłeś chyba z ogrzewaniem postojowym :)

Klimy nie włączysz wcześniej . Musisz uruchomić silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś chyba z ogrzewaniem postojowym :)

Klimy nie włączysz wcześniej . Musisz uruchomić silnik.

A tak, masz 100% to właśnie jest przegrzanie mózgu,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój , za kilkadziesiąt lat wrócą spowrotem do namiotów i będą doić kozy ;)

W brew pozorom na bliskim wschodzie bogatych jest tylko garstka ludzi a reszta klepie biedę.

 

Nie boję ale już niektórych u nas stać tylko na trzymanie kozy a klasy średniej w większej ilości to już chyba na pewno nie będzie!

 

Może w końcu panowie rządzacy coś z tym zrobią np.jak Adolf i uruchomia roboty publiczne? Ostatnio dzwonił do mnie dawny przełożony któremu za jego wiedzę mógłbym czyścic buty czy nie mam jakiejś pracy dla niego ?*&?!

 

Do tej mniej zaradnej części arabów też nam niedaleko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś z IRANEM. Tam już rąk nie odrąbują. Są przyjemniejsze kary i bardziej dotkliwe;)

Właśnie w ZEA jest stosowana kara obcięcia dłoni,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie boję ale już niektórych u nas stać tylko na trzymanie kozy a klasy średniej w większej ilości to już chyba na pewno nie będzie!

 

Może w końcu panowie rządzacy coś z tym zrobią np.jak Adolf i uruchomia roboty publiczne? Ostatnio dzwonił do mnie dawny przełożony któremu za jego wiedzę mógłbym czyścic buty czy nie mam jakiejś pracy dla niego ?*&?!

 

Do tej mniej zaradnej części arabów też nam niedaleko.

 

Co mogę tobie odpowiedzieć.

Nędza nędzą nędzę pogania ;(

Ale jak już to mówił Urban : "Rząd się sam wyżywi" .

 

Właśnie w ZEA jest stosowana kara obcięcia dłoni,

 

Oj chyba to było dawno temu.

Obecnie nie ma tam prawa szariatu jak w Iranie czy Afganistanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę tobie odpowiedzieć.

Nędza nędzą nędzę pogania ;(

Ale jak już to mówił Urban : "Rząd się sam wyżywi" .

 

 

 

Oj chyba to było dawno temu.

Obecnie nie ma tam prawa szariatu jak w Iranie czy Afganistanie.

podaje Ci bieżące info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

podaje Ci bieżące info.

Oficjalnie jest to kraj muzułmański i jak we wszystkich krajach muzułmańskich jest szariat.

Ale w ZEA nie jest on tak rygorystycznie przestrzegany jak w IRANIE czy Arabii Saudyjskiej.

Rąk za kradzież na pewno obecnie nie obcinają bo są inne skuteczniejsze kary.

Karą śmierci mogą ukarać kogoś za narkotyki.

Za spożywanie alkoholu też są dotkliwe kary.

Ale jako ciekawostkę (i wpływ zachodniej cywilizacji) powiem tobie ,że ci sami Arabowie , którzy w dzień nie piją alkoholu. chodzą w prześcieradłach itp.

wieczorem walą tłumnie do klubów i dyskotek i zachowują się jak Europejczycy.

W nocy Allah słabiej widzi ;)

 

No dobra wystarczy o już o turystyce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie na zakończenie o tej wschodniej kulturze, to wiem jak potrafią zachowywać się przed ramadanem,Wycieczki do stolic Europy na gminne,najdroższe hotele obłożone 100%.Pozdrawiam i niech Allach będzie z Tobą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie na zakończenie o tej wschodniej kulturze, to wiem jak potrafią zachowywać się przed ramadanem,Wycieczki do stolic Europy na gminne,najdroższe hotele obłożone 100%.Pozdrawiam i niech Allach będzie z Tobą

 

Marudzisz przecież to naród koczująco pasterski i muszą wędrować a że nocują po hotelach? a Ty co w służbowych podróżach w jurcie ,czy w namiocie nocujesz ;)

 

Wracając do KEF-a to faktycznie który ich model Reference był tym jedynym? Czy te do 90 roku z charakterystyka płaska jak stół czy te trochę później już z pewnymi górkami i dolinami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę i ich okradam, A co do Kef Reference to do czego pijesz bo nie łapię ,za tępy jestem wyłóż to jak psycholog więźniowi.Może zrozumiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piję tym razem do niczego jest sporo opinii chciałbym aby jakiś praktyk od urzadzeń KEF-a odbrązowił je i jakoś usystematyzował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyk to, to chyba odpowiednie słowo,lubię to brzmienie choć nie uważam je za wzorcowe,szczególnie właśnie starych konstrukcji,za cenę jaką można je obecnie nabyć na rynku wtórnym,to ciekawa propozycja.Choć ostatnio przerabiam różne inne starocie. Takie jak Duntech,Acousic Reserch,Dunlavy,Isophon,czy JBL pro-studio.Oraz stare Spendory, Rogersy ,Proac.

 

Praktyk to, to chyba odpowiednie słowo,lubię to brzmienie choć nie uważam je za wzorcowe,szczególnie właśnie starych konstrukcji,za cenę jaką można je obecnie nabyć na rynku wtórnym,to ciekawa propozycja.Choć ostatnio przerabiam różne inne starocie. Takie jak Duntech,Acousic Reserch,Dunlavy,Isophon,czy JBL pro-studio.Oraz stare Spendory, Rogersy ,Proac.

Mówię tu o nabyciu ich u źródła gdzie ceny są o 50% niższe niż u nas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci Arabowie mają tyle staroci i dla czego sprzedają je tak tanio? Klimat, kondensatory się wylewają a klej w upale rozpuszcza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.