Skocz do zawartości
IGNORED

DiY na AS 2013.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Tak, sprawy się trochę przeciągnęły.

Wyjątkowo szybko w tym roku zostały wynajęte wszystkie pomieszczenia na AS (już 20 sierpnia), podczas gdy zazwyczaj jeszcze w październiku było kilka wolnych. Czekałem na odpowiedź od Elberotha i okazało się,że udało się wynająć jeszcze część kolejnego piętra. Niestety, pokoje mają zaledwie 16m2...

Mam też złą wiadomość, niestety Site w tym roku nie pokryje kosztów pokoju. Musimy więc zebrać kasę sami, założę więc odpowiedni wątek w zakładkach stereo. Ponieważ pokoje są mniejsze, będą więc sporo tańsze~1100zł. Taki jak rok temu kosztowałby nas ze zniżką prawie 1800zł. Jeśli by się udało uzbierać odpowiednią kwotę (niewiele większą, jak za duży pokój), to moglibyśmy wynająć dwa pomieszczenia. Pozwoliłoby nam to na pokazanie większej ilości sprzętu, a także na rozłożenie tłumu gości na dwa pokoje. Sądzę, że na jeden pokój uzbieramy bez wysiłku, pytanie, czy damy radę na dwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno zbierac kase jak nie wiadomo na co , nie wiadomo kto przyjedzie -w sumie nic nie wiadomo , troche dziwne że mamy ruszać ze wszystkim jak juz karty zostały rozdane i lepsze pokoje zarezerwowane - troche jak niechciany krewniak ze wsi /nie obrazając nikogo/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Ok. Panowie i panie, proszę zgłaszać sprzęty.
Można też deklarować wpłatę, ja daję stówkę na początek.

I. Lista sprzętu:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.
1. palton - 100zł
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vittorio

(Konto usunięte)

Mam pytanie odnośnie finansowania przez SITE w ubiegłym roku pokoju 608 na AS2012, otóż jak się się okazuje jeden z uczestników prezentacji w pokoju 608 postanowił kosztem SITE wypromować się bezpłatnie i zaistnieć na szerszej scenie, foty na forum Audiostereo, reportaże z wystawy w przasie krajowej jak i na portalach zagranicznych.
Pytanie brzmi czy i w tym roku mamy składać się na opłatę pokoju DIY i w dalszym ciągu robić reklamę kolesiowi który do dnia dzisiejszego nawet nie oznaczył się na niebiesko ?

Czy tego rodzaju zachowanie nie kwalifikuje się do zakwalifikowania jako zwyczajne oszustwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Jeśli uda się komuś wypromować i założyć firmę, to należy się tylko cieszyć. Próbują chłopaki z Amare, którzy też wystawiali kiedyś wzmacniacz lampowy.
Druga sprawa, to bardzo nie podoba mi się to wzajemne podgryzanie uczestników z poprzednich pokojów forumowych na AS.

Proszę ograniczyć wpisy w tym temacie, do wpisywania się na listę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vittorio

(Konto usunięte)

[quote name='palton' timestamp='1380375965' post='2945961']
Jeśli uda się komuś wypromować i założyć firmę, to należy się tylko cieszyć.
[/quote]

Nie rozumiesz co napisałem czy tylko udajesz ?

Niejaki ... założył firmę "AZYMUT AUDIO" 1 października 2012, następnie ze swoimi "wyrobami" wpisał się na listę wystawiających w pokoju 608 z nadzieją na rozgłos i "sławę" znakomitego konstruktora hi-end'u, nie wpisał do swojego profilu, że jest z tzw. "branży" - nikogo w pokoju też o tym nie poinformował.
Więc moje pytania z poprzedniego post'u są jak najbardziej zasadne i dotyczą sytuacji która ciągle nie jest rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że w tamtym roku ustalono iz osoby z branzy nie maja nawet mozliwosci krótkiej zamknietej prezentacji swoich wyrobów /wzmacniacz Pana Marka / więc pytanie Vittorio jest zasadne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że kogoś bronię, ale to nie były wyroby w sensie komercyjnym. W takiej formie chyba nikt by tego nie kupił. W sumie też nie wiedziałem do teraz, ale macie rację komercji mówimy nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

[quote name='cir' timestamp='1380383363' post='2946031']
przypominam że w tamtym roku ustalono iz osoby z branzy nie maja nawet mozliwosci krótkiej zamknietej prezentacji swoich wyrobów /wzmacniacz Pana Marka / więc pytanie Vittorio jest zasadne
[/quote]

Nie zgadzam się z tym. Jeśli ktoś był najpierw czynnym forumowiczem a później rozpoczął działalność, to nie widzę przeszkód. Darku mylisz się zresztą, bo przecież grał gramofon Andrzeja analogowego. Próbowaliśmy również lampę pana Waldka, a wiadomo, że to nie tylko działalność hobbystyczna, zresztą konstruktor niemal tu się nie wypowiada. Mieliśmy też stoliki Górka (a więc Philar audio), oraz ustroje Szymona i Czarka (Acoustic manufacture). W poprzednich latach grał dac i pre McGyvera, oraz pre Darkula, a także lampa Utopii (teraz Amare). W przeciwności do wymienionych, Pan Knaga, nie jest czynnym forumowiczem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Pomimo to... szkoda.

Witek i inni, pewnie też by chcieli wypłynąć... jednak łatwo nie jest.

O "papierowej" firmie Azymut Audio nikt by dzisiaj nie wspominał, gdyby nie różnice zdań i sprzeczki z jej właścicielem.

Nieładnie panowie tak się wypowiadać o koledze ze wspólnego pokoju. Proszę, dajcie spokój i zajmijcie się tym, co istotne. Wasze przepychanki tylko odstraszają ludzi i za chwilę nie będzie żadnego pokoju. A jest on potrzebny choćby po to, żeby mieć miejsce do spotkań z innymi forumowiczami. To właśnie jest najcenniejsze, nie zapominajcie o tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='palton' timestamp='1380410580' post='2946418']
Nie zgadzam się z tym. Jeśli ktoś był najpierw czynnym forumowiczem a później rozpoczął działalność, to nie widzę przeszkód. Darku mylisz się zresztą, bo przecież grał gramofon Andrzeja analogowego. Próbowaliśmy również lampę pana Waldka, a wiadomo, że to nie tylko działalność hobbystyczna, zresztą konstruktor niemal tu się nie wypowiada. Mieliśmy też stoliki Górka (a więc Philar audio), oraz ustroje Szymona i Czarka (Acoustic manufacture). W poprzednich latach grał dac i pre McGyvera, oraz pre Darkula, a także lampa Utopii (teraz Amare). W przeciwności do wymienionych, Pan Knaga, nie jest czynnym forumowiczem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Pomimo to... szkoda.

Witek i inni, pewnie też by chcieli wypłynąć... jednak łatwo nie jest.

O "papierowej" firmie Azymut Audio nikt by dzisiaj nie wspominał, gdyby nie różnice zdań i sprzeczki z jej właścicielem.

Nieładnie panowie tak się wypowiadać o koledze ze wspólnego pokoju. Proszę, dajcie spokój i zajmijcie się tym, co istotne. Wasze przepychanki tylko odstraszają ludzi i za chwilę nie będzie żadnego pokoju. A jest on potrzebny choćby po to, żeby mieć miejsce do spotkań z innymi forumowiczami. To właśnie jest najcenniejsze, nie zapominajcie o tym.
[/quote]
Masz rację Robert, dobrze to ująłeś. W zasadzie chodzi tylko o to żeby DIY było DIY czyli wystawiane będą sprzęty zrobione na potrzeby własne jako wynik działalności hobbystycznej. Chociaż faktem jest, że wielu chciałoby wypłynąć na szersze wody, trudno jest określić granicę. Lepiej jest sprawę zostawić , bo zaczniemy się podjadać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupmy się może na najważniejszej części z naszego punktu widzenia, resztę załatwi Palton. :)

I. Lista sprzętu:
1. Muzg - DAC & Interconnect DIY + ew. wzmacniacz słuchawkowy.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.
1. palton - 100zł
2. Muzg - 100zł
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Mieliśmy chyba też ustalić kwestię muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Paltona, nie wiem co to za jęczenie...
Co do muzyki, to proponuję ograniczyć się do 4-5 ścieżek - zróżnicowanych i neutralnie zrealizowanych.
Jeżeli jest jeszcze wolne, to chciałem zarezerwować łóżko w jednym z pokojów.

I. Lista sprzętu:
1. Muzg - DAC & Interconnect DIY + ew. wzmacniacz słuchawkowy.
2. Piotr_1 - DAC (SPDIF-->RCA) + trochę akcesoriów (laptop, lutownica, narzędzia, części awaryjne)
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.
1. palton - 100zł
2. Muzg - 100zł
3. Piotr_1 - 100zł
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

I. Lista sprzętu:
1. Muzg - DAC & Interconnect DIY + ew. wzmacniacz słuchawkowy.
2. Piotr_1 - DAC (SPDIF-->RCA) + trochę akcesoriów (laptop, lutownica, narzędzia, części awaryjne)
3. masza1968 - konstruktywna krytyka :)
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.
1. palton - 100zł
2. Muzg - 100zł
3. Piotr_1 - 100zł
4. masza1968 - 100zł
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='palton' timestamp='1380410580' post='2946418']
Nie zgadzam się z tym. Jeśli ktoś był najpierw czynnym forumowiczem a później rozpoczął działalność, to nie widzę przeszkód. Darku mylisz się zresztą, bo przecież grał gramofon Andrzeja analogowego. Próbowaliśmy również lampę pana Waldka, a wiadomo, że to nie tylko działalność hobbystyczna, zresztą konstruktor niemal tu się nie wypowiada. Mieliśmy też stoliki Górka (a więc Philar audio), oraz ustroje Szymona i Czarka (Acoustic manufacture). W poprzednich latach grał dac i pre McGyvera, oraz pre Darkula, a także lampa Utopii (teraz Amare). W przeciwności do wymienionych, Pan Knaga, nie jest czynnym forumowiczem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Pomimo to... szkoda.

Witek i inni, pewnie też by chcieli wypłynąć... jednak łatwo nie jest.

O "papierowej" firmie Azymut Audio nikt by dzisiaj nie wspominał, gdyby nie różnice zdań i sprzeczki z jej właścicielem.

Nieładnie panowie tak się wypowiadać o koledze ze wspólnego pokoju. Proszę, dajcie spokój i zajmijcie się tym, co istotne. Wasze przepychanki tylko odstraszają ludzi i za chwilę nie będzie żadnego pokoju. A jest on potrzebny choćby po to, żeby mieć miejsce do spotkań z innymi forumowiczami. To właśnie jest najcenniejsze, nie zapominajcie o tym.
[/quote]
skoro powstały takie róznice zdań to widać człowiek sobie na to zapracował - stąd takie kontrowersje - albo sie wspołpracuje z ludzmi albo nie a póki co to mamy stałe problemy i straszenie sądami - żałosne ale prawdziwe

podajesz przyklady forumowiczów którzy sa tu w wiekszości od 10 lat i ich sprzety co przypomne nie brały udziału w konkursie w pokoju DIY gdyż zostały do niego niedopuszczone z powodu jak wyżej i o tym pisze Vittorio
były niejako stałym dodatkiem do pokoju .
wzmacniacz Pana Marka byl tylko zaczatkiem calej dyskusji co może być w pokoju i co może brac udzial w konkursie

szkoda ze jest szansa tylko na najmniejszy pokój - jak to mozliwe aby Elberoth który za chwile ruszy z reklamą Audioshow na forum zapominial o stałym pokoju Audiostereo ? chyba że my daliśmy du..y czekając do samego końca nie wiadomo na co i do tego trzeba sie przyznac aby np. w przyszlym roku tego nie było
slynne zamiatanie problemów pod dywan raz że niczego nie załatwia dwa że rodzi plotki, insynuacje i konflikty
proponuje większa jawnośc naszych działań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Lista sprzętu:
1. Muzg - DAC & Interconnect DIY + ew. wzmacniacz słuchawkowy.
2. Piotr_1 - DAC (SPDIF-->RCA) + trochę akcesoriów (laptop, lutownica, narzędzia, części awaryjne)
3. masza1968 - konstruktywna krytyka :)
4. benpe - pre phono - jak będzie analog ------------ będzie ?
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.
1. palton - 100zł
2. Muzg - 100zł
3. Piotr_1 - 100zł
4. masza1968 - 100zł
5. benpe - 100zł
6. cir -100zł
7.
8.
9.
10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

http://www.audioshow.com.pl/IND1,strona_glowna.html

9-10 listopad, a więc mamy 40 dni.

[quote name='Benpe' timestamp='1380468557' post='2946931']
benpe - pre phono - jak będzie analog ------------ będzie ?
[/quote]
Sądzę, że tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Benpe, teraz sobie przypominam, że rok temu rozmawialiśmy o pre Ahaja...

PS. Nie ma obowiązku wpłacać kasy, tą pewnie jakoś się uzbiera (mamy już ponad połowę). Można też deklarować mniejsze kwoty, dobre i dwie dyszki. Ważniejsze jednak są Wasze konstrukcje, zgłaszajcie się więc śmiało.

[quote name='cir' timestamp='1380467459' post='2946919']

szkoda ze jest szansa tylko na najmniejszy pokój - jak to mozliwe aby Elberoth który za chwile ruszy z reklamą Audioshow na forum zapominial o stałym pokoju Audiostereo ? chyba że my daliśmy du..y czekając do samego końca nie wiadomo na co i do tego trzeba sie przyznac aby np. w przyszlym roku tego nie było[size=4][/quote]
Pisałem wyżej, że wyjątkowo szybko zostały wynajęte pokoje, sam Elberoth był zaskoczony...:[/size]
[quote][i]Wyjątkowo szybko w tym roku zostały wynajęte wszystkie pomieszczenia na AS (już 20 sierpnia), podczas gdy zazwyczaj jeszcze w październiku było kilka wolnych.[/i][/quote]

[quote]
slynne zamiatanie problemów pod dywan raz że niczego nie załatwia dwa że rodzi plotki, insynuacje i konflikty
proponuje większa jawnośc naszych działań
[/quote]
Nie mam nic do ukrycia, nie bardzo też wiem, o co Ci chodzi.
Napisałem w relacji w tamtym roku:
[quote][b]Zachęcam konstruktorów do[/b] dalszej pracy, a nawet do [b]komercyjnego przedsięwzięcia[/b]. Jeśli tylko macie środki i chęci, to naprawdę warto, bo do odważnych świat należy. Marzenia trzeba spełniać, jeśli tylko są w naszym zasięgu. W tym wypadku, grzechem zaniechania byłoby nie spróbować.[/quote]

Przejrzałem sobie jeszcze raz ten opis z poprzedniego AS, emocji nie brakowało... http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/pokoj-608-czyli-twierdza-qu-art346.html?st=30

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zawsze mamy brac to co dali lub to co zostało ? - jedynie to mnie nurtuje
ale OK nikogo więcej to nie drażni więc nie ma problemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Widzę, że nawet zebranie 1k zł wśród forumowiczów rodzi wielki problem.

Palton, przy takim podejściu zarówno organizatorów jak i "wystawców" domowej roboty sprzętu może dać sobie z tym siana?

Nie mogę cytować!

50% ceny? To nie stać kilku (kilkunastu) forumowiczów na zrzutkę na pełnowartościową salę?
Panowie, nie żebrać!

Godności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Spokojnie, dopiero 3 dni minęły, od czasu kiedy dowiedziałem się o szczegółach dotyczących pokoju. Temat znajduje się tylko w diy, gdzie nie wszyscy zaglądają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zrzutka była jako "pospolite ruszenie", ale nie było napinania na dokopanie reszcie wystawców. Sam do kilku się dorzuciłem z czystą przyjemnością- nawet do Śp. Senicza, choć nigdy niczego nie zbudowałem. Przez te próby udowadniania swojego mistrzostwa, powstały takie podziały, że większości bezinteresownym ludziom kiedyś chętnie partycypującym w kosztach, zwyczajnie się nie chce babrać w tej wojence.
pozdr. Jacek

Ps. Oczywiście cały czas Wam kibicuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach wczesniejszych w tego typu tematach była juz niezła awantura i próby dokopania organizatorom więc jest całkiem pokojowo
sytuacja jest taka jak na całym forum miłość :) , pokój :) i pieniądze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

[quote name='umka' timestamp='1380653919' post='2948721']
Kiedyś zrzutka była jako "pospolite ruszenie", ale nie było napinania na dokopanie reszcie wystawców. Sam do kilku się dorzuciłem z czystą przyjemnością- nawet do Śp. Senicza, choć nigdy niczego nie zbudowałem. Przez te próby udowadniania swojego mistrzostwa, powstały takie podziały, że większości bezinteresownym ludziom kiedyś chętnie partycypującym w kosztach, zwyczajnie się nie chce babrać w tej wojence.
pozdr. Jacek

Ps. Oczywiście cały czas Wam kibicuję.
[/quote]

Niestety, muszę się zgodzić. Jednak trzeba też powiedzieć, że zawsze był podpięty temat o zbiórce kasy w zakładce stereo. Świadomie tego jeszcze nie robiłem, ale zdaje się, że już czas...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Lista sprzętu:
1. Muzg - DAC & Interconnect DIY + ew. wzmacniacz słuchawkowy.
2. Piotr_1 - DAC (SPDIF-->RCA) + trochę akcesoriów (laptop, lutownica, narzędzia, części awaryjne)
3. masza1968 - konstruktywna krytyka :)
4. benpe - pre phono - jak będzie analog ------------ będzie ?
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.
1. palton - 100zł
2. Muzg - 100zł
3. Piotr_1 - 100zł
4. masza1968 - 100zł
5. benpe - 100zł
6. cir -100zł
7.Marcin-Utopia i matthew 100 zł
8.
9.
10.


oczywiście wspomożemy kolegów w biedzie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='palton' timestamp='1380661065' post='2948783']
Niestety, muszę się zgodzić. Jednak trzeba też powiedzieć, że zawsze był podpięty temat o zbiórce kasy w zakładce stereo. Świadomie tego jeszcze nie robiłem, ale zdaje się, że już czas...
[/quote]

Robert nie chcę się wtrącać, ale wiesz, że nie jestem złośliwy. Zeszłoroczne wybory były zniechęcające wielu ludzi do przybycia. Zróbcie w tym roku pokaz wszystkiego o konkretnych godzinach. Zagra lepiej lub gorzej, najważniejsza jest atmosfera zabawy w audio dla wszystkich którzy coś dostarczyli. Ściganie się rodzi agresję.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Rozmawiałem już z Piotrem, sądzę, że to już jest za nami.

I. Lista sprzętu:
1. Muzg - DAC & Interconnect DIY + ew. wzmacniacz słuchawkowy.
2. Piotr_1 - DAC (SPDIF-->RCA) + trochę akcesoriów (laptop, lutownica, narzędzia, części awaryjne)
3. masza1968 - konstruktywna krytyka :)
4. benpe - pre phono - jak będzie analog ------------ będzie ?
5.
6.
7.
8.
9.
10.

II. Zbiórka pieniędzy.

W tym roku, pozostały tylko pokoje 16m2, które są tańsze, jeden pokój ~1100zł. Fajnie byłoby wynająć dwa pokoje, wtedy można by więcej pokazać i rozładować jednocześnie tłum, który zapewne nas odwiedzi. Tak więc, potrzeba nam 1100zł, lub 2200zł.
Proszę się nie sugerować dotychczasowymi wpłatami, kwota może być dowolna (np. 10-20zł), każdą przyjmiemy z podziękowaniem :) Jeśli ktoś chce być anonimowy, to proszę napisać do mnie na PW.

Prośba o zbiórkę wisi na kilku stronach jednocześnie, więc będę w miarę możliwości uaktualniał listę.


1. palton - 100zł
2. Muzg - 100zł
3. Piotr_1 - 100zł
4. masza1968 - 100zł
5. benpe - 100zł
6. cir -100zł
7. Marcin-Utopia i matthew 100 zł
8. JuG - 100zł
9. stasioP- 100zł
10.

Na jeden pokój, już prawie mamy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.