Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to juz pewno kolumny w drodze. HQ siedzi jak na szpilkach. Oby tylko siem nie okazalo, ze na nocniku z reka w :)

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko przesyłka gdzieś się na poczcie nie zawieruszyła ...

 

"jak powiedział mi D. Kulesza w przesyłce zawalił Koloporter, a potem paczkę przejęła Poczta Polska,...fakty są takie - D. Kulesza wysłał paczkę przed świętami,...do dzisiaj jej nie mam...pocieszam się, że historia z Kolportererm jest prawdziwa (potwierdził to jeden forumowicz), czegoś się trzeba trzymać i nie tracić nadziei. Jakieś fatum wisi nade mną, fuck "

 

Damjan, czy pan Darek w koncu wywiązał się z umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

dostajesz produkt a tu okazuje się że nie lepiej a inaczej .

 

Jak dostaję coś innego niż zamawiałem, to jest to oszustwo i już.

 

Miałeś jakąś umowę na wykonanie sprzętu, dowody wpłaty zaliczki? Masz jakieś paragony, gwarancję? Czy poprostu godzisz się na to, że ktoś Cię zrobił w balona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne fatum,też tak miałem ,ale w końcu doszło

 

Najgorsze u Kuleszy jest to że zapewnia iż to co on zrobi będzie zdecydowanie lepsze od tego co mamy,dostajesz produkt a tu okazuje się że nie lepiej a inaczej .

 

 

Jak dostaję coś innego niż zamawiałem, to jest to oszustwo i już.

 

Miałeś jakąś umowę na wykonanie sprzętu, dowody wpłaty zaliczki? Masz jakieś paragony, gwarancję? Czy poprostu godzisz się na to, że ktoś Cię zrobił w balona?

 

Tubatoon, a jakim sposobem chcesz to ocenić czy zakwalifikować do oszustwa ? Jakość dźwięku, różnice, jego lepszość jest sprawą bardzo subiektywną. Jak w tej umowie chcesz określić jakość oczekiwanego dźwięku ?

Jak chcesz przed sądem dochodzić swoich praw, że nie gra tak jak oczekiwałeś ?

 

Wysoki sądzie kolumny wykonane przez Dariusza Kuleszę miały zjeść na śniadanie Sonus Fabera, a nie zjadły, domagam się aby zjadły, albo zwrotu pieniędzy :D

 

Jak już coś piszemy to trzeba się zastanowić odrobinę.

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o chwilę przerwy bo od wczoraj jeszcze mnie brzuch boli ze śmiechu po rozmowie z chrumchrumciem a tutaj kolejne jajca!

Wczoraj zajrzałem w głąb swojej duszy, mamy nowego jasnowidza jeno z wysokim poziomem cholesterolu...ktoś chętny na seans?

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół forum czeka na dzisiejszy odcinek horroru zatytułowany "dojdzie czy nie dojdzie"...

HQ150 pewnie nie spał tej nocy.

A teraz albo stopniuje napięcie jak w dobrym horrorze,

albo jest pod takim wrażeniem tego co dostał, że nie wie od czego zacząć...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulciu, mysle, ze to drugie.. i przy okazji HQ nie moze nic napisac, bo nie ma z czym porownac. super wzmak darkula z super komumnami darkula (w skrocie SWDzSKD) rozwalcowalo wszystko w promieniu 150km :) internet tez wysiald :D a tak zupelnie powaznie, to jak cieniutko musi byc, ze Darkul juz kolumny sam robi :P

Edytowane przez Kapitan Wagner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

i przy okazji HQ nie moze nic napisac, bo nie ma z czym porownac.

No nie jestem aż takim specjalistą w temacie wyrobów Pana Darka jak Ty.

100% Twoich wypowiedzi jest właśnie na ten temat.( czyli dwie:-))

To się nazywa bogaty dorobek na forum i doświadczenie dające ogromne możliwości w konstruktywnej krytyce sprzetów audio u innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.