Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wasza twórczość jest rozbrajająca.

 

Nie dosyć że paczki grają ku waszemu rozgoryczeniu to na dodatek dzięki waszej pseudo złośliwości mam co nowego robić. Wam ( odsetkowi ) pierdoły po główkach fruwają. Aż miło popatrzeć.

 

Dzięki : )

 

P.S.

 

Mczaj , przedwczoraj Floyd00 zgłosił się do mua czy bym mu cedeka nie ztuningował : )))))

 

Wczoraj z godzinę gadaliśmy.

 

Co prawda odradzam mu to działanie bo zagadnienie systemie jest inne.

 

Nie głupio ci ?

 

------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mczaj , przedwczoraj Floyd00 zgłosił się do mua czy bym mu cedeka nie ztuningował : )))))

 

No mowilem, ze ten interes jest niezatapialny. Takiemu audiomaniakowi mozna napluc w twarz, a on i tak wroci, cos jak z narkomanami. Tym bardziej zlewalbym na Twoim miejscu wszelkie krytyczne teksty, one nie maja zadnego znaczenia (i tak bys wiecej nie wykonal zamowien niz to, co Ci sie chce zrobic w czasie, kiedy Ci sie chce robic cokolwiek). Kasuj klientow jak dotad, zapomnij szybko o 2/3 z nich i mysl juz o kolejnych, to sie nie ma prawa pospuc. Mozesz im nawet napisac, ze nie bedziesz odpowiadal na maile jesli nie zaplaca za to ekstra, a co, zrobia Ci cos ? Sam sie zastanawiam nad takim biznesem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu obecnych i przyszłych klientów Pana Darka, tych zadowolonych i nie, bardzo dziękuje za ciepłe słowa skierowane do nas i wysoką kulturę wypowiedzi.

 

rozumiem, że odpowiada ci takie traktowanie - masz prawo czuć się z tym dobrze....

 

 

 

edit: a swoją drogą ciekawe:

 

megakonstruktor będzie kultury uczyć :)

Edytowane przez audiograde

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowilem, ze ten interes jest niezatapialny. Takiemu audiomaniakowi mozna napluc w twarz, a on i tak wroci, cos jak z narkomanami. Tym bardziej zlewalbym na Twoim miejscu wszelkie krytyczne teksty, one nie maja zadnego znaczenia (i tak bys wiecej nie wykonal zamowien niz to, co Ci sie chce zrobic w czasie, kiedy Ci sie chce robic cokolwiek). Kasuj klientow jak dotad, zapomnij szybko o 2/3 z nich i mysl juz o kolejnych, to sie nie ma prawa pospuc. Mozesz im nawet napisac, ze nie bedziesz odpowiadal na maile jesli nie zaplaca za to ekstra, a co, zrobia Ci cos ? Sam sie zastanawiam nad takim biznesem ;))

 

Trudno powiedzieć, co to może być.

 

- Względy humanitarne („dam mu n-tą szansę”)

- Postawa na zasadzie „lepszy znany wróg …”

- Syndrom żony alkoholika?

- Masochizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ktoś na mnie naskoczy ale co tam. A może HQ jest poprostu wyrozumiały? Może te dwa miesiące obsuwu w zamian za aktywny system zwyczajnie mu pasuje. Nie porównując sam wolałbym dostać coś extra za zwiększony czas oczekiwania. Przecież kolega sam powiedział, że mógł dostać kasę z powrotem, chyba nawet z bonusem.

Jest tajemnicą na jakich przetwornikach będą te głośniki?

Edytowane przez januss73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Może te dwa miesiące obsuwu w zamian za aktywny system zwyczajnie mu pasuje.

Nie, nie pasuje mi:-)

Wolałbym mieć już dawno u siebie nowy system, ale w zaistniałem sytuacji po prostu próbuję się dogadać i znaleźć wyjście z sytuacji.

Przy uwzględnieniu ustępst obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie konsumenci, firma istnieje działa ale do rozwoju potrzebuje wsparcia zadowolonych klientów. Jak na razie opinii brak:(

 

http://swietnafirma.pl/nFirma.aspx?id=605686&s=i44dg42s&n=zagra-dariusz-kulesza&miasto=warszawa

 

Poza tym cóż za niefortunny tytuł wątku, "Wyroby" to kojarzą się raczej z kiełbasą, głowizną, ew. z tekstyliami. Z punktu widzenia marketingu strzał w stopę.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia marketingu strzał w stopę.

 

a na podroby (sorry, wyroby) - to gdzie trzeba mierzyć? :)

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Poza tym cóż za niefortunny tytuł wątku, "Wyroby" to kojarzą się raczej z kiełbasą, głowizną, ew. z tekstyliami. Z punktu widzenia marketingu strzał w stopę.

No pozostaje mi jedynie przeprosić. Marketing branży audio to dla mnie niestety czarna magia. Na tym się nie znam.

Ale też na moje usprawiedliwienie dodam, że nie taki był mój cel. Jak zmienie zawód( a na razie się nie zanosi) na marketing właśnie, to obiecuję, że się u kolegów podszkolę.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a na podroby (sorry, wyroby) - to gdzie trzeba mierzyć? :)

Jeśli gustuje pan w podrobach(osobiście nie polecam) to warto zwrócić uwagę na Cube Audio.

 

HQ, nie przejmuj się. Może to tylko mnie to się tak kojarzy ze względu, że pamiętam jeszcze witryny sklepów z PRL :) Zresztą polskie wędliny to teraz robią furorę na świecie, więc wbrew pozorom może to być słuszny marketingowo kierunek.

ogólnie lewe celem pobierania danych.

A to już chyba na pewno strzał w stopę! Jak to "lewe", NiP też? A gdzie REGON?

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też na moje usprawiedliwienie dodam, że nie taki był mój cel.

 

Jaki był cel wątku, to wszyscy wiemy, choć może będziesz teraz twierdził, że był inny niż był, tzn. wywarcie presji na nierzetelnym konstruktorze, coby się trochę pospieszył z robotą. Co ciekawe, teraz zdajesz się oburzać na głosy krytyczne wobec kuleszy, choć może się okazać, że tylko dzięki temu silnemu naporowi na niego cokolwiek w końcu otrzymasz. Kulesza wie, że termin 6-tego jest dla niego krytyczny, bo jak go nie dotrzyma, to go tu wszyscy zjedzą. Tym dziwniejsza wydaje się twoja obecna postawa, ubliżasz ludziom którzy działają w twoim interesie. Wiesz, takie to w sumie sprytne. Najpierwsz dajesz subtelne hasło "trochę kolesia postraszcie", po czym jesteś pierwszym który następnie pomstuje "co za chamstwo, co za gady!". Sprytne, ale nieładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 21:59

 

Wyświetl postUżytkownik fox733 dnia 23.01.2013 - 21:22 napisał

A to już chyba na pewno strzał w stopę! Jak to "lewe", NiP też? A gdzie REGON?

 

:))))))

 

Amatorstwo

Nie rozumiem. Lewe ogłoszenie to amatorstwo?

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeinaczaj mczaju , obie połówki ci się skurczyły gdy załapałeś że tylko koniunktórę napędzasz :)

 

>fox733

 

Jesteś obezwładniający , dawno się tak nie obśmiałem.

 

No gorzej od Amber gold..:)

 

------------------

Wy jakieś małolaty jesteście co z nudów pstrykają w krateczki.

 

Powinniście na www:domowe_przedszkole trolować.

 

Hajterzy...eeeheheheee , chyba od Cypiska :)

Edytowane przez darkul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkul nie cwaniakuj, że ci wątek koniunkturę napędza, nie traktuj ogółu jak swoich klientów, którzy łykają twoje kity jak młode pelikany. Zbyt często to podkreślasz, żeby tak było. Raczej jesteś już nieźle posrany i robisz dobrą minę do złej gry, jak panowie z twojego ulubionego Amber Gold, gdy ludzie zaczęli zrywać "lokaty" nawet ze stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.