Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HQ150 przyznaj sie po prostu, że założyłeś ten temat tylko po to, żeby przymusić nieterminowego wykonawcę do wywiązania się z umowy. Bardzo dobry sposób zresztą. Publiczny obciach boli najbardziej. Widocznie to jedyny sposób na zmuszenie Wykonawcy do zrealizowania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

HQ150 przyznaj sie po prostu, że założyłeś ten temat tylko po to, żeby przymusić nieterminowego wykonawcę do wywiązania się z umowy. Bardzo dobry sposób zresztą. Publiczny obciach boli najbardziej. Widocznie to jedyny sposób na zmuszenie Wykonawcy do zrealizowania umowy.

Nie. Pan Darek raczej jest mało podatny na takie akcje.

Wytłumaczenie masz na pierwszej stronie tego tematu.

Przeczytaj post nr. 7.

 

>>>HQ150,

Cała sytuacja dowodzi, że na własnej skórze doświadczasz przysłowia: "Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu sie ucho nie urwie".

To oczywiście prawda.

Natomiast czy faktycznie będzie się mi dane o tym przekonać zobaczymy. Zgodnie z obietnicą poinformuję o rozwoju wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jak HQ150 będzie miał te klocki 22 drugiego to się kilku sfajda : ))))

 

Chyba jednak nikomu już nie będzie potrzebny pampers na ten termin :)))))))))))))

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Jest pewne prawne rozwiązanie tego problemu. Parę słów na kartce z takim magicznym słowem:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zadatek

 

Zabawne, że półroczna obsuwa i podanie setnego terminu, gdy może coś się uda oddać ma być powodem do sfajdania i oczyszczenia wizerunku?

 

No zaraz, prowadzę firmę niemal 10 lat i jak przewalę termin to płacę za każdy dzień zwłoki kary. Mało tego obsuwa nie wpływa pozytywnie na mój wizerunek, a tu proszę: "Oddałem po pół roku od ustalonego terminu, sfajdajcie się krytykanci, jestem fajny. Muzyka się obroni".

Bezczelność.

Edytowane przez frywolny trucht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie zgubiliście po drodze czegoś najważniejszego?

 

Trochę to tak, jakby stado psów myśliwskich (sorki za porównanie, nie chodzi o obrazę tylko zilustrowanie polowania) zamiast gonić króliczka zaczęło się gryźć między sobą o to, który z nich jest najzajebistszym myśliwym. Króliczek w tym czasie siedzi pod drzewem i chichocze.

 

 

To mistrzostwa ... o co bo nie załapałem? Nienawidzę niesłownych zleceniobiorców, bo opinia o nich psuje całą branżę, ale z 2giej strony pisanie, że jakiś sprzęt okazał się lepszy od wykonanego przez kogoś innego jest irracjonalne. A co, jeżeli mi się będzie podobał ten drugi? To głupi jestem czy głuchy?

 

 

Za dużo kombinujecie i w pogoni za dobrym dźwiękiem straciliście cały fun.

 

Na prawdę warto?

 

Czasami mam wrażenie, że ludzie na tym forum nie potrafią się cieszyć czyimś szczęściem. Jeżeli bym napisał::

 

Słuchajcie! Mam fajnie brzmiący sprzęt, daje mi taką niesamowitą radochę - to zamiast usłyszeć:

 

-"Świetnie, tak trzymaj, ciszymy się razem z tobą"

 

usłyszałbym:

 

- Kolego, nie słyszałeś jeszcze dobrego sprzętu. Mój jest dobry a zatem twój nie może dobrze grac. Owszem coś tam brzdęka, ale to g*wno. Ile kosztował? Tyle? hehe, no, jak będziesz miał dołożyć srylion to możemy pogadać a na razie na drzewo z tym. Dobrze że w ogóle trąbkę słyszysz.

 

Smutne - co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie zgubiliście po drodze czegoś najważniejszego?

 

Trochę to tak, jakby stado psów myśliwskich (sorki za porównanie, nie chodzi o obrazę tylko zilustrowanie polowania) zamiast gonić króliczka zaczęło się gryźć między sobą o to, który z nich jest najzajebistszym myśliwym. Króliczek w tym czasie siedzi pod drzewem i chichocze.

 

 

To mistrzostwa ... o co bo nie załapałem? Nienawidzę niesłownych zleceniobiorców, bo opinia o nich psuje całą branżę, ale z 2giej strony pisanie, że jakiś sprzęt okazał się lepszy od wykonanego przez kogoś innego jest irracjonalne. A co, jeżeli mi się będzie podobał ten drugi? To głupi jestem czy głuchy?

 

 

Za dużo kombinujecie i w pogoni za dobrym dźwiękiem straciliście cały fun.

 

Na prawdę warto?

 

Czasami mam wrażenie, że ludzie na tym forum nie potrafią się cieszyć czyimś szczęściem. Jeżeli bym napisał::

 

Słuchajcie! Mam fajnie brzmiący sprzęt, daje mi taką niesamowitą radochę - to zamiast usłyszeć:

 

-"Świetnie, tak trzymaj, ciszymy się razem z tobą"

 

usłyszałbym:

 

- Kolego, nie słyszałeś jeszcze dobrego sprzętu. Mój jest dobry a zatem twój nie może dobrze grac. Owszem coś tam brzdęka, ale to g*wno. Ile kosztował? Tyle? hehe, no, jak będziesz miał dołożyć srylion to możemy pogadać a na razie na drzewo z tym. Dobrze że w ogóle trąbkę słyszysz.

 

Smutne - co?

 

 

racja i to święta. Napisałem ostatnio że kupiłem kolumny i sprzęt przyjemnie gra. W odpowiedzi przeczytałem "przyjemnie to za mało" hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy już powiedział co chciał. Przeciętny czytający ma w tej chwili orientację na temat sposobu realizacji zleceń przez Darkula oraz wie na co się decyduje zamawiając u niego sprzęt i na tym chyba trzeba skończyć.

 

Lepiej skupić się na konkretach, czyli HQ niech informuje o postępach, może wrzuci fotki jak obudowy będą gotowe.

Ja czekam także na zdjęcia produktu finalnego i mam nadzieję przeczytać szczerą opinię HQ na temat brzmienia zestawu. Kolega ma solidne kolumny więc ma z czym porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wątek zniknie a pseudodziałalność prowadzona bedzie dalej.

Admini, moderatorzy mają jeszcze te cudowne klocki??? "Bóg" też zachwala .Co TU sie dzieję????

Do jednego wora z Nigeryjczykami go wrzucić. I jeszcze ma czelność sie tu wpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul ma 100% racji, skoro da sie dymac naiwnych to nalezy wyciskac z kasy ile tylko wlezie. Poza tym, ja bym sie na jego miejscu zupelnie nie przejmowal pomowieniami, zawsze sie znajda nastepni do wyrolowania, bo tego sortu nawiedzonych klientow jest az nadmiar, i to wrecz zloty klimat na tego typu dzialalnosc.

 

Tylko pogratulowac tupetu ;")) Nalezy jednak pamietac aby zrobic jakis dobry klocek, ktory trafi do klienta od czasu do czasu, aby jednak reklama zyla i napedzala audiofilskich totolotkowiczow. To sie nie ma prawa zepsuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam niezły ubaw z tego klubu.Patrzę z boku,ale myślę wpiszę się.To jest klub "wyroby Pana Kuleszy".Więc mogę się wpisać, bo mam integrę Zagra zbalansowaną z dac-iem w srodku i wejściami phono i dziura na słuchawki,a we wtorek odbieram kolumny .Dam foty jak będą w domu.Wzmak gra, jak to gra?.Można podjechać do mnie posłuchać.w sprzęcie sklepowym doszedłem do roksana caspiana,jeśli chodzi o wzmaki.Zagra go zmasakrowała,wiec zamówiłem kolumny.Zapraszam wszystkich chętnych na odsłuchy systemu Zagra.Szkoda czasu na posty,lepiej słuchać muzyki,a Darek między postami zrobił mi kolumny,choć niektórzy pisali,że sie leni.Jeśli chodzi o terminy i takie tam,to ja nie mam problemu,ale jak masz wydać na kolumny czy wzmak pare groszy a gra to ja sprzęt sklepowy za kilka lub kilkanascie razy tyle to chyba warto poczekać,nie?.Za pare dni dam foty systemu i zapraszam pieniaczy na odsluchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dźwięk sam się obroni , nie zakrzyczycie tego i tyle : ))))))))))))))))))

Panie Kulesza, jest takie przysłowie które pana dotyczy: "Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać", w którym pan bynajmniej roli mądrego nie odgrywa, a wręcz przeciwnie :)

I tego też pan nie zakrzyczysz :)

Edytowane przez Yul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobonerek jeśli możesz to rozwiń myśl, tzn w czym Zagra okazała się lepsza od Roksana, jaka różnica w brzmieniu, jakieś konkrety ?

Nie obraź się, ale wpisy w rodzaju jeden sprzęt zmasakrował drugi, szczęka na podłodze, przepaść, zjadł na śniadanie zawsze traktowałem z przymrużeniem oka, jak dla mnie niewiele one wnoszą.

 

P.S. Z jakiego miasta jesteś ?

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć .Mieszkam w Brzeszczach koło Oświęcimia.zapraszam na odsluch.Nie umiem opisać rożnicy słowami.Jak włączyłem Zagrę zamiast Caspiana usłyszałem brzmienie ciekawsze-wybrzmienie instumentów,bas,scena.,energetyka.Tej zmiany słuchały 3 osoby i każda wzkazała na integrę Darka,że lepszy.Energetyczne i spójne brzmienie z klasą.Roksan był trochę słodkawy,i brakowało basu.Średnica w Roksanie dobra,reszta duzo gorsze.To inny poziom grania.Tu jest wszystko na miejscu,nie szukam już innego wzmaka,ewentualnie kiedyś rozbudowa do mocniejszej wersji pre-koncówka.Poza tym mam dac-a na pokładzie trzy wejścia cyfrowe,trzy rca,wejscia phono i wzmak słuchawkowy.Za pare dni odbieram kolumny trójdrożne ,obudowa zamknięta .Wrzucę fotki systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.