Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .Mieszkam w Brzeszczach koło Oświęcimia.zapraszam na odsluch.Nie umiem opisać rożnicy słowami.Jak włączyłem Zagrę zamiast Caspiana usłyszałem brzmienie ciekawsze-wybrzmienie instumentów,bas,scena.,energetyka.Tej zmiany słuchały 3 osoby i każda wzkazała na integrę Darka,że lepszy.Energetyczne i spójne brzmienie z klasą.Roksan był trochę słodkawy,i brakowało basu.Średnica w Roksanie dobra,reszta duzo gorsze.To inny poziom grania.Tu jest wszystko na miejscu,nie szukam już innego wzmaka,ewentualnie kiedyś rozbudowa do mocniejszej wersji pre-koncówka.Poza tym mam dac-a na pokładzie trzy wejścia cyfrowe,trzy rca,wejscia phono i wzmak słuchawkowy.Za pare dni odbieram kolumny trójdrożne ,obudowa zamknięta .Wrzucę fotki systemu

 

No ja ze Szczecina, kawałek drogi :(

Czekam jednak na Twoje fotki i liczę, że skrobniesz kilka słów wrażeń jak dostaniesz kolumny.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Jaki poziom pytania , taki poziom odpowiedzi.

 

Sęk w tym, że o nic nie pytałem.

Nie było potrzeby odpowiadać.

 

No chyba, że masz szklaną kulę i czytasz innym w myślach, co pozwala ci udzielać odpowiedzi na niezadane jeszcze pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocałujcie misia w la'pupą : )))))

 

Tyle waszego skamlenia a ....karawana śmiga dalej.

 

Niestety słoneczka pyskacze jesteście bezsilni w waszej głupocie.

 

--------------

Dobry dźwięk sam się obroni , nie zakrzyczycie tego i tyle : ))))))))))))))))))

 

Dzień dobry wszystkim.

Czy jest możliwość zrobienia na forum publicznym zamowienia zestawu firmy Zagra dla mnie-brzmienie musi się pokrywać z ostatnim zdaniem

powyższego wpisu Pana Kuleszy...........lub walcować wszystko na miazgę

Zaznaczam,że bardzo potrzebuję inteligentnej dyskusji tu i teraz ponieważ myslę,że reputacja konstruktora firmy Zagra została nadwatlona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kulesza, pan tu nic niewinny - winni ci forumowicze co zaliczki/zadatki panu wpłacają :) W dwójnasób winni też ci, co się swego, dawno zapłaconego, doczekać miesiącami/latami nie mogą, hehe. Pan jesteś oczywiście czysty jak ta dziewica orleańska :))

Panie Kulesza, podziwiam to pańskie pre gramofonowe, ordynarnie przerobione z bazowego Pro-Jecta za trzy stówki i sprzedane klientowi za 1500 zł. To był chyba pański deal życia, czy ma pan może inne podobne "występy" na koncie?

http://www.audiostereo.pl/darkul-mega-konstruktor_25554.html/page__st__150 posty 136 i 137 oraz następne.

 

P.S. Osobiście, to czekam na dalsze pańskie żenujące hasła typu" "...a dobry dżwięk to się sam obroni..." Może od czasu do czasu należałoby przypomnieć inne z pańskich ulubionych: "Będziesz pan zadowolony!" :)

post-15186-0-65759000-1358692808_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Yul

 

Coś ci się poprztykało w główce i tak na ostro.

 

Powinieneś iść do doktora na lewatywę bo z resztą już diagnostycznie za późno.

 

Rozbawiłeś mnie konfabulatorze : )

 

Ty to tak sam ? Serio ?

 

Faktycznie trzeba być albo świetnym handlowcem albo idiotą/ofiarom.

 

Nie wiadomo co lepsze a co gorsze.

 

===========

Ale skoro prosisz

+++++++++

Dobry ...dzwięk ... sam się obroni ! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciał bym przestrzec jeszcze raz przed Darkiem. Wcale mi nie chodzi o jego produkty ale o jego podejście do ludzi. Ponad dwa lata temu zamówiłem u Darkula przedwzmacniacz gramofonowy. Ustaliliśmy szczegóły takie jak wygląd, oczekiwania brzmieniowe oraz cenę 1500zł. Kasę mu wpłaciłem na konto. Darka znam ponad 10lat posiadałem wcześniej kilka jego produktów itd. Wiec nie miałem najmniejszych podstaw do tego by mu nie ufać. No i się zaczęło. Na Przedwzmacniacz nie mogłem się doczeka. Darkul podawał to kolejne wymówki, terminy itd. Po jakimś czasie dostałem przedwzmacniacz. Gdy otworzyłem pudełko moim oczom ukazał się... najtańszy przedwzmacniacz PROJECTa za nie całe 300zł z wymienionymi przedwzmacniaczami operacyjnymi... Darek twierdził ze to w zasadzie jego konstrukcja i takie tam pierdoły które to on jak nikt inny umie opowiadać. Sprzęt mu odesłałem stwierdzając że nie na to się umawialiśmy. Na kasę jak zwykle czekałem... Niestety to nie koniec. Przed akcją z przedwzmacniaczem zawiozłem do Darka wzmacniacz który kiedyś u niego zmówiłem. Powiedziałem jaka cena mnie interesuje. W końcu on jako producent zrobi to zdecydowanie szybciej niż ja. No i tak czas płynie. Wzmacniacz dawno sprzedany (tak twierdzi Darek) kasy do dnia dzisiejszego nie otrzymałem, na telefony nie odpowiada. Oczywiście zapewniał mnie już kilka razy że kasa jest dawno przelana na moje konto... A wymówki w stylu choroba w domu, spotkanie rady nadzorczej itd. itp.

 

Gdyby kwota jaką ten kanciarz jest mi winien była większa to już dawno sprawa trafiła by do sądu.

 

Ludzi uczcie się na cudzych błędach! Nie płaćcie mu żadnych zaliczek. Piszcze z nim szczegółowe umowy. A najlepiej omijajcie tego "biznesmesa" szerokim łukiem. Niech sobie sam żyje w swoim świadku samozachwytu i uwielbienia dla własnej osoby. Z dala od normalnych uczciwych ludzi.

 

Ale to zle jezyki ludzkie, pomowienia...som :)

Takich kwiatkow mozna by znalezc wiecej o osobie.

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się poprztykało w główce i tak na ostro.

 

Powinieneś iść do doktora na lewatywę bo z resztą już diagnostycznie za późno.

 

Rozbawiłeś mnie konfabulatorze : )

Faktycznie trzeba być albo świetnym handlowcem albo idiotą/ofiarom.

 

Po takiej porcji epitetów można tylko zawołać paltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości tuningowałem ze dwa takie phono , nic ponad to.

 

Tak że musisz coś ze sobą zrobić.

 

Tak , uzurpatorzy jednej tylko pseudo prawdy powinni chodzić do specjalistów.

 

Niestety tu głośny krzyk na puszczy nie daje z automatu racji.

 

Wiem że stoję zadrą w oczku handlarzom ( tym słabym ) i talentom od high endu po 400 pln z alledrogo.

 

Wasze spienianie się jest ciekawym zjawiskiem socjologicznym.

 

Nie wiem tylko na ile ciekawym.

 

Krzycz jeden z drugim , pluj jak nie umiesz inaczej.

 

Puść pawia.

 

Wyzywaj.

 

Ale nic ci to nie da. Bo tych którzy coś potrafią jest garstka.

 

------------------------

 

90% wpisów jest niemerytorycznych.

 

To smutne.

 

No ale trudno , psy szczekają a karawana idzie dalej : )

 

Palton poczyta i pozamiata rzeczy nie na temat.

 

I bezpodstawne pyskówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory to inwektywy wobec oponentow wynikly li tylko z inicjatywy osoby.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Czy jest możliwość zrobienia na forum publicznym zamowienia zestawu firmy Zagra dla mnie-brzmienie musi się pokrywać z ostatnim zdaniem

powyższego wpisu Pana Kuleszy...........lub walcować wszystko na miazgę

Zaznaczam,że bardzo potrzebuję inteligentnej dyskusji tu i teraz ponieważ myslę,że reputacja konstruktora firmy Zagra została nadwatlona.

 

Proszę Pana nieustająco ponawiam zamowienie tylko zaznaczam,że ze mna nie ma żartów....tzn.płace i to ma grać wybitnie!!-wchodzi Pan czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>roch

 

Masz problem ze sobą , ja nie czuję się z tematem w żaden spsób związany emocjonalnie.

 

Nie mam bladego pojęcia co staracie się mi wmówić.

 

Dziecka w brzuch nie wmówicie , sorry.

 

Ładna sitwa : )

 

P.S.

 

A nawet gdyby coś takiego miało miejsce to znam dobre aplikowanie takiego projecta w wykonaniu pewnej firmy za 4000 pln.

Szkoda że macie takie pojęcie o temacie i staracie walić na ślepo.

 

Nic z tego.

 

Pudło słoneczka.

 

Nie dosyć że będę trwał to na dodatek będziecie mnie widzieli na co dzień na forum i to z przymusu.

Tak , tak.

Ale o tym niebawem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jestem w stanie na ten temat powiedzieć.

 

Ze dwa tuningi takich Projectów były.

 

Ale za zgodą i świadomością zainteresowanych.

 

Z pewnością nie za 1,5kpln.

 

Bez jaj.

 

Jeszcze jestem w stanie zrozumieć że tuningujący robi dobry zasilacz celem znacznie lepszej stabilizacji napięć, czyli zasilacz na piechotę.

Te projecty mają fabryczną wadę w druku.

O tym już nie raz deliberował red.Igielski.

Na forach też było o tym.

Tak że na dobrą sprawę bez tuningu jakiegokolwiek to nie działa poprawnie.

 

Uważam że z dobrą aplikacją kostek i poprawieniem byku max to 1200 pln górką.

 

Jak za 1000 zejdzie niech się dłubacz cieszy.

 

Dla mnie to szkoda czasu na takie zabawy, tu już można powalczyć z robionym phono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że to mnie nie dotyczy.

 

co racja to racja, z dna na dno upaść się nie da. Na dnie się trwa. Pierwsza twoja sensowna wypowiedź w tym wątku.ps. oddałeś w końcu floydowi kasę za ten wzmacniacz? a może on po prostu "nic nie rozumie" i się czepia? Myślę, że najlepiej będzie jak wyjaśnisz jak to było z tym dealem. The floor is yours.

Edytowane przez mczaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat floyda nieaktualny już bardzo dawno. O tym co jak i gdzie nie muszę się nikomu tłumaczyć.

 

Tym bardziej takiemu lolusiowi jak ty. Poniał ? Jesteś zwykłym prymitywem skoro starasz się wmawiać komuś bzdety i starasz się być erudytą w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia.

Wstydziłbyś się !

 

Zresztą zdarzenie inaczej wyglądało , wyglądało bardziej jak zwykłe nieporozumienie. Niestety Floyd nie raczył o tym poinformować.

Nie moja karma.

=========

Moje jak to określiłeś "dno" to twój szczyt marzeń , taka jest zasadnicza różnica między nami.

===========

 

Ja umiem a wy musicie bulić. Tak już ten świat jest skonstruowany.

 

Oczywiście nie musisz u mnie , masz pełne pole do popisu.

 

Ale i tak u kogoś czy gdzieś wydasz.

 

I mniej lub bardziej humanitarnie będziesz wybzykany przez wszystkich w kolejce zwanej cena.

Edytowane przez darkul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.