Skocz do zawartości
IGNORED

Lovely Cube - PCB by pkrecz


pkrecz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pytam co jest warte zainteresowania. Szkoda mi wydawać kasy na kupno ..nastu kości żeby odkrywać Amerykę na nowo. Dzięki ricon za podzielenie się wynikami swoich eksperymentów.

 

Pełnię "sosu" opampy pokazuja po x -godz.grania :(.podobnie jak cały układ)

Teraz kusi o esperymenty z okablowaniem.Srebrzanka ? Lica? Drut? Od RCA >Potka> PCB. Wyjście chyba nie tak krytyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Szkoda, że wątek umarł. Pomimo to dorzucę swoje trzy grosze.

Mój wzmacniacz jest niemal na ukończeniu. Brakuje mu jedynie górnej pokrywy ale to już niebawem. Zaznaczam, że jest to moje pierwsze urządzenie tego typu jakie w życiu zrobiłem.

Na żywo, moim zdaniem, wygląda lepiej jak na fotce. Niestety nie udało mi się zdobyć jakiegoś fajnego wyłącznika dźwigniowego więc dałem na razie zwykły.

Faktycznie OPA228 gra bardziej środkiem niż 604 natomiast bas OPA604 słyszałem gdzieś u podstawy czaszki co mi bardzo przeszkadzało dlatego ja zakończyłem na OPA827.

A tak wygląda mój "jamnik" .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Panowie czy można podłączyć ten wzmacniacz do pojedynczej płytki Spencera z zamówienia ha2013 (rozszyć równolegle zasilanie)? Wiem że lepiej byłoby z dwóch ale dwie wspólpracują z HA2012 a została mi jedna wolna zapasowa i myślę o takim jej zastosowaniu. Trafo do BCL to 2x15V 35W

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Panowie czy można podłączyć ten wzmacniacz do pojedynczej płytki Spencera z zamówienia ha2013 (rozszyć równolegle zasilanie)? Wiem że lepiej byłoby z dwóch ale dwie wspólpracują z HA2012 a została mi jedna wolna zapasowa i myślę o takim jej zastosowaniu. Trafo do BCL to 2x15V 35W

Pozdr.

 

Odkupiłem od kolegi Mufcore zmontowany BCL ale z powodu braku opa jeszcze go nie uruchomiłem, no ale w końcu nabyłem opa627BP i w zasadzie uruchomienie to tylko kwestia czasu ...

 

Wczoraj akurat zmontowałem dwa zasilacze spencera - oba ruszyły od razu, dla testu na 350mA - test na żarówkach 12V 4W , no ale te Spencery są przeznaczone do HA2013

 

Do BCL'a planuje użyć pojedynczy zasilacza Salasa. (a pierwotnie myślałem nawet o zasilaczu Bodo_z Stabilised Feeder II)

 

Wracając do Twojego pytania.

 

Pojedyncza płytka zasilacza Spencera to wszystko czego potrzebujesz - BCL to nie jest dual mono jak w HA2012 , zauważ że oba kanały mają na PCB wspólną masę więc wystarczy tylko rozszyć zasilane podwójnie - nie powinny wyniknąć z tego żadne problemy.

 

Pozostaje tylko kwestia zapotrzebowania w prąd. Z jednego spencera wyciągniesz max 500mA - według mnie co najmniej wystarczająco na dwa kanały BCL'a, ale tu pytanie do użytkowników BLC'a

 

Jaki jest MIN/MAX pobór prądu w BCL'u ?

Jaki jest domyślnie prąd spoczynkowy na tranzystorach końcowych BD134/BC140 ?

 

Druga kwestia to twoje trafo - niestety ale 2x15V AC nie wystarczy aby ze Spencera wyciągnąć 2x15 DC , w zależności od tego jakie masz zasilanie sieciowe (w Polsce w sieci można zaoobserwować skoki 200-250) może być albo bardzo na styk, albo będzie brakować 2-3 voltów. Potrzebujesz trafo min. 2x17V , lepiej 2x18V , do tego to powinno to być trafo z dwoma oddzielnymi uzwojeniami wtórnymi 2x 0-18V, jeśli masz 15-0-15 to musisz uwspólnić masę na Spencerze i wykorzystać tylko jeden mostek.

 

Według mnie jeden Spencer wystarczy, ale Twoje trafo do wymiany.

 

EDIT:

 

Tak sobie na szybko wyliczyłem, w przeliczeniu na jeden kanał:

 

przy prądzie spoczynkowym ok 45mA całość pewnie pobiera ok 70mA w spoczynku, no ale w zależności od podłączonych słuchawek i ustawionego wzmocnienia MAx pobór może się znacznie od siebie różnić.

 

Dla jakich słuchawek planujesz złożyć ten wzmacniacz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bc_leszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafo powinno dac rade sprawdze jak podlacze. Poprzednia wersja forumowego bcl chodzila dobrze na 12v. Mysle ze tu bedzie podobnie. W rzeczywistosci daje 17.5v. Ten wzmacniacz bedzie moim zapasowym lub do pracy Ha2012 gra 1 skrzypce i pewnie niepredko sie to zmieni. Obecne sluchawki ti CAL D2000 w planach D7100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem swój BCL mogę zatem teraz podać faktyczne dane, a nie tylko "teoretyczne"

 

Uruchamiałem jeden kanał po drugim osobno - pobór w jednym 73mA w drugim 76mA - niby w obu opa627BP z tej samej serii , ale jeden pobiera ok 4mA a drugi 5,75mA.

 

Jak uruchomiłem oba kanały razem to pobór w spoczynku otrzymałem nieco mniejszy niż ich suma - można przyjąć że wynosi ok 140mA, prąd spoczynkowy tranzystorów końcowych to 42mA. Tranzystory BD są ledwie ciepłe.

 

Ofset w jednym kanale zero (niemierzalny praktycznie) w drugim 30mV - winnym chyba są tranzystory BF245B, na emiterach T9.T10 mam równo po 0,6V ale na bazach T11,T12 jest 0,04V różnicy. R17 i R18 wyglądają na identyczne.

 

Uruchomiłem układ na zasilaczu Bodo_z Stabilised Feeder II - po podłączeniu BLC'a zauważyłem spadek napięcia ok 50mV , można jeszcze podrasować ten zasilacz - wcześniej w testach chodził mi do 250mA bez praktycznie żadnego spadku - muszę tylko wywalić rezystor wyjściowy i zmienić dławiki (160uH) w zasilaniu bo te co mam nie pociągną tyle.

 

Zasadniczo jak znajdę czas to odpalę ten BCL na desce z trzema zasilaczami:

 

1. Bodo_z Stabilised Feeder II

2. Spencer

3. Salas

 

Na temat dźwięku się na razie nie wypowiem - jak sobie trochę pogra to go posłucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo interesujące może być takie porównanie zasilaczy,proszę o relacje na bieżąco

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo interesujące może być takie porównanie zasilaczy,proszę o relacje na bieżąco

 

Wstępnie powiem że miedzy Spencerem a Bodo_z Stabilised Feeder II w zasadzie nie słyszę różnic.

 

Znaczenie ma chyba tylko jakość zasilania opampa i tutaj zarówno Spencer i zasilacz bodo radzą sobie bardzo dobrze. Może ze wskazaniem na zasilacz Bodo_z Stabilised Feeder II ale pewnie w ślepym teście bym poległ.

 

Wzmacniacz ma raczej niewielkie zapotrzebowanie na prąd, w spoczynku pobiera 140mA i przy normalnym poziomie głośności praktycznie pobór prądu jest stały i jakoś znacząco się nie zmienia. Spencer do tego wzmacniacza to chyba przesada. Zasilacz bodo z filtracją 2x3300uF całkowicie wystarcza.

 

Do testów podłączyłem głośniczki 16ohm 1,5W - przy maxymalnym poziomie głośności (potencjometr 50k) w głośniejszych partiach, dzie gra orkiestra , wokal + uderzenie basu , chwilowy pobór jaki jestem w stanie zmierzyć sięga około 180mA.

 

Myślę że nie wzmacniacz potrzebuje więcej niż 200mA. Napięcie praktycznie cały czas stałe, stabilne jak skała ;) spadki napięcia w peaku max 150mV i to przy głośniczkach wysterowanych na max.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poziom głośności jakoś nie powala na kolana, choć i tak Max jest głośniejszy niz ja jestem w stanie słuchać na dłuższy czas.

 

Na razie gra to na stole a potencjometr to jakaś kpina. Do dalszych testów pewnie wywalę potek i ustawię poziom na stałe rezystorkiem. Brumu nie ma, było trochę syfu jak do listwy zasilającej włączyłem lutownicę ustawiona na 2/3 - ewidentnie syf przedostawał się do zasilania, ale słyszalny był tylko przy max i bez podłączonego sygnału - już podłączenie interkonektów redukowało go do poziomu lewdwie słyszalnego a po wyłączeniu lutownicy jest ciemna cisza ;)

 

Na razie nie mam wymagających słuchawek wiec testy dość ograniczone, jak się wygrzeje to posłucham na AKG 701.

 

Wzmacniacz w takim stanie jak go złożył kolega Mufcore. Jak dla mnie za dużo tam elektolitów 470uF i w jednym kanale mam offset 30mV. Nad tym popracuje później. Na razie jestem zadowolony - muszę pomyśleć nad obudową i potencjometrem - spróbuje drabinkę bo zebrała tu sporo pochwał.

 

Acha - dodam że gra słyszalnie lepiej niż "dziurka" w CD (Denon DCD-1460) więc jest sukces, no i jeszcze muszę popracować nad źródłem - docelowo komp + konwenter by JarkekC + dobry DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bc_leszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam swoje dwa może trzy grosze :)

 

Wygrzewać go specjalnie nie musisz bo u mnie dość długo chodził, grał przez jakiś czas pierwsze skrzypce.

 

O ile się orientuję K701 Ci on niestety nie napędzi i tylko się będziesz wkurzał ale to zasłyszane chociaż mi 701 dopiero dobrze zagrały z HA2012

 

Fakt spencery do niego może są przesadą ale wprowadzają też dużo dobrego bo po wymianie zwykłych zasilaczy regulowanych na LMach nastąpiła znaczna poprawa.

 

Co do elektrolitów nie zastanawiałem się jakoś specjalnie i składałem go zgodnie ze schematem chociaż dziwi mnie trochę takie duże DC u Ciebie - jak będę w weekend w domu to sprawdzę na pozostałych dwóch :) (tak eksperymenty nie mają końca ale to i tak nie to ja pozostaję przy HA)

 

Chociaż najlepsza konfiguracja wyszła mi z kondami BC i 1837 no i fakt dwie godziny parowania tranów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę trochę wątek.

Zmontowałem i ja swoją wersję Clona, jest to druga wersja tego wzmacniacza jaką posiadam i ta jest lepsza (by/pKrecz). Chciałbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.

Wg mnie po zastosowaniu OPA627AP wolę ten wzmacniacz od HA2013, co mnie trochę zdziwiło bo HA był lepszy od poprzedniej wersji Clona z wątku jaki wzm po holdegronie.

Clona by/Pkrecz zasilam jednym Spencerem z projektu HA2013 i jest to najlepszy wzmacniacz jaki słuchałem. Niby z HA2012 wszystko w porządku, ale w clonie dźwięk jest bardziej przestrzenny, namacalny i oderwany od słuchawek, daje więcej radości ze sluchania (być może coś jest nie tak z moim HA, przeszedł parę"awari", ale go naprawiłem i powinien być OK)

Początkowo w clonie prawie wszystkie elementy miałem na pinach, żebym swobodnie mógł operować i dobierać elementy.

I zauważyłem ciekawą rzecz, że w chwili gdy zdecydowałem że gra już super i pora wlutować np rezystory Dale na stałe to po każdej ingerencji lutownicą potrzeba mu ponownie kilkudziesięciu godzin do odzyskania brzmienia.

Strasznie to komplikuje dobieranie elementów bo zawsze po lutowaniu gra gorzej niź przed? Tak samo miałem ostanio gdy podejrzałem u kolegi Mufcore jak sprytnie wlutował kondensatory od spodu płytki, zrobiłem podobny myk u siebie na kondach przy opa, żeby mieć łatwiejszy dostęp do OPA

i to przeniesienie tych samych kondensatorów na drugą strone płytki spowodowało konieczność ponownego kilku dziesięciogodzinnego wygrzewania.???

 

Mam do Was pytanie, jak najlepiej podłączyć iPada mini do clona, czy bezpośrednie połączenie z pominięciem potencjometru (regulacja głośności na iPadzie)na to najlepsza opcja???

iPad ma chyba około 3 Ohm imp wyjściowej, Typowe wyjścia RCA mają 10k czy należałoby zastować dodatkowy rezystor , a może bufor na OPA lub lampie??? Będę wdzięczy za pomoc! i Wasze sugestie. Obecnie gram na połączeniu bezpośrednim, ale może może być lepiej?

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno BCL'a z zasilaczem Bodo oraz HA213 na dwóch Spencerach , wkrótce testuję oba na Salasach bo mam ich już 4 szt.

 

Na konkretnych słuchawkach (jak np AKG 701) HA2013 jest znacząco lepszy, na mniej wymagających przy niezbyt dużym poziomie głośności zbliżają się do siebie i trudno je rozróżnić, no ale HA2013 ma zdecydowanie więcej mocy i potrafi bardziej nagłośnić dowolne słuchawki.

 

U mnie HA chodzi na nieco większym prądzie spoczynkowym i najlepiej gra jak radiatory są już konkretnie ciepłe, pomijając gabaryty i wagę to wolę HA, ale ze względu na kompaktowy rozmiar BCL'a ma on swoje niewątpliwe miejsce u mnie i nie zamierzam się go pozbywać.

 

Zakupiłem chińską kopię Lehmanna i jak ją uruchomię to sobie też posprawdzam.

 

Samo lutowanie pewnie nie ma wpływu(tzn. fakt czy jest zalutowany czy na wcisk w pinach bo to jest nieistotne) - to co zmienia sygnaturę dźwięku to przegrzanie kondensatora - przy lutowaniu mocno go podgrzewasz i to powoduje konieczność ponownego "formowanie" czyli powrotu kondensatora do stanu normalności - polecam prosty test - podczas odsłuchu przyłożyć grot do nóżki kondensatora i słuchać jak zmienia (czy to słychać) się dźwięk przy jego podgrzewaniu - dla róznych kondków można zaoobserwować różne "efekty"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda HA ma więcej mocy, ale dla mnie nie ma to dużego znaczenia słucham na Denonach D7100, które dużo mocy nie potrzebują, nawet na TPA6120 jest dobrze super czysto klarownie, tylko scena za plytka.

W clonie "włącza" mi się wrażenie 3D w HA tego poczucia trójwymiarowości nie doświadczam choć jest lepsza faktura i kontrola basu, czystość dzwięku niby wszystko OK, ale bez poczucia 3D otwarcia sceny nie ma dla mnie frajdy ze słuchania.

Nie wie co jest nie tak z moim HA2012(zasilany ze Spencerów, choć dużej różnicy nie zauważyłem w stosunku do wersji pierwotnej) może to wina kondensatorów 10oooUF ja mam SAMyoungi, a nie jak większość Nichicony Gold Tune.

 

Pomoże ktoś jaka jest najlepsza metoda podłączenia do clona bez potencjometru przenośnych żródeł audio z własną regulacją głośności (iPady, telefony)???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomoże ktoś jaka jest najlepsza metoda podłączenia do clona bez potencjometru przenośnych żródeł audio z własną regulacją głośności (iPady, telefony)???

 

najepiej kabel mały jack (3,5) /2x cinch(RCA) wsadzić z jednej strony w ipada z drugiej do clona(no chyba że masz inne gniazda w clonie,wtedy ta metota może być nienajlepsza)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zrobione wydaje się być OK, choć na niektórych opa słuchać lekki brum np 797, ale na moim ulubionym OPA627 brak jakichkolwiek zakóceń.

Zastanawiam się czy jest to optymalne rozwiązanie, gdyż regulowane wyjście z iPada np ma ok 3ohm imedancji, a typowe wyjście liniowe z CD 10kOhm. i czy nie potrzeba jakiegoś lepszego dopasowania, nie znam się na tym, nie jestem elektronikiem dlatego pytam?

Jak kiedyś zrobiłem z ciekawości clona Grado RA1 to bez potencjometru praktycznie dźwięk był nie do przyjęcia pełno zakłóceń ze źródła po dodaniu potka 100k było OK.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie co jest nie tak z moim HA2012(zasilany ze Spencerów, choć dużej różnicy nie zauważyłem w stosunku do wersji pierwotnej) może to wina kondensatorów 10oooUF ja mam SAMyoungi, a nie jak większość Nichicony Gold Tune.

 

Akurat te duże kondensatory to moim zdaniem ostatni element jaki mógłby mieć na to wpływ. Rozumiem że masz je w Spencerach? Samyoung to zresztą dobry kondek, nie wierzę aby to mogło obniżyć jakość sceny w HA.

 

Raczej tranzystory wejściowe, może końcowe, może masz za duży radiator na nich a prąd spoczynkowy ustawiony za nisko. Trudno gdybać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam je w Spencerach, poprzednio przełożyłem je z płytki HA2012. Pokombinuje jeszcze z HA nie poddam się, bo zrobiłem mu nawet docelową podwójna budkę z modushop (Oddzielnie zasilanie trafa+Spencery) i w drugiej HA2012,

ale póki co wolę słuchać na clonie pKrecza na OPA627, ba nawet TPA6120 bym wybrał w ślepych testach od HA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthax

(Konto usunięte)

Z tego co wiem to wyjścia Lod i to nowe Lightning - czyli te służące do ładowania mają wyjście sygnału bez regulacji głośności i oferują nieco lepszą jakość. Tylko potrzeba przejściówki:

 

http://www.ilounge.com/index.php/news/comments/cablejives-sells-dockboss-30-pin-to-lightning-adapter/

 

lub jeśli masz starszej generacji:

 

http://gearpatrol.com/2010/09/03/moon-audio-silver-dragon-ipodipadiphone-lod-cable/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

cześć

 

To rozwiązanie jest lepsze niż Lehmann?

 

Czy to możliwe, aby umieścić obwód drukowany warstwa miedzi Bottom?

 

I kondensatory volt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

mam ten wzmacniacz,czy mogę sasilić go z 4baterii 9v połączonych aby uzyskać napięcie symetryczne? jedna strona będzie wtedy miała 18v czy w takim razie musi być stabilizator przed podłączeniem do BCLa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Czy potrafi mi ktoś zidentyfikować te żółte kondensatory po lewej,co to jest i dzie można kupić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafi mi ktoś zidentyfikować te żółte kondensatory po lewej,co to jest i dzie można kupić?

 

ROE :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gelson

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

 

o dzięki,będe sobie modyfikował naszego forumowego według tych kondensatorów,muszę jeszcze sobie kupić te nichicony KG

 

trochę trudno będzie dostać te ROE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

 

o dzięki,będe sobie modyfikował naszego forumowego według tych kondensatorów,muszę jeszcze sobie kupić te nichicony KG

 

trochę trudno będzie dostać te ROE

 

Zapytaj w HFO, powinni mieć, nie wszystko wystawiają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mają dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.