Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

, ale nie widzę najmniejszego sensu kupna sprzętu Zagry , a już najbardziej bezpośrednio zamawiać u konstruktora .

No chyba używkę z drugiej ręki za 200PLN ( chodzi o np. jakąś integrę ) .

Chyba śnisz.

Jak się nam chłopaki rozkręcą, to najtańsza ZAGRA u konstruktora będzie kosztować z ćwierć bańki minimum,

a używki będą chodzić przynajmniej za połowę tego i nawet nikt nie będzie kręcił nosem, że coś tam brumi czy nie styka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma drugiego HQ na tym forum i wątpię, że taki klient Panu D jeszcze kiedyś się trafi, żeby dał się tak kiwać na prawo i lewo, a już na pewno robić potem z tego taką szopkę na forum, więc i tak umrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Yul nie narzekaj. Możesz pisać w drugim kulturalnym wątku.

Masza, ja, prosty cham, tłumaczę, że w wątku "Podroby Pana Kuleszy" pisać nie mogę, bo zostałem zbanowany przez samego Naczelnego Kneblowniczego, który, co ciekawe (a może nieciekawe), wyparł się że mnie zbanował i podejrzenia rzucił na moderacyję jaśnie oświeconą. Podobnie nie mogę pisać w wątku "A taki kulturalny i na poziomie" z przyczyn jak wyżej. Jednak jakoś niespecjalnie mi to dokucza, niemniej sądzę, że banowanie "na oślep" jest dowodem w pierwszej kolejności infantylizmu, a w drugiej - niskiego poziomu i braku kultury. Muszę przyznać, że Naczelny Kneblowniczy przerasta pod względem rzucania się z wrzaskiem na ziemię i wierzgania nóżkami nawet Starego Milicjanta, szefa sekcji misjonarzy i krzyzowców. Tamten tylko tupał nóżką.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

w wątku "Podroby Pana Kuleszy" pisać nie mogę, bo zostałem zbanowany przez samego Naczelnego Kneblowniczego, który, co ciekawe (a może nieciekawe), wyparł się że mnie zbanował i podejrzenia rzucił na moderacyję jaśnie oświeconą. Podobnie nie mogę pisać w wątku "A taki kulturalny i na poziomie" z przyczyn jak wyżej.

 

Ale jeszcze tu możesz wejść

 

http://www.audiostereo.pl/klub-uzytkownikow-sprzetu-zagra-darek-kulesza_97333.html/page__st__800#entry2860938

 

a ja nie gdyż albowiem klienci bez krawata nie są wpuszczani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze tu możesz wejść

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a ja nie gdyż albowiem klienci bez krawata nie są wpuszczani :)

Wprawdzie wczoraj zamieściłem tam jeden wpis, ale dziś już go nie ma:) Wycięty w pień przez >cir'a< pewnie, ale cir jest jak wiadomo narzędziem jeno. Narzędziem w rękach Naczelnego Kneblowniczego, bo wycinanka jest reakcją na moją uwagę o niskim poziomie i braku kultury Naczelnego Kneblowniczego. Ze ściśniętymi pośladkami lata teraz do moderacyji jaśnie oświeconej, aby mu dupkę utarła jak mu kto parę słów prawdy napisze. Nawet te odsłuchy w męskim gronie w sypialni nie pomogły mu na dupościsk. Masza, per chamie nieokrzesany :) mam tylko możliwość teoretyczną tam pisać, ale cóż, pisanie w sytuacji gdy czyta to beton, którego interesuje jedynie kneblownie ludzi, cenzura i kablowanie postów do moderacyji, mija się z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie wczoraj zamieściłem tam jeden wpis, ale dziś już go nie ma:) Wycięty w pień przez >cir'a< pewnie, ale cir jest jak wiadomo narzędziem jeno. Narzędziem w rękach Naczelnego Kneblowniczego, bo wycinanka jest reakcją na moją uwagę o niskim poziomie i braku kultury Naczelnego Kneblowniczego. Ze ściśniętymi pośladkami lata teraz do moderacyji jaśnie oświeconej, aby mu dupkę utarła jak mu kto parę słów prawdy napisze. Nawet te odsłuchy w męskim gronie w sypialni nie pomogły mu na dupościsk. Masza, per chamie nieokrzesany :) mam tylko możliwość teoretyczną tam pisać, ale cóż, pisanie w sytuacji gdy czyta to beton, którego interesuje jedynie kneblownie ludzi, cenzura i kablowanie postów do moderacyji, mija się z celem.

moge napisać ze to nie ja - chyba to nie jest wielka tajemnica ze moderatorow jest więcej

Yul nie masz tam bana więc jeśli napiszesz coś w temacie watku a nie o konstruktorze to z pewnoscią to pozostanie, byle szybko

-aktualnie jest w głosowaniu wywalenie wątku na bocznice lub zbanowanie całego forum w watku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom ciśniętego kitu przez HQ w wątku "sponsorowanym" przechodzi wszelkie granice. Dwóch kolegów zaraz łyknie banana za pytania które i ja stawiałem od dawna, mianowicie o regulacje "aktywnej" zwrotnicy w pre mistrza i zalecenia strojenia kolumn. Ja zostałem poproszony o wyp... wiec koledzy zapewne zaraz tego dostąpią:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się już czepiać, naprawdę w tamtym wątku można, a nawet trzeba, dyskutować merytorycznie i na temat, pod warunkiem jednak, że nie zadaje się chamskich, rynsztokowych pytań typu:

- jaką moc ma ta końcówka

- jakie ma trafo

- czy możesz wkleić fotki wnętrza

- ile kosztuje taki system

- co można regulować w aktywnym pre

 

Trudno się dziwić, że w klubie zagry takie bezczelne pytania nagradzane są banem, że też w ogóle ludzie mają czelność żeby zadawać takie pytania. A przecież powinni pytać inaczej, grzeczniej, bardziej merytorycznie, o tak:

- Panie Darku, czy mogę wpłacić na Pana konto zaliczkę na poczet przyszłego zamówienia?

- Panie Darku,dlaczego tak tanio sprzedaje Pan swoje produkty?

- Panie Darku, dlaczego jeszcze nie udało mi się usłyszeć lepiej grającego systemu w cenie do 100 000 zł?

- Panie Darku, skąd u Pana takie zdolności?

 

itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po wpłacie broń Boże nie pytać o terminy! Siedzieć na dupie i cierpliwie czekać! Pan Darek wie, że dokładność wymaga czasu :d

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalny to jednak jest gość. Bo koniec końców on wyjdzie na tym całym interesie mocno do przodu.

 

"Nie dałem za dzielony paręnaście.

To prawda tylko trzeba jeszcze odjąć końcówkę siedmiokanałową którą dostanę.

O tym już nie wspomniałeś."

 

Taka kanałowa końcówka w wykonaniu Konstruktora musi być troszkę warta. Ma chłop głowę do interesów.

 

Darku, na ile ją wyceniasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka kanałowa końcówka w wykonaniu Konstruktora musi być troszkę warta. Ma chłop głowę do interesów.

 

Darku, na ile ją wyceniasz?

 

Bardzo przepraszam,nie jestem broń Boze adwokatem konstruktora.........ale po co takie zapytania?

Wpłać zaliczkę-minimum 70% wartości systemu,poczekaj z osiem miesięcy i bedziesz miał.

W miedzyczasie poszukaj jakiejś dobrej firmy kurierskiej-bo przypuszczam,ze sprzęt będzie podróżował w obie strony kilkakrotnie.

Widzisz jakie to proste.....jak sie płaci to sie ma i już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge napisać ze to nie ja - chyba to nie jest wielka tajemnica ze moderatorow jest więcej

Yul nie masz tam bana więc jeśli napiszesz coś w temacie watku a nie o konstruktorze to z pewnoscią to pozostanie, byle szybko

-aktualnie jest w głosowaniu wywalenie wątku na bocznice lub zbanowanie całego forum w watku :)

Cir, jeśli to nie Ty robiłeś wycinanki w wątku Naczelnego Kneblowniczego w zakładce Kluby, to przepraszam. Powinienem napisać: ktoś szalony z moderacyji jaśnie oświeconej. To, że to była Twoja ingerencja, wzięło mi się z wpisu Naczelnego Kneblowniczego w inkryminowanym wątku - jest tam taki jego post, w którym podaje, że post Yula wyciął cir. Jest bardzo charakterystyczne, że mister Naczelny Kneblowniczy podejmuje pewne działania, ale odpowiedzialność za nie publicznie przerzuca na kogoś innego. Stara ubecka metoda. Tak jest już nie pierwszy raz i nie sądzę żeby to wynikało tylko z głupoty NK. W każdym bądź razie robienie przysłowiowej dupy z gęby, to w jego przypadku standard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo charakterystyczne, że mister Naczelny Kneblowniczy podejmuje pewne działania, ale odpowiedzialność za nie publicznie przerzuca na kogoś innego. Stara ubecka metoda. Tak jest już nie pierwszy raz i nie sądzę żeby to wynikało tylko z głupoty NK. W każdym bądź razie robienie przysłowiowej dupy z gęby, to w jego przypadku standard.

Dba chłopisko o wypracowany wizerunek "wzorca kulturalnego banowania" a ty (cham siermiężny) TAKIE rzeczy śmiesz o nim wypisywać! :-))

Jak zawsze Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch kolegów zaraz łyknie banana za pytania które i ja stawiałem od dawna, mianowicie o regulacje "aktywnej" zwrotnicy w pre mistrza i zalecenia strojenia kolumn.

 

Przecież ten cały hq już napisał w innych watkach, że tak naprawdę to nie wie do czego służą te pokrętełka ale on sobie je wyregulował na słuch do leżenia na łóżku.

Ale jak chodzi po pokoju i nasłuchuje to tak dobrze już nie jest . Więc nie chodzi tylko lezy jak słucha.

 

Tragifarsa

 

Ale swoja drogą trzech facetów leżało na tym łóżku razem w czasie odsłuchów czy na zmianę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art, w "sponsorowanym" zaczął pisać kolega, który jest chyba nagłośnieniowcem, lub związany z tym zawodem. Nadmienił HQ że w pomieszczeniach nie stawia się woofer'ów głośnikami do siebie, ponieważ wzbudzają się fale stojące a również częstotliwości będące w przeciwfazie wzajemnie się znoszą. To wszystko razem z modem głównym pomieszczenia znacząco podbarwi brzmienie basu. O chorym usytuowaniu przetworników średniotonowego i wysokotonowego w przypadku słuchania z łóżka nie wspomnę. O dziwo zaproszeni na odsłuchy "koneserzy" dobrego brzmienia doznali ekstazy. DŹWIĘK SIĘ SAM OBRONIŁ.

Czytając wpis w którym HQ wymienia, jakich marek, jak drogi sprzęt posiadał i jeszcze posiada, a tenże sprzęt został ROZWALCOWANY przez każdy wyrób Drakula, podejrzewam, że HQ jest snobem który tak boleśnie dał się zrobić Drakulowi w jajo, że musi dowartościować tenże sprzęt i autora, dla ratowania własnego ego i nadziei na odsprzedanie tego cudu bez większej straty.

Co już się dzieje. Ktoś wykazał, że zachwalacze zagry jednocześnie wystawiają je na alledrogo za psie ochłapy.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vlado, to nie jest wszystko takie jednoznaczne jak piszesz. HQ i jego koledzy bardzo dobrze ocenili brzmienie kolumn, czy robią to wbrew sobie? albo jak sugerujesz w przypadku HQ - robią dobrą minę do złej gry? tego nie wiemy. Zauważ, że kupują te sprzęty i to kolejny raz, przeczy to Twoim teoriom, nie chcę ani bronić ani zachwalać - bo może masz rację - ale ani ja ani Ty nie słyszałeś jak to gra, więc możemy tylko gdybać. Co do sprzedaży zagry na allegro, to po pierwsze jest sprzęt trudno sprzedawalny, stąd ceny muszą być niskie. Ludzie sprzedają te zagry tanio, byle je sprzedać...po czym zamawiają kolejne rzeczy u darkula, jak to wytłumaczysz? Darkul wprowadza nowe integry - jest już zagra V a nawet zagra VI i dlatego ludzie opychają te swoje starze wersje, żeby kupić nowe:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ludzie sprzedają te zagry tanio, byle je sprzedać...po czym zamawiają kolejne rzeczy u darkula, jak to wytłumaczysz?

głupotą ? "pomrocznością jasną" ? no pszeca wszystkie te "wontki" czy inne kluby to są ino po to coby można było z aukcji linka podesłać i pokazać jakie to arcydzieło się sprzedaje :) a tu się "chamy" jakieś złażą i głupie pytania zadają :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul wprowadza nowe integry - jest już zagra V a nawet zagra VI i dlatego ludzie opychają te swoje starze wersje, żeby kupić nowe:)

 

czyli

mam doskonały sprzęt , pojawił się doskonalszy, więc meloman sprzedaje obecny za 10-20% ceny aby kupić ten lepszy ?

 

bez ściemy, za taka kasę to sie sprzedaje coś na co juz nie można patrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damjan, opinia dwóch kolegów równie zaangażowanych w wyroby Kuleszy jest dla mnie zbyt obciążona ryzykiem wspólnej manipulacji. Kiedyś być może ktoś z niezależnych od Drakula to zweryfikuje. HQ zaprasza na odsłuchy jednak jego lokalizacja skutecznie ogranicza grono chętnych. Jak oceniasz ilu stałych wielbicieli/odbiorców posiada Drakul na swe wyroby. Przez tak długi czas jaki jest on na rynku, wersje zagry V ; VI ; VII itd różniące się małymi modyfikacjami to żaden problem. A "aktywne" wielokanałowe systemy testowane na nabywcach to dopiero "nowy" pomysł Drakula na klientów HQpodobnych. Myślisz, ilu ich znajdzie?:-)

Ps.

Wytłumacz HQ, że jego kolumny to zestawy pasywne, nawet nie czterodrożne ponieważ nie posiadają zwrotnic.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Wrzuciłem zdjęcie. To bebechy DACa, który rzekomo kosztował 2500, właściciel usiłował najpierw sprzedawał go za 1800, teraz wystawia za 800. Widywałem porządniej zrobione konwertery D/A w dziale DIY i szły za 300 - 500 zł. Ja za ten byłbym gotów dać może połowę tej kwoty, która obecnie jest na aukcji.

Przecież to jest jakaś paranoja z tym sprzętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Wytłumacz HQ, że jego kolumny to zestawy pasywne, nawet nie czterodrożne ponieważ nie posiadają zwrotnic.

 

A skąd ta informacja? Autentycznie mnie zaciekawiła - wyjaśnij pliz, bo przecież HQ pisał, że może pokrętłami regulować parametry odcięcia zwrotnicy, a o ile pamiętam między końcówką a głosnikiem nie miało już być żadnych elementów pasywnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.