Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Lemur dostał bana, a jego wspólnik hajkju dostał ataku histerii skamląc coś od rzeczy, ja nie wiem, ten gość albo naprawdę ma coś z głową, albo może oni tworzą jakiś związek partnerski ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo może oni tworzą jakiś związek partnerski ...

No tak, te odsłuchy w....sypialni.

 

W realu byś tak nie pyszczył :) , musisz się pocieszyć radio Elwirka :)

Lemurek, nie podskakuj. Masz teraz takie hasło: "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "realu" to byś pajacu dostał kopa w dupę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Klub i zdziwiłem się. Kulturalny wszystkich wywala jak leci, upomina, knebluje, poucza. Moderacja weszła z kulturą w dysputę, de facto słusznie zauważając problem, że Megakonstruktor jest na specjalnych warunkach w klubiku, może sobie poużywać bez "konsekwencji". Toż to jakaś kulturalna kpina z ludzi jest tu odstawiana przez tego nieszczęśnika. Ta cała szopka, co tu już trwa jakiś czas, powinna nosić miano sponsoringu. Wiecie co będzie dalej? Będzie ślina, mlaskanie i naganianie towarzystwa, które będzie już tak wyprane, że poczeka na dźwięk, który się sam obroni, latami i będzie zadowolone. Tracę wiarę w kulturę i bezinteresowność naszych bohaterów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Okazja DAC zagra, jeszcze na rocznej Gwarancji! Ciekawe, czy w ramach "naprawy" wlicza się czas oczekiwania na sprzęt:)

 

"Do obserwujących i pytających - dopuszczam opcje 'wypożyczenia' do przetestowania

na własnym audio za zaliczką zwrotną w razie rezygnacji z zakupu"

 

A linku do klubu na AS nie dodał:) Wyznaje zasadę - dźwięk sam się obroni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,Maestro pisze jako branza!

jaki kraj taka branza.

dzieki,ze audiostereo promuje naciagaczy nie placacych podatkow.

chyba troche zaczyna smierdziec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Okazja DAC zagra, jeszcze na rocznej Gwarancji! Ciekawe, czy w ramach "naprawy" wlicza się czas oczekiwania na sprzęt:)

 

Przynajmniej są zdjęcia wnętrza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to jakaś kulturalna kpina z ludzi jest tu odstawiana przez tego nieszczęśnika. Ta cała szopka, co tu już trwa jakiś czas, powinna nosić miano sponsoringu. Wiecie co będzie dalej? Będzie ślina, mlaskanie i naganianie towarzystwa, które będzie już tak wyprane, że poczeka na dźwięk, który się sam obroni, latami i będzie zadowolone. Tracę wiarę w kulturę i bezinteresowność naszych bohaterów.

No, jest nas coraz więcej rozumiejących, że to jest farsa reklamowa. Nawet Moderacja uznała za zasadne coś z tym procederem zrobić. My się tu oburzamy i litujemy nad dymanym panem HQ150, a tu ups, sami jesteśmy dymani przez HQ, jego mentora, oraz kilku drugoplanowych "bohaterów" tej farsy.

Dymani nawet przez pampersy, fuj!

Ps.

HQ zamieścił zdjęcia, czego? Sypialni z niepodłączonym zestawem? W rozdzielczości aby przypadkiem nic nie pokazać?:-))

Bezczelność!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma kabelki pod dywanem?

 

Czym wy sie tak przejmujecie? Naciąga, nie naciąga, mataczy nie mataczy, jaki miś jest każdy widzi. Jak się ktoś da wkręcić w interes, to przecież na własną prośbę. Na biednego raczej nie trafi, a emocje takie jakby ograbiał staruszki z renty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma kabelki pod dywanem?

Dwa razy osiem kabli głośnikowych? Chyba zęby by se w nocy wybił. Albo wybiła by mu małżonka za taka szykanę:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku czepiasz się, wielka mi rzecz że słuchali "wireless", Pan Darek opisał jak to ma grać zgodnie z założeniami projektu, a chłopaki po prostu przeklepali na forum, czemu mieliby mu nie wierzyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł zrobić zdjęcia kiedy sprzęt był nie podłączony, przecież nie jest nigdzie napisane, że to są zdjęcia z odsłuchu.

 

Tak jak pisze Januss, każdy dzięki tym wątkom przynajmniej wie w co się pcha robiąc interesy z Darkulem, chyba spełniły one swoją ostrzegawczą rolę.

 

No chyba, że wytnie się całą historie transakcji i zostawi tylko wrażenia z odsłuchu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, jednak myśmy (ja) kilkakrotnie prosili o zdjęcia połączonych ze sobą elementów zestawu(nie bez kozery), oraz wyraźnych zdjęć regulatorów pre i wszystkich gniazd połączeniowych systemu. Ja zdjęcia wnętrza sobie mogę darować, choć inni chcieli. To co zamieścił hq jest następna kpina z nas wszystkich. Nie widzisz tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wy sie tak przejmujecie? Naciąga, nie naciąga, mataczy nie mataczy, jaki miś jest każdy widzi. Jak się ktoś da wkręcić w interes, to przecież na własną prośbę.

Też mi się tak wydaje.

Dlatego pisałem jakieś 70 stron postów temu w wątku w którym teraz pisać nie mogę, bo tam jeden kulturalnie karmi bananami: "Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać".

 

A w tym wątku gdzie karmią bananami jeden Czester kable przez dywan widzi. Cie choroba!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Moim zdaniem kable ida w ścianie do góry na sufit, w prawo sufitem, aż na dwór, spadają na parter i idą pod sufitem na parterze w miejsca kolumn i sru przebijają strop by trafić prosto w gniazda kolumn. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, widzenie przez dywan to jest jednak coś! Coś jakby przez mur przechodzenie. Gites!

 

, ale nie widzę najmniejszego sensu kupna sprzętu Zagry , a już najbardziej bezpośrednio zamawiać u konstruktora .

No chyba używkę z drugiej ręki za 200PLN ( chodzi o np. jakąś integrę ) .

 

Coś jakby przez mur przechodzenie. Gites!

 

Super !

Imponują mi bohaterowie filmu X Men .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, jednak myśmy (ja) kilkakrotnie prosili o zdjęcia połączonych ze sobą elementów zestawu(nie bez kozery), oraz wyraźnych zdjęć regulatorów pre i wszystkich gniazd połączeniowych systemu. Ja zdjęcia wnętrza sobie mogę darować, choć inni chcieli. To co zamieścił hq jest następna kpina z nas wszystkich. Nie widzisz tego?

Sam prosiłem, najgrzeczniej jak potrafiłem, no ale to w końcu nie jest sprawa życia i śmierci. Nie dał, jego sprawa, nawet domyślam się dlaczego?

 

, ale nie widzę najmniejszego sensu kupna sprzętu Zagry , a już najbardziej bezpośrednio zamawiać u konstruktora .

No chyba używkę z drugiej ręki za 200PLN ( chodzi o np. jakąś integrę ) .

Ty nie widzisz, kto inny może zobaczy. Ludzie miewają różne zachcianki, to nie jest karalne. Działalność konstruktora może nie do końca, no ale to raczej nie nasza sprawa. Mnie to dynda czy odprowadził 100zł do US czy nie, w przeciwieństwie do jednego takiego podjaranego, oczywiście nie ciebie czester :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili w wiadomościach w TVP KULTURA,że są zapisy na odsłuch rewelacyjnego zestawu Zagra u niejakiego Pana Hajkju!!

Co było robić zapisałem sie do kolejki i czekam cierpliwie przebierając nerwowo nózkami....jestem 55 w kolejce,wiec może w tym roku posłucham!!

.............jak sie nic nie rozdupcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten urząd skarbowy to już można sobie mimo wszystko darować, bo będąc uczciwym w ten sposób, to całą zakładkę DIY trzeba podkablować. De facto na sam wydźwięk nazwy tej szacownej instytucji ciarki mi po plecach latają, bynajmniej nie z powodu podatków. A ta robota to żadna produkcja seryjna, tylko przyjacielskie kulturalne lutowanie. Pasuje mi tu kategoria "rękodzieło artystyczne", a na kulturze i Cepelii to nici z chlastaniem podatkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.