Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiedziałeś na pytanie, więc poproszę jeszcze raz. Wskaż mi tutaj konkretny punkt regulaminu, który złamał post Mczaja.

 

P.S. Nie tworzyły żadnych ciągów logicznych, ani innych ciągów. Pojedyncze posty w różnych miejscach i czasie

nie ja to usuwałem , napisałem ze moge sie tylko domysłac dlaczego poleciały wszystkie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja to usuwałem , napisałem ze moge sie tylko domysłac dlaczego poleciały wszystkie

 

Czyli nie jesteś w stanie merytorycznie odpowiedzieć. Domysły zostawmy, bo o domysłach nie ma co dyskutować, to nawet nie wypada formalnemu przedstawicielowi portalu. Po prostu nie wiesz w jakim celu usuwano posty tak jak i my.

 

Moja rada, jeśli Cir nie masz tutaj interesów to lepiej nie zaręczaj za innych kolegów, bo możesz w pewnym momencie stanąć głupiej sytuacji, po co Ci to.

 

Nic nie dzieje się bez powodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu Foxbat znowu wyczyniacie dyrdymały!

Insynuujecie, że Poniedziałek nie w sobotę lecz w środę się zaczyna...

A słuchaliście jakowegoś po(S)pełnienia p. Darka?

A ja tak - i zaprawdę powiadam Wam :

"Nawet Mokrzak wymięka"

-Taka to była męka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

Wy tu Foxbat znowu wyczyniacie dyrdymały!

Insynuujecie, że Poniedziałek nie w sobotę lecz w środę się zaczyna...

A słuchaliście jakowegoś po(S)pełnienia p. Darka?

A ja tak - i zaprawdę powiadam Wam :

"Nawet Mokrzak wymięka"

-Taka to była męka...

 

Duży PLUS i kolejka za Strugackich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetchnąłem z ulgą: już pojutrze Pan Darek wysyła sprzęt do HQ !!! I nawet nie przeszkasza obu stronom transakcji, że tego sprzętu fizycznie nie ma, ważne że jest data wysyłki, co więcej trzeba?

 

HQ napisał:

No i mamy sobotę a ja nic nie mam. Czekam na zdjęcia z postepu prac i jakoś nie mogę sie doczekać.

W poniedziałek do południa ma wyjść przesyłka z elektronika do mnie. Czekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ napisał:

No i mamy sobotę a ja nic nie mam

Nie ma połowy postów i połowy forumowiczów którzy próbowali coś pisać w wątku "Podroby Pana Kuleszy".

Czekam na zdjęcia z postepu prac i jakoś nie mogę sie doczekać.

Doczekać się na mityczne 8-kanałowe końcówki mocy będzie rzeczywiście trudno, bo to był tylko taki tekst lamerski Mister Niesolidnego, rzucony PIERWSZEMU NAIWNEMU. Nic takiego nie istniało, nie istnieje i nie będzie istniało. A hasło na sobotę jest następujące: "czekaj tatka latka".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetchnąłem z ulgą: już pojutrze Pan Darek wysyła sprzęt do HQ !!! I nawet nie przeszkasza obu stronom transakcji, że tego sprzętu fizycznie nie ma, ważne że jest data wysyłki, co więcej trzeba?

 

HQ napisał:

No i mamy sobotę a ja nic nie mam. Czekam na zdjęcia z postepu prac i jakoś nie mogę sie doczekać.

W poniedziałek do południa ma wyjść przesyłka z elektronika do mnie. Czekam.

 

I będzie głupio tym wszystkim naśmiewającym się z HQ oraz dokuczającym Panu Darkowi, oj będzie głupio...

Pan Darek kiedyś powiedział: cytuję z pamięci - fajnie będzie, paru się się sfajda jak usłyszy aktywny HQ150.

 

A tak trochę poważniej, pisałem o tym HQ150, darkul mógłby zrobić coś HQ (naprawdę w to wierzę, choć z dużą obsuwą), ale fakty niestety są druzgocące dla HQ:

- Pan Darek parę razy zmieniał obudowy (o ile to prawda), przecież to koszt, co zrobił z poprzednimi prototypami? sprzedał komuś czy zaniósł do piwnicy?

- nie umiem już ustalić za jaką rzeczywistą kwotę Pan Darek robi sprzęt, kiedyś wyliczyłem, że to 1500 zł

przecież to są same absurdy...

...choć Pan Darek napomknął, że HQ jeszcze mu zalega z płatnościami - i ta wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna - darkul zrobi sprzęt, ale czeka na dopłatę, bo przecież nie zarobił na głośnikach, ani na skrzynkach, został obłożony surowymi karami !, to na czym ma zarobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jesteś w stanie merytorycznie odpowiedzieć. Domysły zostawmy, bo o domysłach nie ma co dyskutować, to nawet nie wypada formalnemu przedstawicielowi portalu. Po prostu nie wiesz w jakim celu usuwano posty tak jak i my.

 

Moja rada, jeśli Cir nie masz tutaj interesów to lepiej nie zaręczaj za innych kolegów, bo możesz w pewnym momencie stanąć głupiej sytuacji, po co Ci to.

 

Nic nie dzieje się bez powodu.

ja się moge domyslec z duzym prawdopodobienstwem co juz napisałem a ze ty nie rozumiesz to inna sprawa - miłego bicia piany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wyszły na tym matki małych dzieci po tym jak Pan Darek w styczniu zapowiedział, że wszyscy jak usłyszą sprzęt HQ to sfajdają się w pieluchy, całe forum ruszyło do sklepów i pampersy strasznie poszły w górę :(

 

to na czym ma zarobić?

Pan Darek nie robi tego dla kasy, tutaj chodzi o jego dumę i honor !

 

ja się moge domyslec z duzym prawdopodobienstwem co juz napisałem a ze ty nie rozumiesz to inna sprawa - miłego bicia piany

Ja zadałem proste i rzeczowe pytanie, który punkt regulaminu został złamany, jeśli nie znasz odpowiedzi to masz rację, nie bij piany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Wątek przetrwał noc? Przecież to jeden ciąg logiczny pełen pomówień, insynuacji i wulgaryzmów pierwszej wody...

 

HQ, mały ptyś, który banuje i się wstydzi do tego przyznać, patrzę, że stracił już zainteresowanie publiczności w swoim blogu autorskim. Wątek przeszedł wszyskie etapy, aż po zmęczenie materiału.

 

Tu z kolei by się przydała jakaś wystawka sprzętów lemurowych, bo zbliża się kolejna noc. Wstanie Palton, popatrzy, a tu jeden ciąg logiczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu z kolei by się przydała jakaś wystawka sprzętów lemurowych, bo zbliża się kolejna noc

Były już o to wielokrotne prośby zwłaszcza zdjęcia wnętrz, jednak nie wiedzieć czemu nikt nie chce się pochwalić, nawet konstruktor.

Ta ośmiokanałowa końcówka mocy mogła by być bardzo ciekawa, do tego przedwzmacniacz z aktywnymi zwrotnicami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wklejam kulturalnie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już o to wielokrotne prośby zwłaszcza zdjęcia wnętrz, jednak nie wiedzieć czemu nikt nie chce się pochwalić, nawet konstruktor.

Ta ośmiokanałowa końcówka mocy mogła by być bardzo ciekawa, do tego przedwzmacniacz z aktywnymi zwrotnicami.

 

Fakt. Mogłaby być bardzo ciekawa ...Pod warunkiem ze w ogóle by powstała....A zdjęcia wnętrza ? No tez z napięciem czekam bo odnoszę wrażenie ze to tajemnica większa niż zawartość archiwów watykańskich .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wklejam kulturalnie ...

 

NIEE to nie to, musi być znak firmy czy coś np:

post-22200-0-52855000-1364044398_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Dostałem paczkę zdjęć na mejla.

 

Jadziem, napierw kolumny.

 

Właściciel będzie tłumaczył co je co, oraz dlaczego tak dobrze i tanio.

kolumny trójdrożne, bas Beyma 25 cm, średnica Visaton, a wysokotonowy chyba też jakiś Visaton, nie pamiętam już.

Cena 8800

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

no tak,...ale nie jest tak źle, za dopłatę 1600zł, mam integrę zagra IV, w sumie za 10400, porównując z innymi integrami w podobnej cenie nie ma się czego wstydzić...

 

Trzeba mieć naprawdę bardzo tolerancyjną żonę.......

nie mam żony, a teraz stoją u mnie ATC SCM 40 czarne, i wyglądają pięknie i grają też bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

zdjęcie 1,2

od góry końcówka mocy (wróciła do Pana Darka), w środku słynny pre (brumy i szumy), na dole DAC

zdjęcie 3

końcówka + pre

zdjęcie 4

monobloki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.