Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

A odnośnie "tanich materiałów" - to co masz na myśli ?

dysponuje ktoś zdjęciami wnętrza któregoś z Darkulowych wynalazków?

Najlepiej jakaś aktualna ZAGRA....

wiem jakie były głośniki w moich starych kolumnach, a ile kosztuje zwrotnica / zwrotnice to też łatwo sprawdzić

jutro lub jeszcze później prześlę zdjęcie wnętrza monoboków, preampa nie pokażę, bo był naprawiany, a człowiek, który to naprawiał, nie życzy sobie, żeby ujawniać jego pracę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, pomijając te bzdury o siłowym załatwieniu sprawy, to przecież HQ150 nic nie może zrobić, jedynie zgłosić sprawę na policji. Czekam 2 lata na zwrot zawłaszczonych przez państwo podatku i cła za sprzęt kupiony w Hong Kongu, do dzisiaj bez skutku, sprawa sądowa między Darkulem a HQ150 ile by trwała? biorąc pod uwagę skomplikowane zależności, liczne "aneksy" do umowy, ponadto "kary" QH150:), myślisz, że sędziowie się w tym połapią w rok czasu? Tak naprawdę to Darkul może zrobić byle co, cokolwiek (przecież nie istnieje seryjny "model") i w ten sposób "wywiązać się" z umowy.

To Darkul ma tu przewagę, oczywistą, każdy z Was na miejscu HQ150, też by nic konkretnego nie zrobił..., a mądrzy się tu każdy

Wynajmowanie Saszy ze wschodu po to żeby Mister Niesolidnemu krzyż przetrącił, to jest rzeczywiście kiepski patent, ja tego nie popieram. Ale kolega kulturalny zostawił przecież Mister Niesolidnemu konkretną kasę - to nie jest taka krotochwilna historia jak z simonem, który orżnął kogoś na stówę, a ten chcąc odzyskać sfojom kohanom sufkę dantejskie piekło na forum rozpętał i wszystkie sądy RP na nogi postawł. Dlaczego kolega kulturalny nie skieruje do Mister Niesolidnego pisma z wezwaniem do zwrotu zaliczki i pokrycia niemałych kosztów jakie powstały w związku z niewywiązaniem się z zamówienia? Dlaczego sam się nie uda na rozmowę do Mister Niesolidnego, albo nie wyśle tam kogoś kto go będzie reprezentował? Taka rozmowa może wiele spraw rozwiązać, niemniej trzeba się do niej trochę przygotować od strony prawnej, wyzywanie Mister Niesolidnego nic nie da, bo są tacy ludzie, po których to spływa jak po kaczce.

A Ty Damian robisz coś konkretnego żeby swoje dobrze ponad 10 tysięcy od Mister Niesolidnego odzyskać, czy masz tylko wiarę silną w Mister Niesolidnego nagłą przemianę duchową? Gromadzisz jakąś dokumentację swojej gehenny? Robisz jakieś zrzuty ekranowe korespondencji z nim i to archiwizujesz? Personalia Mister Niesolidnego znasz w ogóle? Adres zamieszkania? Masz jakieś kwity fizyczne, jakąś umowę? Bo wiesz, jak w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że masz już tego dość i zapragniesz kasę znów na oczy zobaczyć, to na policję dobrze jest iść z czymś konkretnym, z poświadczeniem Twoich własnych starań o odzyskanie kasy, a nie tylko z nieudokumentowaną historią, którą opowiesz policjantowi siedzącemu za biurkiem. A czy policja i ewentualnie później prokurator coś takiemu zrobią? Spoko, zrobią, a mogą zrobić porządne "kuku", tak że do końca życia popamięta. Wiele w tym momencie będzie zależało od postawy samego Mister Niesolidnego, bo są też maluczcy, którzy mogą chcieć policji i prokuratorowi opowiadać o 8-kanałowych końcówkach mocy :))) a nawet stawiać się. Ale tu już bany od kolegi HQ150 i znikające z wątku posty nie pomogą.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Damian robisz coś konkretnego żeby swoje dobrze ponad 10 tysięcy od Mister Niesolidnego odzyskać, czy masz tylko wiarę silną w Mister Niesolidnego nagłą przemianę duchową? Gromadzisz jakąś dokumentację swojej gehenny? Robisz jakieś zrzuty ekranowe korespondencji z nim i to archiwizujesz? Personalia Mister Niesolidnego znasz w ogóle? Adres zamieszkania? Masz jakieś kwity fizyczne, jakąś umowę?

Yul

nieporozumienie

ja nic nie mam już do odzyskania, interesy moje zostały zakończone, za naprawę preampa wziąłem w "niewolę" małą integrę Darkula, no ale cóż na nic innego nie mogłem liczyć

Damjan, ale w tym preampie jeśli dobrze zrozumiałem jeszcze coś nie gra ?

w przyszłym tygodniu będę miał dzielony u siebie, znajomy powiedział mi, że brumienie i szum prawie całkowicie zniknęły, tak aby można było słuchać bez dyskomfortu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Marca 2013 - personalny atak
Ukryte przez misiomor, 22 Marca 2013 - personalny atak

Yul, pomijając te bzdury o siłowym załatwieniu sprawy, to przecież HQ150 nic nie może zrobić, jedynie zgłosić sprawę na policji.

 

CHŁOPIE TO JAKBY DARKUL SAM NA SIEBIE DONOSIŁ-POJMUJESZ WRESZCIE!!

 

Tak na próbę niech się któryś z kolegów umówi z HQ na odsłuch-nie przyjdzie,zdjęć nie wyśle,a pisać w necie każdy se może do woli.

 

A DLACZEGO PAN KULESZA MILCZY..........TO WAS NIE ZASTANAWIA?

Cóz pozyjemy zobaczymy co z tego się urodzi-osobiście zareczam,ze namierzam Darkula w ciągu doby,chyba,że się schowa w więzieniu))

 

Jesli sie myle to Pan HQ 150 jest wybitnie nieudany osobnik,ważne że jemu kiedyś też ZAGRA..........WNIOSKI DO WYBORU!! tzn.co i gdzie))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Z wątku "Wyroby Pana Kuleszy" zniknęły wszystkie dzisiejsze wpisy...

Chcecie zobaczyć co tak ubodło moderacje? Zrobiłem print screen'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego, że Lemur ma układy? Rachunki każdy musi płacić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i print screen wyprintował. Ja tam żadnych obelg nie widziałem, mało tego nawet nie uważam żeby opa2604 był jakiś be i nie nadawał się na pre.

Cały czas byłem powściągliwy co do teorii spiskowych, ale mi przeszło :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów dorabiacie wydumane teorie do przyziemnych faktów

to co wymoderowano a balum skopiował jest jedynie fragmentem ciagu kilku wpisów pełnych bluzgów i pomówień

proponuje " lepiej" pisać i nic nie bedzie znikało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluzgów? no bez jaj. Jeśli chodzi o pomówienia to się nie dziwię, że oszust się broni jak może raportując do moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz! Nie szukam taniej sensacji i jakoś sobie nie przypominam " ciagu kilku wpisów pełnych bluzgów i pomówień". Wręcz przeciwnie była tam bardzo ciekawa wypowiedź kolegi Medyka, który opisał historię pre q-audio od Kuleszy i reakcji Pana Kulpy po rozkręceniu tego urządzenia. Faktycznie nie zauważyłem, że Medyk cytował tam kolegę Pastwa, który pozwolił sobie w żołnierskich słowach określić postępowanie HQ150....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiesz dlaczego wpisy wyleciały. Nie ma to jak umiejętność czytania ze zrozumieniem.

 

No to już wiesz dlaczego wpisy wyleciały. Nie ma to jak umiejętność czytania ze zrozumieniem.

 

W porządku Szanowna Moderacjo. Wklejam w takim razie ponownie wypowiedz, bez wpisu kolegi Pastwa. Czy teraz też jest źle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malikali, sluchajcie no, tutaj moderacja ma inne zadania. prosze nie zawracac im glowy, jakimis edycjami czy lemurami.. czy jak to im tam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir, nie idzcie ta droga! nie idzcie ta droga!

no tak słuchaj, synu, nauk mistrza i przyjmuj je chętnie :)

jednak omawiany wątek w stereo ma "własne życie " z pewnymi forumowymi ogólnie znanymi regułami i moderacja nic do tego osobiscie nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako założycielowi klubu jest mi bardzo miło, żaden inny wątek nie ma takiej "ochrony" ze strony moderacji. Dzięki panowie, że jesteście i czuwacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir, zupelnie szczerze, zrob jak gutekbull, zostaw to....

foxbat ja polowań nie urządzam, młodym userom jakis wpis sie pomoże umieścic i tyle, nic nie sprzedaje , nic nie kupuje , promocją sie nie zajmuje

watki typu załatwmy kogos - osobiscie mnie nie interesują po latach to juz jest nudne po raz setny ganianie tego samego

w czasach o których piszesz moderacja osobistymi sprawami userów się zajmowala i dlatego to nie wyszło, gutek sie sam zagrzebał

 

pisac w cudzych watkach trzeba z głowa niestety a nie napstrzyc ile sie tylko da , usiaść na srodku i czekać na gratulacje kolegów

gwarantuje że właściciel tematu będzie z was najszybszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiesz dlaczego wpisy wyleciały. Nie ma to jak umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Nie ma to jak umiejętność moderacji ze zrozumieniem.

Kolega nie ma opcji edycji posta tylko usuwania ? Piszę o poście Medyka.

W takim razie proszę zawnioskować do administratora aby udostępnił wszystkie opcje moderacyjne.

 

Wpis Pastwy był przesadzony i wcale się nie dziwię, że wyleciał, od razu było wiadomo, że tak będzie i nie ma o co kruszyć kopii.

 

Natomiast wpis Medyka można było wyedytować, usunąć cytat, ale po co poleciał cały i wydaje mi się, że nie tylko ze względu na cytat.

 

Cir wszyscy moderatorzy tutaj są święci, tylko wytłumacz mi dlaczego lecą posty merytoryczne, niepochlebne Darkulowi ? Bez wulgaryzmów, docineki nie łamiące w żaden sposób regulaminu, choćby post Mczaja, który zacytowałem.

 

Użytkownik mczaj dnia 21.03.2013 - 00:32 napisał

i znowu mnie przeczucie nie zawiodło - nie ma żadnej 8-kanałowej końcówki. Nie ma i nigdy nie było, nawet wtedy gdy Pan Darek obiecywał, że za dwa dni "ląduje" u HQ. Teraz, jak znam życie, to Pan Darek będzie produkował "seryjnie" swoje nowe 2-kanałowe wzmacniacze "budżetowe", wmawiając HQ, że to niby dla niego,

 

Możesz mi wskazać, który punkt regulaminu on złamał ?

Takich postów wyparowało mnóstwo, więc nie pisz 3 po 3, że to tak samo z siebie bezinteresownie.

Nie twierdzę, że każdy moderator ma jakiś interes tutaj, ale wyraźnie widać, że jednak niektórzy mają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? - to juz napisałem dlaczego poleciały , bardziej wprost napisac juz nie moge

 

dlaczego wszystkie ?-moge sie tylko domyslac ze razem tworzyły jakis ciag logiczny , nie mozesz tego poszatkowac bo zostaje niezrozumiała bzdura

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytanie, więc poproszę jeszcze raz. Wskaż mi tutaj konkretny punkt regulaminu, który złamał post Mczaja.

 

P.S. Nie tworzyły żadnych ciągów logicznych, ani innych ciągów. Pojedyncze posty w różnych miejscach i czasie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.