Skocz do zawartości
IGNORED

O czym jest forum audiostereo


mlb

Rekomendowane odpowiedzi

ps. thx

 

Nie ma sprawy. Na przyszłość - jako właściciel - śmielej używaj funkcji banowania w wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Ale do jakiego wątku nie zajrzę, to kolego bum1234 króluje w ilości usuniętych wpisów - i to rzeczywiście nie nastraja mnie pozytywnie i prowadzi do pewnych wniosków.

Coś mi się wydaje że jeszcze kilka osób mogłoby go pobić w usuniętych wpisach ale jakość są te wpisy i mają się dobrze. Może bum nie jest z tej frakcji? Poważnie pytam. Tak samo jak z powodzeniem tolerowane są multikonta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że jeszcze kilka osób mogłoby go pobić w usuniętych wpisach ale jakość są te wpisy i mają się dobrze. Może bum nie jest z tej frakcji? Poważnie pytam. Tak samo jak z powodzeniem tolerowane są multikonta.

 

Wybacz ale chyba zaprzeczasz sam sobie - skoro te wpisy są widoczne, to znaczy że nie zostały usunięte.

 

Za bardzo nie wiem o jakich frakcjach mówisz.

bum1234 z tego co pamiętam - jest kablosceptykiem. Co oznacza ni mniej ni więcej że nie jest mile widziany w wątkach w których ludzie rozmawiają o kablach, ich brzmieniu itp bo zawsze mówi tym ludziom to samo - że ich hobby nie ma sensu.

 

Jest taka zasada, że jeśli człowiek nie jest gdzieś mile widziany, to się zwyczajnie tam nie pcha. A jeśli już się pcha, to znaczy że świadomie chce po raz kolejny dostać po głowie - ale dlaczego to robi - to już sprawa dla psychoanalityka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie usłyszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Nie ma sprawy. Na przyszłość - jako właściciel - śmielej używaj funkcji banowania w wątku.

 

dwie osoby zablokowałem, zaczęły się pojawiać wartościowe wpisy - i wystarczyło abym na chwilę wyszedł... sru, watek na bocznicy - bez powiadomienia mnie, ani bez wpisu w wątku, dlaczego?

 

tak nie powinno się dziać - ponieważ autor wątku musi pracować, spać i mieć prawo do weekendu.

 

BTW. dobrze by było gdyby autor wątku, banując danego użytkownika, miał prawo do usunięcia jego wpisów - wtedy i tyko wtedy.

 

aha, ostatnio korzystam ze skórki mobilnej na smartfonie - i niestety jest ona bardzo uboga. brakuje w niej bardzo wielu funkcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny moderator, i tu mu się nie dziwię... ech, ciężko będzie ten wątek utrzymać w STEREO bo to faktycznie jak niektórzy mówią "lep na trolle".

Może zobaczmy jak będzie sobie dawał radę na Bocznicy i jak już wyłapiesz trolle, można pomyśleć o ponownym przeniesieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Inny moderator, i tu mu się nie dziwię... ech, ciężko będzie ten wątek utrzymać w STEREO bo to faktycznie jak niektórzy mówią "lep na trolle".

Może zobaczmy jak będzie sobie dawał radę na Bocznicy i jak już wyłapiesz trolle, można pomyśleć o ponownym przeniesieniu.

 

to ja jeszcze raz poproszę o dostęp do wszystkich funkcji - jeżeli nie w samej Skórce Mobilnej, to w np Mobile Extend Skin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale chyba zaprzeczasz sam sobie - skoro te wpisy są widoczne, to znaczy że nie zostały usunięte.

 

Aha, nic nie rozumiem. Albo Ty nie zrozumiałeś o co mi chodzi. A chodzi o to że ciężko oprzeć się wrażeniu że niektórzy są tolerowani bardziej skoro ich wpisy nie są usuwane. Bo to że nie są usuwane o niczym nie świadczy, albo własnie świadczy o czym pisze lub delikatnie sugeruję.

Żeby była jasność, nie chodzi o buma tylko o przykład. Ale też w kwestii porównania z moderacją nie napisałem żeby wywołać pyskówkę, ale takie mam wrażenie , że jak jesteś antykablarzem to możesz np. dostać sugestię typu : pisz gdzie indziej. Delikatnie to przytoczyłem, oryginał miał bardziej wymowny kontekst /przykład nie zmyślony/.

Dla wyjaśnienia mam gdzieś przepychanki o kablach , mam na ten temat swoje zdanie, raz wdałem się w dłuższą dyskusję, kompletnie niepotrzebnie. Raczej neguję absurdy z tematem kabli związane niż ich wpływ. Co nie oznacza że wkurza mnie gdy np. moderator swoimi niewybrednymi wpisami, prowadzi do efektu "jak zwykle" . Przepraszam próbuje im wytłumaczyć delikatnie gdzie ich miejsce, bo znowu zostanę sprostowany.

Chciałbym kiedyś przeczytać jeden wątek kablowy merytoryczny. Z jednej i drugiej strony bez "napierdalanki" /żeby zacytować klasyka/.

I teraz wracam do sedna. Raczej się nie da bo wybiórczo usuwa się posty. Takie mam wrażenie.

Za bardzo nie wiem o jakich frakcjach mówisz.

To czemu akapit niżej piszesz o kablarzach , ja o nich nie wspominałem /przed tym postem/.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chodzi o to że ciężko oprzeć się wrażeniu że niektórzy są tolerowani bardziej skoro ich wpisy nie są usuwane. Bo to że nie są usuwane o niczym nie świadczy, albo własnie świadczy o czym pisze lub delikatnie sugeruję.

 

Moderatorzy usuwają głównie wtedy gdy ktoś zgłosi wpisy.

Ktoś zgłasza wpisy głównie wówczas gdy są nie na temat, wulgarne, albo łamią jakieś inne zapisy regulaminu.

 

Moim zdaniem w przypadku kolegi bum1234 bardzo często nie chodzi o wartość, o to co mówi, ale jak to mówi.

Zamiast adwersarzowi sposób spokojny i uprzejmy wyjaśnić dlaczego się z nim nie zgadza - ten z niego drwi i pokazuje lekceważenie.

To taka mniej więcej druga klasa podstawówki rozwoju emocjonalnego dziecka... fakt że u chłopaków często jest to ze 3-4 lata później.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeanalizowaniu tego watku, musze stwierdzic, ze audiostereo jest zdecydowanie o "dupie maryni"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Zamiast adwersarzowi sposób spokojny i uprzejmy wyjaśnić dlaczego się z nim nie zgadza - ten z niego drwi i pokazuje lekceważenie.

Zastanawia mnie czy z taką chęcią przedstawiałbyś te same argumenty dwóm najbardziej agresywnym przedstawicielom "bogosłyszących", czyli Yulowi, frywolnemu truchtowi i dodałbym jeszcze rocha do kompletu. To oni zwykle przechodzą bardzo szybko do ad personam", rzadko jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeanalizowaniu tego watku, musze stwierdzic, ze audiostereo jest zdecydowanie o "dupie maryni"....

czyli sie nie nudzisz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy z taką chęcią przedstawiałbyś te same argumenty

 

Nie mam z tym problemu, dlatego piszę o tym właśnie tu, otwartym, tekstem. Owszem, ich też często to dotyczy.

 

po przeanalizowaniu tego watku, musze stwierdzic, ze audiostereo jest zdecydowanie o "dupie maryni"...

 

Owszem, temat Hyuny Kim też jest poruszany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy usuwają głównie wtedy gdy ktoś zgłosi wpisy.

No i niech będzie.

Ale pytanie co chciałeś uzyskać tym tematem? Pojawiło się kilka propozycji ale żadnego komentarza. Czy ten watek miał być o "dupie Maryni" , kablarzach i antykablarzach , czy o propozycjach. Bo jak o pierwszych dwóch to jakoś straciłem zainteresowanie

Też chętnie usłyszę

.

Nie ma buźki , a ja dzisiaj słabo łapię kontekst, więc nie wiem czy poważnie pytasz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie co chciałeś uzyskać tym tematem? Pojawiło się kilka propozycji ale żadnego komentarza. Czy ten watek miał być o "dupie Maryni" , kablarzach i antykablarzach , czy o propozycjach. Bo jak o pierwszych dwóch to jakoś straciłem zainteresowanie.

Nie ma buźki , a ja dzisiaj słabo łapię kontekst, więc nie wiem czy poważnie pytasz:)

 

Klony - poważnie, może być na PW.

 

Tym tematem oryginalnie chciałem wyjaśnić różnice w postrzeganiu tego forum i w zasadzie się to udało, a przy okazji poruszyliśmy kilka innych nie mniej ważnych zagadnień związanych m. in. z praca moderacji.

 

Temat mógłbym zamknąć, ale ze względu na dość swobodną dyskusję i ciekawe wnioski - wiele osób prosiło o pozostawienie go otwartym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma multikonto, albo inaczej armię klonów?

Też chętnie usłyszę

a ja wiem, ... tylko nie powiem ... za to kiedyś pisałem ... i co!

ale w sumie , wisi mi to, ani ja mecenas ani karbowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w domu, to mam taki nowy patent na interkonekt, że nawet przeciętnego druta potrafi zamienić na hiendowe grajło ;)

 

Tak bardziej serio - moim obowiązkiem jest ich usuwanie, więc jeśli podasz to usunę. Jeśli są to klony naganiające na sprzedaż, to nawet zachęcałbym, dla dobra innych userów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych wątków lepiej nie czyścić - dla potomności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej należałoby spytać co robić z userami pokroju-buma-dla,których jedyny sens uczestnictwa to negacja?ktoś ma jakiś pomysł?

Ależ oczywiście. Nie wdawać się w jałowe dyskusje odbywające się jedynie na zasadzie dopierdzielanki. Przecież to chyba znacznie łatwiejsze niż walenie w klawiaturę, by zripostować ciętą ripostą. A autor watku ma narzędzie w postaci eliminacji jemu przeszkadzających. Może zamiast chodzić na skargę do "tatusia" i "mamusi" zacząć sie zachowywać jak dorosły człowiek, a nie jęczęć w kółko "prose Pana a on mnie obraza'? Bo warto pamietać, że samemu zrobi się to, co sie chce a wzywany "wybawca" zawsze będzie działał, jak jemu się chce i mu pasuje.

 

Jeszcze dodam, że taki system jest również najbezpieczniejszy dla moderatora. Pozostaje już jedynie reakcja w szczególnych przypadkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będą jakieś wnioski?

 

Ech... chyba nieco spóźniłeś się na przedstawienie. Wniosków było, całkiem sporo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... chyba nieco spóźniłeś się na przedstawienie. Wniosków było, całkiem sporo.

 

No tak, dzisiaj niejasno piszę, przepraszam.

Sprecyzuję , wprowadzicie w życie jakieś propozycje użytkowników co do moderacji lub czy wejdą w życie inne propozycje tutaj zawarte ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bierzemy pod uwagę propozycje użytkowników - ale o co dokładnie pytasz, nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej przewijającym się zgłoszeniem jest znikanie, przenoszenie, zamykanie wątków bez informacji. To zdaje się najbardziej się nie podoba.

Poza tym było kilka propozycji ale nie doczekały się komentarza, zdaje się że Romek to szerzej opisał o czym teraz mowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.