Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  89 członków

MingDa Klub
IGNORED

Klub użytkowników wzmacniaczy lampowych MingDa


Elmero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem w salonie audio i u kolegi jery23 lampki MingDa i jakoś tęskno mi za Nią, nie wiem co jest grane hehe.

Na szczęście wkrótce dostawa to posłucham z dużo wyższej półki i jeśli MC34-A tak dobrze zagrała to co będzie z MC88-C

pzdr.

 

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe niższe ceny na produkty MingDa z końcówką PL:

 

MC34-PL – 2399 zł

MC88-PL – 3499 zł

 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych. Obowiązuje u wszystkich dilerów MingDa.

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będziemy siedzieć cały dzień z Patrykiem słuchać, porównywać i analizować, Patrykowi podoba się MC88-C wizualnie ale po odsłuchach będą wnioski i decyzja czy zagra z jego Ariesami.

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest taka doktryna, ktora mowi 'lampowe pre a koncowka tranzystorowa' - tez ciekawy kierunek a i znamy takie konstrukcje na rynku :) na pewno warto posluchac :)

 

Jest dosc ciekawy pre Mingda (MingDa MeiXing MC-7R) o sporym gainie - co moze owocowac ciekawym efektem zestawienia go z PA-M ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie, gości u mnie MingDa MC88-C :-)

Pierwszy odsłuch i wrażenia powinno się brać na chłodno...

Ale ten wzmak taką ciepła wciągającą barwą gra że szczena mi opadła jak TO gra! No to co dzieje się w moim pokoju to CUDA JAKIEŚ.

 

 

pzdr.

post-11746-0-36164500-1395692415_thumb.jpg

post-11746-0-67221000-1395692460_thumb.jpg

post-11746-0-62101900-1395692501_thumb.jpg

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyśl Patryk co będzie jak zaczniesz kable wymieniać;-))). Masz niedaleko, wypożycz sobie set z Albedo, ale taką wyższą "półkę". No jeszcze tego nie zrobiłeś...? Też mnie oczarowała w zeszłym roku MingDa w Tychach - "zwykła" 34-A, ale jeśli już, wybiorę wersję PL, bo pilota mam gdzieś (mogę się poruszać), wolę wydać później na lampy. Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez skiba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę Szanownych Klubowiczów, posiadaczy 34-A lub PL o podanie dokładnych wymiarów tych lampowców. W sieci mam różne dane, a nie wiem czy mam rozwalać obecny stolik, zostawić albo kupić inny:/. Czy te wersje różnią się czymś jeszcze, oprócz zdalnego sterowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego bys nie posluchal MingDa MC368-BSE? Mysle, ze to ciekawy model.

 

Sam slucham wzmaka na EL34 (push-pull) ale mysle, ze lampy KT88 czy KT90 lub KT120 sa ciekawsze pod wzgledem dynamiki, detali etc Wzmaki na tych lampach daja tez wiekszy prad co jest nie bez znaczenia przy Twoich kolumnach. Masz nad czym myslec ;) powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jeszcze posłuchać u siebie MingDa MC34-ASE co lepiej dla mnie u mnie zagra, wtedy zadecyduję...

 

By mieć czyste sumienie i później nie żałować!

 

Konsultowałem się z S16Hz jak i Elektropunkt.

Zostaje przy KT88, to optymalna droga.

Każdą wolną chwilę wykorzystuje by słuchać ;-)

Ps. Zauważyłem że w pre są lepsze lampy RUDE od JJ które to były wcześniej stosowane :-)

Także kolejny plus/pozytyw w całokształcie.

Wczoraj robiłem pomiar prądu na luzie i ciągnie nie 180W tylko 200W zawsze większa rezerwa prądowa :-)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektropunkt a jak tam szczytowa integra MingDa przesłuchana już ?

 

Niestety jeszcze nie, grzejemy cały czas malucha na KT90 bo ma iść na testy do Audio Video. Flagowca zapewne podłącze w piątek po południu a porządny odsłuch po 10 marca bo urlop.

 

http://www.mei-xing.com/english/English/cp/1_368-b5.html

 

na samym dole strony test MC368-B5 z UK

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.