Skocz do zawartości
IGNORED

Metronome C8 vs.CH Precision vs. DCS Vivaldi


Gość jarek&ania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

Wiem dokladnie jak jest zbudowaby 745 ;)

Nie o tym pisalem.

Zarowno Orpheus jak i Soulution to Panowie Heeb i Cosy z ..... CH Precision.

Ale widocznie zalozyli nowa firme aby produkowac gorszy sprzet niz kilka lat temu.

Pofantazjowac zawsze mozna to przeciez nic nie kosztuje ;)

 

Tak ale mówisz o polskim przedstawicielu Orpheusa.

Nie słuchałem go więc nie upieram się. Ale ponoć jest super.

Tylko cena kosmos bo 38000€ za sam DAC i 35000€ za transport CD.

Nie, nie mowie o polskim dystrybutorze.

O nim nawet nie warto wspominac.

Po prostu istnieje w innym wymiarze czasowym tzn. czyste science fiction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH-precision robi non-oversampling DAC-a bo taka nastala moda... Ale prawdziwa jakosc to oversamplng DAC-i plus pliki. Nie ma tu nic z fantazji tylko suche fakty :)

 

Zreszta Vivaldi to jeden WIELKI oversampling DAC wiec... ;)

 

A zreszta Anagram wymyslil nowa przelomowa metode oversamplingu stosowana w La'fontaine i Soulution i to slychac, to samo dotyczy Orpheusa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

CH-precision robi non-oversampling DAC-a bo taka nastala moda... Ale prawdziwa jakosc to oversamplng DAC-i plus pliki. Nie ma tu nic z fantazji tylko suche fakty :)

 

Zreszta Vivaldi to jeden WIELKI oversampling DAC wiec... ;)

Jakby jeszcze te twoje fakty i pomiary potrafily zagrac w realu jak w teorii na papierze to przy wyborze sprzetu oparl bym sie tylko na twojej opinii.

Ale na razie musisz mi wybaczyc zaufam swoim uszom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze te twoje fakty i pomiary potrafily zagrac w realu jak w teorii na papierze to przy wyborze sprzetu oparl bym sie tylko na twojej opinii.

Ale na razie musisz mi wybaczyc zaufam swoim uszom ;)

Oczywiscie uszy to podstawa ale fakty technologiczne tez bralbym pod uwage i posluchal Orpheusa bo z pewnoscia jest duza szansa ze super zagra. Ale ja tylko radze w dobrej wierze :) a zrobisz wiadomo...:)

A pomiary graja graja bardziej niz myslisz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

Oczywiscie uszy to podstawa ale fakty technologiczne tez bralbym pod uwage i posluchal Orpheusa bo z pewnoscia jest duza szansa ze super zagra. Ale ja tylko radze w dobrej wierze :) a zrobisz wiadomo...:)

Jak zalatwisz odsluch Orpheusa to chetnie poslucham.

Ale szczerze w to watpie bo producent chyba nawet nie ma tego co "produkuje" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem, ze Metronome gra b.ladnie a oprocz tego ma wyjscie lampowe i to na prawde slychac.

Moj system gra w miare jasno wiec Metronome doskonale wpisal sie w caly tor audio.

Jak na razie zaden wzmacniacz , ktory sluszalem nie byl lepszy niz to co aktualnie posiadam wiec mysle , ze zostane juz z obecna konfiguracja a wtedy Metronome najbardziej mi podchodzi.

Oferta na niego jestt na przyzwoitym poziomie wiec ....

 

Jeśli mogę coś napisać ze swojego doświadczenia, to miałem kiedyś taki czas, że na moje decyzje zakupowe wpływało coś takiego jak prestiż marki. To była fajna sprawa. Nasze hobby, na wyższej półce cenowej, ma pewien element snobistyczny.

Można się pochwalić nabyciem urządzenia, które w danym momencie jest uznawane "w środowisku" jako SOTA. Czasami nawet audiofile rozpoczynają sprzętowy wyścig zbrojeń. Sam w takim uczestniczyłem z pewnymi sukcesami, ale dziś to już wygląda trochę inaczej.

Dziś jak już coś kupuję, to nie interesuje mnie jak ktokolwiek inny ocenia to urządzenie. Jedynym kryterium jest to, czy podoba mi się, jak gra.

Jeżeli wybrałbyś sprzęt, który nie przekonuje Cię brzmieniowo na 101%, ale jest bardzo prestiżowy, to jak już dokopiesz kolegom w wyścigu zbrojeń, zacznie Ci przeszkadzać, że nie gra to do końca tak jak byś chciał. Frustrację potęguje fakt, że zabawka była droga.

Jeśli już jesteś na etapie kupowania sprzętu dla siebie i tylko dla siebie, to wybierz to, co Ci fajnie gra, pasuje sygnaturą brzmienia i wpisuje się w system.

 

Tak myślę, że do Focali pasowała by jakaś lampka.

Może być lampka francuskiego wina...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

 

Jeśli mogę coś napisać ze swojego doświadczenia, to miałem kiedyś taki czas, że na moje decyzje zakupowe wpływało coś takiego jak prestiż marki. To była fajna sprawa. Nasze hobby, na wyższej półce cenowej, ma pewien element snobistyczny.

Można się pochwalić nabyciem urządzenia, które w danym momencie jest uznawane "w środowisku" jako SOTA. Czasami nawet audiofile rozpoczynają sprzętowy wyścig zbrojeń. Sam w takim uczestniczyłem z pewnymi sukcesami, ale dziś to już wygląda trochę inaczej.

Dziś jak już coś kupuję, to nie interesuje mnie jak ktokolwiek inny ocenia to urządzenie. Jedynym kryterium jest to, czy podoba mi się, jak gra.

Jeżeli wybrałbyś sprzęt, który nie przekonuje Cię brzmieniowo na 101%, ale jest bardzo prestiżowy, to jak już dokopiesz kolegom w wyścigu zbrojeń, zacznie Ci przeszkadzać, że nie gra to do końca tak jak byś chciał. Frustrację potęguje fakt, że zabawka była droga.

Jeśli już jesteś na etapie kupowania sprzętu dla siebie i tylko dla siebie, to wybierz to, co Ci fajnie gra, pasuje sygnaturą brzmienia i wpisuje się w system.

 

Tak myślę, że do Focali pasowała by jakaś lampka.

Może być lampka francuskiego wina...

 

Nie intersuje mnie prestiz w audio.

Wg. mojej opinii on po prostu w tej branzy nie istnieje.Najwazniejsze jest dla mnie to jak dany sprzet gra w zestawieniu z reszta toru .Jezeli przy okazji fajnie tez wyglada dla oka to jest to dodatkowy "+".

 

Jezeli chodzi o lampy to nie trzeba mnie wcale do nich przekonywac bo posiadam ich troche w calym systemie.

Ten kto sluchal porzadnych lamp (moga byc tylko w pre) ten wie , ze czysty tran ma ciezko aby przebic je barwa dzwieku i muzykalnoscia.

Ja jak na razie uwazam ,ze lampa w torze to podstawa .

Tranzystor tez jest pod pewnymi wzgledami wazny np. szybkosc i dynamika w dzwieku.

Dlatego wg. mojej opinii warto zastanowic sie nad polaczeniem tych zalet obu sprzetow i tak tez zrobilem. Nie zaluje i jestem b.zadowolony.

Oczywiscie kolumny to tez wazna rzecz a moze nawet wazniejsza niz reszta.

Dobor ich charakterystyki pod katem repertuaru to czasami loteria i tutaj chyba najwieksze wyzwanie.

 

Tak czy inaczej chyba jednak zdecyduje sie na Metronome (Calypso Reference + C8) bo dzwiek w polaczeniu z T+A byl dla mnie najbardziej muzykalny.

Nawet jesli ma byc to kosztem odrobine mniejszej gladkosci i szczegolowosci w przekazie.

Poza tym przy okazji design jest tez na przyzwoitym poziomie (Calypso) wiec czego tu jeszcze chciec wiecej? ;)

 

P.S.

 

Przepraszam za ew. byki w pisowni ale pisze na tablecie a slonce tak wali ,ze prawie nic nie widac na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny rok w sprzeciez audio powoli pokazuje ze lampa to juz przeszlosc, owszem lampa do tej pory miala ogromne zalety jednak technika powoli to przeskakiwala i juz coraz wiecej sprzetow bedzie oparte w 100% o technike krzemu lub to co obecnie wchodzi krzem+german, zreszta jeszcze chwile i wejdziemy w epoke grafenu gdzie wszelkie problemy z zakloceniami i ograniczeniami w predkosci przelaczania znikna. Wtedy rowniez i DAC-i zaczna grac super muzycznie

Generalnie to cale High-End to tematy w.cz i b.w.cz, zamiast pakowac sie w lampy wpakowalbym sie w bardzo szybki komputer np 8 rdzeniowy z szybkim zegarem i specjalnym tunningiem zrobionym pod audio, to da znacznie wiecej niz dosladzanie lampami itp...No i oczywiscie w Jplay bo bez tego nic nie potrafi zagrac. Nawet taki Vivaldi ma pewne problemy z naturalnoscia oddania pewnych rozdzielczosci z CD anizeli szybki 4 rdzeniowy komputer z Jplay z plikami - ale wiem ze to co pisze to dla Was jak pisanie o Marsie ;)

Nadchodzaca era w High-End to era super szybkich tunningownaych komputerow a nie nastepnych klockow w stylu Vivaldi itp...

 

Wiem, nowoczesnosc i nowosci w PL jak i na audiostereo jeszcze nie zawitaly...potrzebujecie czasu...poczekam ;)

 

Pozdrawiam w nowym dzionku stasioP :)

 

I jeszcze jedno plyta CD - to jakosciowy szmelc w porownaniu z plikiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzesz pod uwagę, że jest coś takiego jak elementarny konserwatyzm.

Nie każdemu audiofilowi chodzi o pogoń za najnowszymi zdobyczmi technologii, chociaż wielu z nich właśnie w tym kierunku idzie. J

a na przykład wybieram lampy, bo je lubię - nie tylko ze względu na dźwięk.

Obecne brzmienie systemu na lampach satysfakcjonuje mnie na tyle, że nie postawiłbym komputera, ani nie przeszedłbym na pliki, nawet gdyby w bezpośrednim teście ten drugi system zagrał lepiej. To kwestia przyzwyczajeń, przekonań, wartości.

Jeżeli chcę się muzycznie przenieść do lat 50-tych - 80-tych to mam dodatkową frajdę ze słuchania tej muzyki w technologii, w jakiej wtedy ta muzyka powstawała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze super szybkie komputery oraz programy jak np Jplay tak to potrafia obrobic ze dostajesz dokladnie to samo jak slyszeli to w studio, to przenosi kliamt tworcow, jesli bylo tam duzo lampy i roznych innych dosladzaczy taki sprzet przenosi to bez problemow i wiernie. Dostajesz do domu lampe, lub rozne lampy na ktorych to bylo robione.

A systemy odsluchowe audio na lampach wszystko robia w pewien sposob podobne do siebie. Jesli ktos lubi to jego sprawa, jednak jak ktos uslyszy dobry system oparty o PC to moim zdaniem juz nie wroci do tego, bo PC da mu wszystko czego pottzebowal. Trzeba posluchac zreszta....;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Obecny rok w sprzeciez audio powoli pokazuje ze lampa to juz przeszlosc, owszem lampa do tej pory miala ogromne zalety jednak technika powoli to przeskakiwala i juz coraz wiecej sprzetow bedzie oparte w 100% o technike krzemu lub to co obecnie wchodzi krzem+german, zreszta jeszcze chwile i wejdziemy w epoke grafenu gdzie wszelkie problemy z zakloceniami i ograniczeniami w predkosci przelaczania znikna. Wtedy rowniez i DAC-i zaczna grac super muzycznie

Generalnie to cale High-End to tematy w.cz i b.w.cz, zamiast pakowac sie w lampy wpakowalbym sie w bardzo szybki komputer np 8 rdzeniowy z szybkim zegarem i specjalnym tunningiem zrobionym pod audio, to da znacznie wiecej niz dosladzanie lampami itp...No i oczywiscie w Jplay bo bez tego nic nie potrafi zagrac. Nawet taki Vivaldi ma pewne problemy z naturalnoscia oddania pewnych rozdzielczosci z CD anizeli szybki 4 rdzeniowy komputer z Jplay z plikami - ale wiem ze to co pisze to dla Was jak pisanie o Marsie ;)

Nadchodzaca era w High-End to era super szybkich tunningownaych komputerow a nie nastepnych klockow w stylu Vivaldi itp...

 

Wiem, nowoczesnosc i nowosci w PL jak i na audiostereo jeszcze nie zawitaly...potrzebujecie czasu...poczekam ;)

 

Pozdrawiam w nowym dzionku stasioP :)

 

I jeszcze jedno plyta CD - to jakosciowy szmelc w porownaniu z plikiem

 

 

 

Stasiu , jak ja lubie sobie z rana poczytac twoje epokowe odkrycia.

Od razu piwo lepiej smakuje a slonce swieci jeszcze jasniej na niebosklonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu , jak ja lubie sobie z rana poczytac twoje epokowe odkrycia.

Od razu piwo lepiej smakuje a slonce swieci jeszcze jasniej na niebosklonie ;)

Ciesze sie i zdroweczko ;) chociaz domyslam sie ze pewnie jestes ironiczny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze super szybkie komputery oraz programy jak np Jplay tak to potrafia obrobic ze dostajesz dokladnie to samo co slyszeli to w studio, to przenosi kliamt tworcow, jesli bylo tam duzo lampy i ronych innych dosladzaczy taki sprzet przenosi to bez problemow i wiernie.

 

OK. Być może tak jest. Nie słyszałem takiego systemu, więc się nie wypowiadam. Na dziś wiem, że nie chciałbym mieć w systemie komputera.

 

Pamiętam jednego z moich kolegów audiofilów, tu z tego forum.

Kiedyś stał piękny hi-endowy sprzęt, który nie tylko grał świetnie, ale naprawdę cieszył oko.

Teraz stoi "mikrofalówka", jakieś pudełeczka - konwertery. Nic do siebie wizualnie nie pasuje.

Kolega biega z tabletem, który służy za pilota i narzeka, że po ściągnięciu updatu softu, znów się grafiki okładek źle posortowały...

 

Ja w tym czasie odpalam przełączniki hebelkowe w moim wzmacniaczu i patrzę jak lampy zaczynają się żarzyć...

Wiem, wiem - muzeum, ale tak mi już zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - muzeum, ale tak mi już zostanie.

Raczej nie, za 2-3 lata kupisz szybki komputer...wspomnisz moje slowa...bo Ci tak zagra ze nie bedzie dyskusji ;)

 

Przeciez ty tez jestes ironiczny.

Tylko prosze ciebie nie zaprzeczaj bo przestane ciebie lubic ;)

Dzisiaj, zupelnie! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

Raczej nie, za 2-3 lata kupisz szybki komputer...wspomnisz moje slowa...bo Ci tak zagra ze nie bedzie dyskusji ;)

 

 

Dzisiaj, zupelnie! :)

 

Stasiu komputer to tylko zrodlo a wazny jest tez pre i amp.

A tutaj trudno bedzie tobie uzyskac wszystko to co daje reszta toru tylko za pomoca wypasionego komputera.

Poza tym lampa jak vinyl dlugo jeszcze pozostanie na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu komputer to tylko zrodlo a wezny jest tez pre i amp.

A tutaj trudno bedzie tobie uzyskac wszystko to co daje reszta toru tylko za pomoca wypasionego komputera.

No wzmaki cyfrowe to tez wlasciwie szybkie komputery, sa coraz lepsze...sa glosy ze nawet tak dobre juz jak wzmaki analogowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

No wzmaki cyfrowe to tez wlasciwie szybkie komputery, sa coraz lepsze...sa glosy ze nawet tak dobre juz jak wzmaki analogowe

Widocznie uwazasz , ze wszystko co cyfrowe jest automatycznie lepsze od poprzedniej technologii.

Ja sluchalem komputera (bez Jplaya) i mnie nie zachwycil.

 

Co do lampy w torze audio mysle ,ze nie masz racji mowiac , ze to przezytek.

Tak samo jak bicie piany zwolennikow i przeciwnikow CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie uwazasz , ze wszystko co cyfrowe jest automatycznie lepsze od poprzedniej technologii.

Ja sluchalem komputera (bez Jplaya) i mnie nie zachwycil.

Bo Muzyka bez Jplay to szmelc do potegi. Musi byc tunningowany super szybki komputer + Jplay koniecznie!

 

Co do lampy w torze audio mysle ,ze nie masz racji mowiac , ze to przezytek.

Tak samo jak bicie piany zwolennikow i przeciwnikow CD.

Lata 2012/2013 przyniosly takie wiesci, z kazdym rokiem bedzie tylko wieksza ekspansja tych trendow. Obrobka jest juz na takich zawrotnych predkosciach ze mozna nasladowac bardzo wiernie lampe.

 

A myslicie czym jest taki Vivaldi? To bardzo szybka specjalizowana maszyna cyfrowa - 90% jakosci tego urzadzenia pochodzi z cyfrowej mocy obleczniowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

Bo Muzyka bez Jplay to szmelc do potegi. Musi byc tunningowany super szybki komputer + Jplay koniecznie!

 

 

Lata 2012/2013 przyniosly takie wiesci, z kazdym rokiem bedzie tylko wieksza ekspansja tych trendow. Obrobka jest juz na takich zawrotnych predkosciach ze mozna nasladowac bardzo wiernie lampe.

Widzisz sam to przyznales. Gdyby lampa w torze audio nic nie wnosila do barwy dzwieku to po co ktos mial by ja nasladowac "cyfrowo"?

 

Ja nie jestem taki radykalny w pogladach o audio jak ty.

Ale pewnie tylko dlatego ,ze mam zdecydowanie mniejsze doswiadczenie na tym polu niz ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa to filtr, to mikrofalowy dobry filtr. Ale sa juz lepsze metody, a jej dodatkowe brzmienia ktore wnosi mozna nasladowac. Sa ludzie ktorzy byli skrajnymi zwolennikami bardzo drogich lamp a po randkach z najnowszymi topowymi dzielami tranzystorowymi Top-High-End zmieniaja zdanie diametralnie.

Lampa ogranicza rozdzielczosc i naturalnosc barwowa oraz kontrole niskiego melodyjnego basu- chodzi mi tu o najwyzsza polke sprzetow tranzystorowych oczywiscie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako skrajny zwolennik lamp, gdzie mogę się umówić na randkę z takim najnowszym topowym dziełem tranzystorowym Top-High-End, żeby diametralnie zmieić zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiop uspokój się bo się trochę deklasujesz tymi poglądami ;)

 

Jako skrajny zwolennik lamp, gdzie mogę się umówić na randkę z takim najnowszym topowym dziełem tranzystorowym Top-High-End, żeby diametralnie zmieić zdanie?

Umów się w studiu nagrań i każ im z topowego pre mikrofonowego wyrzucić lampy :)

 

Stasiop posłuchaj sobie nagrań zrobionych topowym cyfrowym mikrofonem Neumanna :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się w studiu nagrań i każ im z topowego pre mikrofonowego wyrzucić lampy :)

 

Ja pytam poważnie, gdzie można posłuchać komercyjnego systemu w konfiguracji, jaką rekomenduje Stasiop?

Czy do studia nagrań można wejść z ulicy i przemodelować sprzęt w celu dokonania odsłuchów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Lampa to filtr, to mikrofalowy dobry filtr. Ale sa juz lepsze metody, a jej dodatkowe brzmienia ktore wnosi mozna nasladowac. Sa ludzie ktorzy byli skrajnymi zwolennikami bardzo drogich lamp a po randkach z najnowszymi topowymi dzielami tranzystorowymi Top-High-End zmieniaja zdanie diametralnie.

Lampa ogranicza rozdzielczosc i naturalnosc barwowa oraz kontrole niskiego melodyjnego basu- chodzi mi tu o najwyzsza polke sprzetow tranzystorowych oczywiscie

 

Stasiu ostatnio mailem taki tranzystorowy ultra high end u mnie w domu.

I jakos pozostalem z tanszymi , badziewnymi lampami.

Posluchaj Rafaella on dobrze tobie radzi ;)

 

Akurat lampa daje to co w twoim mniemaniu nie daje.

Wynika z tego ,ze mylisz lampy elektronowe z naftowymi.

Ale moge sie mylic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czy do studia nagrań można wejść z ulicy i przemodelować sprzęt w celu dokonania odsłuchów?

 

Można tylko trzeba zapłacić za godziny pracy studia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

 

Ja pytam poważnie, gdzie można posłuchać komercyjnego systemu w konfiguracji, jaką rekomenduje Stasiop?

Czy do studia nagrań można wejść z ulicy i przemodelować sprzęt w celu dokonania odsłuchów?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako skrajny zwolennik lamp, gdzie mogę się umówić na randkę z takim najnowszym topowym dziełem tranzystorowym Top-High-End, żeby diametralnie zmieić zdanie?

Posluchaj setu Soulution ;) na przyklad

Do siebie tez moge zaprosic bedzie pewien przedspiew tego oczym pisze.

Radzilbym tez napedzac system z komputera i Jplay, oczywiscie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj setu Soulution ;) na przyklad

 

Aha. Słuchałem z kolumnami Hansen Audio. Dziękuję. Nie moja bajka.

Na przedśpiew - chętnie.

 

To Ty przedśpiewaj na swoim systemie, a potem przedśpiewamy u mnie na lampach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.