Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczecin pisze się z dużej litery...przynajmniej u nas w Szczecinie.Czyżbyś nie wiedział,mieszkając tutaj?

Modrzew nie pajacuj mi tu z poprawną polszczyzną, dla mnie sZCZECIN jest jak wiocha z tranwajami.znamy sie już troszke dłużej niż możesz przepuszczać, nie prowokuj mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...ale trzeba przyznać władzą że ładnie rozkopali Szczecin ostatnimi czasy...:) "

 

Żadnym władzom niczego nie zawdzięczamy w tym mieście, tylko sobie, że takich ćwoków wybieramy.

...a tramwaje, że są zawdzięczamy szwabom...a wiochę władzom i bur....m takim jak Sochański, Jurczyk, Runowicz i Krzystek.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni...zobaczymy jak będzie kończył.

Jak zobaczę nową filharmonię, super drogę na Struga, przebudowany plac Bramy Portowej i Pogoń w ekstraklasie to odszczekam na temat Krzystka.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo. kto się odezwał, zbój jak tam twoje samoruby??? Grają jeszcze???

Jakie samoróby? Hehe, zdradziłeś się po błędach ortograficznych i wpisie w "o mnie". Kiedy zaprosisz na jakieś odsłuchy lub wpadniesz do mnie posłuchać 2 drożnych zestawów w BR i Ugody, która nie ma prawa działać wg Ciebie????!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuj- słuchaj zapraszałem kilkakrotnie i co z toba było????

Teraz jestem na etapiewymiany prawie całego sprzętu.Dopiero wymieniłem starego cd na yamahe cdx 1060, kupiłem cześć okablowania, musze

wymienić jeszcze głośnikowe, nowy preamp w drodze, nic nie odsłuchane jeszcze nawet przezemnie.Jak dopracuje wszytko (łącznie z pokojem) wtedy zaprosze ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuj- słuchaj zapraszałem kilkakrotnie i co z toba było????

Teraz jestem na etapie wymiany prawie całego sprzętu.Dopiero wymieniłem starego cd na yamahe cdx 1060, kupiłem cześć okablowania, musze

wymienić jeszcze głośnikowe, nowy preamp w drodze, nic nie odsłuchane jeszcze nawet przezemnie.Jak dopracuje wszytko (łącznie z pokojem) wtedy zaprosze ostatni raz.

No tak zapraszałeś ze dwa razy, zgoda. Jakoś chyba czasu nie miałem i to dlatego tak jakoś ucichło. Pójdźmy na Ugodę:P. Nie dopracowuj, daj posłuchać jak leci. U mnie nic nie jest dopracowane, ba nawet nie ma swoich obudów docelowych. Narazie sprzętem się nie zajmuję, zacznę jak się wprowadzę w nowe miejsce.

Edytowane przez zbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pokaż ten DIY co to na Hi-End wygląda.Ja jeszcze nie widziałem,zawsze coś mu...brakuje.

 

To nie chodzi o wyglądanie, ale o granie. :) A tak poważnie, to niektóra myśl techniczna DIY nie jest gorsza od Hi-Endowych produkcji z masą audiofilskiego powietrza w środku obudowy.

 

Z drugiej strony trudno zdefiniować Hi-End, aby mieć skalę odniesienia.

Edytowane przez Imacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-End to nie tylko dźwięk,to również prestiżowe,luksusowe wykonanie.Jedno i drugie,to przedmioty westchnień audiofila.DIY-owiec nie jest w stanie zrealizowć takiego zamierzenia z prostego powodu...kasa i warsztat,bo zakładam,że wiedze posiada,doświadczenie również-chociaż to ostatnie jest również...wątpliwe.Bo niby skąd?Wyprodukować perfekcyjny mebel w piwniczce czy garażu jest trudno a co dopiero wzmacniacz czy kolumny.Nazywam to marzeniem ściętej głowy z całym należnym szacunkiem dla DIY-owców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-End to nie tylko dźwięk,to również prestiżowe,luksusowe wykonanie.Jedno i drugie,to przedmioty westchnień audiofila.DIY-owiec nie jest w stanie zrealizowć takiego zamierzenia z prostego powodu...kasa i warsztat,bo zakładam,że wiedze posiada,doświadczenie również-chociaż to ostatnie jest również...wątpliwe.Bo niby skąd?Wyprodukować perfekcyjny mebel w piwniczce czy garażu jest trudno a co dopiero wzmacniacz czy kolumny.Nazywam to marzeniem ściętej głowy z całym należnym szacunkiem dla DIY-owców.

 

Masz dużo racji w tym co piszesz. Moim zdaniem wśród DIY perełek są takie, które można spokojnie nazwać Hi-Endem.

Ostatnio przeglądałem zachodnie konstrukcje DIY gramofonów, które wyglądały luksusowo i zapewne deklasowały niejeden współczesny Hi-Endowy gramofon. Podobnie w segmencie DAC'ów też znalazłbym wiele wybitnych konstrukcji. Nie mówiąc już np o różnej maści kolumnach głośnikowych.

Edytowane przez Imacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.