Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że gospodarz przygotowania poczynić musi. Ale jak już się mamy spotkać tak po audiofilsku, proponuję przebrania oczywiście też audiofilskie. Ja na przykład mogę się przebrać za rezystor oczywiście audiofilski (milfs, Dale)hehe:P Lepiej się pośpieszyć, bo się można wpakować na minę. Skończą się wszystkie elementy i zostanie.... Współczuję tym, którym zostaną kondensatory, to przecie trzeba ładować:), albo jeszcze gorzej tranzystory!!! Aż strach się bać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie Kolegów ze Szczecina

 

przepraszam, że z innej beczki - na chwile

chciałbym zapytać znawcę przedmiotu

WALDI - jaki DAC z rynku wtórnego polecasz ? (jakie firmy)

zależy mi na dużej kontroli basu i niezbyt obszernym reszta neutrlna

w kwocie ok 3000

zastanawiam się np. nad

 

DAC - C.E.C 51DX mkII

 

mariusz - szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>laa83,

>hmm,jakos to przeżyje:) zapomnialem że nie zabardzo sie lubimy na as,pozdro

 

nie mogę powiedzieć , że Cie nie lubię,

napewno nie akceptuję aroganckiego zachowania i to w dwóch sprawach, nie potrafisz dyskutować, czyli wysłuchać zdania innej osoby

i reagujesz ponadprzeciętną agresją na zwrócenie Tobie uwagi,

z powodów takich zachowań wielu odeszło z AS

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mariuszsz

 

faktycznie nie na temat, przecież lepiej na PW , lub sie spotkać,

 

DACów fabrycznych nieznam wszystkich, trochę to niemożliwe,

musiałbym posłuchać, ale lubię przetworniki PCM1704, WM8741 i 2, AD1865 oraz dobra analogówkę za nimi.

 

temat trudny, bo za kontrolę basu odpowiada analogówka, a właściwie końcówka mocy i kolumny, natomiast, za jego jakość a zwłaszcza rodzaj (przy jednoczesnym założeniu , że reszta toru jest super i przezroczysta) odpowiada przetwornik, dlatego też dwa z w/w wymienionych to dobre wielobitowce, takie jest moje zdanie,

reasumując wiele zależy od całości, czyli patrz wyżej trzeba posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Ludków ze Szczecina jest trochę więcej ale ostatnimi czasy nie zaglądają na ta zakładkę. Może jak się już ruszyło będzie lepiej. Ze Zbujem już kiedyś robiliśmy u niego mały odsłuch. Od tego czasu trochę sprzęcik się zmienił :) Być może za jakiś czas będzie możliwość przeprowadzenia kolejnych odsłuchów.

 

pozdrawiam

Konrad

Panowie tego człowieka nie bierzcie na poważnie. Przyjedzie, posłucha kilku wyrwanych kwestii z kawałków, które zna i oceni. Ale tego na forum nie przedstawi, bo jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było fajnie,

trzy dace

dwa wzmacniacze,

trzy flaszki wina,

trochę płyt,

wielkie ooo po ogłoszeniu wyniku badania słuchu, który był na wstępie, czyli pięć wersji pliku skompresowanego do róznej częstotliwości próbkowania,

 

ewidentne słyszenie, że zero i jedynka brzmią różnie i to mocniej niż różnica pomiędzy ugodą a Pathosem

 

w podkładzie płyty Basi (nasza forumowiczka), Janka i CD One Milion Bulgariens, Dead Can Dance,

te ostatnie z serwera i CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.