Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Audiofilów ze szczecina. Jestem polaudiofilem, cos tam mi w domu gra. Z chęcią posłuchałbym innego sprzętu jak mój. Poszukuje chętnych na wspólne odsłuchy i takie tam. Jak by ktos organizował coś takiego deklaruje chęć uczestnictwa. Widzę, że nie często ktoś tu zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

Na tym forum, tutaj:

http://www.audiostereo.pl/SZCZECIN_i_okolice___konstruktor_kolumn_49447.html

 

zaproponowałem spotkanko robocze i odsłuchy, a ponieważ jest zainteresowanie to

dlatego też wykonałem parę telefonów w sprawie spotkania roboczego.

Większości pasuje środa g 15.00, więc taki termin przyjąłem.

Miejsce - tutaj dowolnie - proponuję castelaria na fontannach, albo kawiarnia w Galaxy.

 

Po spotkanku roboczym za 2-3 tygodnie zapraszam na odsłuch do siebie, a to z uwagi, na brak pomieszczenia klubowego :)

 

Dalsze info niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i tak posluchasz. Nie ominie Cie to! ...

w domu jak żonie powiedziałem, że kolegów zaprosiłem , to odrazu dyspozycje dostałem, co do 'rupieci' (bardzo ważne części i literatura !) :)))

 

co do spotkania klubowego - mieszkam pod Szczecinem (no nie dosłownie) więc transport będzie potrzebny, aby do mnie dojechać, ponadto zaproponujcie jaki to miałbybyć dzień tygodnia i godzina: np Piątek g. 17.00, albo cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

>> Waldi_06 Większości pasuje środa g 15.00, więc taki termin przyjąłem.

rozumiem ze chodzi o ten tydzien czyli 4 marca ??

jak nic niezaplanowanego nie wypadnie to bede na bank :)

Jakies odsluchy mozna porobic u mnie ale oczywiscie ze wzgledu na gabaryty pomieszczenia ilosc osob ograniczona

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy się w pięciu: Waldi_06, Zbuj, Bartsx z kolegą też Bartkiem i ja.

Jak na pierwszy raz było ufnie i sympatycznie. Nie było bariery miedzy nami. Obgadaliśmy trochę tematów technicznych, podzieliliśmy się zainteresowaniami muzycznymi. Są one dosyć zbieżne. Myślę, że ewentualne wspólne odsłuchy nie będą nikogo nużyły.

Chłopaki chcą słuchać płyt (2-3 na spotkanie) i kabli (też ze 2). Jestem szczęśliwy, że wreszcie posłucham sobie kabli ;-). Oczywiście pośmialiśmy się.

Podziwiam kolegów, którzy robią zaawansowane konstrukcje. Oj, może być ciekawie. A i wygląda na to, że chłopaki słyszą to i owo.

Fajnie było. 3 godziny zeszło raz dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Panowie, Panie :) czy ktoś z Was posiada system pomiarowy, robi sam pomiary i wykonał jakiś projekt? JIG-a już mam a potrzebuje mikrofon i przedwzmacniacz i jestem ciekaw czy da się te rzeczy skompletować w szczecinie. A co do spotkań i odsłuchów są jeszcze jakieś w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Grzegorz7, 15 Kwi 2009, 11:49

 

>Czego konkretnie szukasz?

>Ile metrów?

>Może coś da się wydłubać z zapasów.

 

 

No bobrego kabelka RCA, muszę sobie wydłubać kilka interkonektów, bo te co mam są słabe. Byłem w Audiofilu, ale tam mają jakiś szit i życzą sobie 2dychy za metr. Kupiłem tam kiedyś metr i tego się słuchać nie da. W starym Tonsilu mają klienta za wroga, jeden mówi, że są, inny, że nie ma. To mnie też tam już nigdy nie będzie. Mnie 2 metry satysfakcjonują, no może 2,5. Dwie pary kabli muszę stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie. Minęły już 2 miesiące od spotkania zapoznawczego, a odsłuchów jak nie było tak i nie ma. Może wypadało by się gdzieś spotkać w maju???? U mnie jak wiecie liczba ludzi ograniczona, bo miejsca mało a i sprzęt średni więc nie bardzo się chcę pchać na początek. Ale np: jako drugi w kolejce chętnie. Możemy też spotkać się gdzieś na mieście jeszcze raz, tym razem w większym gronie. Czy nawet na piwko umówić. Wszystko zależy od tego czy jest jeszcze chęć na spotkania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze :)

Proponuje aby kto może zabrał ze sobą jakies zabawki by można było zrobić spot porównawczy. U mnie sporo mijsca ale pokój nie jest akustycznie zaadaptowany :( Chyba że znowu powiesze koce na ściany za kolumnami :) Mam już jednego chętnego ze swoimi kolumnami :)

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.