Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Francuz zarabia kilka razy tyle co Polak (Szczecinianin). Do tego ma ze 3 dni w tygodniu wolne (sic). Ma cieplejszy klimat, a za sobą całą historię sztuki…

Francuz jest otwarty, lubi zabawę i śpiew ;) Do tego zamieszkuje tereny uznawane wciąż za kulturalny pępek świata.

Nie dziwota, że tam lokują się znakomite festiwale nie tylko jazz`owe.

 

Natomiast ludzie u nas są w porządku, oprócz tych innych ;). Po prostu mamy takie a nie inne warunki. Mówisz, że na Forum się spotykają ludzie. Próbowaliśmy również w Realu. Przyszło tylko kilka osób ze Szczecina. Notabene do dziś spotykamy się posłuchać muzyki.

 

A zamiast pomstować może trzeba by zrobić brakującą zrzutę na Herbie`go Hancock`a ;). Trzasnąć kilka z nim fotek jako Szczeciński Klub Audiofila i puścić na Forum. Niech tym spoza Szczecina szczena opadnie ;D.

Ale widzicie. Nie chce się nikomu d… ruszyć. A przecież organizatorzy takich koncertów to tacy sami ludzie jak my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie wina znikomej ilości melomanów w Szczecinie. Okazuje sie, że zainteresowanie było duże!

Podobno to "miasto" robiło problemy. Prawdopodobnie organizatorzy tak napisali, żeby nie robić szumu ( związane to może być z otwarciem fabbryki dzwięku?).

 

 

A prezydent został ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszające jest jednak istnienie takie forum, gdzie spotykają się (wirtualnie) ludzie lubiący muzykę również wyższego lotu

 

winą za zaistniałą sytuację obarczam media = TV i radio

A Może gdyby nie forum właśnie, to ludzie też chętniej spotykaliby się niewirtualnie? :)))

Jarek

Szukaj swojego dźwięku ale... nie wciskaj na siłę go innym :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich.

 

Od razu zwracam się z pytaniem o to gdzie w naszym mieście znajdę serwis w którym by naprawiono mój gramofon. Najwyraźniej padł w nim silnik. W trakcie odtwarzania jednej płyty nagle drastycznie spadły obroty, a siła ciągu bardzo zmalała, tak że czasem talerz już w ogóle nie zaczyna się kręcić. Model to Dual CS-455. Gdzie mógłbym się z nim udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Audiofile i Melomani ze Szczecina!

 

W dniu 20 grudnia 2010 r. o godz. 18: 00 w Filharmonii Szczecińskiej im. M. Karłowicza odbędzie się Zachodniopomorska Gala Chopinowska wieńcząca obchody Roku Chopinowskiego.

Wstęp Wolny

 

W programie m.in.:

część I - Pieśni Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów Wydziału Wokalnego Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie

oraz utwory fortepianowe Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie

część II- Fryderyk Chopin: Koncert e-moll op. 11

post-21293-072723500 1292363615_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Audiofile i Melomani ze Szczecina!

 

W dniu 20 grudnia 2010 r. o godz. 18: 00 w Filharmonii Szczecińskiej im. M. Karłowicza odbędzie się Zachodniopomorska Gala Chopinowska wieńcząca obchody Roku Chopinowskiego.

Wstęp Wolny

 

W programie m.in.:

część I - Pieśni Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów Wydziału Wokalnego Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie

oraz utwory fortepianowe Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie

część II- Fryderyk Chopin: Koncert e-moll op. 11

A wejściówek czasem nie trzeba mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani audiofile ze Szczecina! A nie widział któś z Was tam gdzieś w Szczecinie Przemka - miał przed migracją tego forum nick: laa83.

Bo już daaaaaawno zrobił mi ponoć mojego Pioniera A-705 i chyba zgubił mój adres. Co prawda parę razy twierdził, że wysłał go już , ale nic nigdy nie dojszło ;-(((. Dajcie znać jak go namierzyć bo po migracji forum nie wystepuje już jako laa83!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem przecież.

 

Zwróć się do Waldka (Waldi_06). Nie wiadomo czy jeszcze dycha w tę zimę tam na odludziu, za siedmioma lasami…

 

Waldek jest oddelegowany przez nasze środowisko do zajmowania się DAC`ami.

Trzeba przyznać, że reprezentuje wysoki poziom. Jest również niebywale uprzejmy i uczynny dla naszej Braci.

 

Oczywiście mówię o DIY.

Pozdrawiam również.

Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem przecież.

 

Zwróć się do Waldka (Waldi_06). Nie wiadomo czy jeszcze dycha w tę zimę tam na odludziu, za siedmioma lasami…

 

Waldek jest oddelegowany przez nasze środowisko do zajmowania się DAC`ami.

Trzeba przyznać, że reprezentuje wysoki poziom. Jest również niebywale uprzejmy i uczynny dla naszej Braci.

 

Oczywiście mówię o DIY.

Pozdrawiam również.

 

Z Waldkiem znam się telefonicznie i potwierdzam jego uprzejmość i uczynność. Niestety nie posiadam własnego środka transportu, a Waldek mieszka trochę za Szczecinem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ile to te trochę za Szczecinem? Jakiś samochód mam, od jutra wolne do któregoś tam stycznia (zaległy urlop). Może coś dałoby się wymyślić. :) Byle za tymi siedmioma... drogi były przejezdne. :)

Szukaj swojego dźwięku ale... nie wciskaj na siłę go innym :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ile to te trochę za Szczecinem? Jakiś samochód mam, od jutra wolne do któregoś tam stycznia (zaległy urlop). Może coś dałoby się wymyślić. :) Byle za tymi siedmioma... drogi były przejezdne. :)

 

O ile pamięć mnie nie myli to będzie Dobra Szczecińska.

Fajnie by było zorganizować taki wyjazd. Ze swojej strony mogę zabrać AKG K701, NOS DAC TDA1543 by Peter Daniel v. Premium i ewentualnie Forum608. Mam też nowo zrobione srebrne (w teflonie) IC z wtykami Cardasa SLVR. Chętnie bym porównał z czymś fajnym.

Musimy tylko uśmiechnąć się do Waldka i zorganizować coś na początku stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Dobrą za Wołczkowem, to często bywam na tej strzelnicy czołgowej za Głębokim (Wołczkowo). Do tego miejsca droga zawsze była ok, dalej pewnie też niezgorzej będzie :). Skąd trzeba byłoby Cię zabrać Żołnierzu? :))), (o ile cokolwiek w tego wyjdzie). :)

 

Co do sprzętu to po prostu posłuchałbym sobie czegoś innego niż moje. Nie mam za bardzo co wziąć, byle nie kolumny :))). Nie wejdą do auta, trzeba by VW T4 mieć. :)

Edytowane przez jarkog

Szukaj swojego dźwięku ale... nie wciskaj na siłę go innym :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze , ale przegapiłem :-)))

 

Wszystkiego Naj! Klimatów, prezentów i dobrego roku.

 

...Podobno to "miasto" robiło problemy...

 

Inaczej to wygląda.

...

Jak spełnisz warunki, to rób co chcesz, koncert też.

Ale skoro mamy kapitalizm, to miej głowę na karku i licz pieniądze cały czas.

A jak Ci nie styknie kasy, to nie chodź po jałmużnę do kogokolwiek innego, bo niby dlaczego kowalskiemu dać a ziutkowi nie.

...

 

tak wyglądała ta historia, czyli nie wypalił sposób na sporą kasę dla organizatora w jeden wieczór.

 

Witam i pozdrawiam wszystkich.

 

Od razu zwracam się z pytaniem o to gdzie w naszym mieście znajdę serwis w którym by naprawiono mój gramofon. Najwyraźniej padł w nim silnik. W trakcie odtwarzania jednej płyty nagle drastycznie spadły obroty, a siła ciągu bardzo zmalała, tak że czasem talerz już w ogóle nie zaczyna się kręcić. Model to Dual CS-455. Gdzie mógłbym się z nim udać?

 

Al. Piastów na skrzyżowaniu ze Szwoleżerów, jest tam dobry serwis od wszystkiego, proście Pana Krzysztofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to fajnie też byłoby posłuchać różnic wzmaków na tych samych lampkach :) Ciakawym jak by moja PrimkaL.One wypadła na tle Yaqina. Swego czasu brałem go pod uwagę.

Edytowane przez jarkog

Szukaj swojego dźwięku ale... nie wciskaj na siłę go innym :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.