Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To nie będzie dobry pomysł:)

 

Jak wiadomo ten Pan to sprzedawca, a ja nie chce kupić uherków, tylko wykonać kolumienki na bazie głośników uhera użytych w s520. Interesuje mnie po prostu barwa i rozpiętość dźwięku :) Chcę spróbować mini monitorów, bo po przeprowadzce moje teraźniejsze szafki ostro podbijają bas. W okolicach 40-30hz aż zatyka uszy i ciśnienie atmosferyczne zmienia się w promieniu kilku pięter :P Nic dziwnego, 2X30cm w br na powierzchni 10-13m2 to chyba nie najlepszy pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Mam dwa pytania do szczecinian:

 

- czy w Szczecinie można zakupić takie wkręty?

http://www.loudspeakershop.eu/wkret-4x25-p-278.html

 

- czy w szczecinie jest jakiś spec od gramofonów, który zajmuje sie robieniem przeglądu, małych napraw gramofonów?

 

Pozdrowienia dla miastowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy w Szczecinie można zakupić takie wkręty?

 

Zdzisław, podejrzewam, że w Castoramie tego nie dostaniesz, a nie możesz z tej strony zamówić?

 

- czy w szczecinie jest jakiś spec od gramofonów, który zajmuje sie robieniem przeglądu, małych napraw gramofonów?

 

 

Kiedyś w Pasażu Bogusława było stoisko z używanymi płytami i gramofonami - może ten gość to robił, a może któryś z zaawansowanych gramofoniarzy z Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisław ZAMÓW te wkręty :D pierwsza lepsza wycieczka po szczecinie i i tak spalisz wahy za koszty wysyłki :)

 

 

Co do gramiaków to mam znajomka od sprzetów pro gościu ostatnio widziałem AU/RE do naprawy no ale on z gliwic :)

 

pzdr. Łukasz

 

 

Wiem:) Dlatego napisałem tutaj :D Może ktoś widział. Wkurza mnie jak zamawiam na 40 zł i 15 musze dawać za przesyłkę:P Mogli by mi to listownie pocztą za 6,5 wysłać:P

 

 

Imacman

 

W ciastoramie juz szukałem. Nic takiego nie ma. A pan z pasażu to raczej sprzedawał płyty, okazyjnie jakiś sprzęt. Hm. Poczekam, może jeszcze ktoś sie odezwie:) W warszawie jest serwis gramofonów. W ostateczności pojadę do Wawy.

Edytowane przez Zdzislav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wkurza cię to, że jedziesz kupić śrubki za 40zł i za conajmniej 10-15zł spalisz wahy do tego :D, krążąc po szcz, stojąc na światłach/korkach itp :D

 

 

pzdr. Łukasz

 

No i znalazłem sklep. Nie ma tam co prawda wkrętów na imbusa, ale są śruby. Czyli dużo lepsze rozwiązanie. Wkręty nie docisną tak mocno głosnika do ścianki, bo najnormalniej sie przekręcą. Szczególnie w MDF'ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po inauguracji namiotu. Byliśmy razem z żoną, lecz lekko spóźnieni i siedzieliśmy przy głośnikach. Wytrzymaliśmy półtorej godziny z palcem w uchu (nie w ...) i wyszliśmy. Fotis Sound się nie popisał, a raczej ich przygłuchy dżwiękowiec.Do tego jak można sadzać ludzi przy głośnikach gdzie słychać tylko wielkie buum i g... widać. Było zdecydowanie za głośno, a co do akustyki to jest raczej kiepska, i nie mówię tu o miejscach bezpośrednio przy przetwornikach gdyż chcąc dać odpocząć uszom przemieściłem się zdecydowanie i zdecydowanie wiele się nie polepszyło. Ale niech się wypowiedzą ci co są bardziej obeznani z koncertami na żywo. Dla mnie basu było zdecydowanie za dużo, do tego w marnej jakości. Pozdrawiam

Edytowane przez zbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się, co to za sklep.

 

 

Wielki skład śrub, gwoździ, wkrętów itp. Ogromny wybór. Coś na pewno sie znajdzie. Wszystko tańsze dziesięć, albo więcej razy jak w ciastoramie. Śmieszne, że za ok 15 nakrętek pazurkowych z casto tam mozna kupić ich 100...

 

Sklep znajduje sie na Zielonogórskiej, niedaleko Świerczewskiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.