Skocz do zawartości
IGNORED

Info dla użytkowników torrentów.


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję na ukrócenie zlodziejstwa typu chomik czy torrenty w ogóle.

ja na twoim miejscu postulował bym żeby ukrócić Internet w ogóle...:) Strasznie zajadły jesteś w tym ściganiu piratów, ciekawe czy wynika to z duszy czy kieszeni? :) I zawczasu - nie wyjeżdżaj mi proszę ze popieram kradzież itp. bo nie popieram

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

ja na twoim miejscu postulował bym żeby ukrócić Internet w ogóle...:)

Ładnie to tak wypowiadać się za kogoś, co byś zrobił na jego miejscu?

Przecież @bartosz_55239 jasno i wyraźnie sam wypowiada się jakie ma poglądy w temacie dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to tak wypowiadać się za kogoś, co byś zrobił na jego miejscu?

Rzeczywiście nieładnie, ale chciałem koledze podsunąć pomysł rozwiązana problemu (piractwa w Internecie). Jeśli kolegę bartosz_55239 uraziłem przepraszam ale pomysł podtrzymuje.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu postulował bym żeby ukrócić Internet w ogóle...:) Strasznie zajadły jesteś w tym ściganiu piratów, ciekawe czy wynika to z duszy czy kieszeni? :) I zawczasu - nie wyjeżdżaj mi proszę ze popieram kradzież itp. bo nie popieram

Nie odbieraj tego co napiszę osobiście. Uogólnianie jest sztandarowym hasłem złodziei. Temat wątku jest prosty: problemem są torrenty, portale takie jak gryzoń itd. Czy można coś z tym zrobić? W uczciwie zarządzanym kraju tak. 25lat po okrągłostołowej pierestrojce nie ma w Polsce serwisu, gdzie za sensowną opłatą mógłbym obejrzeć wybrane filmy. Nie ma takiego serwisu(!). Istnieją namiastki. Jeśli coś takiego by powstało, to ww. lewe źródła zdechły by w ciągu roku. Był by to margines pozbawiony znaczenia. 5 funtów to jest ok 30 zł(!). Co najmniej połowa Polaków zdecydowała by się na taki krok.

 

Gdzie leży problem? W szarej strefie. W takim układzie:

- dla 50% polskich rodzin abonament RTV ogranicza się co najwyżej do samego radia, więc automatycznie zyski maleją,

- filmy na takim portalu są pozbawione reklam, tu zyski topnieją ogromnie, więc lobby w Sejmie i nie tylko by oszalało,

- dla 50% kończy się codzienne formatowanie mózgów, Michnik i inne media jęczały by tak głośno że w Hondurasie było by ich słychać,

- szara strefa z portalami chomikuj traci znaczenie.

 

Problem przestaje istnieć, ale jednocześnie kończy się eldorado.

 

Ktoś tu napisał; aaa... to może zrób to sam. Jeżeli nawet udałoby mi się przebrnąć przez biurokratyczną machinę, to albo wykończyłbym mnie Urząd Skarbowy, albo po kilku miesiącach miałbym wizytę kilku smutnych panów: "Pana firma potrzebuje ochrony."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

W Japonii abonament TV jest płacony bez koniecznosci ściągania. To jest kwestia moralności i zasad oraz honoru. Nie kradne bo nie moje a zaslanianie się prawemu jego furtkami to zenada. Złodzieje kradli by czy prawo by imto umożliwiało czy nie. Ja nie chce być polaczkiem kradnacym muzykę czy filmy , pewnego poziomu staram się wystrzegac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę na temat. Nie politykujmu tutaj o wszystkim tylko konkretnie piszmy w temacie dyskusji.

to po co upolityczniasz temat ? wyborcza już nic ciekawego nie drukuje ?

 

W Japonii abonament TV jest płacony bez koniecznosci ściągania. To jest kwestia moralności i zasad oraz honoru. Nie kradne bo nie moje a zaslanianie się prawemu jego furtkami to zenada. Złodzieje kradli by czy prawo by imto umożliwiało czy nie. Ja nie chce być polaczkiem kradnacym muzykę czy filmy , pewnego poziomu staram się wystrzegac.

Zabrzmi to głupio, ale kiedyś kombinowali (PRL, Komuna, etc) czyli po prostu kradli i dzisiaj robią to samo. Tamto się usprawiedliwia bo nie mieli wyboru, tu też praktycznie nie ma wyboru. Mało kogoś stać by kupić kilka filmów BR miesięcznie.

 

Zapytam się inaczej. jaką masz alternatywę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

to po co upolityczniasz temat ?

Temat istnieje od dwóch lat. I wiele razy była tutaj mowa o podejściu władzy do naszego zagadnienia.

Teraz władza się zmieniła, więc pytanie czy coś się zmieni w temacie dyskusji?

Wydaje mi się zasadne.

 

wyborcza już nic ciekawego nie drukuje ?

 

A takie zaśmiecanie tematu nie będzie tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Cugowski z ZAIKSU rocznie dostaje setki tyś. zł. a zobaczcie jakiego publicznie z siebie robi biedaka.

Nie tylko On, ale jak pokazują chaty to raczej na ubogich nie wyglądają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Gdyby cyber policja nie była tak zajęta innymi sprawami szybko by dała rade złodziejem torrentowym. Zresztą wyroki w USA już były: za posiadanie kradzionych mp3 kilkaset tysięcy dolarów kary. Co do progu od którego można kraść... Zlodziejstwo to zlodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że w Polsce masz trochę inne prawo więc jak już to od tego trzeba zacząć, no i co z resztą ?

 

od wieków przyczyną problemu jest ciągle to samo i nic nie ulega zmianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Naziści też twierdzili że przestrzegali prawa. To jest najglupsze tłumaczenie . To że polskie prawo jest niejasne nie oznacza że można bezkarnie kraść. Widzę niektórzy gdyby prawo dopuszczało gwalty gwalcili by co popadło . Trzeba trochę myśleć co niektórym słabo idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cyber policja nie była tak zajęta innymi sprawami szybko by dała rade złodziejem torrentowym. Zresztą wyroki w USA już były: za posiadanie kradzionych mp3 kilkaset tysięcy dolarów kary. Co do progu od którego można kraść... Zlodziejstwo to zlodziejstwo.

 

Oj tyle lat po totalotaryzmie a Panowie wciąż nie potrafią wyciągnąć wniosków. Dlaczego jest torrent czy eleltroniczna wersja czy wersja z cd czy streaming itp itd. Ano człowiek potrzebuje wyboru i dokonuje go we wpasnych preferencji potrzeb moralności itd. Byli juz tacy jak Stalin i inni mysleli ze kazdy ma miec jeden okreslony punkt widzenia niesttety nie sprawdzilo sie. Zadne odejscie od torrenta sie nie sprawdzi no chyba ze Stalina powołany nowego. Bedzie wszystko i wszystkich zamykał moze sie uda. Pozniej jak nie będzie rezultatow to i artystow bo moze sa w spolce i wydawcow i internet zlikwiduje a jak nie pomoze to zamknie twórców.

Tutaj kolejny odlam uciekajacych od torrentahttp://bezprawnik.pl/steam-umozliwil-kasowanie-gier-internauci-postanowili-zniszczyc-mafie-wypozyczajaca-konta-1-zl-allegro/

 

A dlaczego to działa wciąż panowie socjaliści? Podpowiedź ekonomia i wolny wybór sa tak samo silne jak metody totalitarne a nawet silniejsze. Jeden zarabia na tym ze nie wolno drugi na tym ze wolno zamkniecie jednej drogi otwiera nastepna zamykanie konczy sie stalinem dostosowywanie jest kedynym wyjsciem. Nie da sie pokonac wyboru. Trzeba sie dostosowywać do zmian. Dziala to dla każdego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Oj tyle lat po totalotaryzmie a Panowie wciąż nie potrafią wyciągnąć wniosków. Dlaczego jest torrent czy eleltroniczna wersja czy wersja z cd czy streaming itp itd. Ano człowiek potrzebuje wyboru i dokonuje go we wpasnych preferencji potrzeb moralności itd. Byli juz tacy jak Stalin i inni mysleli ze kazdy ma miec jeden okreslony punkt widzenia niesttety nie sprawdzilo sie. Zadne odejscie od torrenta sie nie sprawdzi no chyba ze Stalina powołany nowego. Bedzie wszystko i wszystkich zamykał moze sie uda. Pozniej jak nie będzie rezultatow to i artystow bo moze sa w spolce i wydawcow i internet zlikwiduje a jak nie pomoze to zamknie twórców.

Tutaj kolejny odlam uciekajacych od torrentahttp://bezprawnik.pl/steam-umozliwil-kasowanie-gier-internauci-postanowili-zniszczyc-mafie-wypozyczajaca-konta-1-zl-allegro/

 

A dlaczego to działa wciąż panowie socjaliści? Podpowiedź ekonomia i wolny wybór sa tak samo silne jak metody totalitarne a nawet silniejsze. Jeden zarabia na tym ze nie wolno drugi na tym ze wolno zamkniecie jednej drogi otwiera nastepna zamykanie konczy sie stalinem dostosowywanie jest kedynym wyjsciem. Nie da sie pokonac wyboru. Trzeba sie dostosowywać do zmian. Dziala to dla każdego.

 

Ale belkot. Kradziez to kradzież i nie ma to żadnego usprawiedliwienia. Złodzieje torrentow nie walczą o wolność czy innym tam Stalinem. Złodziej po prostu walczy o to by mógł spokojnie kraść filmy czy muzykę a taki belkot ma go usprawiedliwic.

 

Torrenty są dlatego że złodziejem szkoda kasy na CD , filmy gry itd. Walka z ta patologią jest słuszna. Żaden belkot nie pomoze

 

Niestety stary ale belkoczesz. Chiny nie zamknęły internetu więc się nie stresuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

A&T

Zadałem Ci parę postów wyżej konkretne pytanie.

Proszę żebyś na nie odpowiedział. Jak kogoś oskarżasz o kradzież to napisz konkretnie na czym ona polega.

Nie pozwolę na bezpodstawne nazywanie złodziejem osoby bez żadnych konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale belkot. Kradziez to kradzież i nie ma to żadnego usprawiedliwienia. Złodzieje torrentow nie walczą o wolność czy innym tam Stalinem. Złodziej po prostu walczy o to by mógł spokojnie kraść filmy czy muzykę a taki belkot ma go usprawiedliwic.

 

Torrenty są dlatego że złodziejem szkoda kasy na CD , filmy gry itd. Walka z ta patologią jest słuszna. Żaden belkot nie pomoze

 

Niestety stary ale belkoczesz. Chiny nie zamknęły internetu więc się nie stresuj.

To czemu bełkoczesz ? ciągle piszesz to samo

 

75% przedsiębiorców w Polsce dla państwa (byłego) jest przestępcami, Policja też dostaje konkretne wytyczne ile ma wystawić mandatów, wiec też z góry zakłada się że jesteśmy przestępcami.

 

BTW: zadałem Ci konkretne pytanie, czekam na odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pytanie o alternatywę? Oglądanie TV innej nie ma jeśli szkoda Ci kasy na filmy oraz radio jak szkoda na muzyke

nie chodzi o to że komuś szkoda kasy, tylko o to że jest to za drogie. Jak ktoś zariba 10k to se może kupić, jak ktoś zarabia 1,5-2k to sobie ściągnie bo nie ma innej opcji i to jest podstawowa przyczyna piractwa.

 

kiedyś za 13 zł wypożyczałeś hit na BD, miałeś HQ i byłeś legalny dzisiaj albo łoisz albo kradniesz. Z resztą... nie tylko ja o tym pisałem a ile razy można pisać to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Te pieniądze są konkretami.

No niestety.

Nazywasz kogoś złodziejem tylko dlatego że ma kasę?!

Dwukrotnie poproszony nie potrafisz uzasadnić swojego oskarżenia. To zwykłe pomówienie.

Jako gospodarz nie mogę przymykać oczu na tego rodzaju praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gospodarz nie mogę przymykać oczu na tego rodzaju praktyki.

to wyłącz monitor ^^

 

muza też nie jest tania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale belkot. Kradziez to kradzież i nie ma to żadnego usprawiedliwienia. Złodzieje torrentow nie walczą o wolność czy innym tam Stalinem. Złodziej po prostu walczy o to by mógł spokojnie kraść filmy czy muzykę a taki belkot ma go usprawiedliwic.

 

Torrenty są dlatego że złodziejem szkoda kasy na CD , filmy gry itd. Walka z ta patologią jest słuszna. Żaden belkot nie pomoze

 

Niestety stary ale belkoczesz. Chiny nie zamknęły internetu więc się nie stresuj.

 

Z wami socjalistami nie da sie nawet dyskutować stoicie w mieiscu i dlatego ten stres.

Popatrz na windowsa 8 z darmowa aktualizacja i do tego bez koniecznosci instalowania i za normalna kasę jak na system operacyjny masz na partycji i odpalasz rejestrujesz ewentualnie drobna konfiguracja i to wszystko. I ludzie to kupują. Jesli monopol m$ stanął ny w mieiscu to by nie kupowali za 1000zl oprogramowania na dvd z kilku względów takich ze pirat bylby wygodniejszy i oryginal za drogi.

 

Gaki spotify też spowodował ze wielu porzucilo torrenty. Steam tez calkiem dobra robote robi chociaż trochę za droga jeszcze jao na nasze realia ale sprawa jest ok.

Tak panie socjalisto idziemy do przodu dostosowujemy się albo giniemy. Artysci też. Da sie tylko jest inaczej. Tyle w temacie.

No i kradzieży w przypadku ściągnięcia filmu czy muzyki nie ma. Kesli nie zarabiamy na tym albo nie udostepniamy tego. To tylko beton komunistyczny powtarza ze to kradzierz. Albo artyści którzy już nie nadają się na artystów. No to coz zawszs mozna zmienic branże.

 

Ja jako audiofil słucham z tidala i nawet nie myślę o torrentach tutaj mam wygodniej szybciej i jakość cd. W gry nie gram więc... Z filmami najgorzej jest bo plyty to dla mnie przeżytek. Niewygodne i zbyt duze opóźnienia jesli chcesz obejrzeć trzeba znalezc kupić poczekać na przesyłkę. Tutaj torrent jest poznawiony tych wad. Streamingu nie ma u nas na razie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.