Skocz do zawartości
IGNORED

Czy Rosjanie sa bardziej inteligentni niż obywatele UE i USA?


Tommiashi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Tak, ale oni zwykle piszą jako "Prawy Polak", "Prawdziwy Patriota" itp. A drogi nasz Jurik występuje bez zbędnych szatek (czemu zresztą zawdzięcza pewną dobroduszność publiki, w końcu jednak to jakby gość). Mamy dzięki niemu maskotkę forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... I nie "maskotkę". Nie obrażaj Kolegi, z którym od lat gadasz, choćbyś się z nim nie zgadzał. Niejednokrotnie koty darłem. Po jakimś czasie, przestałem.

Ja go lubię, bo niegłupi. A głupków ostatnio ...mnóóóstwo..

Tylko czemu go przeflancowali do takiego mikrego forum, co to na jednej ręce możesz policzyć rozmówców...

Tego nie rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kwestionowałem przymiotów jego intelektu, choć do podziwiania profesjonalizmu i skuteczności wykonywanej pracy daleko. Jako, że z pewnością głupi nie jest, to za "zrzucenie zwyczajowych szatek" ma u mnie plus, ale całość i tak co najwyżej trzy na szynach.

A i uwaga czysto techniczna: błędem w sztuce Drogi JuGu jest tak obfite umieszczanie cytatów po angielsku. Choć większość uczestników tego wątku posługuje się tym językiem, to jednak tylko mniejszość na tyle biegle by chciałoby się im to z uwagą czytać w oryginale. Rosyjskim w piśmie na tyle biegle by czytywać Twoje w nim wklejki jeszcze mniej, bo u nas choć rosyjskiego uczono kiedyś powszechnie i obowiązkowo, to jednak bardzo marnie. Tak wiec po polsku, tylko po polsku, a może zasłużysz na trzy tylko z jednym minusem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu go przeflancowali do takiego mikrego forum, co to na jednej ręce możesz policzyć rozmówców...

Tego nie rozumiem.

Jedno małe forum, drugie, trzecie i jak to mówią zbierze się miarka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

.... I nie "maskotkę". Nie obrażaj Kolegi, z którym od lat gadasz, choćbyś się z nim nie zgadzał.

 

Ja go nie obrażam, ja definiuję jego rolę. Dzięki której się tutaj utrzymuje pomimo forsownego pompowania propagandy level "pracownik Wołgogradzkiej Fabryki Traktorów". Poniżej jest jeszcze level "dojarka zza Uralu", którym czasami błyskają rosyjscy trendsetterzy na bardziej ludowych forach, ale tamto to imperialna propaganda wewnętrzna tylko pobieżnie tłumaczona na użytek aborygenów. Zaś Jura jednak czasem stara się pisać od siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedno małe forum, drugie, trzecie i jak to mówią zbierze się miarka...

Nie wierzę. Ja ledwo ogarniam (przerwy w pracy na kawę, tankowanie, kupa, niesłuchanie nowych płyt i takietam) to Forum...

 

Ale to jest MOJE Forum!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale oni zwykle piszą jako "Prawy Polak", "Prawdziwy Patriota" itp. A drogi nasz Jurik występuje bez zbędnych szatek (czemu zresztą zawdzięcza pewną dobroduszność publiki, w końcu jednak to jakby gość). Mamy dzięki niemu maskotkę forum.

 

Ale na początku było inaczej. Jurij strasznie się czaił, ale wziąłem go na celownik bo moją uwagę zwróciły drobne błędy językowe. No i zaczął puszczać farbę.

Na początku wcale się nie przyznawał że jest Rosjaninem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby nie spojrzeć, to i tak radzi sobie Jurij z językiem polskim bardzo dobrze. Jest zrozumiały i sensowny, chociaż szpiegiem nie mógłby być - nie jest biegły w piśmie. Na kilometr pachnie rosyjską klasyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 01:12

Tak, ale oni zwykle piszą jako "Prawy Polak", "Prawdziwy Patriota" itp. A drogi nasz Jurik występuje bez zbędnych szatek (czemu zresztą zawdzięcza pewną dobroduszność publiki, w końcu jednak to jakby gość). Mamy dzięki niemu maskotkę forum.

nie do konca.Wystepowal jako prawdziwy polak dopoki zmasowany atak argumentow , faktów oraz edycja jego kłamstw nie spowodowała....poddania sie.

 

Rznał gupa az miło... przez lat pare.Podoba mi sie to obrazanie na Juriia.Moze nalezało od razu ...k...apie..

Jeszcze raz trzeba mu pogratulowac wyboru putinka .Beda zyli dlugo i szczesliwie.Oby bez nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nocne przedszkole? to_become_senile.gif

 

Naprawdę masz innych za idiotów?

 

Jakie masz dowody na manipulacje z rosyjską statystyką aborcyjną?

 

Naprawdę masz innych za idiotów?

 

Nie uogólniaj. Za idiotów mam m.in. tych, którzy wierzą w dowolne propagandowe g.no byleby rusofobskie. Np. w masowy sterowany od góry doping w Rosji. Wystarczy cofnąć się do dyskusji w tym wątku, kiedy na moje wpisy o tym, że te g.nianie kłamliwe oskarżenia kupy się nie trzymają byłem tradycyjne obrażany. A teraz wyroki i protokoły holenderskiego CAS potwierdziły, że miałem rację.

 

Sama narodowość jeszcze nie czyni cię Czaadajewem. No, niech będzie, że Łunaczarskim.

 

Wpis ten świadczy, że podświadomie wiesz że mam rację ale świadomość nie przepuszcza tej myśli bo ma wbetonowane, że rusek racji mieć nie może. ;)

 

A i uwaga czysto techniczna: błędem w sztuce Drogi JuGu jest tak obfite umieszczanie cytatów po angielsku.

 

Masz rację, mam taką brzydką cechę - o ludziach mam zbyt dobre zdanie. Obiecuję, że będę z nią wałczył. ;)

 

Swoja drogą https://translate.google.com/ całkiem nieźle radzi sobie z tłumaczeniem z angielskiego. Ale mniej kumaci chyba są jednocześnie i bardziej leniwi.

 

Ja go nie obrażam, ja definiuję jego rolę.

 

Definiuj co chcesz ale zaprzestań zwracać się do mnie po imieniu, zwłaszcza go zdrobniając.

 

Moze nalezało od razu ...k...apie..

 

Ty z tym dopingiem wzeszedłeś na największego idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fejk z propagandowego śmietnika

 

Twoja ocena źródeł informacji których uzywam jest mi całkowicie obojętna bo bezsensowna. Ja za takie mam wszystko co Ty Jurko tutaj wklejasz :)))

 

Kłamliwe brednie rusofobskich demokratów -

 

Kolejne kłamstwo Zachodu się sypie.

 

Oczywiste :-)

 

Jedyna krynica prawdy to JuG i "Konsomolskaja Prawda" :-)))))

 

Zdrowia Juroczka życzę ci najbardziej.

 

Nawet tylko w miarę inteligentny człowiek czytając kolejne propagandowe kłamstwa o Rosji mógłby zadać sobie proste pytanie: jeżeli to jest prawda, to dlaczego "The CIA declined to comment. The White House declined to comment." Pewnie są prorosyjscy.

 

Sugerujesz, że jedyna "prawdę" o putinowskiej Rosji wyczytam w rządowych mediach rosyjskich tak jak w Polsce w TVPiS i TV TRWAM? :-)))) A prawdę o rzymskim Kk w dziełach jego "doktorów" ? :-)))))

 

Mój Boże, co ten reżim uczynił z waszą świadomością, kochani bracia Rosjanie? Niestety u nas tak okaleczonych przez sovietyzm i katolicyzm jest również jeszcze bardzo dużo :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Sugerujesz, że jedyna "prawdę" o putinowskiej Rosji wyczytam w rządowych mediach rosyjskich

 

Nie, wskazuję, że CNN to obecnie śmietnik a ta "informacja" jest plotką, którą żadna władza z tych w który wierzysz Ty nie potwierdziła. Swoją drogą kolejny raz naruszasz swój że wymóg - zakaz wklejek bez komentarza.

 

 

Mój Boże, co ten reżim uczynił z waszą świadomością, kochani bracia Rosjanie?

 

Na Twoim miejscu bardziej bym się martwił o świadomość Polaków - w dyskusjach praktycznie zero argumentów, są same propagandowe stereotypy i inwektywy. I nie dotyczy to niestety tylko Bocznicy.

 

PS. Dziękuję za kolejne punkty karne - też Cię lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na początku było inaczej. Jurij strasznie się czaił, ale wziąłem go na celownik bo moją uwagę zwróciły drobne błędy językowe. No i zaczął puszczać farbę.

Na początku wcale się nie przyznawał że jest Rosjaninem.

 

U Jurija zauważyć można klasyczny syndrom odtrąconego dziecka. On zwyczajnie tęskni za Rosją. On faktycznie pisze od siebie z sentymentu i miłości do swej Ojczyzny. I prawdą jest że Jarek go sprowokował a my ośmieliliśmy, więc się przełamał i coraz raźniej sobie poczyna co przynosi mu ulgę.

Łatwo z nami nie ma, tym bardziej że pisze impulsywnie i agresywnie. Nie jest to zawodowiec w medialnej propagandzie :-)

I tutaj moja rada.

Unikaj Juroczka ataków personalnych, a szczególnie kierowanych z goryczy do prowadzących to Forum. Moderacja na takie musi reagować, a Ty przy odrobinie samokontroli dasz radę nie zbierać bzdurnych kar.

Masz zastrzeżenia do pracy moderatorów, zgłoś do Administracji AS prawidłowa droga odwoławczą. W wątku to jest atak na moderację natychmiast karany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Oczywiste :-)

 

Co do raportu demokratów to zobacz sobie źródło informacji o tej niby istniejącej uchwale pozwalającej rosyjskim służbom specjalnym zabijać wszystkich za granicą (angielski chyba znasz?).

 

https://www.foreign.senate.gov/imo/media/doc/FinalRR.pdf

 

Źródłem tym jest nie konkretny rosyjski akt prawny (tajny nie jest) a artykuł BBC - tak się tworzy sieć kłamstw, która dla mniej wnikliwych i naiwnie ufnych (do tego leniwych) wygląda na prawdę.

 

U Jurija zauważyć można klasyczny syndrom odtrąconego dziecka.

 

Kolejny domorosły psychoanalityk - z top20 i Jaro747 możecie gabinet otworzyć. Tylko szkoda będzie tych pacjentów.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dziękuję za kolejne punkty karne - też Cię lubię.

 

Tak mnie wychowano i wyuczono, że zawsze wypełniam obowiązki funkcji jakie mi powierzono najlepiej jak potrafię.

Może Tobie samemu trudno zauważyć, ale w tym wątku Ciebie i resztę uczestników kary dotykają jedynie wtedy, kiedy postawicie mnie w sytuacji przymusowej. Jak ta za która otrzymałeś te punkciki.

 

O tym że personalnie Ciebie lubię pisałem niejeden raz. Jesteś otwarty i konsekwentny w swej postawie i to szanuję. A spierać się, jak to Polak z Ruskim zawsze będziemy i nie ma w tym nic dziwnego. Sytuacja geopolityczna połączyła nasze Narody na zawsze. Na dobre i na złe. I jak zwykle, to co dobre dla Rosjanina jest niedobre dla Polaka :-) Dobro wspólne również występuje, ale NIGDY nie będzie finałem naszej koegzystencji. Nie da się - SYSTEMOWO i mentalnie się nie da. Ale Polak z Rosjaninem jako człowiek z człowiekiem są bardzo blisko. Oczywiście odrzucając zaślepionych ideologią, religią i propagandą nieszczęśników. A bandyci i miernoty występują we wszystkich nacjach Świata. I w tym leży nasze dobro, aby społeczeństwa dbały o to, żeby ta garstka bandytów ich nie zdominowała. Dla Ciebie Jurku Putin to Car i zbawiciel Twojego Narodu. Dla nas to agresor i zbrodniarz. Tak jak poprzedni sovieccy władcy Twojego Narodu. I tego żadną nawet najbardziej bezczelną i nachalna propagandą i subiektywnie dobieranymi argumentami nie zmienisz.

 

pozdrawiam

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszą świadomością, kochani bracia Rosjanie

zawsze popelniasz ten sam blad mylac rosjanina z funkcjonariuszem rosyjskim.

 

i nie przesadzaj..... ja wiem kiedy MY najezdzamy kogos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze popelniasz ten sam blad mylac rosjanina z funkcjonariuszem rosyjskim

 

Nie mulsieńku, nie mylę. Dla mnie czy funkcjonariusz, czy elita, czy swołocz, to zawsze Rosjanin. Tak jak Żyd. Czy otodoksyjny, czy przechrzta, czy komunista, to zawsze Żyd. Tak jak ja i ty. Obaj Polacy.

 

i nie przesadzaj..... ja wiem kiedy MY najezdzamy kogos

 

A to nawet łatwe - biorąc pod uwagę historię i od trzech stuleci "wielkość i potęgę" naszego Państwa, to nie bardzo mieliśmy jak kogoś najechać. Raz w latach 20stych najechaliśmy USA i teraz resztę krajów UE za pracą i szacunkiem dla pracy i siebie jako obywateli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tak mnie wychowano i wyuczono, że zawsze wypełniam obowiązki funkcji jakie mi powierzono najlepiej jak potrafię.

 

Czy to już pycha? ))) Ja oceniam Twoją pracę średnio - 40% swoich obecnych punktów uważam za niesłuszne plus niepotrzebnie zezwalasz na wycieczki osobiste i sam je dokonujesz. Możesz nie odpisywać - wiem, że nie mi Cię oceniać (masz od tego właściciela) i że mam drogę odwoławczą.

 

Sytuacja geopolityczna połączyła nasze Narody na zawsze. Na dobre i na złe. I jak zwykle, to co dobre dla Rosjanina jest niedobre dla Polaka :-)

 

Na mentalność polska IMHO zbyt duży wpływ mieli i nadal mają dwie rzecz: romantyzm i religia ("wkładana" do głowy od samego dzieciństwa). Pierwszy powoduje myślenie w kategoriach maksymalizmu i idealizmu, druga powoduje myślenie magiczne. Maksymalizm i idealizm powodują stawianie przed sobą nieracjonalnych i nieosiągalnych celów. Myślenie magiczne wspomaga irracjonalne myślenie, skutkuje łatwowiernością oraz nadzieją/oczekiwaniem na nieistniejącą pomóc.

 

Pomiędzy "miłością" a wojna pomiędzy państwami jest nieskończenie wiele stanów pośrednich. Obowiązkiem polityków jest osiągnięcie stosunków jak najbliższych "miłości" - gwarantują największe bezpieczeństwo narodowi. Nie da się tego osiągnąć demonizując partnera/przeciwnika, stawiając nieosiągalne nieracjonalne cele i modląc się do nieistniejącego Boga.

 

Nie rozumiem do końca z czego wynika obecny skrajni egoizm i brak umiejętności prowadzenia dialogu (brak empatii, ciekawości innego/innego zdania, kompromisowości, ...). 30 lat temu tak aż tak źle nie było. Oczywiście kapitalistyczny wyścig szczurów ma na to wpływ, ale nie tylko on. Piszę o Polsce.

 

Jak każde generalizowanie jest to tylko uproszczony model znacznie bardziej złożonej rzeczywistości.

 

Dla Ciebie Jurku Putin to Car i zbawiciel Twojego Narodu.

 

Nie powtarzaj tej kłamliwej tezy - dla mnie Putin jest jednym z wielu badanych/obserwowanych zjawisk.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owtarzaj tej kłamliwej tezy - dla mnie Putin jest jednym z wielu badanych zjawisk

alez oczywiscie .ze wskazaniem na putinka.A kogo jeszcze badasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z, to zawsze Rosjanin.

rowniez naduzycie biorac pod uwage ilosc rosjan w obozach za kolem biegunowym a iloscia ich w czapkach.

 

nie wspomne juz ze zgodnie z definicja rosjan nie ma...... sa mniejszosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do końca z czego wynika obecny skrajni egoizm i brak umiejętności prowadzenia dialogu (brak empatii, ciekawości innego/innego zdania, kompromisowości, ...). 30 lat temu tak aż tak źle nie było. Oczywiście kapitalistyczny wyścig szczurów ma na to wpływ, ale nie tylko on. Piszę o Polsce.

 

mam odmienne spostrzeżenia. 30 lat temu powoli kończyła się komuna - byłeś wtedy w Polsce i serio uważasz że szeroko rozumiane relacje społeczne były jakieś cudowne? Np. konfidenci w pracy, podsrywanie? Kapitalistyczny wyścig szczurów który nastąpił w latach kolejnych był rzeczywiście przykry, od nastu lat obserwuje jednak trend zupełnie odwrotny w swoim otoczeniu - coraz mniej spiny jeśli chodzi o pracę, sprawy materialne a coraz więcej empatii i po prostu luzu. Za nic nie chciałbym powrotu sytuacji ekonomiczno-społecznej sprzed 30 lat!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, mam taką brzydką cechę - o ludziach mam zbyt dobre zdanie. Obiecuję, że będę z nią wałczył. ;)

Kolejny błąd. Zawodowiec nie powinien nigdy, nawet bardzo aluzyjnie dawać do zrozumienia tym którzy są obiektem jego pracy propagandowej, że są od niego głupsi. Wręcz przeciwnie. Powinien stwarzać wrażenie, ze choćby jego "trzódka" to banda idiotów, to on równie jak oni głupi, a najlepiej jeszcze głupszy.

Swoja drogą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) całkiem nieźle radzi sobie z tłumaczeniem z angielskiego

I następny. Masz podać propagandową papkę wprost, w możliwie najbardziej prostej i przyswajalnej formie. Zmuszanie kogokolwiek do korzystania z jakiś translatorów spowoduje w ogromnej większości przypadków wyłącznie to, że treści jakie chcesz swoim "ofiarom" wtłoczyć do głów, nie dotrą. Ludzie są z natury leniwi, Ty nie możesz być w tej pracy.

Ale mniej kumaci chyba są jednocześnie i bardziej leniwi.

No i znowu... Naczialstwo powinni pojechać po premii za nie uważanie na szkoleniu, bo z cała pewnością było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Za nic nie chciałbym powrotu sytuacji ekonomiczno-społecznej sprzed 30 lat!

 

Niestety we wszystkim są plusy i minusy. Na stale zamieszkałem w Polsce tuż po zwycięstwie Solidarności. Pamiętam tamten autentyczny entuzjazm, nadzieje, w miarę normalne życie polityczne. Pamiętam też solidarnościowych urzędników (lokalnych i centralnych) - dostępnych, normalnych, ludzkich, chcących coś osiągnąć dla wszystkich a nie dla siebie. Nie odczuwałem żadnej rusofobii (a dyskusję polsko-ruskie mieliśmy gorące), spotkań towarzyskich było więcej (ludzie mieli więcej czasu i chęci) i większość była spontaniczna (teraz to trzeba za pół roku się umawiać). Ale szybko to wszystko zaczęło się psuć/wygasać, a po katastrofie smoleńskiej nastąpiła katastrofa polityczna, która niestety trwa i ma też swoje odzwierciedlenie w życiu prywatnym.

 

Oczywiście ogólnie materialnie jest nieporównywalnie lepiej, ale za ten materializm/konsumpcjonizm płacimy utrata jakiejś części swojej duchowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Katastrofa polityczna po Smoleńsku stanowiła projekt obecnie rządzącej partii, z ich punktu widzenie niesłychanie skutecznie zrealizowany. Przy czym rusofobia była kwestią drugoplanową, użyto jej jako narzędzia, bo rzeczywistym przeciwnikiem była miejscowa konkurencja polityczna. Skutki realizacji tego amoralnego pomysłu Polska odczuwa do dziś i będzie odczuwać jeszcze przez lata.

 

Definiuj co chcesz ale zaprzestań zwracać się do mnie po imieniu, zwłaszcza go zdrobniając.

 

Do wszystkich znajomych z forum zwracam się po imieniu, jako do kolegów, ale dla was chętnie uczynię wyjątek, Juriju Giennadiewiczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ogólnie materialnie jest nieporównywalnie lepiej, ale za ten materializm/konsumpcjonizm płacimy utrata jakiejś części swojej duchowości.

 

No bo widzisz Jurij, ludziom potrzebna jest praca i wzbogacanie się, czyli zadbanie o swoją przyszłość, a nie kilogram ideologii na śniadanie, kilogram na obiad i kilogram na kolację - to już Polska przerabiała i nie chce takiego modelu. U ciebie jak widać, ideologia dalej jest podstawą diety - o każdej porze dnia! Nic się nie zmieniło od wieków w ruskich głowach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.