Skocz do zawartości
IGNORED

Oficjalny pokój "audiostereo DiY", na wystawie Audio Show.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie przywitałem, bo gdybym witał się ze wszystkimi, których nie znam, to bym niczego sobie nie posłuchał. Obcych na wystawie jest jakieś 10 tysięcy osób.

 

Może inni wyznają tę samą logikę?

 

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Ok. dajmy już temu spokój. Pewnie niepotrzebnie rozpocząłem ten temat.

 

Jeszcze raz proszę, może ma ktoś jeszcze jakieś zdjęcia. Fajnie byłoby zobaczyć inne spojrzenie na nasz pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximus Aurelis

(Konto usunięte)

Ale ja jeszcze nie pamiętam dlaczego się z Tobą nie przywitałem... czekam aż mi Maximus podpowie :D

 

Marian czytasz wybiórczo i pewnie stąd Twoja nietrafiona złośliwość. Temat powitań poruszył sam Redaktor więc do niego z odpowiedzią. Zresztą sam zakończył niepotrzebnie rozpoczęty temat.

 

Panie Redaktorze ma Pan rację. Tak to byłem sem ja. Tylko ja nie byłem tam jeden raz. Kiedy Twe bystre oko mnie wyłowiło z tłumu mogło się tak Tobie wydawać. Co do "pozycji" odsłuchowych podobnych wrażeń jak u was nie odnotowałem choćby w pokoju gdzie był Leben i Spendor czy choćby tam gdzie były nowe Equilibrium a zajmowałem różne miejsca.

I by Cię Panie redaktorze połechtać to gramofon ładny i ciekawym jaki jest koszt końcowy a w związku z tym oferta sprzedaży ;-)

 

Serdczenie, bardzo seerdecznie pozdrawiam. ;-)

 

ps. A tatuaże zauważyłeś bo się przebrałem w pokoju, wcześniej w koszuli chodziłem więc sam widzisz.

 

pps. A zbanowanie mnie wierz lub nie, nie ma najmniejszego wpływu na postrzeganie tego co słyszę. Tamten incydent świadczy tylko o Twojej osobie i tyle. Więc przyznajmy oboje że chciałeś mnie przywrócić, a ja grzecznie odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

I by Cię Panie redaktorze połechtać to gramofon ładny i ciekawym jaki jest koszt końcowy a w związku z tym oferta sprzedaży ;-)

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian czytasz wybiórczo i pewnie stąd Twoja nietrafiona złośliwość. Temat powitań poruszył sam Redaktor więc do niego z odpowiedzią.

 

Wiem kto zaczął.

Zacytowałem Twoją wypowiedź, dlatego że piszesz tak jak byś wiedział "dlaczego ktoś się nie przywitał".

Domyślam się co masz na myśli, jednak ja do tych osób nie należę, dlatego jak już tak piszesz, to pisz "niektóre osoby".

 

Wchodząc do pokoju przywitałem się, nawet podałem rękę (na wszelki wypadek) jakiejś kobiecie.

Nie witałem się ze wszystkimi ponieważ niektórzy byli zajęci a ja już grzecznie siedziałem na krzesełku.

 

Ja się nie przywitałem, bo gdybym witał się ze wszystkimi, których nie znam, to bym niczego sobie nie posłuchał

 

Dokładnie tak.

Większości nie znam,to raczej inni podchodzili do mnie i się witali... to pewnie przez mój awatar :)

 

Najgorsze jest to, że nie przywitałem się z człowiekiem z którym rozmawiam na PW.

Dopiero po tym wpisie:

 

W Harendzie z czerwoną smyczą siedzę ja...

 

...okazało się że myliłem osoby, za co najmocniej przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Tak to byłem sem ja. Tylko ja nie byłem tam jeden raz. Kiedy Twe bystre oko mnie wyłowiło z tłumu mogło się tak Tobie wydawać.

Tak mi się zdawało, choć nie miałem pewności. Myślę, że dobrze się spotkać i wyjaśnić pewne rzeczy, tak jak rok temu. Oczywiście pozostaliśmy przy swoim, ale i tak warto.

 

 

I by Cię Panie redaktorze połechtać to gramofon ładny i ciekawym jaki jest koszt końcowy a w związku z tym oferta sprzedaży ;-)

 

Mowa była o tym wiele razy, powtórzę jeszcze raz.Prawdziwe DiY, jak sama nazwa wskazuje, nie jest budowane pod sprzedaż. Oczywiście, chcąc budować kolejne projekty, często z bólem musimy sprzedać poprzedni, żeby mieć środki na nowy. Czasami jest też tak, że stosunkowo spora suma, może przekonać kogoś z nas do odsprzedaży, czy budowy drugiego urządzenia. Są też tacy (myślę, że większość z nas), którym marzy się założenie firmy. Kilka lat temu, Marcin z Maciejem pokazywali u nas w pokoju DiY swoje wzmacniacze. Dzisiaj to Amare Musica... Jestem dumny z tego, że tak się stało dzięki pasji. Może któryś z kolegów spróbuje, zachęcony dobrymi opiniami. Być może, będzie to Piotrek ze swoim gramofonem. Kto wie? Kibicuje takim pomysłom, trzeba spełniać marzenia, chociaż życie szybko to weryfikuje...

 

Serdczenie, bardzo seerdecznie pozdrawiam. ;-)

Również pozdrawiam.

 

pps. A zbanowanie mnie wierz lub nie, nie ma najmniejszego wpływu na postrzeganie tego co słyszę. Tamten incydent świadczy tylko o Twojej osobie i tyle. Więc przyznajmy oboje że chciałeś mnie przywrócić, a ja grzecznie odmówiłem.

Tak, proponowałem odblokowanie konta, ale odmówiłeś. Chciałem dać kolejną szansę, wybrałeś inne rozwiązanie.

 

Co do tego, czy te sprawy mają wpływ czy nie, to jestem przekonany, że tak. Podświadomość działa, nie da się udawać, że niechęć nie ma wpływu. Mam nadzieję, że się to zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie, zamieściłem relację z czwartego piętra hotelu, kilka słów napisałem o naszym pokoju. Więcej niedługo opublikuję w oddzielnym artykule.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości nie znam,to raczej inni podchodzili do mnie i się witali... to pewnie przez mój awatar :)

Ja chyba też Cię widziałem jak opuszczałem hotel i żegnałem się z Palton-em i Piotr-em_1, sobota ok 15 w pokoju diy zasiadłeś? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy (chyba) jako pierwsi w sobotę, kilka minut po 10-tej.

Potem parę razy jeszcze byłem, ale o której to już nie wiem.

 

PS. byłem zarośnięty, nie jak na awatarze pięknie ogolony :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximus Aurelis

(Konto usunięte)

Co do tego, czy te sprawy mają wpływ czy nie, to jestem przekonany, że tak. Podświadomość działa, nie da się udawać, że niechęć nie ma wpływu. Mam nadzieję, że się to zmieni.

 

Palton czy Ty chcesz mi udowodnić że znasz mnie lepiej ??, czy piszesz te swoje teorie by wykazać swoją wyższość??. Tak ciężko zrozumieć, że myślę tak jak piszę??. Być może znów mi dasz bana za bezpośredniość (i ponownie mam to gdzieś) , ale Twoja osoba nie robi na mnie wrażenia a w związku z tym nie mam problemów by ocenić czy dany system gra źle czy dobrze. Wasz pokój grał przeciętnie w mojej ocenie na tyle na ile jest dane oceniać na takich imprezach. Powtórzę jeszcze raz. Pylon Audio, Albedo, Equilibrium zagrało po prostu ciekawiej na tyle by się przy nich zatrzymać na dłużej i jest to moja subiektywna ocena.

Porównywanie elementów waszego systemu jako całość do takich które były w Bristolu czy Kyriadzie jest mocno ryzykowne. Nie mówię że Ty to robisz, ale kolegom przydałby się czasami daleko posunięty obiektywizm.

Co do naszych relacji to równie dobrze mógłbym napisać iż Ty jako człowiek mocno przekonany o swoim doświadczeniu powinieneś mieć więcej dystansu, a zwyczajnie go nie masz. Uważasz że pozjadałeś wszystkie rozumy, a nagrodą za to jest tytuł redaktora. Wybacz żałosne to jest, bo człowiek który ma większe doświadczenie w tej branży i przewalił tyle klamotów w swoim życiu że mógłbyś zazdrościć przyznał mi się ostatnio że wciąż nie wie czym jest dobry system. A Ty, Ty swój pokój wynosisz pod niebiosa i broń boże by ktoś złe słowo powiedział.

Banuj, blokuj czego tam dusza zapragnie. Natomiast jeśli zechciałbyś się przekonać, że dla mnie muzyka, a nie to na czym gra jest najistotniejsze to zapraszam. Daleko nie masz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Maxim, wszyscy już pięć razy usłyszeli, ze twoim zdaniem w 407 nie grało najlepiej na całej wystawie. Moim zdaniem również. Paltona również. Gdzieś indziej na pewno grało lepiej. Może więc się ucieszysz że wszyscy podzielają twoje zdanie i przestaniesz się denerwować? Bo cała reszta tej gadaniny naprawdę jest nie na temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Maximus, mówię o tym, że u każdego człowieka działają te sprawy w podświadomości. Nie jesteś tu wyjątkiem. Tak po prostu jest. Całkowicie ufam, że oceniasz szczerze. Jednak sądzę, że gdyby kto inny był organizatorem, Twoje zdanie byłoby przychylniejsze.

Gram w koszykówkę, w dyskusyjnych sytuacjach (faul, aut itp), zawsze koledzy z zespołu stają murem za swoim. Przeciwna drużyna "widzi" dokładnie odwrotnie. Dziwne, prawda? Nie mówię tu o meczach ligowych, tylko o amatorskich rozgrywkach grupy kolegów, gdzie dzielimy się przed meczem. Nie zarzucam nikomu, że świadomie kłamie. Niestety, w zależności od tego, w jakiej drużynie gramy, widzimy nieco inaczej. Tak działa podświadomość, nic na to nie poradzimy.

Dlatego też, wypowiadam się dość ostrożnie. Wolę słuchać kolegów, którzy słuchali u nas bez uprzedzeń pod skórą.

 

Być może skorzystam z zaproszenia, nie ma co się zacietrzewiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zapraszam pięknie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można te fotki z podziękowaniami zamieścić w takiej pozycji, aby czytając je nie musiałbym być zmuszony do obracania monitora ?;-)

Ogólnie podziwiam pasję i pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

A można te fotki z podziękowaniami zamieścić w takiej pozycji, aby czytając je nie musiałbym być zmuszony do obracania monitora ?;-)

Ogólnie podziwiam pasję i pozdrawiam!

Tak, masz racje. Jutro poprawię, dzisiaj już nie dam rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Temat przymarł... A może powiecie, z jakiego przewodnika i jakiej konstrukcji kable (IC i głośnikowe) grały w sobotę z kolumnami na głośnikach magnezowych. Szybkość i kontur był wzorcowy. Jeśli to miała w sobe elektronika, to najwidoczniej kable tego nie zaprzepaściły. Ciekawe jakie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przymarł... A może powiecie, z jakiego przewodnika i jakiej konstrukcji kable (IC i głośnikowe) grały w sobotę z kolumnami na głośnikach magnezowych. Szybkość i kontur był wzorcowy. Jeśli to miała w sobe elektronika, to najwidoczniej kable tego nie zaprzepaściły. Ciekawe jakie?

 

WLM, Kable są głośnikowe, kable są w kolumnach, kable są dochodzące do cewki w głośniku, są wewnątrz wzmacniacza, są przyłącza, gniazda, wtyki które też bardzo psują dźwięk. Kable głośnikowe grały Ultralink Matrix AWG14. Wtyki QED Airloc MK1 zaciskane zaciskarką QED. Natomiast IC - to zależy o której godzinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.