Skocz do zawartości
IGNORED

Oficjalny pokój "audiostereo DiY", na wystawie Audio Show.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

A owszem. Pylony słuchałem. Dobrze grają. Już nawet w zeszłym roku grały dobrze. Choć wtedy słuchałem te wyższe nieco modele.

Ciekawa sprawa:

Grają o niebo lepiej, jak się je obciąży takimi monolitami z granitu - z płyty nagrobnej. Serio mówię.

Na poprzednich targach ktoś przywlókł takie wielkie bloki granitu i położył je na czubku tych Pylonów. Różnica była zdecydowana.

Granie jeszcze lepsze. Granit czarny jakiś, bardzo dobrze wypolerowany. Bardzo dobrze się to nawet komponowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ja i Gokar byliśmy pierwszymi zwiedzającymi w pokoju audiostereo? :)

 

Dziękuję za miłe przyjęcie, większość ludzi kojarzyłem z poprzednich lat, niektórych widziałem pierwszy raz na oczy, ale tak czy siak było miło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciągnący bas był sporym problemem, drugiego setu nie słyszałem. Mimo wszystko uważam, że było to granie fajne, żywiołowe, nie ma się czego wstydzić. Niestety czas mnie gonił, więc posiedziałem chwilę, przybiłem grabę z kilkoma osobami i poleciałem dalej. A koszulkę popsułem :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

 

To i ja pozwolę sobie na krótki wpis:) Na wstępie dziękuję organizatorom. Tym razem spędziłem w pokoju DIY więcej czasu niż zwykle. To za sprawą magnezowych Seasów których nigdy nie słuchałem.

Jednak na wstępie należą się duże gratulacje koledze Mucha za to, że pokazał iż na tanich przetwornikach (poniżej 1000zł) można zrobić dobre kolumny. TL spisała się lepiej niż prezentowane w Sobieskim PMC. Jest to dowód na to, że nie trzeba wydawać wielu tysięcy złotych aby zbudować sobie dobre kolumny. Dziwi mnie też określenie, że grały "ciemno" dla mnie równowaga tonalna była zachowana. Trafił też ze strojeniem TL'ki do tego pomieszczenia. Dobra robota!

Przejdźmy do meritum czyli Seas i Illuminator. Przetworniki z najwyższej półki tak więc oczekiwania wyśrubowane. To kolumny które zagrały bardzo jasno, szczegółowo, niekiedy ostro. Niektórzy pewnie obniżyli by średnicę i górę (ja także) ale to już indywidualne podejście konstruktora. Już wiem, że ten średniak ma potencjał - szkoda tylko, że taki drogi. Mnie tam na jakiś czas wystarczy tanie alu :) Mam nadzieję, że w przyszłości ten pokój nie zmieni nazwy na "HiEnd DIY" bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł aby zaprezentować 3 way na Accutonach! Dla mnie definicja DIY to wydać jak najmniej i cieszyć się świetnymi kolumnami.

Wspomniany tu Pylon Audio w swojej cenie prezentuje bardzo dobry produkt. Gdyby zrobili solidniejsze obudowy to nawet nie trzeba by ich stabilizować marmurem :). Lecz cena nie byłaby już tak atrakcyjna.

O elektronice się nie wypowiem bo nie słuchałem porównań. Aby być obiektywnym musiałbym posłuchać tych klocków na swoich kolumnach i ulubionych utworach. Jednak wiem, że ten DAC z cyfrową regulacją to nie był najlepszy wybór.

Jeszcze mała sugestia na przyszłość aby uniknąć bałaganu w prezentowanym repertuarze. Zaspokoić wszystkich się nie da bo przewijają się setki ludzi i wypadałoby dać szansę więcej niż kilku osobom na dzień. Czyli:

Jeden słuchacz - jeden utwór max 4 minutowy!

Może przygotować wcześniej całą płytotekę na serwerze (np. Daphile). Sterowanie z androida. Tablet trzyma jeden z organizatorów i jest git. Zrobić głosowanie jakie utwory z każdego rodzaju muzyki mają się tam znaleźć i nie zgadzać się na włączanie przypadkowej, niesprawdzonej muzy. Unikniemy straszenia słuchaczy jakąś koncertową wersją polskiego zespołu gdzie realizacja studyjna woła o pomstę do nieba a co dopiero to coś co miałem nieprzyjemność słuchać w sobotę.

Pliki 24bit z dobrych wytwórni: Linn, Chesky Records, 2L itp. Koniecznie też coś ostrego, metalowego z Finlandii, Szwecji czy Norwegii.

Aha jeszcze jedno dlaczego tak głośno słuchacie?! Dlaczego nie szanujecie swojego i innych słuchu?! Słyszeliście kiedyś taką sieczkę w pokoju Wilson Audio?

Uff, przepraszam. Miałem nadzieję, że będzie krótko :)

Pozdrawiam wszystkich!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też poddaję do rozważenia: Jako gest poszanowania i uznania dla wszystkich tych, co sobie trudu zadali i coś przywieźli, dla uznania, iż istnieją tzw. "The Best of the ... REST" - to nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby te klocki co się nie zakwalifikowały zostały po prostu wyeksponowane na bocznej lub tylnej ekspozycji gdzieś - choćby do obejrzenia, przedstawione w jakiś w miarę dostojny sposób (choć nie podłączone i nie grające).

 

Też tak myslę,trzeba uszanować czyjąś prace a nie ją rzucać w kąt>to nie węgiel,kazde ze sprzetów jakie tam grało to krwawica wasza,która została zrobiona w pocie czoła i odmawiania sobie czasu dla rodziny aby to sklecic,więc na nasatepny rok proszę to wyeksponować,a nawet moze być z rozkręconą pokrywą wierzchnią,aby podziwiać

 

Popatrzyłem na wasze geby z jaka pasją i zachwytem słuchaliście tych sprzetów w pokoju diy,i przykro mi sie zrobiło że pozostałe elementy stoja odwrócone do ściany jak jakaś stara unitra,szkoda tych ludzi co to poprzywozili,bardzo chciał bym chodzby poogladać,bo mnie to fascynuje,choć jestem bardzo marnym amatorem,ale coś tam juz od was się nauczyłem,

 

Wszedlem do pokoju jak stał z pilotem w reku taki czarny chłopak ok35lat nie wiem kto to chyba ważny/)_

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym wspólnym celem było wypracowanie możliwie akceptowalnego brzmienia z tego co przywieźliśmy, a także uruchomienie kilku konfiguracji, żeby jak najwięcej urządzeń mogło zagrać. Czasu jak zwykle było za mało. Na przygotowanie ekspozycji wizualnej zdecydowanie nie było czasu. Podpisuję się pod Tomkiem1685, tzn. nie mam żalu, że jakiś mój nie grający sprzęt nie był eksponowany. Nad wyglądem swoich urządzeń mogę popracować za kilka lat, kiedy będą dopięte technicznie przynajmniej na 90%. Jeżeli coś syfnie gra, to dorabianie do tego złotych nóżek jest stratą czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam nie wieże żeby syfnie grało,napewno wiekszość grała nieżle,ten gramofonik mi sie podobał,nie dowidziałem na kartce jaki to gramofon?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stał z pilotem w reku taki czarny chłopak ok35lat nie wiem kto to chyba ważny/)_

kiedyś Pawlak z Kargulem przeflancowali kabana na dzika.....ale w pokoju DIY co się stało....ciekawe co to za ,,czarny,, chłopak tam stał....oryginalny murzyn czy napastowany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cudzysłowie syfnie :) Mam na myśli że w momencie, kiedy autor urządzenia nie jest jeszcze na 90% zadowolony, nie ma sensu pracować nad obudową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />oryginalny murzyn czy napastowany?<br />

A tam napastowany, tam nikt nikogo nie napastował jak ja byłem pełna kultura! Nawet dali się do książki pamiątkowej wpisać; z za pleców usłyszałem zdziwiony głos czytającego mój wpis: "O Rafael" później kolega musiał się przestraszyć bo stracił język w buzi i ani me ani be ani kukuryku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gramofon był (chyba) kolegi Tomka"

 

 

Proszę piszących i cytujących cudze wpisy o uwagę bo wychodzi na to, że to ja robiłem zarzut z tego, że moje sprzęty nie były eksponowane, a ja przecież napisałem wprost, że te które przywiozłem i nie zostały użyte do prezentacji sam odstawiłem przodem do ściany,(nad czym bolał bardzo w swoim wpisie kolega zjj_wwa).

Tytułem sprostowania gramofon był kolegi Piotra ze Zgierza, a kolumny na SEAS'ach i SS były kolegi Tomka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać że poziom DIY room`u w tym roku był najlepszy jaki dane było słyszeć od wielu lat, choć miałem takie wrażenie że kolega Tomek 1685 który zawlókł wiele dobrego sprzetu ze sobą (który znam) nie był dopuszczony do prezentancji w całości w/g zasady że nie ważne że brzmi lepiej od innego, ale trzeba wszystko pokazać.

 

 

 

P.S. Palton uśmiechnij się czasem aby pokój nabrał przyjemnej atmosfery i nie strofuj tych co mają zamiar porozmawiać o audio sprawach wypraszając ich na korytarz bo mogą nie wrócić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przyszedł chytrus (ten z pokoju obok trimexa, złapał paru na płytach które chcieli aby puścił, podobno nie mieli na nie licencji) z Universal Studio do DIY, to dawno by was tam nie było.

- Można się zapytać, co teraz leci?

- Sami nie wiemy, wczoraj z internetu sciagnelismy. :)

A tak to klasa. Dla mnie o pierwsze miejsce walczy DIY z HiEnd Studio, które znajdowało się na siódmym piętrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zdjęcia ze spotkania w Harendzie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-01293000-1415722069_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuelem

"

"Gdyby zadać sobie uczciwie pytanie, w którym pokoju Sobieskiego było (w sobotę do 15-tej) najtłoczniej, to okazuje się, że najprawdopodobniej w wynajętym przez "DIY/audiostereo". Może dlatego była tak wolna rotacja ludzi, bo świetnie grał prezentowany zestaw? Elektronika wraz z kolumnami podłogowymi na magnezowych Seasach i muzyka grana z laptopa, to dla mnie dźwięk wystawy. Takiej bezpośredniości, natychmiastowości, dźwięczności i niezależności poszczególnych składników nie było nigdzie indziej. Można było zgłaśniać do woli i służyło to wyłącznie narastaniu realności wydarzenia muzycznego. Bas i gółra nie grały sobie samemu, ale idealnie współgrały ze środkiem. Całość była całością, a jednocześnie słyszało się wszystko z osobna. Tylko tam po zakończeniu utworupojawiły się... oklaski słuchających! Nie wiem, czy nie byli to sami konstruktorzy oddający się w najlepsze zabawie, ale fakt jest faktem, że w tym przypadku wcale nie było zachowanie nie na miejscu."

 

ja niestety nie byłem , ale taka relacja do mnie przemawia

 

Gdzie ty to znalazles?? Podeslij linka bo tylko jedna relacja dziala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

W Harendzie z czerwoną smyczą siedzę ja, obok msioperz, na przeciwko SasioP. Za Olą (mysioperz), BodoZ, następnie _mucha_, Tomek1685 i Piotr_1

Za Staszkiem syn zwykłego druta, Muzg, Whitesnake, (nie pamiętam nicku kolegi w błękitnej bluzie na końcu.

 

Zdjęcia były robione dość późno, część kolegów już poszła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty to znalazles?? Podeslij linka bo tylko jedna relacja dziala.

 

gdzies w dwóch wątkach o audioshow na naszym as w zakładce hi-end

nie będe juz szukał , jak chcesz to napisz do kolegi wuelem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem sprostowania gramofon był kolegi Piotra ze Zgierza

 

 

Przepraszam za offtopic ale o kogo chodzi (nick) ,nie wiedzialem ze ktos tu jeszcze ze Zgierza jest oprocz mnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca moja wypowiedź, to jeszcze dodam, że właściwie każdy zasiadający na głębokiej kanapie i zarzucający sobie z wygody nogę na nogę pomachiwał stopą w rytm muzyki. Siedzącym na krzesełkach, z oczywistego powodu, było o to trudniej. Takie drobne spostrzeżenie także dowodzi tego, że miał miejsce pewien rodzaj zapomnienia przy granych dźwiękach.

 

W całej mojej historii Audio Show podczas najlepszych prezentacji, po zakończeniu utworu, zapadała przejmująca cisza. Słuchacze potrzebowali chwili, by uporządkować sobie niecodzienne wrażenia i wrócić do rzeczywistości. Jak widać tym razem pojawiła się nieodparta chęć klaskania - ta reakcja chyba jeszcze bardziej świadczy o osiągnięciu atmosfery występu live. Struny gitary cięły powietrze jak na scenie, wokal był pierwszoplanowy i świetnie wycięty z tła, bas był pioruńsko rytmiczny. Muzyka miała drapieżność i naturalną surowość. To wielka rzadkość, żeby wrażenie szybkości wprost przywoływało koncert. Po tym pokazie w innych pokojach wszystko było przyduszone i uśrednione. Jedyne co mogło wkurzać, to świadomość, że tego dźwięku nie da się kupić.

 

A Palton, to dobry chłopina, bo zganiał konstruktorów z kanapy, żeby słuchacze mogli zasiąść wygodnie i w dobrym do odsłuchu miejscu. Taki najprawdziwszy, troskliwy godpodarz. Miło było to obserwować :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struny gitary cięły powietrze jak na scenie, wokal był pierwszoplanowy i świetnie wycięty z tła, bas był pioruńsko rytmiczny. Muzyka miała drapieżność i naturalną surowość. To wielka rzadkość, żeby wrażenie szybkości wprost przywoływało koncert. Po tym pokazie w innych pokojach wszystko było przyduszone i uśrednione

 

powinieneś pisać recenzje w najwiekszych periodykach, naprawdę !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że taki drogi.

warty każdego PLN :)

 

 

Ja byłem w niedzielę rano przed 10 forumowicze jeszcze dopinali szczegóły .

Słuchałem chwilę kolumn na stx . Ciężko na taki krótki rzut ucha coś więcej powiedzieć oprócz tego ze byłem bardzo pozytywnie zaskoczony :)

Aż nie poznałem szmaty seas-a na górze ;)

paltona nie widziałem . Moze bałeś się paltonie testu wtyczek który Ci jestem winien i się specjalnie zmyłeś ? ;)

Ale spoko usłyszałem rezystory !

Wrażenie jak by ktoś wierzącemu przedstawił niezbity dowód na nieistnienie boga ;)

A to już tylko krok do wtyczek i nie długo będę niesłyszących nawracał ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Przepraszam za offtopic ale o kogo chodzi (nick) ,nie wiedzialem ze ktos tu jeszcze ze Zgierza jest oprocz mnie...

piters1986

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Tomek1685 (z lewej) naradza się z -muchą_

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotrek z narzeczoną montują gramofon:

post-24402-0-86001200-1415753257_thumb.jpg

Pierwsze odsłuchy:

post-24402-0-25552300-1415753311_thumb.jpg

 

Ja byłem w niedzielę rano przed 10 forumowicze jeszcze dopinali szczegóły .

Słuchałem chwilę kolumn na stx . Ciężko na taki krótki rzut ucha coś więcej powiedzieć oprócz tego ze byłem bardzo pozytywnie zaskoczony :)

Aż nie poznałem szmaty seas-a na górze ;)

paltona nie widziałem . Moze bałeś się paltonie testu wtyczek który Ci jestem winien i się specjalnie zmyłeś ? ;)

Ja Ci powiedziałem, że to Seas :)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

JarlBjorn

Dalej - pokój DIY audiostereo.pl. Świetny dźwięk, zero zastrzeżeń, wyrazy uznania dla kolegów z forum za inwencję i poświęcenie idei. Wrażenia lepsze niż z wielu pokojów profesjonalistów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie skojarzyłem tego od razu. Chyba z rozpędu z jakim przelatywałem Sobieskiego. Ale po kontakcie z Tomkiem widzę, że i ja pośrednio miałem swój debiut na AS :-) . Dobór głośników wydawał mi się bardzo znajomy, wszak to tylko kilka miesięcy no ale pewności nigdy nie ma.

 

Kolumny podłogowe na magnezowych Seasach. Usiadłem i już po pierwszych dźwiękach wiedziałem, że mam do czynienia z wyjątkowym dźwiękiem. Mógłbym pisać poematy ale powiem krótko - dla mnie był to dźwięk idealny, którego nie słyszałem w żadnym innym pokoju. Idealna równowaga tonalna, imponująca szybkość, mikrodynamika, spójność, nie słyszałem jakichkolwiek podbarwień. Blachy talerzy cięły uszy, ale w życiu nie powiedziałbym, że brzmiały za ostro. Siedziałem tylko i kręciłem głową z niedowierzania. Po prostu posłuchałem i mogę umierać :)

Moje wielkie słowa uznania dla konstruktorów. Utarli nosa komercyjnym. Wielkie brawa!

 

Dzięki, tak ten projekt wyszedł mi całkiem dobry ;-). Ciesze się, że tylu osobom się podobało. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się jakaś inna konstrukcja w której będę maczał paluchy.

 

Życzę równego zapału w organizacji w przyszłym roku :-)

 

ps. Jak dla mnie trochę za głośno graliście. Może akurat tak trafiłem a może ja lubię słuchać ciszej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Przy okazji: był taki młyn i tyle miałem do zrobienia, że nie zapytałem o gramofon DIY. Czy jest tu może konstruktor i chciałby opowiedzieć coś więcej o tym urządzeniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofon był bardzo ładny,też mi się podoba,tylko nie mogę dopatrzyć się koloru wkladki,czy to jest M2red czy m2bronz,kolory mi przekłamują na laptopie

 

Gramofon podchodzi pod pracę modelarska,bardziej bo dopracowany pod kazdym szczegółem, no i ta żyłeczka na ramieniu,nie wiem jakie ona ma zadanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofon podchodzi pod pracę modelarska,bardziej bo dopracowany pod kazdym szczegółem

Nie mogę się opanować żeby nie potwierdzić, jak ktoś miał okazję bliżej podejść i obejrzeć - naprawdę opanowanie detalu pod względem wizualnym i konstrukcyjnym powala na kolana, wielki szacun !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

O ile mi wiadomo, to wkładka była RED.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-09433300-1415803804_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.