Skocz do zawartości
IGNORED

Oficjalny pokój "audiostereo DiY", na wystawie Audio Show.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się z tą opinią. Ale każdy może mieć swoją (suba nie mieli, jak inne firmy pochowane :D )

Stałem w samiutkim rogu i być może to jakiś mod na 40 Hz uszy mi atakował.

Suma sumarum polecam posłuchać Wilson Audio dla weryfikacji a nie opowiadać że było normalnie czyli nie ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rogu, słabo wytłumione pomieszczenie, fala stojące i takie tam babole akustyczne. Mam tak samo w pokoju na środku nie słychać basu, a pod ścianą wali po uszach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajrzałem, był podpięty akurat DAC i grana była muzyka z laptopa. Prawie wszystko oprócz bodajże pre było dziełem rąk Tomka. Kolumny podłogowe na magnezowych Seasach. Usiadłem i już po pierwszych dźwiękach wiedziałem, że mam do czynienia z wyjątkowym dźwiękiem. Mógłbym pisać poematy ale powiem krótko - dla mnie był to dźwięk idealny, którego nie słyszałem w żadnym innym pokoju. Idealna równowaga tonalna, imponująca szybkość, mikrodynamika, spójność, nie słyszałem jakichkolwiek podbarwień. Blachy talerzy cięły uszy, ale w życiu nie powiedziałbym, że brzmiały za ostro. Siedziałem tylko i kręciłem głową z niedowierzania. Po prostu posłuchałem i mogę umierać :)

Moje wielkie słowa uznania dla konstruktorów. Utarli nosa komercyjnym. Wielkie brawa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym pisać poematy ale powiem krótko - dla mnie był to dźwięk idealny, którego nie słyszałem w żadnym innym pokoju. Idealna równowaga tonalna, imponująca szybkość, mikrodynamika, spójność, nie słyszałem jakichkolwiek podbarwień. Blachy talerzy cięły uszy, ale w życiu nie powiedziałbym, że brzmiały za ostro.

 

Mam takie samo zdanie. Coś takiego słyszałem na Audio Show jeszcze tylko z WLM.

Przy odpowiednio większej głosności muzyka materializowała się w pomieszczeniu.

 

Jak widać przypadek (chodzi o zestawienie sprzętowe) jest najlepszym doradcą :-) A jednocześnie mamy dowód, że w pokoju Sobieskiego można zagrać - usprawiedliwianie porażek dźwiękowych trudną akustyką jest wygodną wymówką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie trafilem dzisiaj do pokoju, a bardzo chcialem posluchac seasow i scana. Nie mniej wczoraj chwile moglem zamienic kilka slow z paltonem na temat czerwonych kolumn i to przyjemnie wspominam. Bardzo fajna inicjatywa z pokojem diy, ale faktycznie niektorzy moga miec niedosyt sprzetu ze wzgledu na brak ich wyeksponowania.

 

Send from Tapatalk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie niektorzy moga miec niedosyt sprzetu ze wzgledu na brak ich wyeksponowania.

... a wystarczyłoby jedynie o te "ciut" zmienić formułę / zasady - a wszystko by było inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyłoby jedynie o te "ciut" zmienić formułę / zasady - a wszystko by było inaczej

czemu piszesz tak enigmatycznie, jesli cos boli to nie dus w sobie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cos boli to nie dus w sobie :)

 

Aleź mnie nic w tym roku nie boli. Ja nic w tym roku nie wystawiałem.

Natomiast tak sobie myślę, że gdybym tachał jakieś żelastwo przez pół kraju, tylko po to, żeby potem przez dwa dni w kącie nosem do ściany stało, to byłoby mi niefajnie jakoś.

Dlatego też poddaję do rozważenia: Jako gest poszanowania i uznania dla wszystkich tych, co sobie trudu zadali i coś przywieźli, dla uznania, iż istnieją tzw. "The Best of the ... REST" - to nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby te klocki co się nie zakwalifikowały zostały po prostu wyeksponowane na bocznej lub tylnej ekspozycji gdzieś - choćby do obejrzenia, przedstawione w jakiś w miarę dostojny sposób (choć nie podłączone i nie grające).

 

Jest już opublikowany pierdyllion fotek z terenu wszystkich trzech hoteli całej wystawy .... na fejsbuku ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Właśnie wróciłem do domu i usiadłem po rozpakowaniu gratów. Włączyłem kompa i czytam co piszecie.

Dziękuję wszystkim, którzy ryzykowali własne cenne zdrowie wystawiając się na to co "wypluwały" z siebie głośniki zasilane moją elektroniką:))

Przy okazji chciałem podziękować forumowym kolegom, dzięki którym miałem okazję zmajstrować urządzenia, które zaprezentowałem. Tak więc pkrecz, Andrejos1 - końcówki mocy klon NAIM NAP140, Robertus -przetwirnik C/A WM_DAC, HenrykKwinto - ukierunkowanie mnie na lampy w pre - Wielkie Dziękuję!

A teraz odnośnie tego co działo się w pokoju 407. Jak dla mnie było genialnie. Spędziłem te trzy dni bawiąc się świetnie, bardzo miło było mi spotkać się z tymi z Was, których poznałem wcześniej, jak i tych których wcześnie nie spotkałem. W ogóle odbieram to jako jakiś fenomen, że kilku gości, w sumie sobie obcych potrafią się spotkać, w świetnej koleżeńskiej atmosferze, bez jakiegoś spinania się, niezdrowej konkurencji, itd, potrafią współpracować, aby w finale powstało to, co wspólnie zaprezentowaliśmy. A moim skromnym zdaniem to co zaprezentowaliśmy było naprawdę dobre. Przyłączam się do tych z kolegów, którzy uznali to co było słychać w pokoju 407, za jeden z lepszych dźwięków tegorocznej wystawy. Pewnie, że nie było tak przez cały czas trwania prezentacji i wielu z odwiedzających miało pecha i trafiło w momencie, w którym akurat "nie zagrało", tak to jest niestety z materiałem muzycznym, płyty są realizowane bardzo różnie i każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że bez jakiegoś specjalnie przygotowanego setu nagrań, którego się sztywno trzymamy i w sytuacji gdy w zasadzie odtwarzaliśmy również na życzenie płyty, bądź pliki zwiedzających, tak po prostu być musiało. Czasem wybitnie, czasem średnio. Pomieszczenie tez łatwe nie było, ale tu wszyscy mieli po równo. Jedni sobie z tym poradzili lepiej, inni gorzej.

Tak więc w podsumowaniu, w imieniu swoim i kolegów, dziękuję za słowa wsparcia i uznania naszej pracy, a konstruktywną krytykę przyjmiemy w pokorze.

Pozdrawiam Wszystkich Tomek Łódź

 

Aleź mnie nic w tym roku nie boli. Ja nic w tym roku nie wystawiałem.

Natomiast tak sobie myślę, że gdybym tachał jakieś żelastwo przez pół kraju, tylko po to, żeby potem przez dwa dni w kącie nosem do ściany stało, to byłoby mi niefajnie jakoś.

Dlatego też poddaję do rozważenia: Jako gest poszanowania i uznania dla wszystkich tych, co sobie trudu zadali i coś przywieźli, dla uznania, iż istnieją tzw. "The Best of the ... REST" - to nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby te klocki co się nie zakwalifikowały zostały po prostu wyeksponowane na bocznej lub tylnej ekspozycji gdzieś - choćby do obejrzenia, przedstawione w jakiś w miarę dostojny sposób (choć nie podłączone i nie grające).

 

Jest już opublikowany pierdyllion fotek z terenu wszystkich trzech hoteli całej wystawy .... na fejsbuku ...

 

Te nosem do ściany tez były moje, sam je tak odwróciłem i wcale nie jest mi z tego powodu przykro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Coś pod 800 fotografii z AudioShow 2014

 

Zdjęcia są mocno saute, więc jak czasem się jakiś babol trafi - to trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do innych. Słychałem kolumn na seasach +scan wraz z gramofonem i było to top3 w sobieskim z tego co tam udało mi się zwiedzić. również pokój studio16hz mi się dźwiękowo podobał.

aż zaczałem się zastanawiać, czy takie kolumnych na seasach są do kupienia :) zawsze te głośniki były moimi ulubionymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Działa ten link to tych moich fotek ?

Niech ktoś potwierdzi proszę.

"Join now and connect with the people who matter most."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximus Aurelis

(Konto usunięte)

Jeszcze walczymy, ale to są detale. Jeszcze tak szybko nie udało się złożyć systemów. Myślę, że gra co najmniej nieźle. Byłem w kilku pokojach firmowych, nigdzie nie zagrało lepiej...

 

No to się nazywa skromność ....brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximus Aurelis

(Konto usunięte)

>>Jozwa z przyjemnością Ci odpowiem. Otóż jak co roku jestem na całe dwa dni i jestem gościem w Sobieskim. Nie będę opisywał co było dla mnie naj, naj a co zupełnie nie wzbudzało zainteresowania. Choć w jednym i drugim przypadku znalazłbym swoich faworytów, ale nie oznajmiam tego z prostej przyczyny. Moje uszy, moja ocena i jak widać po kilkudziesięciu wpisach oceny są tak odległe jak dwa bieguny. Kto jak kto, ale Ty powinieneś to najlepiej rozumieć że pisanie o czymś zasłyszanym na wystawie przez kilka-kilkanaście minut, a nawet kilkadziesiąt nie oznacza iż coś jest wybitne, a coś zupełnie pozbawione dobrych cech. Ponadto zawsze chętnie zapytałbym tak na żywo nie przez sieć wszystkich tych, którzy o danym systemie piszą The best, dźwięk wystawy itp.czy to samo powiedzieliby gdyby owy system wetknąć im do domu. Kilka z zamieszczonych wpisów mówi o tym iż dźwięk Rockport plus Mac jest kapitalny. Owszem dźwięk był świetny, ale ilu z nas tak twierdzących ma pomieszczenie 50 m2 ??. Dwóch, trzech ??. Druga strona medalu. Kolumny Marton plus Tenor Audio nie sądzisz że pomieszczenie nieco za małe i za mocno "obstawione" ??. Takich przykładów można by mnożyć sporo.

I wracając do meritum sprawy czyli "skromnej" wypowiedzi Paltona. Nie odbieram mu prawa głosu w swojej sprawie, ale wybacz trochę obiektywności nigdy nikomu nie zaszkodziło. I w mojej ocenie system w DIY wcale nie zasługiwał na brawa (no może za chęci), ale sam dźwięk jak dla mnie za mocno zakryty basem. Bas w tym wypadku był faworyzowany. A stereofonia??. Jeśli byłeś to porównaj set dijajowców z tym gdzie piętro wyżej stały Raidho plus Jeff Roland. Uważam że te małe podstawki grały w tym aspekcie o piętro...przepraszam niebo lepiej. Jedyny mankament problem z basem, ale to wpływ pomieszczenia gdyż w zeszłym roku zagrały o wiele lepiej.

W razie innych pytań pisz, z chęcią odpowiem.

 

ps. Nie tylko Palton popełnił błąd w kulturze osobistej. Człowiek z JBL-a również tym mnie nieco zniesmaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuelem

"

"Gdyby zadać sobie uczciwie pytanie, w którym pokoju Sobieskiego było (w sobotę do 15-tej) najtłoczniej, to okazuje się, że najprawdopodobniej w wynajętym przez "DIY/audiostereo". Może dlatego była tak wolna rotacja ludzi, bo świetnie grał prezentowany zestaw? Elektronika wraz z kolumnami podłogowymi na magnezowych Seasach i muzyka grana z laptopa, to dla mnie dźwięk wystawy. Takiej bezpośredniości, natychmiastowości, dźwięczności i niezależności poszczególnych składników nie było nigdzie indziej. Można było zgłaśniać do woli i służyło to wyłącznie narastaniu realności wydarzenia muzycznego. Bas i gółra nie grały sobie samemu, ale idealnie współgrały ze środkiem. Całość była całością, a jednocześnie słyszało się wszystko z osobna. Tylko tam po zakończeniu utworupojawiły się... oklaski słuchających! Nie wiem, czy nie byli to sami konstruktorzy oddający się w najlepsze zabawie, ale fakt jest faktem, że w tym przypadku wcale nie było zachowanie nie na miejscu."

 

ja niestety nie byłem , ale taka relacja do mnie przemawia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po raz pierwszy byłem na AS zarówno jako zwiedzający jak i uczestnik zespołu Audiostereo/DIY.

 

Po pierwsze wielkie podziękowania dla kolegów z forum za miłą atmosferę oraz traktowanie tematu jako dobrą zabawę i okazję do spotkania z ludźmi i wymiany opinii.

Osoby "wpadające" na 30 sekund i stojące przy drzwiach wejściowych do pokoju prawdopodobnie się od razu zniechęcały, ale spora grupa ludzi siadała i grzecznie słuchała szczególnie w niedzielne popołudnie.

Jeśli chodzi o jakość odtwarzanych utworów to każdy ma swój gust. Niektórym pasował głęboki bas z czerwonych kolumn, inni byli oczarowani szybkością drugiego zestawu. Najbardziej podobały mi się miny ludzi gdy dowiadywali się, że to wszystko robota chłopaków z forum. Większość zwiedzających nie mogła pojąć po co tam jesteśmy.

Moim skromnym zdaniem nasz pokój wypadł rewelacyjnie zważywszy na napotkane przeszkody i warunki samego hotelu. Tak jak napisał Tomek nie każdy trafiał na dobry moment bo graliśmy różne utwory, a nie wszystkie stwarzały dobry klimat w tym pomieszczeniu. Chodząc po innych pokojach wyleczyłem się z jakichkolwiek kompleksów dotyczących produktów DIY.

 

Jeszcze raz podziękowania dla kolegów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Jozwa z przyjemnością Ci odpowiem. Otóż jak co roku jestem na całe dwa dni i jestem gościem w Sobieskim. Nie będę opisywał co było dla mnie naj, naj a co zupełnie nie wzbudzało zainteresowania. Choć w jednym i drugim przypadku znalazłbym swoich faworytów, ale nie oznajmiam tego z prostej przyczyny. Moje uszy, moja ocena i jak widać po kilkudziesięciu wpisach oceny są tak odległe jak dwa bieguny. Kto jak kto, ale Ty powinieneś to najlepiej rozumieć że pisanie o czymś zasłyszanym na wystawie przez kilka-kilkanaście minut, a nawet kilkadziesiąt nie oznacza iż coś jest wybitne, a coś zupełnie pozbawione dobrych cech. Ponadto zawsze chętnie zapytałbym tak na żywo nie przez sieć wszystkich tych, którzy o danym systemie piszą The best, dźwięk wystawy itp.czy to samo powiedzieliby gdyby owy system wetknąć im do domu. Kilka z zamieszczonych wpisów mówi o tym iż dźwięk Rockport plus Mac jest kapitalny. Owszem dźwięk był świetny, ale ilu z nas tak twierdzących ma pomieszczenie 50 m2 ??. Dwóch, trzech ??. Druga strona medalu. Kolumny Marton plus Tenor Audio nie sądzisz że pomieszczenie nieco za małe i za mocno "obstawione" ??. Takich przykładów można by mnożyć sporo.

I wracając do meritum sprawy czyli "skromnej" wypowiedzi Paltona. Nie odbieram mu prawa głosu w swojej sprawie, ale wybacz trochę obiektywności nigdy nikomu nie zaszkodziło. I w mojej ocenie system w DIY wcale nie zasługiwał na brawa (no może za chęci), ale sam dźwięk jak dla mnie za mocno zakryty basem. Bas w tym wypadku był faworyzowany. A stereofonia??. Jeśli byłeś to porównaj set dijajowców z tym gdzie piętro wyżej stały Raidho plus Jeff Roland. Uważam że te małe podstawki grały w tym aspekcie o piętro...przepraszam niebo lepiej. Jedyny mankament problem z basem, ale to wpływ pomieszczenia gdyż w zeszłym roku zagrały o wiele lepiej.

W razie innych pytań pisz, z chęcią odpowiem.

 

ps. Nie tylko Palton popełnił błąd w kulturze osobistej. Człowiek z JBL-a również tym mnie nieco zniesmaczył.

Kontekst miły Panie, kontekst jest najważniejszy. Tutaj nie chodzi o kulturę, a zapał zaangażowanie, żywe zaangażowanie w pokaz. Przecież to wytwory audiodłubaczy, które każdy traktuje jak swoje "dziecko" prawie. Obiektywnej oceny nie będzie i trudno żeby była.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Join now and connect with the people who matter most."

Kurcze, te fotki puściłem jako absolutnie "publiczne".

Nadal jest problem z dotarciem do nich ?

Ja tam klikam - i działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zalogowac sie na feisa i wpisac nazwisko, wtedy wyskakuje strona zjj_wwa

inaczej nie działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximus Aurelis

(Konto usunięte)

>>kolego Krzych Pan chyba nie zrozumiał o czym rozmawiamy. Jozwa zapytał czy byłem własnie w kontekście dźwięku który Palton uznał za najlepszy jaki słyszał. To pytanie było na zasadzie "sprawdzam". I bawiąc się dalej w takie słowne gierki to ja mam pokera, a kolega Jozwa zaledwie fulla ;-).

Niemniej pokój moim zdaniem wypełniony bo: ciekawość forumowiczów którzy jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nie mieli koszulek do których to usilnie namawiano w informacyjnych mailach. Nawet sam Pan Palton jej nie miał i rozumiem branża nie chodzi w byle czem, ale czemu inni nie mieli. Wstyd jakiś czy jak ?? ;-)

Dźwięk mówiąc dosłownie dupy nie urywał. To już Pylon Audio grało na tyle ciekawiej że w cenie w jakiej są proponowane warte są zainteresowania wszystkich którzy mają do wydania nie więcej niż 3kzł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ocenianie dźwięku systemów należy zostawić gościom. Palton zdawał relacje na bierząco i myślę że przy tych wszystkich emocjach napisało mu się jego prywatne zdanie. A może po prostu chciał podzielić się osobistą opinią z innymi DIY-owcami, którzy nie mogli przyjechać, bo w końcu to wątek w zakładce DIY.

 

Dzięki za udaną zabawę! Podziękowania dla darczyńców pieniężnych i organizatora targów za rabat na pokój! Również dla osób, które pomagały w organizacji pokoju, np. dla Czarka za panele, Jozwy za stolik i innych osób o których teraz zapomniałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Ja tam klikam - i działa.

 

Z audiostereo nie działa ale poprzez link ze strony miłośników kawy "...cafe" jest o. k.

 

fajne zdjęcia.

Dziekuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

ciekawość forumowiczów którzy jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nie mieli koszulek do których to usilnie namawiano w informacyjnych mailach

 

Były koszulki jakieś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym wyświetlaniem lub niewyświetlaniem zdjęć.

są w dwóch miejscach: na google+ (lepsza rozdzielczość) oraz na fejs (takie sobie fejsowe).

Może któryś z tych zadziała:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

O! .... podobno ten działa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximus Aurelis

(Konto usunięte)

wycinek treści otrzymywanych wiadomości>>

 

"Nasi użytkownicy na wystawie będą prezentować swoje urządzenia DIY (pokój DIY nr 407 w Hotelu RADISSON BLU SOBIESKI). Po wystawie zapewne będzie organizowane spotkanie użytkowników forum. Zachęcamy też do ubrania koszulek Audiostereo, jeśli ktoś takową posiada.W związku z tym zachęcamy do kupna karty klubowej i spotkania forumowiczów. Zobacz: www.klub.audiostereo.pl/karta"

 

 

Widać nikt nie posiadał, albo posiadał a nie założył, a nie założył bo?. ;-). No chyba że miał założyć na spotkanie tylko wtedy jaki ma to sens ?? ;-)

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

ps. sądzę że można zakończyć lekkie zejście z tematu i przyglądać się kolejnym zachwytom ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+
palton

Napisano 08.11.2014 - 01:16

Jeszcze walczymy, ale to są detale. Jeszcze tak szybko nie udało się złożyć systemów. Myślę, że gra co najmniej nieźle. Byłem w kilku pokojach firmowych, nigdzie nie zagrało lepiej...

 

Mówimy o piątku w nocy... Przeszedłem się około północy i odwiedziłem kilka pokoi. Całkiem możliwe, że ktoś coś jeszcze poprawił, zanim rozpoczęła się wystawa.

 

Niemniej, cieszy mnie dociekliwość kolegi i życzliwość, oraz zaangażowanie we wspólną pasje.

 

Co do rzeczonych Pylonów, to uważam, że grało całkiem nieźle. Na tyle, że umówiłem się na ich test. Zapewne jeszcze w tym tygodniu będę o nich wiedział więcej.

 

Koszulki nie założyłem, ze względu na krótki rękaw. Niestety, od wielu lat mam niezaraźliwą, ale mało estetyczną chorobę skóry, szczególnie na przedramionach.

Mam nadzieję, że koledze odpowiedziałem wyczerpująco. Na wszelkie pytania, chętnie odpowiem, proszę się nie krępować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.