Skocz do zawartości
IGNORED

Budowa Wszechświata


fox733
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie jest pochodzenie człowieka?

 

Myślę że na 100% nie od małpy...., bo to byłaby wielka obraza dla niej :)

 

Pozdrawiam....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Nie no...

Nie zgadzam się.

Zastanawianie się nad pochodzeniem, nad dawnymi cywilizacjami…

… kiedy wszechświat jarzy mi się nad głową.

Tu i teraz Artonie.

 

Mój kolega z pracy bada przeszłość. Jakieś drzewo buduje… Już mu wyszło, ze pochodzi ze szlachty… Ciekawe kiedy dojdzie, że mamy wspólnego ojca?

 

Większość chodzi po Ziemi nic o niej nie wiedząc. Twój kolega odróżnia się od innych samodzielnym myśleniem. A to już jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Ciebie obowiązuje jedyna słuszna racja.najlepiej głupoty z podstawówki. Odnośniki do wpisów na tym forum nie są spamem.

 

Człowiek ma prawo do ciekawej nowej jeszcze nie spopularyzowanej wiedzy.

 

Sam nie masz nic ciekawego do zaprezentowania oprócz plucia na innych.

Co z wstrentnienty UFOK :) Nie pluj tak na podstawówkę, bo gdybyś ją ukończył to nie waliłbyś takich ortów jak nikt na Forum:)

O jakiej wiedzy piszesz? Mieszkasz jak te świry z USA , w namiocie na pustyni, czekając na mazerszipa? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość A&T

(Konto usunięte)

Załóż se wątek o orłach a zostaniesz tam orłem.

 

Zdaniem naukowców nasz wszechświat może być symulacją zaprojektowaną przez obcych

 

Kilku naukowców przedstawiło ostatnimi czasy swoją teorię, zgodnie z którą wszyscy żyjemy niczym w filmie Matrix, wewnątrz gigantycznego hologramu, stworzonego przez zaawansowaną cywlizację pozaziemską.

 

 

Pierwszą osobą, która zaproponowała takie podejście do genezy naszego wszechświata był profesor Nick Bostrom z Oxford University. Jego śladem poszło kilku kolejnych naukowców, którzy otwarcie poparli tą wizję. Jako że mamy do czynienia z wybitnymi umysłami i specjalistami w swoim fachu, a nie zwariowanymi nastolatkami, poświęcającymi cały dzień na pokonaniu kolejnych poziomów, można założyć, że przedstawione teorie nie są tylko i wyłącznie efektem wybujałej wyobraźni młodocianego maniaka.

 

Rich Terrile z Centrum Obliczeń Ewolucyjnych NASA, zasugerował wprost, że naszym stwórcą jest swego rodzaju programista komputerowy, który sprawił, że żyjemy w holograficznym świecie, a wszystko co nas otacza, jest realne tylko z pozoru (podobnie, jak to wyglądało w Matrixie). Według Terrile'a nasza egzystencja to inteligentnie opracowana symulacja, dzięki czemu w danej chwili dostrzegamy to, co jest nam aktualnie potrzebne.

 

Koncepcja zakładająca, że nasz wszechświat jest wynikiem zdolności informatycznych obcej cywilizacji, może być odpowiedzią na wiele tajemniczych pytań, które przez wieki nurtowały naukowców i filozofów.

 

Źródło

https://realitieswatch.com/our-universe-may-be-a-matrix-like-computer-game-designed-by-aliens-says-nasa-scientist/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rich Terrile z Centrum Obliczeń Ewolucyjnych NASA, zasugerował wprost, że naszym stwórcą jest swego rodzaju programista komputerowy, który sprawił, że żyjemy w holograficznym świecie,

 

Artonku, weź młotek, taki z 0,5kg i walnij się mocno w palec u nogi. Zobaczysz sam (zatem poznasz z autopsji) jak cierpi hologram. I to powinno ci najbardziej rozjaśnić umysł :-)))

 

pozdrawiam.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Gdyby nie było matrixa to by też nie było moderatora Vlado.

 

Oto materiał potwierdzający to co już zamieszczałem. Że na Marsie kwitło życie do czasu wojen jakieś 500 mln lat temu. Teraz też jest tylko w szczątkowej postaci.

 

Symulacje komputerowe potwierdzają, że na Marsie doszło do ogromnego tsunami

 

Źródło: NASA

Świat naukowy jest coraz bardziej przekonany, że kilka miliardów lat temu Mars przypominał dzisiejszą Ziemię i posiadał ogromne pokłady wody. Przeprowadzone symulacje komputerowe wykazały, że za sprawą uderzenia wielkiego ciała niebieskiego, na Czerwonej Planecie mogło dojść do gigantycznego tsunami.

 

 

Badacze od kilku lat próbują udowodnić, że kiedyś Mars posiadał oceany wody. Niektórzy z nich odnaleźli ślady po tsunami, lecz nie potrafili wyjaśnić pochodzenia tych zjawisk. Naukowcy z Francji, Stanów Zjednoczonych i Włoch dokonali właśnie ważnego odkrycia.

 

Na powierzchni tej planety odkryto specyficzne formacje skalne, których powstanie wiązane jest z przejściem potężnej fali tsunami. Badacze uważają, że krater Łomonosowa, który znajduje się niedaleko marsjańskiego bieguna północnego i posiada średnicę około 150 kilometrów, jest pozostałością po upadku sporych rozmiarów asteroidy. Impakt mógł doprowadzić do powstania wielkiej fali. Powstały w momencie uderzenia krater był przez chwilę pusty, po czym został wypełniony wodą ze wszystkich stron, co wywołało drugą falę tsunami.

 

Źródło: Alexis Rodriguez

 

Naukowcy przeprowadzili liczne symulacje komputerowe, które potwierdzają ich przypuszczenia. Badacze twierdzą, że obecności wspomnianych formacji skalnych na Marsie nie da się wyjaśnić w żaden inny sposób. Odkrycie postrzegane jest jako istotny dowód potwierdzający, że Czerwona Planeta posiadała kiedyś oceany pełne wody, lecz z biegiem czasu przekształciła się w jedną wielką pustynię.

 

Źródło

 

http://tylkoastronomia.pl/wiadomosc/naukowcy-posiadaja-dowod-na-ze-mars-posiadal-kiedys-wielkie-oceany

Edytowane przez A&T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było matrixa to by też nie było moderatora Vlado.

 

Wybacz Artonku, ale mój ojciec ma inaczej na imię :-)))

To co przytoczyłeś na temat Marsa jest wynikiem rozwoju wiedzy na temat tej planety, dzięki postępowi nauki. Co to ma wspólnego z Twoim matrixem???

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta strona :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Najstarsza skamielina znaleziona na Ziemi jest dowodem na to, że życie na Marsie prawdopodobnie istnieje"

"Największa galaktyka w znanym Wszechświecie jest wprost niewyobrażalnie wielka"

 

Takie tam "kwiatki" z pierwszej tylko strony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Wybacz Artonku, ale mój ojciec ma inaczej na imię :-)))

To co przytoczyłeś na temat Marsa jest wynikiem rozwoju wiedzy na temat tej planety, dzięki postępowi nauki. Co to ma wspólnego z Twoim matrixem???

 

W.

 

Zamieszczałem już wpisy czym jest Matrix. Wystarczy uważnie czytać a nie usuwać wpisy jak o twórcy Matrixa Jehowa czyli Yaldabaoth. Właśnie Yaldabaoth jest z tąd usuwany. Twórca ten stworzył nakładkę na oryginalny wszechświat. Moderatorów w wolnym od Matrixa wszechšwiecie NIE MA.

 

NASA -można podróżować szybciej niż światło i poznawać nowe planety. A więc to o czym dawno pisałem jest po mału ujawnione.

 

http://www.sciencetimes.com/articles/9300/20170223/eclipse-megamovie-project-google-and-university-of-berkeley-crowdsource.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy uważnie czytać a nie usuwać wpisy jak o twórcy Matrixa Jehowa czyli Yaldabaoth. Właśnie Yaldabaoth jest z tąd usuwany.

 

Artonku, moderatorzy usuwają zgłoszone wpisy, jednak nie decydują które są do usunięcia. Dla mnie, dopóki nie popadasz w mesjaństwo i nie wymagasz od dyskutantów aby te Twoje wklejki uznawali za prawdę, nic a nic mi nie przeszkadzają głupoty które wklejasz :-)

To całkiem fajne i barwne, jeśli przyjmowane i podawane z rozsądkiem.

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką misję tu pełnisz?

 

To ja tu jestem atakowany a nie atakujący. Kpw?

 

A ha. A powinienem pełnić tu misję Twojego ochroniarza i zabronić atakowania osoby szerzącej "jedyna prawdziwa wiedzę"??? Ależ ja Ciebie chronię, jeśli te swoje głupoty wklejasz we własnych watkach.

Poza nimi jeśli cie atakują, to raczej z powodu, że włazisz tam gdzie Twoich głupot nie chcą.

Odpowiadam jako moderator, bo pytanie chyba zadałeś mi jako moderatorowi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

????

 

Mnie się niepodobają wpisy Vlado. Możesz już zacząć je usuwać.

 

=====================================================

 

Proces ujawniania jest kontynuowany. NASA wydała zdjęcia księżyca Saturna, Pan, który na pewno nie wygląda jak naturalny obiekt:

 

comment_pQDoYNgnKPBivz8t450AJwyiuFFms1vM,w400.jpg

 

 

 

https://saturn.jpl.nasa.gov/news/3005/cassini-reveals-strange-shape-of-saturns-moon-pan/

 

 

Mówiąc o NASA, jej kosmiczna sonda, Voyager została zhakowana przed laty przez Galaktyczną Konfederację zaraz po jej opuszczeniu naszego Układu Słonecznego, po przekroczeniu membrany, Tachyon / zewnętrznej bariery:

 

 

http://www.physics-astronomy.com/2016/10/voyager-2-may-have-been-hacked-as-it.html#.WN5e6jcwjMJ

 

Podczas gdy kwarantanna Ziemi ma zostać wkrótce otwarta, główne plany kolonizacji Układu Słonecznego zaczynają brzmieć bardziej realistycznie:

 

 

http://www.independent.co.uk/news/science/space-colonies-orbiting-earth-20-years-expert-prediction-a7623726.html

 

I Rosja przystąpiła do wielu krajów, które planują w ciągu kilku następnych lat wysyłać turystów w pobliską przestrzeń:

 

http://news.xinhuanet.com/english/2017-02/15/c_136056820.htm

 

Wszystko to przyśpieszy proces w kierunku Przełomu Kompresji.

Edytowane przez A&T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek założyłem specjalnie dla Artonka aby pogadać ale na gruncie stricte naukowym! Jeśli zamieści jeszcze jeden taki ufolski wpis, śmiało usuwaj;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką misję tu pełnisz?

 

To ja tu jestem atakowany a nie atakujący. Kpw?

 

no nie płacz, wrażliwcze :)

 

 

 

 

=====================================================

 

NASA wydała zdjęcia księżyca Saturna,

 

comment_pQDoYNgnKPBivz8t450AJwyiuFFms1vM,w400.jpg

 

 

 

 

Wszystko to przyśpieszy proces w kierunku Przełomu Kompresji.

 

całą noc to zdjęcie malowali

 

kompresją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym jest i traktuje ten wątek. Ale tyczy się to Wiedzy a nie paranauki! Od ufoków masz swoje wątki:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proces ujawniania jest kontynuowany. NASA wydała zdjęcia księżyca Saturna, Pan, który na pewno nie wygląda jak naturalny obiekt:

 

comment_pQDoYNgnKPBivz8t450AJwyiuFFms1vM,w400.jpg

 

Pieróg...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MSki

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem:) Tylko dlaczego kosmonauta polski miał takie czerwone ręce...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

W takim razie opószczam ten wątek. Zwracam tylko uwagę, źe Fox nie był założycielem wątku o Kościele z którego mój wpis został usunięty. Ponieważ moje wpisy są nie na temat załóżę więc nowy wątek.

Edytowane przez A&T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
....Czego się trzymać?

Chyba oczywiste, że poręczy?

 

Od dawna wiadomo, że Vlado Moderator to bot w Matrix`ie...

Vlado Smiths? :yakkk:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.