Skocz do zawartości
IGNORED

Islam - religia miłości?


toptwenty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawołujesz więc do wojny szafując cudzą krwią, a sam w kapciach będziesz oglądał TV?!

 

Ależ ja do niczego nie nawołuję. Przedstawiam tylko jedyne rozsądne rozwiązanie problemu.

Europa dla Europejczyków - i tyle.

Brak terrorystów oznacza brak terroryzmu. Przecież to logiczne.

Oczywiście mam nadzieję na ciekawe programy w TV... mam nadzieję, że Europa sie obudzi, bo ostatnio we wiadomościach wiało nudą.:)

Zasiądę wówczas w moich góralskich ciepłych kapciach przed TV i z przyjemnością obejrzę jakiś pogromik na 50 calach. :)

Wiem, że to brzmi cynicznie - ale cóż... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji więc każdy Algierczyk czy inny Arab z Afryki zachodniej będzie uważany bardziej za francuza niż jakikolwiek naturalizowany biały katol ze wschodu.

 

No chyba aż takiej złej marki na zachodzie nie mamy, w końcu Breivik tylko naszego oszczędził...

 

Swoją drogą okaże się że nędza zaborów i komuny okaże się ostatecznie całkiem sporą zaletą. Przez ten czas nie było tu wystarczająco atrakcyjnie dla różnych Mahmedów by się tu osiedlali w znacznej ilość i teraz, zbliżające się pandemonium zachodniej europy nie będzie nas aż tak dotyczyć.

A że zamiast RFN będziemy mieli Islamską Republikę Niemiecką... miało się i germańca i rusina za sąsiada to i to się przetrwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy o 12:00 dzisiaj zbieramy się na minutę ciszy przed budynkiem, Mam nadzieję, że nie my jedni i wylegnie całe miasto.

Wtedy wystarczy jeden z bombką wśród zebranych.

 

No chyba aż takiej złej marki na zachodzie nie mamy, w końcu Breivik tylko naszego oszczędził...

Nie tylko i ogólnie pierdzielisz nie odróżniając idioty od terrorysty.

 

Przez ten czas nie było tu wystarczająco atrakcyjnie dla różnych Mahmedów by się tu osiedlali w znacznej ilość i teraz, zbliżające się pandemonium zachodniej europy nie będzie nas aż tak dotyczyć.

Polska nie miała kolonii zamorskich wiec nie miała "mahmedów" i innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie miała kolonii zamorskich wiec nie miała "mahmedów" i innych.

 

Nie miała przede wszystkim dobrobytu, Szwecja miała kolonii jak na lekarstwo a kolorowych się tam najechało i rozmnożyło od groma, bo kasa i socjal tam był, a nie żaden papcio kolonialista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle i bez zbędnej ideologii, wiecie na czym w naturze ludzkiej polega zasada przetrwania ? Wszystko jedno czy odniesiona do narodu, wyznania, czy zgredki pod celą.

Zabić wszystkich którzy mogą cię zabić :-)

I tym akcentem możemy zainaugurować jakieś rozmowy pokojowe i marsze wsparcia :-)

 

Nie miała przede wszystkim dobrobytu,

Dobrobyt miała prze pewien czas, ale nie z kolonii. Natomiast Kraje Zachodniej Europy miały dobrobyt z kolonii. Dlatego uważają mieszkańców kolonii za swoich.

 

Szwecja miała kolonii jak na lekarstwo a kolorowych się tam najechało i

Polska nie miała kolonii, a najechało się do niej Żydów z całej Europy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A że zamiast RFN będziemy mieli Islamską Republikę Niemiecką... miało się i germańca i rusina za sąsiada to i to się przetrwa

 

W historii graniczyła już Polska z muzułmańskimi krajami i choć czasem szło na udry to wzajemny szacunek był zawsze.

W Turcji przez cały okres zaborów na sułtańskim dworze stało symboliczne puste krzesło dla polskiego posła i na wszelkich uroczystościach dyplomatycznych polski poseł był głośno wywoływany, na co padała rytualna odpowiedź "chwilowo nieobecny".

Znał pohaniec mores! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko i ogólnie pierdzielisz nie odróżniając idioty od terrorysty

Brievik w swoim mniemaniu miał być lekarstwem na tych terrorystów. Faktem pozostaje, że mając na celowniku naszego w ostatniej chwili odpuścił, trudno zaganąć skąd prawdopodnie w jego mocno pogiętym narodowo-faszystowkim umyśle Polak nie reprezentował zagrożenia dla jego kraju. Może dlatego, że wcześniej pracował z Polakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja do niczego nie nawołuję. Przedstawiam tylko jedyne rozsądne rozwiązanie problemu.

Europa dla Europejczyków - i tyle.

Brak terrorystów oznacza brak terroryzmu. Przecież to logiczne.

 

Anglia dla Anglików tak krzyczała grupka Anglików która zakuła na śmierć śrubokrętami inną grupę Polaków. Polacy dla Anglików, Niemców czy Skandynawów odznaczają się swoim wyglądem już na pierwszy rzut oka, nam się może wydawać że ktoś byłby nie do odróżnienia ale to nam się tylko tak wydaje. Na blogu o życiu w stanach Sebastian też wspominał że czasami bywał pytany czy nie jest przypadkiem z Rosji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia dla Anglików tak krzyczała grupka Anglików która zakuła inną grupę Polaków śrubokrętami na śmierć.

 

A śrubokrętami??

Anglicy twierdzą że Polacy to bandyci bo masowo noszą noże. Wiec wynik starcia nie powinien być tak łatwo przewidywalny :)

 

Można ich z tymi śrubokrętami zaprosić na wycieczkę do Krakowa. Ciekawe co poradzą na krakowskich "maczetników" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia dla Anglików tak krzyczała grupka Anglików która zakuła na śmierć śrubokrętami inną grupę Polaków. Polacy dla Anglików, Niemców czy Skandynawów odznaczają się swoim wyglądem już na pierwszy rzut oka, nam się może wydawać że ktoś byłby nie do odróżnienia ale to nam się tylko tak wydaje.

 

Ja też bezbłędnie umiem rozpoznać rodaka na ulicy. A już szczególnie rodaczki. :)

Jak idzie ładna laska od razu wiadomo, że to nie miejscowa. Ostatnio w centrum Dublina dwóch polskich żuli zaczepiało ludzi. Takie ścierwo faktycznie ktoś powinien potraktować śrubokrętem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brievik w swoim mniemaniu miał być lekarstwem na tych terrorystów.

Chyba nawet równie pomylony nie wie na co miał być, bo strzelał do jakiejś wycieczki młodzieżówki socjalistycznej. Więc w zasadzie to wg naszych korwinowców i pisiaków z instytutu nienawiści narodowej, to z niego był prawdziwy patriota i prawicowe naczynie wszelkich cnót.

 

Ja też bezbłędnie umiem rozpoznać rodaka na ulicy. A już szczególnie rodaczki. :)

Jak idzie ładna laska od razu wiadomo, że to nie miejscowa.

W Niemczech się możesz jednak pomylić. Idzie ładna ulicą niepodobna do krowy i się okazuje, że dziadek był rosyjskim sołdatem w drodze do Berlina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śrubokrętami??

 

Zakłuty został chyba wtedy jeden na śmierć.

 

A że śrubokrętem he he, bardzo symptomatyczne w Londyńskiej bandyterce

 

W Angli ograniczenia do krótkiej broni palnej duże, wiec mnóstwo napadów z nożem było, mer Londynu wprowadził rygorystyczny zakaz noszenia noży wówczas i generalnie białej broni, to się przerzucili na długie śrubokręty. Zabójczo skuteczne,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez martens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wystarczy jeden z bombką wśród zebranych.

 

 

To co? - lepiej, jak Doktor, w kapcie i przed TV?

W DE jak były demonstracje Pegidy jakoś nikt się nie zdetonował, więc luz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w centrum Dublina dwóch polskich żuli zaczepiało ludzi. Takie ścierwo faktycznie ktoś powinien potraktować śrubokrętem.

 

wiedziałeś że to nasi, nie podszedłeś, nie zapytałeś co i dlaczego robią, nie wytłumaczyłeś że nie wypada obcych zaczepiać, a tu piszesz o swoich ścierwo.

Sam postępujesz jak ścierwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z niewiadomego powodu ktoś niewiadomy zbanował abece na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turcji przez cały okres zaborów na sułtańskim dworze stało symboliczne puste krzesło dla polskiego posła i na wszelkich uroczystościach dyplomatycznych polski poseł był głośno wywoływany, na co padała rytualna odpowiedź "chwilowo nieobecny".

Znał pohaniec mores! ;)

 

Znowu dopasowanie rzeczywistości do poglądów prowincjonalnego nacjonalisty :)

 

Podczas audiencji ambasadorów, która odbywała się w sułtanacie nieregularnie, zostawiano puste krzesło dla jednego z posłów. A zapowiadający gości oznajmiał, że poseł Lechistanu nie przybył.

Krzesło stało przed krzesłem posła Rosji bo chodziło o to że Turcja nie uznała rozbioru Polski i w ten sposób chciała upokorzyć przedstawicieli Rosji. Turcja prowadziła wtedy wojny z Rosją - między innymi o Krym.

Wiec nie o żaden "mores" - megalomanie ;) tylko o zwykłą politykę Turcji wobec Rosji chodziło. Polskę to oni mieli gdzieś.

 

wiedziałeś że to nasi, nie podszedłeś, nie zapytałeś co i dlaczego robią, .

Przez chwilę pomyślał żeby się przyłączyć :)

 

W DE jak były demonstracje Pegidy jakoś nikt się nie zdetonował, więc luz.

 

No ja myślę że jak przed biurowiec wyjdziecie o o g.12 to tez się nikt nie zdetonuje.

 

Najwyżej się ktos poddusi od dymu papierosowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artur0215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brievik w swoim mniemaniu miał być lekarstwem na tych terrorystów."

Chyba nawet równie pomylony nie wie na co miał być, bo strzelał do jakiejś wycieczki młodzieżówki socjalistycznej. Więc w zasadzie to wg naszych korwinowców i pisiaków z instytutu nienawiści narodowej, to z niego był prawdziwy patriota i prawicowe naczynie wszelkich cnót.

Od koleżanki zamieszkałej w Norwegii słyszałem opinię, iż to było celowe działanie, z rozmysłem. Chodziło o eliminację przyszłych i uderzenie w aktualnych polityków wspierających imigrację. Te dzieciaki miały być rzekomo w większości potomstwem owych "aktualnych" polityków.

Nie wiem czy to plotka z magla, czy deklaracja samego Breivika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dopasowanie rzeczywistości do poglądów prowincjonalnego nacjonalisty :)

Podczas audiencji ambasadorów, która odbywała się w sułtanacie nieregularnie, zostawiano puste krzesło dla jednego z posłów. A zapowiadający gości oznajmiał, że poseł Lechistanu nie przybył.

Krzesło stało przed krzesłem posła Rosji bo chodziło o to że Turcja nie uznała rozbioru Polski i w ten sposób chciała upokorzyć przedstawicieli Rosji. Turcja prowadziła wtedy wojny z Rosją - między innymi o Krym.

Wiec nie o żaden "mores" - megalomanie ;) tylko o zwykłą politykę Turcji wobec Rosji chodziło. Polskę to oni mieli gdzieś.

 

Tym niemniej Turcja była jedynym państwem które nie uznało rozbiorów Polski. Pytanie o posła z Lechistanu padało regularnie. Ponadto po rozbiorach sułtan nie zburzył budynku polskiej ambasady - zamknięto ją tylko na klucz, który przechowywano w skarbcu - a w 1918 roku (któryś kolejny) sułtan oddał tenże klucz przybyłym polskim ambasadorom. Niby mały gest, ale cieszy do dzisiaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od koleżanki zamieszkałej w Norwegii słyszałem opinię, iż to było celowe działanie, z rozmysłem. Chodziło o eliminację przyszłych i uderzenie w aktualnych polityków wspierających imigrację. Te dzieciaki miały być rzekomo w większości potomstwem owych "aktualnych" polityków.

Nie wiem czy to plotka z magla, czy deklaracja samego Breivika.

 

Wątpię bardzo żeby przeprowadzał ktokolwiek taka analizę, a zwłaszcza szurnięty narcyz karabinem.

 

Podobnie jak nasi pożal się boże dziennikarze dzisiaj wypowiadali się ze zamach na redakcję pisma satyrycznego jest zamachem na wolność słowa. Takie to teraz będą analizy przeprowadzać.

A ja głupi myślałem że jak ktoś strzela do ludzi to jest zamach na życie, a wolność słowa albo jest albo jej niema w zależności od tego czy państwo ją gwarantuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artur0215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że ci terroryści w Paryżu strzelali do każdego obojętnie czy był to dziennikarz czy policjant a dzisiaj na jakiejś stacji benzynowej strzelali na postrach żądając paliwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, polscy Tatarzy zasymilowani? :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

... Wiem, że to teraz bardzo trudne, ale powinniśmy spróbować oddzielić islam od ekstremizmu, interpretację od religii. Atak terrorystyczny nie jest dowodem na tezę, że islam zabija. To dzieło tych, którzy znajdują się na szerokim marginesie islamskiego ekstremizmu – mówi naTemat Selim Chazbijewicz, polski Tatar, były przewodniczący muzułmańskiej gminy wyznaniowej w Gdańsku...

 

I dalej sobie przeczy: ...Poza tym problemem jest też teologia. Kiedy ostatnio z panem rozmawiałem, mówiłem, że islam potrzebuje reformy. Trzeba odrzucić wiele rozwiązań, które nie przystają do rzeczywistości XXI wieku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstremizm nie wyrasta na kamieniu. Gdyby Europa nie stała się świecka to nadal bylibyśmy w ekstremizmie chrześcijańskim. Muzułmanie nie oddzielili religii od państwowości i takie są teraz efekty, ze na stacji benzynowej tez kradli paliwo na chwałę allacha.

 

Co ciekawe ze niby w tej oświeconej i świeckiej Francji gdzie jak ich zabijają, to oni świeckie marsze protestu organizują, dużo ponad połowa wyborców podziela poglądy LePena, mimo że odżegnuje się od nacjonalizmu i na niego nie głosuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artur0215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie miała kolonii, a najechało się do niej Żydów z całej Europy.

Można do tego dodać,gdyby nie druga wojna światowa to by nas sprzedali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów prawdy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiad ze Skrzypczakiem na temat ostatnich wydarzeń paryskich:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ogłosić ze trzeba inwiglowav inwiglowac i jeszcze raz inwiglowac. Oby tylko sie nie okazało ze to wszystko służby zaplanowaly.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Lider Hezbollahu: dżihadyści gorsi dla islamu niż karykatury Mahometa''

 

''Przywódca szyickiego libańskiego Hezbollahu szejk Hasan Nasrallah ocenił, że dżihadyści, którzy sieją terror na świecie, obrażają islam w większym stopniu niż rysunki naśmiewające się z Mahometa.''

 

Ale to jest najciekawsze:

 

''plaga dotarła do krajów, które eksportowały ekstremistów do naszych państw" (?)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.