Skocz do zawartości
IGNORED

Islam - religia miłości?


toptwenty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdolenie w Wielkiej Brytanii skutkuje tym, że najpopularniejszym imieniem jest Mohammed.

O. Taka ciekawostka.

Przyrodnicza.

k**wa ich mać.

 

Nie wiem jak we Francji, ale przypuszczam że Mohammed jest w top 5...

Zastanawiam się, czy w któryś z tych krajów jest jeszcze zdolny do 'przebudzenia', schowania poprawnosci politycznej do kieszeni i odnalezienia instynktu samozachowawczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, niestety.

Wszystkie te Mohamedy i inne obszczymury mają od dawna francuskie/brytyjskie/ niemieckie lub inne europejskie paszporty.

 

 

Eeech...:((((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

"...W Dijon na wschodzie Francji mężczyzna wjeżdżał celowo w grupy przechodniów, wykrzykując po arabsku "Allah Akbar" (Bóg jest wielki). Jak poinformowała agencja AFP, powołując się na policję, rannych zostało 11 osób, w tym dwie ciężko... Nie wiadomo, jaki był motyw jego działania. Według AFP, mężczyzna ma 40 lat i cierpi na zaburzenia

psychiczne..."

 

Nie wiadomo, ale według... według mnie, to pomalutku stali się już nietykalni.

Tamtejsi muzułmanie, którzy zamieszkali we Francji nadal są postrzegani jako ofiary. W końcu większosć pochodzi z dawnych koloni, a więc potomkowie niewolników państwa francuskiego. Tzeba ich teraz dopieszczać i we wszystkim się z nimi zgadzać, tudzież ustępować. Kiedy taki muzułmanin nachuligani, to władza za bardzo nie wie co w tym przypadku ma robić. Bo nie można dołożyć im przecież kolejnej "krzywdy". Jak na razie to państwo tam bardziej ich wspomaga i foruje niż własnych obywateli. Daje im mieszkania, rozdaje socjale... muzułmanie mają już w tej chwili więcej kasy niż statystyczni Francuzi. Jeszcze gorzej traktuje się tam katolików, gdyż tych tam nadal postrzega się jako grupę katów (a jakże, inkwizytorów) tychże. Wlepia się mandaty chrześcijanom przechodzącym obok kościoła, którzy wykonali znak krzyża, ale udaje, że się nie widzi zabronionych także przez władze muzułmańskich chust i burek, z którymi tłumnie się obnoszą po ulicach wyznające islam kobiety. Lecz muzułmanie nają tam wciąż zielone światło.

Od wielu lat, bo od rewolucji, Francja pragnie zniszczyć człowieka, oderwać od jakiejkolwiek przynależności, wspólnot. Ma należeć tylko do Republiki. Wręcz obsesyjnie tępi katolików. Po "Manif pour tous" ponad dwa miliony katolików nie pozostawiło po placach i ulicach nawet jednego papierka - na kilka nawet tygodni trafiło wielu uczestników do aresztu. Po "Gay pride" nie można było nadążyć z wywożeniem śmieci, wstawianiem zbitych szyb w wiytrynach sklepowych, ... nikt też nie trafił na policję.

 

Chory psychicznie? Tak, trzeba jakoś z tego wybrnąć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DeeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1419199311_qluh9o_600.jpg

 

za ndie.pl:

"Władze berlińskiej dzielnicy Kreuzberg zakazały obchodzenia świąt Bożego Narodzenia w miejscach publicznych. W związku z tym nielegalne będą świąteczne wystroje wystaw sklepowych czy puszczanie kolęd. Jedynym dozwolonym elementem będzie jedna choinka w wyznaczonym przez miasto miejscu.

 

Radni berlińskiej dzielnicy Kreuzberg postanowili, że na terenie ich dzielnicy nie będzie można publicznie obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Dozwolona będzie tylko choinka ustawiona przez władze w centralnym punkcie dzielnicy. To oznacza, że na ulicach czy w sklepach nie będzie można postawić choinki, puszczać kolęd ani nawet spotkać Mikołaja życzącego „wesołych świąt”.

 

Władze tłumaczą, że zakaz dotyczy nie tylko chrześcijan. W tym roku wyznawcy islamu chcieli uczcić zakończenie ramadanu, jednak nie otrzymali na to zgody. Zakaz obchodzenia świąt Bożego Narodzenia jest wg radnych konsekwencją tego wydarzenia. W Kreuzbergu mogą się odbywać duże festiwale, jak np. „Karnawał Kultur”, „Święto Piwa” czy inne większe imprezy pod warunkiem, że nie mają nic wspólnego z religią.

 

Warto pamiętać, że Kreuzburg to jedna z najbardziej specyficznych dzielnic w Berlinie. Silne wpływy mają w niej środowiska homoseksualne i anarchistyczne. O dzielnicy można przeczytać na portalach turystycznych: „Jak przystało na dzielnicę zbudowaną na wartościach sprzecznych z instytucjonalizmem, Kreuzberg preferuje bunt – graffiti pokrywa wszelkie dostępne powierzchnie, hałaśliwi imprezowicze okupują stoiska z shoarmą czynne późno w nocy, a niektórzy mylą boczne uliczki z ubikacją”. Wydaje się więc, że decyzja władz dzielnicy nie spotka się z dużym protestem obywateli Kreuzberga."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie Państwa Islamskiego dla Europy :

 

"Któregoś dnia podbijemy Europę. Nie należy pytać, czy to zrobimy, ale kiedy to się stanie. A to jest pewne. Dla nas nie istnieją granice, są tylko linie frontu. Nasza ekspansja będzie trwała bezustannie. Europejczycy muszą wiedzieć, że kiedy przyjdziemy, nie będzie miło. Przyjdziemy z bronią, a ci, którzy nie przejdą na islam, zostaną zabici"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak się czasami zastanawiam jacy my byśmy byli gdyby tak się przed wiekami stało że to w tej części świata byłby islam. Tj chodzi mi czy Islam wyszedł/powstał/zrodził się z mentalności, genów itp tych ludzi czyli po prostu odzwierciedla ich rzeczywistą naturalną wewnętrzną psychofizyczną mentalność czy też ta ideologia wpajana od dziecka tworzy mentalność takich ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niewolnictwo i ścinanie głów, to część naszej religii"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to katolicy są ci be. A ci z nazwiskami na literę K to nawet podwójnie...

W średniowieczu bali się latającej na miotle baby, a jeszcze wcześniej siedzieli po jaskiniach i jedli surowe mięso (o ile ich nie zjadło).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, a wczoraj w tv pokazywali wypowiedzi pochodzące z Francji że wielu tzw zamachowców islamskich to są to tak naprawdę tylko indywidualne przypadki chorych psychicznie (a właściwie to wyłącznie) ludzi a to że często są to akurat muzłumanie to jest to tylko przypadek !. A ja myślę że takimi wypowiedziami chcą tylko samolubnie bronić sensu istnienia swoich partii politycznych które popierają wpuszczanie kogokolwiek bez żadnych ograniczeń, a ja na to powiem im tylko tyle że jeśliby bojownicy islamscy opanowali Francję to właśnie w pierwszej kolejności poodcinają głowy ludziom właśnie z tych partii które ich teraz bronią, jestem tego niemal pewien bo te partie prezentują zarazem wszystko to czego islamiści najbardziej nienawidzą.

 

Powpuszczajcie też jeszcze więcej emigrantów z tych krajów które od wieków były krajami które żyły niemal tylko i wyłącznie z kradzieży i zbójectwa a także z najemnictwa wojskowego bez patrzenia komu się służy i przez to są do tego psychofizycznie idealnie zoptymalizowani. Są też takie kraje gdzie jak jakaś wieś nie zagłosowała tak jak trzeba to potem poucinali tam kilka tysięcy rąk, z głową też w sumie żaden problem, chcecie mieć potem takie bandy grasujące po mieście wieczorami ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewnego dnia podbijemy Europę. Zabijemy 150, 200, 500 milionów ludzi".

 

Niestety, trzeba chwycić za miecz i odpowiedzieć adekwatnie, i to jak najszybciej. Może świat powinien dogadać się z Putinem w sprawach ISIS - sądzę, że znalazłby on szybko receptę na powstrzymanie tej krwawej inwazji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie w Wielkiej Brytanii skutkuje tym, że najpopularniejszym imieniem jest Mohammed.

O. Taka ciekawostka.

Przyrodnicza.

k**wa ich mać.

A drugim najpopularniejszym jest Janek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi Mameda o islamskich ekstremistach :

 

''to nie są muzułmanie, a ja nie wierzę w to, co pokazują w telewizji. Nie wiem, czy to prowokacja czy nagonka, ale po prostu nie wierzę. Media rzucają kawałkami informacji, nie wyjaśniają dokładnie, więc zawsze jestem ostrożny w takich wypadkach. To są przecież przestępcy''

 

''jak można mówić o tych zabójcach jako o muzułmanach i jak można na ich podstawie wyciągać wnioski, co do całej religii?''

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No to co Mamed proponujesz aby z nimi zrobić może zajmiesz się tym (no bo ktoś w końcu musi, bo to zaczyna być wszystko robione na skalę masową i w końcu i nas dosięgnie) , może zorganizujesz coś, np jakieś ugrupowanie muzłumanów pod twoją wodzą które oczyści świat od tego dziadostwa ? Oby się nie okazało że jesteś dla nich niereprezentatywny i cię wyklną/wykluczą np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugim najpopularniejszym jest Janek

No kurna - nie uwierzysz!!!

Historia jest absolutnie autentyczna, prawie do książek trafiła. Otóż:

Lat temu kilka, mój brat (tu, w Paryżu) miał się spotkać z nieznanym mu, w życiu niewidzianym gościem. Sprawy pracownicze, takie tam.

Umówił ich wcześniej telefonicznie - ich szef.

No i mi brat później opowiada: Stoję ci ja na peronie, metro pojechało, ludziska wyleźli z dziury na światło dzienne; czekam.

Potem drugi pociąg, trzeci...

Stoję na tym peronie,jak buc, żadnego człeka prócz mnie, sam.

Nagle podchodzi najczarniejszy Czarnuch świata i najczystszą polszczyzną, bez cienia akcentu gada:

- Ty jesteś Maciek, prawda? Jestem Janek!

 

-:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym wprost piszą że podczas powstania warszawskiego wraz ze znaną kompanią niemieckich kryminalistów która miała dobijać pozostałych przy życiu i wykończała ludzi nawet w szpitalach, ściśle współpracowały w tym z nimi jednostki muzłumańskie.

 

We Wprost też piszą że niemcy pisali że muzłumanie potrafili wyrywać/wycinać ludziom serca ! , akurat to się odnosiło bardziej ogólnie do zachowań podczas walki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

''W lipcu jednostkę w liczbie ok. 4 tys. ludzi przetransportowano z powrotem do Generalnego Gubernatorstwa. W sierpniu i wrześniu pod dowództwem SS-Sturmbannführera der Reserve Franza Libermanna, a następnie SS-Hauptsturmführera Reinera Olzschy brutalnie pacyfikowała Warszawę podczas powstania warszawskiego. Działała wówczas w składzie Brygady Szturmowej SS "Dirlewanger" SS-Oberführera Oskara Dirlewangera.''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam katolicka? - plemienna. Myślałem, że w razie czego myknę sobie do Kanady czy Australii, ale tam mehmety ganiaja po parlamentach i knajpach z kałachami.

Mam nadzieję, ze pomylą Pałac Kultury z Katedrą na Świętojańskiej. Możecie gadać co wam slina na język przyniesie, ale gdyby zamiast faszystowskiego pisowca, była jakaś Środa czy Szczuka, to dzisiaj mielibyśmy minaret i szkołę koraniczną we Włochach. Jeden radny się zaparł. I chwała mu za to. Tępić do imentu. Zostawić Tatarów i Żydów - niech praktykują ubój rytualny, najlepiej wzajemnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze masowe demonstracje antyislamskie w Niemczech i chyba w Europie - coś się rusza, tego nie było wcześniej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merkel o demonstracjach PEGIDY: " ...Nie podążajcie za tymi, którzy apelują, by w nich uczestniczyć! Ponieważ zbyt często, ich serca są wypełnione uprzedzeniami, zimnem, a nawet nienawiścią"

 

" ...Jest oczywiste, że trzeba przyjąć ludzi, którzy u nas szukają schronienia - stwierdziła Merkel" - nie rozumiem, co jest w tym oczywistego.

 

54a56c54f1bc7_k2.jpg?1420127451

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europa się budzi.

Już jest za późno ale dobre i to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicka logika

 

Kozojebcy są gorsi od dzieciojebców

 

Gratuluje i poklepujcie się dalej po plecach :)

 

jesli piszą to dzieciojebcy, to tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet kilkanaście tysięcy obcokrajowców walczy po stronie państwa islamskiego a po stronie Kurdów w Syrii i Iraku walczy zaledwie kilkudziesięciu obywateli państw zachodnich :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siły Mordoru w kontrofensywie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Masakryczne jest to jak ludzie z własnej i nieprzymuszonej woli zakładają sobie kajdany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamed-khalidov-islam-to-religia-pokoju-nie-ma-w-niej-takiego-pojecia-jak-bicie-zony

 

To Mamed chyba słabo zna Koran.

 

Szum medialny już jest, ale zaskakująco niski. Wejdźcie na Twitter - tam nawet jak wpiszesz hasło pegida to twitter sugeruje i pokazuje pegeda... Moze przypadek, ale..

 

Z tego co widzę, to już jest pozamiatane: politycy tak kształtują przekaz, by pokazać, że Pegida to oszołomy, ekstremiści i trzeba ich zwalczać w imię wartości europejskich, postępowych. Każdy z tych polityków jednak na co dzień nie ma do czynienia, nie ma za sąsiada muzułmanów, nie widzi ich raczej na ulicy (bo mieszka w 'porządnej' dzielnicy), etc.

Żeby nie było - moim b. dobrym i lubianym przeze mnie znajomym jest muzułmanin, ale to wyjątek, że możemy sobie z nim pożartować zarówno z katlickiej gwiazdki jak i islamskiego ramadanu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem pod wiadomością o pobycie Mameda w szpitalu rozgorzała gorąca dyskusja :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeczytałem w Polityce, że nawet pokojowi buddyści w Birmie, gdzie jest tylko 5% muzułmanów zorganizowali ruch pod wodzą buddyjskiego mnicha (!!!! buddyzm odrzuca przecież przemoc i prześladowanie) przeciwko islamowi. Kandydująca na prezydenta laureatka nagrody Nobla oficjalnie nie poparła, ale też nie potępiła, czy nie odcięła sie od tego ruchu. Ruch poza przemocą bezpośrednią stosuje też bojkot islamskich towarów i usługodawców.

 

Cytat z artykułu: "Mantra nienawiści

Birmański mnich Ashin Wirathu twarz ma łagodną, głos spokojny. Mógłby być ikoną buddyzmu pokojowego i empatycznego. Ale w 2015 r. może zostać globalną ikoną buddyjskiego nacjonalizmu sięgającego po przemoc. Adam Szostkiewicz

 

Już w lipcu 2013 r. Wirathu trafił na okładkę „Time’a” z podpisem: „Twarz buddyjskiego terroru”. Tygodnik zaznacza, że ekstremizm i fundamentalizm przeniknął do islamu, chrześcijaństwa, judaizmu, hinduizmu. Ale buddyzm (500 mln wyznawców) dotychczas był od tej plagi wolny. Już nie jest.

 

Birmańczycy wyznający buddyzm biorą udział w krwawych pogromach muzułmanów. Buddyjskich mnichów uczestniczących w tumultach można wypatrzyć na filmach z zamieszek. Na jednym widać mnicha bijącego pałką leżącego na ziemi mężczyznę. Niektórzy mnisi bronią jednak muzułmanów przed przemocą, niestety nie ma ich wielu. (...)"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dwóch mężczyzn uzbrojonych w broń maszynową i ręczną wyrzutnię rakiet zaatakowało redakcję satyrycznego magazynu "Charlie Hebdo" w Paryżu. Paryska prokuratura mówi o 12 zabitych i siedmiu ciężko rannych osobach. Wśród ofiar są też policjanci. Według francuskiego prezydenta był to zamach terrorystyczny. To najbardziej krwawa strzelanina w Paryżu od 1995 roku, kiedy na stacji podmiejskiej kolejki islamiści zabili osiem osób, a 118 ranili."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niech jeszcze poprawią im socjal i ściągną więcej tej hołoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poniższym filmiku widać jak strzelają przerażonemu człowiekowi (który się położył na ziemi) w głowę :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To był chyba policjant :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że hołoty i gnojstwa arabskiego - już nie trzeba ściągać.

Już tu są od lat i mnożą się, jak karaluchy.

 

 

Z francuskim obywatelstwem, k**wa mać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.