Skocz do zawartości
IGNORED

DSD DA-niska cena/wysoka jakość.XLR-y preferowane.Znak czasów.


triode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy:) już za chwileczkę, już za momencik... Będzie u mnie nowy zawodnik ... w przyszłym tygodniu :)

 

Tak na marginesie, jak ktoś chętny, to mogę po kosztach plus przesyłka sprzedać czarnego LKS. Nie ma wygranych nawet 10 godzin, bo chory ciągle na zatoki jestem i nie ma jak słuchać. Nie mniej sygnatura jest mi znajoma, więc tyle na jago temat mi wystarczy. Potwierdzam, że to bardzo fajny daczek jest. W tej cenie nie ma konkurencji. Wersja czarna z grudnia kupione z valuabasket prze Allegro :) zainteresowani proszę info na priv :)

 

Na dłużej, czyli jakiś miesiąc teraz u mnie pogra UDS-3. Triode szykuj już talary, bo wkrótce zrobię Ci wysyłkę :) UDS-3 raczej lepiej niż S1Pro nie zagra. Fajny ma wyświetlacz i wielkość jak integra, a jak wiadomo rozmiar ma znaczenie :) ma też dużo ciekawych wejść i wyjść sygnałowych.

 

Po UDS-3 już prowadzę rozmowy na AN 2.1 Signature, bo to mi chyba najbardziej pasuje. Na te gęste pliki osobiście ciśnienia nie mam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-59356-0-00718700-1451950547_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN 2.1 Signature

Masz na myśli Audionote?

 

Ale masz obroty.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bagnet

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDS-3 raczej lepiej niż S1Pro nie zagra. Fajny ma wyświetlacz i wielkość jak integra, a jak wiadomo rozmiar ma znaczenie :) ma też dużo ciekawych wejść i wyjść sygnałowych.

Fajna sztuka !!! Też szykuję talary :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych zabiegach ponownie nastapila redukcja szumow i zaklocen generowanych przez PC. Jednak sprawdzilem tez dla wszystkiego sygnal z kontrolera zintegrowanego z plyta glowna PC. Tu tez nastapila poprawa ale w duzo mniejszym stopniu. Mam na mysli nadal SNR.

A tak z ciekawości w jakim systemie ta poprawa była (system operacyjny, dac, itd.)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDS-3 to topowy model firmy J.Feng.I tak naprawdę to ostrzę sobie zęby na niego od dawna.

Może być bazą do minimalistycznego systemu-UDS-3+aktywne kolumny.

 

Oby w tym roku kurs usd i portfel,pozwoliły na sprawdzenie możliwości topowych urządzeń chińskich producentów:

J.Feng,Shanling,Denafrips.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zlozylo, ze sprzedalem tuz przed koncem roku koncowke mocy Audiomatusa.

 

Hej,

tak z ciekawości, zostajesz przy klasie D czy dryfujesz w stronę tranzystora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wzmacniacz rodem z Polski:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ciekawe na ile gabaryty i wyposażenie odzwierciedlają poziom grania.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówkę mocy mają dobrą.

Zakładam, że integra choć pewnie gorsza też będzie reprezentować wysoki poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości w jakim systemie ta poprawa była (system operacyjny, dac, itd.)?

 

win10, kabel usb supra, DAC LKS (opa 301), kolumny Zeta Zero Picolla, zasilanie calego systemu (bez komputera) - generator 230V niezalezny od sieci miejskiej, kable sygnalowe Tara Labs Vector, kable zasilajace IeGo, (furukawa), kable glosnikowe Audioquest Gibraltar (oryginal) dedykowany pokoj audio z adaptacja akustyczna (21 m2). Urzadzenia zasilajace i zrodlo (PC) w innym pomieszczeniu - przejscie kablowe przez sciane. Monobloki w trakcie zakupu, wczesniej Audiomatus AS500

 

Hej,

tak z ciekawości, zostajesz przy klasie D czy dryfujesz w stronę tranzystora?

 

Zdecydowanie zostaje przy klasie D :) jest super i wybralem juz sprzet znaczaco lepiej wzmacniajacy niz dotychczasowe rozwiazanie. Klasa D ma wyjscie na tranzystorach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

win10, kabel usb supra, DAC LKS (opa 301), kolumny Zeta Zero Picolla, zasilanie calego systemu (bez komputera) - generator 230V niezalezny od sieci miejskiej, kable sygnalowe Tara Labs Vector, kable zasilajace IeGo, (furukawa), kable glosnikowe Audioquest Gibraltar (oryginal) dedykowany pokoj audio z adaptacja akustyczna (21 m2). Urzadzenia zasilajace i zrodlo (PC) w innym pomieszczeniu - przejscie kablowe przez sciane. Monobloki w trakcie zakupu, wczesniej Audiomatus AS500

A jak masz zasilany amoanero w LKS?

I dlaczego PPA USB anie na przykład takie SOtM usb czy JCAT USB? Sadząc po klockach na brak kasy nie narzekasz.

Ciekawi mnie co skłoniło Cie do wyboru takiego gniota bo wygląd on jak by dziecko na zajęciach zpt go na 3 poskładało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istotny jest wygląd karty skoro spełnia swoje zadanie ?

Dziwię się Przemysławie, że poddajesz się schematom. Nie jesteś głupi tylko nie masz otwartego umysłu. Poczytaj sobie coś o duchowości. To Ci pomoże przejść ograniczenia własnego ego. Mówię to serio, z życzliwości a nie żeby dopiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz zasilany amoanero w LKS?

I dlaczego PPA USB anie na przykład takie SOtM usb czy JCAT USB? Sadząc po klockach na brak kasy nie narzekasz.

Ciekawi mnie co skłoniło Cie do wyboru takiego gniota bo wygląd on jak by dziecko na zajęciach zpt go na 3 poskładało.

 

Mam zasilanie z baterii 5V podpiete do PPA. Skutkiem tego amanero jest zasilany tez z baterii za posrednictwem PPA. Pobawie sie jeszcze z odzielna linia zasilania bezposrednio na wejscie amanero, tez z baterii, ale jeszcze sie do tego nie przybralem, a obecnie do czasu zakupu amplifikacji, nie ma sensu sie tym zajmowac i kleic jakichs kabli :) zadnej roznicy nie uslysze na tej obecnej, zastepczej koncowce mocy.

SOtM nie zagralo lepiej - porownalem, Nie sluchalem JCAT wiec sie nie wypowiadam.

Do wyboru PPA sklonila mnie jakosc dzwieku, ktora zdecydowanie podnioslem przy uzyciu tego kontrolera.

Wyglad urzadzen, szczegolnie montowanych wewnetrznie, niespecjalnie mnie obchodzi. Liczy sie dzwiek, a PPA robi to uwazam bardzo dobrze i o to wlasnie mi chodzilo. Do tego kosztuje rozsadnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zasilanie z baterii 5V podpiete do PPA. Skutkiem tego amanero jest zasilany tez z baterii za posrednictwem PPA.

5v zasila zegar a nie zasilanie usb i dalej amanero. Dlatego zakup tej karty nie załatwia sprawy zasilania konwertera.

Czy istotny jest wygląd karty skoro spełnia swoje zadanie ?

To nie tyle wygląd mnie przeraża co niechlujność wykonania, nie mam zaufania do takich modyfikacji tym bardziej że Pan od tej karty popełnił podobnych wynalazków sporo (kable sata, czy audiofilskie routery). Zaufanie do firmy to dla mnie istotna sprawa. W przypadku PPA modyfikacja zaczyna się i kończy na zmianie zegara i jego zasilania (pomijając niechlujstwo tej modyfikacji) to jednak troczę za mało by zmienić coś w brzmieniu. A jeśli rzeczywiście coś zmienia to ja patrząc na wykonanie tej karty miał bym wątpliwości czy zmiana jest aby na lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ileś tam ludzi mówi, że karta PPA wnosi coś pozytywnego to warto to sprawdzić ... a nie ulegać własnym wyobrażeniom. Przez to traci się kontakt z rzeczywistością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ileś tam ludzi mówi, że karta PPA wnosi coś pozytywnego to warto to sprawdzić ... a nie ulegać własnym wyobrażeniom.

Nie koniecznie muszę to sprawdzać.

Mam u siebie idealne tło sprawdzałem to podobnie jak kolega Wojciech odtwarzając pusty plik wav czyli zakłóceń z komputera takich które bym usłyszał nie ma.

Mam dobry asynchroniczny konwerter w dac zasilany niezależnie od usb z dobrymi własnymi zegarami na podstawie, których tworzony jest i2s.

Jeśli usłyszał bym zmiany to tylko potwierdziło by moje obawy że PPA usb jest nieudaną modyfikacją Karty NECa.

Z moim podejściem do audio to raczej kontaktu z rzeczywistością nie tracę.

Nie testuje sprzętów, które teoretycznie nie powinny działać tak mam i dzięki temu oszczędzam czas na słuchanie muzyki na przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5v zasila zegar a nie zasilanie usb i dalej amanero. Dlatego zakup tej karty nie załatwia sprawy zasilania konwertera.

Dlatego napisalem wczesniej, ze mam jeszcze w planach drobna modyfikacje zasilania, by sprawdzic, co to da.

To nie tyle wygląd mnie przeraża co niechlujność wykonania, nie mam zaufania do takich modyfikacji tym bardziej że Pan od tej karty popełnił podobnych wynalazków sporo (kable sata, czy audiofilskie routery). Zaufanie do firmy to dla mnie istotna sprawa. W przypadku PPA modyfikacja zaczyna się i kończy na zmianie zegara i jego zasilania (pomijając niechlujstwo tej modyfikacji) to jednak troczę za mało by zmienić coś w brzmieniu. A jeśli rzeczywiście coś zmienia to ja patrząc na wykonanie tej karty miał bym wątpliwości czy zmiana jest aby na lepsze.

Nie wiem, czy sluchales urzadzen sygnowanych logo Abraxas. To ukrainska manufaktura. Mialem DAC na TDA1541. Po zakupie DAC-a i odsluchu, udalo mi sie tez kupic wzmacniacz sluchawkowy tej manufaktury. W srodku..... platanina kabelkow, istna pajeczyna, montaz punkt - punkt i ogolne wrazenie katastrofy. Ale co z tego :) - JAK TO GRA... GENIALNIE W MOIM ODCZUCIU. DAC juz jest sprzedany, bo jednak ograniczenia 1541 sa juz dla mnie nie do przelkniecia jak uslyszalem dobrze zdekodowane DSD i tu wskoczyl LKS.. Ale wzmacniacz sluchawkowy ... podobna platanina kabelkow i oczywiscie lampy... wykosil juz kilka roznych wzmacniaczy sluchawkowych, zbudowanych pieknie i w wielkim porzadku na dobrych elementach. A przeciez to teoretycznie nie ma szans na dobre granie.

Jak pierwszy raz zobaczylem bebechy DAC-a... to wzial mnie smiech :) ale mialem okazje go posluchac i tu szczena zjechala mi do samej ziemi.

Od tej pory wiem, ze teoria ... to tylko teoria i niewiele ma wspolnego z praktyka. O "muzykalnosci" roznych produktow decyduje czlowiek stojacy za ich konceptem i jego wiedza, pasja i doswiadczenie.

 

Trzeba miec otwarty umysl i nie zwracac uwagi w pierwszej kolejnosci na wyglad. Nie wszystko zloto co sie swieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojciech_55387
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie tutaj wątek poświęcony ciekawym DAC-om za rozsądną kasę i widzę, że natrafiłem na poprzedniego właściciela mojej nowej końcówki Audiomatus AS500:). Końcówka spisuje się świetnie. Czy dobrze rozumiem, że jako przedwzmacniacz z tą końcówką robił ten DAC LKS MH-DA003?

 

Pozdrawiam

Daniel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie tutaj wątek poświęcony ciekawym DAC-om za rozsądną kasę i widzę, że natrafiłem na poprzedniego właściciela mojej nowej końcówki Audiomatus AS500:). Końcówka spisuje się świetnie. Czy dobrze rozumiem, że jako przedwzmacniacz z tą końcówką robił ten DAC LKS MH-DA003?

 

Jako zywo tak wlasnie bylo :)

 

Pozdrawiam.

 

Moze to hm..... sprawa powszechnie znana, ale dla mnie to okazalo sie nowoscia! Na Tidalu znalazlem duzo plyt z wytworni 2L. Wczesniej czegos tam szukalem z tej wytworni i tego nie bylo, a teraz sprawdzilem chyba z 6 najnowszych pozycji i wszystko jest. Po prostu super!!! Jest tez moja ulubiona plyta Harmorgan - Sigmund Groven, Iver Kleive tidal.com/album/4997490 jesli ktos nie slyszal, to bardzo ja polecam :)

Tutaj link do sklepu z muzyka, gdzie mozna oczywiscie cos kupic, ale i zapoznac sie z wydanymi pozycjami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest tez na Tidalu inna "Perełka" :) z 2L

uwazam godna odsluchu

 

Nidarosdomens jentekor, Trondheimsolistene & Anita Brevik

MAGNIFICAT

 

Ponizej jeszcze link, gdzie bez oplat mozna pobrac wybrane utwory muzyczne z roznych "plyt" wydanych przez 2L. Wiekszosc jest dostepna w co najmniej kilku roznych formatach. Mozna porownac tu jakosc roznych formatow, bo plik Master jest wspolny, wiec jest to ten sam zapis, zakodowany w roznych formatach w tym jest tez jeden plik DSD256 a dla kilku juz pozycji DSD128. Doskonaly material do porownan i sprawdzenia, czy w naszych systemach slychac roznice i czy warto isc w strone gestych formatow i formatow innych od PCM, czyli przykładowo DSD roznych gestosci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

By pobrac pliki, trzeba sie zalogowac. user: 2L i haslo: 2L

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojciech_55387
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ileś tam ludzi mówi, że karta PPA wnosi coś pozytywnego to warto to sprawdzić ... a nie ulegać własnym wyobrażeniom. Przez to traci się kontakt z rzeczywistością.

A ja twierdzę, że z kartą PPP żadnej zmiany na lepsze w moim systemie nie było.

 

Nidarosdomens jentekor, Trondheimsolistene & Anita Brevik

MAGNIFICAT

Płyta świetna. Dziękuję za rekomendacje.

Harmorgan - nie mój świat muzyczny.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zlozylo, ze sprzedalem tuz przed koncem roku koncowke mocy Audiomatusa. Podlaczylem inna koncowke (nie jest taka teoretycznie najgorsza, markowy producent z kraju kwitnacej wisni), tak na jakis czas, bo troche poczekam na nowe koncowki. Niestety czar muzyki prysl i nie daje sie sluchac.

A jaka to końcówka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

WADIA 860 , ROTEL RHB 10 (MICHI) KOLUMNY YB AUDIO,VERICTUM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nidarosdomens jentekor, Trondheimsolistene & Anita Brevik

MAGNIFICAT

 

O ...! Nie przeklnę, choć w słowie zachwytu, jako że pieśń z Biblii się wywodzi :) Wyborne!

No i przypaliłem kolację hehe :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MajkeM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przypaliłem kolację hehe :)

 

Coz znaczy jedna kolacja przy takiej strawie dla ducha :) hahaha

 

A jaka to końcówka ?

 

Sprzedana to AS500 a zastosowana obecnie podebrana z systemu kina domowego Rotel RB1070.

Dla jasnosci - nie oceniam nijak tej koncowki. Po prostu w moim systemie w zastepstwie AS500 nie sprawdza sie w zadnym stopniu i zawiesilem wszelkie odsluchy i przeprosilem wzmacniacz sluchawkowy i AKG701 (grajace uwazam fajnie, tyle ze bez niskich tonow :( niestety).

Kolumny sobie odpoczna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojciech_55387
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz znaczy jedna kolacja przy takiej strawie dla ducha :) hahaha

Zaiste. Choć za kolację (a raczej jej brak) nieźle mi się oberwało, to moja Druga Połowa mogła znów się wykazać pichcąc coś z niczego, a ja zasłuchuję się w albumie :) Dzięki za link do hires, fajny pomysł na przetestowanie obu systemów- technicznego jak i fizjologicznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nidarosdomens jentekor, Trondheimsolistene & Anita Brevik

MAGNIFICAT

 

Płyta rzuca na kolana !!!!

Od dawna czegoś takiego szukałem !

Chodzą mi podobne ciary jak przy "Mission" Morricone !

 

Dzięki !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Płyta rzuca na kolana !!!!

Od dawna czegoś takiego szukałem !

Chodzą mi podobne ciary jak przy "Mission" Morricone !

 

Dzięki !

Ja znałem muzykę Morricone z różnych źródeł głównie filmowych oczywiście, ale całkiem przypadkowo natknąłem się na zbiór muzyczny Ennio i tak samo jak ty szczena opada i ciarki po plecach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tidalu znalazlem duzo plyt z wytworni 2L

Czy da się Tidal przeszukiwać po wytwórni? Znacznie by to ułatwiło życie...

Dzięki za Magnificat, Harmorgan już wcześniej podawałeś i miałem okazję posłuchać sampli.

 

ale całkiem przypadkowo natknąłem się na zbiór muzyczny Ennio

Możesz coś przybliżyć? Ja opieram się na kilku ścieżkach filmowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się Tidal przeszukiwać po wytwórni? Znacznie by to ułatwiło życie...

Dzięki za Magnificat, Harmorgan już wcześniej podawałeś i miałem okazję posłuchać sampli.

 

 

Możesz coś przybliżyć? Ja opieram się na kilku ścieżkach filmowych.

Najlepiej właśnie w tidalu odsłuchać twórczości Ennio Morricone i stworzyć własną play listę, albo wyszukać jakieś the greatest hits i zobaczysz że wiele pięknej muzy już znasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję porównać któryś z tych wspominanych Chińskich DACów do:

 

Naim M51

Violectric V800

Mytek 192

 

W wątku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

zaintrygował mnie wpis:

 

 

"I did the same mistake and bought the X-Sabre based on similar posts. To me that is total BS as I had both the M51 and the X-sabre simultaneously and even on the USB there is no contest, the nad is warm and euphonic with great resolution ("tubey") while the X-sabre is neutral at most and analytic("Sabre sound"). The NAD pushes vocals forward while the X-sabre highlights the ambient. The NAD scales very well with a good power chord and the XLR out is not so hot (around 6V for the X-sabre). The NAD also has a pre if you care about it.

With AES/EBU input the M51 completely blows away the X-sabre, it's not even a fair comparison"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.