Skocz do zawartości
IGNORED

elastyczne kable zasilajace


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Albo to był 88 albo 38 Gold, nie znalazłem. Nie wiem ile miał w sobie złota, ale brzmiał zupełnie inaczej niż wszystko co wcześniej słuchałem:-) Zupełnie nie kojarzył się z Siltechem.

To był 88 i miał kilka złotych żył a reszta (większość) srebrnych.

Rzeczywiście brzmiał genialnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Rzeczywiście brzmiał genialnie.

 

Zupełnie inaczej niż wszystkie znane mi Siltechy. Ciepło, ze złotą patyną na wysokich tonach, bez cienia agresji.

 

Ale na podstawie tego Siltecha nie można oceniać kabla pure gold bo to jest zupełnie inna bajka.

 

Ale to jest ten kierunek brzmienia o którym napisałem. Przemek a taki kabel jak Audience Au 24, to nie będzie przypadkiem czyste złoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Jeżeli piszecie o kablach Siltecha z serii Classic to można się zgodzić , że te kable grają tak jak gra czyste srebro.

Natomiast Siltech Double Crown gra zupełnie inaczej i ogólne stwierdzenia o tych kablach można traktować jako poezję forumową.

Również Ruby Mountain II / Hill grają inaczej niż niższe serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Jest już Triple Crown! Ceny nie znam. Lekarze zabraniają zaglądać w tą rubrykę cennika… :-)

Fakt , ceny są chore ale taki niesprawiedliwy jest już ten paskudny świat ;)

Ja wezmę na razie na odsłuch tego PAD 25-th Anniversary , którego polecałeś na odsłuch.

Kamil już działa ale podobno dostępny będzie dopiero po AS ;(

Może okaże się lepszy od Siltecha ;)

Dostępny jest tylko 1 czy więcej tych kabli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jest tylko 1. Głośnikowy też. A IC ma być po AS. Jim Aud z PAD mówił mi w Monachium, że chce odwiedzić Polskę. Są szanse, że się pojawi na AS. Śmiałem się z niego bo wyglada jak Joe Cocker 20 lat temu. Fajny gość,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

AC jest tylko 1. Głośnikowy też. A IC ma być po AS. Jim Aud z PAD mówił mi w Monachium, że chce odwiedzić Polskę. Są szanse, że się pojawi na AS. Śmiałem się z niego bo wyglada jak Joe Cocker 20 lat temu. Fajny gość,

Głośnikowy jest tymczasowo we wsi obok tzn. w Sopocie i wezmę go w przyszłym tygodniu na odsłuch.

Sieciówka (skoro srebrna ) to chyba raczej do żródła , pre lub dac więc wezmę ten jeden AC również do odsłuchu.

Zobaczymy jak to zagra.

 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje osiagniecia z odlewnictwa i ciagania sa raczej malo imponujace ale wiem ze zaden z producentow nie bedzie robil niczego z czystego srebra czy zlota. to nie miedz

producenci musza te metale mieszac z innymi metalami czy chca czy nie. same ne graja w ogole. dopiero uszlchetnione domieszkami zaczynaja brzmiec jak nalezy. dla zainteresowanych probowalem jeszcze zlota z palladem

moje experymenty dowiodly ze czyste zloto muli a srebro ucina gore pasma. mialem wtedy na tyle malo rozdzielczy system ze nie moge sie wypowiadac o innych aspektach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jest tylko 1. Głośnikowy też. A IC ma być po AS. Jim Aud z PAD mówił mi w Monachium, że chce odwiedzić Polskę. Są szanse, że się pojawi na AS. Śmiałem się z niego bo wyglada jak Joe Cocker 20 lat temu. Fajny gość,

 

Dostałem potwierdzenie od dystrybutora, że Jim Aud z PAD będzie na Audio Show za 2 tygodnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />producenci musza te metale mieszac z innymi metalami czy chca czy nie.<br />

 

Jade audio stosuje przewodniki z czystego złota 99.99% czystości (www.surepure.com).

Na tym plega ich unikalność, że nie robią żadnych domieszek.

 

Jeśli komuś złota wersja "muli" to jest jeszcze hybryda złot-platynowa.

Trzeba się tylko mocniej złapać za portfel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, co napisał producent na stronie.

Poleca hybrydę platynowo złotą do lampy.

Jak kiedyś rozważałem zakup tych kabli to myślałem właśnie o tej platynie.

Tylko ja lubię mieć IC i głośnikowce od tego samego producenta. A głośnikowce od Jade Audio to jest kosmos cenowy, więc postanowiłem szukać czegoś tańszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymiekaj ;-)

audio nie znosi kompromisow

 

Mam na ten temat swój własny pogląd. Paru takich, co to nie może dogonić króliczka już tu jest. Ja jestem zadowolony z tego, co mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam na ten temat swój własny pogląd. Paru takich, co to nie może dogonić króliczka już tu jest. Ja jestem zadowolony z tego, co mam.

 

A mnie obiło się o uszy, że niekoniecznie. Serio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnuj swojego nosa i nie plotkuj jak przekupa na bazarze.

 

Gdybym ja powtarzał co o tobie i twoim systemie mówią "na mieście" ludzie, których w dodatku uważasz za kolegów, to byś się stopą przeżegnał.

 

Ale nie powtarzam tego, bo gówno mnie to interesuje. Serio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewrażliwiony jesteś na punkcie swojego audio. Mój system nie wszystkim się podoba i to jest normalne. Zresztą nawet nie ma czegoś takiego jak mój system, bo ciagle dobieram i testuję wzmacniacze. Za każdym razem gra u mnie coś innego, więc nawet trudno ocenić to jako całość. Inaczej gra to z Kondo, inaczej z FM a jeszcze inaczej z Vitusami czy Accuphase.

 

Poza tym napisałeś, że jesteś zadowolony i pytanie czy to prawda? Ja nie pisałem, że komuś innemu się nie podoba bo to co komuś się podoba czy nie to bez znaczenia. Problem ponoć polega na tym, źe tobie się to nie do końca podoba. A to duża różnica. Tak więc mylisz sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam najnowsze sieciówki S. Witkowskiego( SOUND ART) . Są zdecydowanie bardziej elastyczne niz wczesniejsze modele . Do tego kosztują przysłowiowe parę groszy a pogonią całe towarzystwo do 5-6 tys zł a i z droższymi stana do walki jak równy z równym. Sprawdziłem. U mnie lepiej zagrały niz z Shunyatą Anacondą czy tanszą Cobrą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.