Jump to content
Guest aqs

Nasze aukcje na allegro olx

Recommended Posts

http://allegro.pl/projektor-rzutnik-optoma-hd700x-360-godzin-i6576976975.html

do dogadania również szary ekran Kauber robiony pod zamówienie.

zapraszam

"Planowałem zakupić projektor full hd, ale po sprawdzeniu w sklepie jaka jest różnica w warunkach domowych zrezygnowałem bo nie ma to sensu. 720p spokojnie daje radę i jest wartością optymalną."

to jaki i reszta opisu to jedna wielka brednia! :) Kolego chcesz coś tam sprzedać - OK, ktoś może takiego akurat szuka, kupi i obie strony będą zadowolone tylko po co przy okazji próbować zrobić z ludzi idiotów??? Nie mozna normalnie?

Edited by jgx

"Planowałem zakupić projektor full hd, ale po sprawdzeniu w sklepie jaka jest różnica w warunkach domowych zrezygnowałem bo nie ma to sensu. 720p spokojnie daje radę i jest wartością optymalną."

to jaki i reszta opisu to jedna wielka brednia! :) Kolego chcesz coś tam sprzedać - OK, ktoś może takiego akurat szuka, kupi i obie strony będą zadowolone tylko po co przy okazji próbować zrobić z ludzi idiotów??? Nie mozna normalnie?

Kolega Sprzedający może ma ogromny salon i siedzi baaaardzo daleko , siedzi taaak daleko, że nie widać różnic między 1080p a 720p ... jak Wszyscy wiemy odległość oglądania i rozdzielczość są ze sobą ściśle powiązana.... :)

JVC DLA-X500R (poprzednia generacja e-shift 4k), wyświecone 700 godzin za 8500zł plus wycieczka do Berlina tutaj

★★★ Mój prywatny pokój kinowy, projekt Erskine Group, kalibracja wideo ISF-THX, kalibracja audio HAA-THX ★★★

Wszystko o konstrukcji, budowie i kalibracji: audiostereo.pl/magogs-home-theater-nirvana_121553.html

Procesor Denona:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6789693952

Amplituner Marantz SR6006:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6789688746

Mam jeszcze czarny blu ray UD5005 i czarny amplituner SR5006 (z uszkodzonym gniazdem sieciowym rj45 po uderzeniu pioruna w pobliżu - nie działaja radio internetowe i odtwarzanie muzyki z sieci, cała reszta jest ok)

Edited by pacman

JVC DLA-X500R (poprzednia generacja e-shift 4k), wyświecone 700 godzin za 8500zł plus wycieczka do Berlina tutaj

2800 EUR to jest 8500 zł ???

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam: przetwornik Audio Note DAC4 i Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; legendarne, lampowe phono stage EAR 834p (MM/MC, kondensatory Mundorf, step-up Partridge), duzo kabli Transparent i MIT.

Gdzie można kupić euro za 3zl?

Biorę

www.facebook.com/S4Home/ - polub nas! Śledź nowości i promocje.

Co wybrać? Od czego zacząć? Jak ustawić? Doradzamy zarówno w sprzęcie nowym jak i używanym. Dla forumowiczów niższe ceny. Zapraszamy!

Jedna z najlepszych końcówek mocy do KD, JBL Synthesis SDA8300 do wzięcia za 7500PLN (nowa 28000PLN) - link. Przewidziana jako napęd dla JBL Everest.

Ta sama technologia, 8x125W w wykonaniu Crown, cena 2700PLN (nowa 11500PLN) - link. Na rynku "audiofilskim" funkcjonuje jako Lexicon DD8.

Edited by Magog

★★★ Mój prywatny pokój kinowy, projekt Erskine Group, kalibracja wideo ISF-THX, kalibracja audio HAA-THX ★★★

Wszystko o konstrukcji, budowie i kalibracji: audiostereo.pl/magogs-home-theater-nirvana_121553.html

Przeczytaj caly temat a się wyjaśni. Subwoofer działa, po prostu w muzyce i kinie pracował inaczej niż sądziłem, że ma być. Można przyjechać i samemu sprawdzić ;). Teraz mam trochę mniejszego Velodyne (8").

Monitor Audio MR6 / MR1 / MRCenter + Yamaha RX-V773 + Polk Audio PSW 125 + Pioneer BDP 160-K + SONY HW55ES @ 113" + Egreat R6s

Przeczytaj caly temat a się wyjaśni. Subwoofer działa, po prostu w muzyce i kinie pracował inaczej niż sądziłem, że ma być. Można przyjechać i samemu sprawdzić ;). Teraz mam trochę mniejszego Velodyne (8").

Pytam bo jestem zainteresowany subem,ciekawi mnie czy ma odpowiedniego powera w kinie,bo tylko do kina.

Do mojego aktualnego pomieszczenia był za duży (nisko sufit), przez co efekty były przesadzone. Kiedy wcześniej użytkowałem go w otwartym salonie sprawował się w filmach bardzo dobrze.

Monitor Audio MR6 / MR1 / MRCenter + Yamaha RX-V773 + Polk Audio PSW 125 + Pioneer BDP 160-K + SONY HW55ES @ 113" + Egreat R6s