Skocz do zawartości
Gość aqs

Nasze aukcje na allegro olx

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/projektor-rzutnik-optoma-hd700x-360-godzin-i6576976975.html

do dogadania również szary ekran Kauber robiony pod zamówienie.

zapraszam

"Planowałem zakupić projektor full hd, ale po sprawdzeniu w sklepie jaka jest różnica w warunkach domowych zrezygnowałem bo nie ma to sensu. 720p spokojnie daje radę i jest wartością optymalną."

to jaki i reszta opisu to jedna wielka brednia! :) Kolego chcesz coś tam sprzedać - OK, ktoś może takiego akurat szuka, kupi i obie strony będą zadowolone tylko po co przy okazji próbować zrobić z ludzi idiotów??? Nie mozna normalnie?

Edytowane przez jgx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Planowałem zakupić projektor full hd, ale po sprawdzeniu w sklepie jaka jest różnica w warunkach domowych zrezygnowałem bo nie ma to sensu. 720p spokojnie daje radę i jest wartością optymalną."

to jaki i reszta opisu to jedna wielka brednia! :) Kolego chcesz coś tam sprzedać - OK, ktoś może takiego akurat szuka, kupi i obie strony będą zadowolone tylko po co przy okazji próbować zrobić z ludzi idiotów??? Nie mozna normalnie?

Kolega Sprzedający może ma ogromny salon i siedzi baaaardzo daleko , siedzi taaak daleko, że nie widać różnic między 1080p a 720p ... jak Wszyscy wiemy odległość oglądania i rozdzielczość są ze sobą ściśle powiązana.... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JVC DLA-X500R (poprzednia generacja e-shift 4k), wyświecone 700 godzin za 8500zł plus wycieczka do Berlina tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Procesor Denona:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6789693952

Amplituner Marantz SR6006:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6789688746

Mam jeszcze czarny blu ray UD5005 i czarny amplituner SR5006 (z uszkodzonym gniazdem sieciowym rj45 po uderzeniu pioruna w pobliżu - nie działaja radio internetowe i odtwarzanie muzyki z sieci, cała reszta jest ok)

Edytowane przez pacman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JVC DLA-X500R (poprzednia generacja e-shift 4k), wyświecone 700 godzin za 8500zł plus wycieczka do Berlina tutaj

2800 EUR to jest 8500 zł ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie można kupić euro za 3zl?

Biorę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jedna z najlepszych końcówek mocy do KD, JBL Synthesis SDA8300 do wzięcia za 7500PLN (nowa 28000PLN) - link. Przewidziana jako napęd dla JBL Everest.

Ta sama technologia, 8x125W w wykonaniu Crown, cena 2700PLN (nowa 11500PLN) - link. Na rynku "audiofilskim" funkcjonuje jako Lexicon DD8.

Edytowane przez Magog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj caly temat a się wyjaśni. Subwoofer działa, po prostu w muzyce i kinie pracował inaczej niż sądziłem, że ma być. Można przyjechać i samemu sprawdzić ;). Teraz mam trochę mniejszego Velodyne (8").

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj caly temat a się wyjaśni. Subwoofer działa, po prostu w muzyce i kinie pracował inaczej niż sądziłem, że ma być. Można przyjechać i samemu sprawdzić ;). Teraz mam trochę mniejszego Velodyne (8").

Pytam bo jestem zainteresowany subem,ciekawi mnie czy ma odpowiedniego powera w kinie,bo tylko do kina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mojego aktualnego pomieszczenia był za duży (nisko sufit), przez co efekty były przesadzone. Kiedy wcześniej użytkowałem go w otwartym salonie sprawował się w filmach bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi