Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator big 7


Lukasz Stawowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze kilka lat podsłuchiwalem muzyczke przez dziurke od klucza ;) ile miałem frajdy gdy jednak widziałem cos wiecej poza "jednym muzykantem" to moje ;)

Baaa nawet te drzwi próbowałem otwierać ale zawsze dostawałem "w ryja" od basisty ..

Taki urok próby zaproszenia kapeli rockowej do siebie...

Zamknąłem drzwi ponownie, tylko troche dziurke rozwiercilem ;) widzę teraz troche ponad "dwóch muzykantów"

 

Widzę zagotowałeś, jak bym nie słyszał Twojego poprzedniego systemu na monitorach to bym łykał teksty Sly jak ciepłe kluseczki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest postęp... :-)

 

Kąta pochylenia kontrabasu dalej jednak nie ogarniam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy max 5 utworow z różnego gatunku muzycznego i wtedy mogę ocenić,przy założeniu,ze sprzęt jest wygrzany.

Zgadzam się, chociaż im dłużej tym lepiej;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Oj partyzanci;-) Po pięciu utworach rzeczywiście mniej więcej wiadomo jak gra dane urządzenie, tym niemniej rzetelna procedura testowa wymaga odsłuchu większej partii repertuaru. Kilka płyt z klasyki, kilka z rocka, różne realizacje, itp. Poza tym systemu trzeba trochę posłuchać, żeby się z nim bliżej oswoić. Nie chcę się mądrzyć, ale istnieją pewne zasady dobrego warsztatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj partyzanci;-) Po pięciu utworach rzeczywiście mniej więcej wiadomo jak gra dane urządzenie, tym niemniej rzetelna procedura testowa wymaga odsłuchu większej partii repertuaru. Kilka płyt z klasyki, kilka z rocka, różne realizacje, itp. Poza tym systemu trzeba trochę posłuchać, żeby się z nim bliżej oswoić. Nie chcę się mądrzyć, ale istnieją pewne zasady dobrego warsztatu...

 

Tomku bardzo lubię komentować Twoje wpisy.

Oswoić to się mozna z obecnościa pieska w domciu przywiezionego ze schroniska......trwa to czasem dość długo..

Natomiast PARTYZANTEM I TO TO Z WYCIETEGO LASU)jesteś niewątpliwie sam,bo u Ciebie ten warsztat w/g mnie jest ułomny.

Mówimy o tych pieciu utworach które wystarczają do oceny systemu,nie tak od razu z marszu.

Zresztą zapytaj Pana Pacuły albo nawet Rachwalda lub Trzeszczyńskiego jak jest z tym recenzjami tzn. na czym słuchają i czego ile jest

w systemie zmiennych jakie maja płyty i ich realizacje czy maja różne,czy słychać różnicę itp,itd.

Także słusznie zauwazyłeś,ze będzie lepiej jak się nie będziesz mądrzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Panie Skurzewski

Zalecam np. bilobil na pamięć,bo Pan przesadza dwukrotnie z tymi datami.

pozdr.

 

Demencja Cię kolego dopada,pierwsza prezentacja Maka z tymi napakowanymi przetwornikami kolumnami,odbyła się 2004,lub 2005 w tym samym roku w którym Orszański prezentował dzielonego DCSa. Był to chyba pierwszy rok,w którym HiFi Club dostał Maka w dystrybucję. Komu tu jest potrzebny bilobil Panie znajomku dealera?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może proszę sobie przeczytać:

 

>>Paweł Skurzewski

10 lat temu? To chyba z wyborami Ci się pomyliło. Wystawa była w 2011 roku kolego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W 2004 i w 2005 roku były Thiele. W 2005 Thiel 7.2, nawet znalazłem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może proszę sobie przeczytać:

 

W 2004 i w 2005 roku były Thiele. W 2005 Thiel 7.2, nawet znalazłem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale fajne te zdjęcia. Takie to uroczo przaśne i bez zadęcia. Tylko 10 lat minęło a jakie zmiany.... Dziś red. Pacuła podnieca się kablami sieciowymi za kilkadziesiąt tysięcy a 10 lat temu kręcił go DAC za kilka tysięcy...

 

Widać jak szybko starzeje się wygląd sprzętu audio. Właściwie jedyne urządzenia, które opierają się temu trendowi to McIntosh i Naim...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam kiedy Ancient Audio był to jeszcze Ancient Audio i przeważnie mi się tam podobało. Ostatnie parę lat to za iście inna firma, inny człowiek! Szkoda, jak wspomniałem, lubiłem jego prezentacje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

To może proszę sobie przeczytać:

 

 

 

W 2004 i w 2005 roku były Thiele. W 2005 Thiel 7.2, nawet znalazłem: http://www.highfidelity.pl/artykuly/0511/audioshow_f.html

 

Więc mógł to być rok 2003,lub 2006. Prezentacja o której Ty piszesz,była z pewnością druga z użyciem Makowych speakerów. W tym samym roku,w którym system Maka zagrał imo tak słabo,w sali obok zjawiskowo zagrał Jadis z Thiel1.6,który granie Maka zamiótł po prostu pod dywan. Był to,ten sam shaw,na którym grały Nautilusy w Sobieskim na parterze,potem AudioKlan już na AS nie bywał. Nie wierzysz zapytaj w HiFi Clubie,sami Ci powiedzą,że z tymi Makowymi potworami byli dwa razy. Żródłem na tej przentacji nie był wówczas gramofon,bo nie było go jeszcze w ofercie Maka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zgadywankach chyba nie jesteś za dobry, może najpierw znajdź tą prezentację. A może to było jeszcze za komuny i pomyliło Ci się z Hi-endowymi Altusami 110 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne te zdjęcia. Takie to uroczo przaśne i bez zadęcia. Tylko 10 lat minęło a jakie zmiany.... Dziś red. Pacuła podnieca się kablami sieciowymi za kilkadziesiąt tysięcy a 10 lat temu kręcił go DAC za kilka tysięcy...

 

Widać jak szybko starzeje się wygląd sprzętu audio. Właściwie jedyne urządzenia, które opierają się temu trendowi to McIntosh i Naim...

 

Dla mnie McIntosh to kwintesencja audiofilzmu , jak chodzi o wyglad to dla mnie topowa trojka.

Slyszalem swietne prezentacje z Makami , ale prezentacja w salce Hifi Club z Thielami nie zrobila na mnie wrazenia.

Jakby mieli SET to juz bym go bral na odsluch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Tomku bardzo lubię komentować Twoje wpisy.

 

Zauważyłem i nie mam nic przeciwko temu, jeśli dyskusja odbywa się na rzeczowe argumenty;-) Mnie to absolutnie nie przeszkadza, możesz komentować byle w sposób merytoryczny. Co do metodologii testów, to napisałem już jak powinny wyglądać. Pięć płyt owszem wystarczy żeby ocenić pobieżnie system, ale do profesjonalnej oceny jeszcze daleka droga. Jak do tego podchodzą inni piszący recenzje zupełnie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Neomamut kombinujesz ale Altusy 110 nie były najlepszymi kolumnami Tonsila, on coś tam jednak fajnego kiedyś wypuścił z 10" na basie.

 

Tamta firma w przeciwieństwie do MAk-a była źle zarządzana i tyle, proza życia.

 

Zauważyłem i nie mam nic przeciwko temu, jeśli dyskusja odbywa się na rzeczowe argumenty;-) Mnie to absolutnie nie przeszkadza, możesz komentować byle w sposób merytoryczny. Co do metodologii testów, to napisałem już jak powinny wyglądać. Pięć płyt owszem wystarczy żeby ocenić pobieżnie system, ale do profesjonalnej oceny jeszcze daleka droga. Jak do tego podchodzą inni piszący recenzje zupełnie mnie nie interesuje.

 

Coś w tym jest, pięć naszych płyt może w końcu dobrze zabrzmieć ale...

 

Niech każdy robi to co mu najlepiej wychodzi i robi to swoimi sposobami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

W zgadywankach chyba nie jesteś za dobry, może najpierw znajdź tą prezentację. A może to było jeszcze za komuny i pomyliło Ci się z Hi-endowymi Altusami 110 :)

 

Sekunda szukania,komu tu jest potrzebny bilibil?Gulczas jak myślisz?

 

 

http://www.hifi.pl/reportaze/as2003.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekunda szukania,komu tu jest potrzebny bilibil?Gulczas jak myślisz?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fajnie pooglądać ale ten design tam pokazywanych urządzeń zrobił się staromodny, pewnie jest teraz po domach i się kurzy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Fajnie pooglądać ale ten design tam pokazywanych urządzeń zrobił się staromodny, pewnie jest teraz po domach i się kurzy ;)

 

Fajnie to będzie jak jakiś mądrala się przyzna,że bredził. To jest właśnie styl tego forum,coś tam bełkotał o komunie a teraz ma za krótkie majtki,żeby powidzieć przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to będzie jak jakiś mądrala się przyzna,że bredził. To jest właśnie styl tego forum,coś tam bełkotał o komunie a teraz ma za krótkie majtki,żeby powidzieć przepraszam.

Nie wiem czy do mnie pijesz; moją rodzinę i mnie ostatnie ponad pół wieku tępiła komuna tak że nie rozumiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Nie wiem czy do mnie pijesz; moją rodzinę i mnie ostatnie ponad pół wieku tępiła komuna tak że nie rozumiem?

 

Nie,nie do Ciebie,tylko do neommamuta,który usiłował zrobić ze mnie idiotę.

Na zdjęciach z linku,jest też Utopia Grande,to a propo's mojego wątku o Utopiach. Słuchałem ich wtedy w 2003 roku i tak jak napisałem w moim wątku o Utopii,była to katastrofa. No ale ustaliliśmy już dlaczego tak się stało. Na tamtej wystawie granie numer jeden było u Grobela,Jadis-Thiel1.6 bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego idiotę. Raczej wytępić lenia, bo się poszukać nię chciało. Przyznaję się do błędu i przepraszam. Ta z 2011 była bardzo dobra. Tej z 2003 to nie pamiętam, musiało być faktycznie kiepsko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie starczy tych złośliwości,wszak to wątek o Lampizatorze ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Lampizator. Tylko nie wiem co napisać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie graj,tfu,to znaczy nie pisz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to takiego? Tyle słów, a tak mało czasu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.