Jump to content
IGNORED

Konkurs na pogodynkę roku 2015

Shrek777

Recommended Posts

Ponieważ mam już mocno dość tematów spiskowych, tematów typu: "dlaczego to się nie uda", ukrytych gejów atakujących świat wokół - jak on był czemuś winien, czy nieśmiertelnego plebiscytu na najgłupszego, czy najwredniejszego moderatora, postanowiłem uruchomić swój własny konkurs...

Także niniejszym uroczyście otwieram konkurs na najpiękniejszą, najbardziej zwariowaną pogodynkę roku 2015.....

Ponieważ jesteśmy w kraju nad Wisłą o miejsca medalowe mogą walczyć tylko polskie pogodynki.

Pogodynki poza Polski są dopuszczone do konkursu (wszak piękno kobiece nie zna granic), ale miejsca medalowe są dla Polskich Pogodynek....

Przepraszam i nasze koleżanki i gejów z forum, ale konkurs dotyczy tylko pań. Krecika nie zgłaszamy....

A i proszę traktować temat śmiertelnie wesoło, ale trzymać poziom jaki tylko potraficie trzymać w obecności pięknych kobiet.

OKi - oklaski i przechodzimy do konkursu moja kandydatka

9_12_2013_magda_michniak_superstacja_3.jpg

Untitled-1.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=vHYKT-lrJOw&index=2&list=PLF8EEB0216877D186

Czyli MAGDA MICHNIAK z Super stacji.

Nominowana za urodę, humor - obecnie w nowej roli: mamy, ale liczę na powrót na wizję...

A "Wasze" pogodynki ????

Guest stary bej

(Konto usunięte)

Że też się takimi sprawami dorosłe chłopacy excytują, no no, kto by pomyślał ;))

Ale może nie wszyscy wiedzą, że nawet najładniejsza "pogodynka" nie sprawi, że pogoda będzie taka jaką chcemy.

Chyba lepsze są konkursy mokrego podkoszulka.

To dorzucę co nieco

Polsat:

gosia_z16921595Q,Malgorzata-Tomaszewska-Slomina.jpeg

Pani z domu Tomaszewska, tak córa Jana Tomaszewskiego, słusznie kojarzonego z molestowaniem tej małej okrągłej kulki ze skóry przez 22 facetów....

Następna pani z Polsatu:

Paulina_Sykut_lata_Must_6236976.jpg

Omeny nie udało mi się znaleźć szybko z mapką, ale jako taka jest:

1853432-omena-mensah-900-596.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.