Skocz do zawartości
IGNORED

zasilacz liniowy stabilizowany do serwera plikow 12v 2x5v 400w


bart-azazel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wykręcaj się. Napisałeś:

 

Jest naukowo oczywiste, że nie znamy podstawowych mechanizmów słyszenia, ...

Powołujesz się na naukę, której tak nie lubisz ;-)

 

Napisz Grzegorz lepiej, że uważasz powiedzmy, że mało prawdopobne jest Toim zdaniem, że ktoś coś słyszy, ale wykluczyć tego nie można, zwłaszcza,że słyszy to większosć osób.

 

Nie chodzi o słyszenie tylko o słuchanie.

 

...nie mam nic do tego, że niektórzy słyszą to i owo (kable, zasilania cyfrówki...). Nawet mogę podzielić się w tej mierze pewnymi ciekawostkami...

 

A w moim koncie w "o mnie czytamy":

 

"Wierzę w pomiar, ale wiem, że istnieją subtelności i światy niezrozumiałe. Wielokrotnie miałem wyniki nieracjonalne. Może otarłem się o ów „eter”, któremu ulegają Audiofile?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza,że słyszy to większosć osób

Skąd wiesz? Gdyby wziąć wszystkich co używają komputer do muzyki, ilu z nich wymienia zasilacz? Tak w procentach?

 

Jest naukowo oczywiste, że nie znamy podstawowych mechanizmów słyszenia

Zastanów się co oznacza taki argument?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołujesz się na naukę, której tak nie lubisz ;-)

 

Nie wykręcaj się, bo zamiast dyskutować zaczynasz stosować sztuczki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naukowo oczywiste, że nie znamy podstawowych mechanizmów słyszenia, ale Gregorz wie, czego nie można usłyszeć, ot taki geniusz lub prorok jest wśród nas !

 

Przesadzasz. Podstawowe są znane. Audiofilskie pewnie nie, ale to tylko dlatego, że jako szamanizm nie podlegają naukowym metodom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofile jak wszyscy głęboko religijni ludzie podpierają się nauką gdy ta nie przeszkadza im wierzyć, gorzej gdy nauka stoi w sprzeczności z tym w co wierzą (a raczej czego doświadczają ich zmanipulowane zmysły). Zawsze gdy, w którymś momencie nauka stanie im na drodze mają jeden argument "nauka nie dorosła do tego by wytłumaczyć dane zjawisko". Ciągnie się to od początków cywilizacji tylko religie się zmieniaj a wierzący dalej mają ten sam wzorzec zachowań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wśród miłośników audio to "niesłyszący" są agresywnymi odszczepieńcami. To oni wierzą, że "wszystko brzmi tak samo". Oni walczą ze słyszącymi. Nazywają ich głupcami itd. I kto tu wykazuje symptomy religijnego fanatyzmu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto twierdzi że wszystko brzmi tak samo?

 

Skala różnic jest tylko trochę inna niż niektórzy próbują tu pisać.

Wg. niektórych kolosalna różnica miedzy zwykłym terminalem a komputerem for audio tylko nikt z piszących nawet nie zastanawiał się z czego te różnice mogą wynikać biorąc za dobry omen zmiany w dźwięku.

 

Gdyby naukowcy wzorem niektórych dłubaczy działali na oślep marnie widzę dzisiejszą technikę.

Raz na jakiś czas trafi się szalony geniusz, przez przypadek wpadnie na ciekawy pomysł ale w większości wypadków postęp to wiedza plus ciężka praca.

I wiedza to nie ta zdobywana metodą prób i błędów ale wiedza akademicka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Podstawowe są znane.

 

No właśnie nie. Mamy owszem wiedzę jak ucho odbiera dźwięki sinusoidalne, mamy podstawową wiedzę o mechnizmach lokalizacji, ale nie mamy zielonego pojęcia jak mózg analizuje skomplikowany obraz dźwiękowy. Poprzez analogię do obrazu to tak jakbyśmy wiedzieli jak widzimy jednokolorową planszę, ale nie wiedzieli jak rozróżniamy psa od kota i kiedy to jest możliwe, a kiedy nie. Wiemy duzo o percepcji pojedynczych tonów i nic nie wiemy o percepcji złożonych obrazów dźwiękowych. Dopiero co zaczynają się pokazywać pojedyncze publikacje.

 

Jedną z ostatnich publikacji jest właśnie ta, która udowadnia, że mózg dokonuje analizy z większą dokładnością niż analiza liniowa wykorzystywana powszechnie do pomiarów sprzętu audio (THD i podbne) i tworzenia algorytmów kompresji stratnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie ma to znaczenie? Wiemy wystarczająco dużo, by tworzyć iluzje, którym co prawda daleko do oryginałów, ale jak widać dla audiofila ich jakość jest wystarczająca, bo łatwo go nabrać. Na proste sztuczki rodem ze średniowiecza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta publikacja udowadnia, że dokładność analizy jest większa, ale o ile większa i kiedy dokładnie, anie też jak przebiega, to tego już nie wiadomo

 

Znaczenie ma to takie, że jeśli nauka nie jest w stanie opisać co słyszymy, a czego nie i też nie wiemy w jaki sposób sie to odbywa, to twierdzenia, że czegoś nie słychać z ust osób, które nie zadały sobie nawet trudu, aby osobiście to sprawdzić, są zwykłą arogancją lub bezmyśnlością

 

Skąd wiesz? Gdyby wziąć wszystkich co używają komputer do muzyki, ilu z nich wymienia zasilacz? Tak w procentach?

 

Nie biorę wszystkich, ktzórzy mają komputer, ale wszystkich, którzy maja sprzęt za co najmniej 30k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki to argument:

Głupio to człowiek jest skonstruowany z tym swoim całym mózgiem. Każdy osobnik czuje to samo inaczej.

Tak też słyszy! To samo inaczej.

Wysil się w przytaczaniu analogii.

 

W laboratoriach Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych i w laboratoriach stacji uzdatniania wody rutynowo wykonuje się analizy jakości wody. Dwa badania wymykają się wszelkim instrumentom. To badania z dziedziny organoleptyki, czyli smak i zapach wody. Jest na to normatyw i są metodyki. Badania dokonuje zespół, który używa zmysłu smaku i zapachu. Jednym z kryteriów akceptacji wody do picia jest % wyników uznanych za akceptowalny. I wcale to nie jest zespół 100 osób, bo wystarczy np. 3 osoby.

Chcesz czy nie jeśli pijesz wodę z wodociągów to jesteś beneficjentem takiego badania (butelkowa to samo). Analogia jest nawet obszerniejsza. W ten sam sposób dokonuje się np. badań wszelkiej żywności importowanej, w tym owoce, słodycze, kakao, kawa, a także wino (o którym ktoś wspomniał). Określa się jakość smakową i musi istnieć zgodność takich badań z określonym standardem. Część towarów się zwraca, albo i przecenia, albo przeznacza na paszę.

Wbrew pozorom nieprawdą jest że odczuwanie widzenie, powonienie, słuch i smak znacząco różnią się dla danego gatunku. Wybierając zespół pomiarowy do smaku testuje się kandydatów i przechodzi wielu, tylko nieliczni z określonymi uszkodzeniami są dyskwalifikowani, to tez określa metodyka.

Gdyby ktokolwiek miał interes można by taki zespół utworzyć do oceny np. wierności dźwięku. Robi się to tylko amatorsko. W kilku doświadczeniach uczestniczyłem i to absolutna nieprawda że powszechnie występują duże różnice w postrzeganiu. W praktyce się nie spotkałem, to tylko na tym audio forum taka akcja przeciw odsłuchom.

Chcesz jeszcze jakieś analogie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W laboratoriach Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych i w laboratoriach stacji uzdatniania wody rutynowo wykonuje się analizy jakości wody. Dwa badania wymykają się wszelkim instrumentom. To badania z dziedziny organoleptyki, czyli smak i zapach wody. Jest na to normatyw i są metodyki. Badania dokonuje zespół, który używa zmysłu smaku i zapachu. Jednym z kryteriów akceptacji wody do picia jest % wyników uznanych za akceptowalny. I wcale to nie jest zespół 100 osób, bo wystarczy np. 3 osoby.

Nikt nie odbiera nikomu prawa do "testów odsłuchowych" ale gdy dotyczy to np. zasilaczy komputerowych, to zaczyna to robić się powoli śmieszne z tego względu że wiadomo przynajmniej elektronikom, które parametry są istotne do prawidłowej jego pracy i nie ma w tym żadnej wiedzy tajemnej nie zbadanej przez dzisiejszą naukę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odbiera nikomu prawa do "testów odsłuchowych" ale gdy dotyczy to np. zasilaczy komputerowych, to zaczyna to robić się powoli śmieszne z tego względu że wiadomo przynajmniej elektronikom, które parametry są istotne do prawidłowej jego pracy i nie ma w tym żadnej wiedzy tajemnej nie zbadanej przez dzisiejszą naukę.

 

Święta racja. I ja kolega (właśnie elektronik) wie że takie odsłuchy to absurd. Wiemy że bardzo poważnie powchodzi się do tematu na forach specjalistycznych, a zasilacze nie były specjalnie drogie. Trochę dla jaj więc test był. Wyniki też wyszły jajcarskie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja. I ja kolega (właśnie elektronik) wie że takie odsłuchy to absurd. Wiemy że bardzo poważnie powchodzi się do tematu na forach specjalistycznych, a zasilacze nie były specjalnie drogie. Trochę dla jaj więc test był. Wyniki też wyszły jajcarskie.

Tyko jeden ucieszy się że lepiej zagrało a drugi zastanowi się dlaczego wcześniej było źle.

Ja wolę tą drugą postawę bo ona prowadzi do tego że szuka się rozwiązań problemu a nie przypadkowo rozwiązuje problem.

Postęp w elektronice nie może być dziełem przypadku. Jeśli jak pisałeś elektronika zdziwił efekt wymiany głupiego zasilacza to świadczy tylko o tym jak ten system jest wysoce podatny na zakłócenia i wg mnie nie jest to zaletą. Dlatego wymiana zasilacza komputerowego to wg. mnie zabieranie się do problemu od d.. strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się zgadzam. Tyle że producent czy to Daca-a, czy konwertera dupy dał. Nie łatwo tak sobie zmienić połowę sprzętu, tym bardziej że ten mimo wspomnianych wad, to najlepiej grająca tam cyfrą jak dotąd.

Co miął zrobić, miał nie zostawić zasilacza który odrobinę lepiej zagrał, tak idei? Zrobił chyba to co całkiem zwyczajne, zostawił te dwa zasilacze liniowe które coś tam poprawiały, a tego liniowego który nie poprawiał wywalił.

 

Zaczynasz kolego zachowywać się jak p. Zakładam, że czytałeś cały wątek, więc powiedz proszę w którym miejscu moja pewność się skurczyła, bo zdaje się to ja napisałem, że przy braku izolacji wpływ jak najbardziej jest możliwy, i napisałem to zanim do odsłuchów miało dojść.

Poza tym dlaczego twierdzisz, że to ja się wycofałem, bo nie zgodziłem się na warunki piopio, a nie piopio się wycofał, bo nie zgodził się na moje warunki ?

 

Bo jakoś wydaje mi się sama izolacja galwaniczna na ADUM nie powinna dawać tak daleko idących zmian. Niby co ma zegar karty PPA USB do izolacji. Zasilanie PC, tak może przenikać. Nie, nie pomyśl że chcę Cię zachęcić do zakładu w warunkach gdzie zakłócenia przenikają po masie na dac-a. Nic z tych rzeczy. Wiesz że ta formuła z zakładem wcale mi się nie podoba. Najbardziej by mi się podobało gdyby normalnie przebadać eksperymentalnie produkty Piopio w obecności ludzi o skrajnych poglądach na wpływ wszelkich wychwalanych zabiegów w PC komputerach. Takie szersze i mądre badanie np. dwóch komputerów raz z izolacją na ADUM, za chwilę bez itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta publikacja udowadnia, że dokładność analizy jest większa, ale o ile większa i kiedy dokładnie, anie też jak przebiega, to tego już nie wiadomo

 

 

Poproszę o linka do tej rewelacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie proszę jak brzmi ten materiał na Waszych sprzętach:

 

Film wkleił Grzegorz7 dla rozładowania atmosfery i posłuchania atmosfery nagrania w katedrze.

Skoro nie można się spotkać i nie można porównać, to napiszcie co tam słychać w miejscach gdzie są pogłosy. Ciekawe czy Grzegorz7 odsłuchał to zanim zaproponował posłuchanie pogłosów katedry :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pomyśl że chcę Cię zachęcić do zakładu w warunkach gdzie zakłócenia przenikają po masie na dac-a

Ale to był właśnie mój warunek, a ty zamiast napisać, że strony się nie dogadały napisałeś, że to ja się wycofałem. Widzisz różnicę?

Podobnie zresztą jest z rambo. Dlaczego to rambo się wycofał? Piopio ma DAC'i które grają tak samo, a rambo takie, które grają inaczej. Dlaczego w grę mają wchodzić DAC'i od piopio?

Dalej uważasz, że rambo się wycofał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Podobnie zresztą jest z rambo. Dlaczego to rambo się wycofał? Piopio ma DAC'i które grają tak samo, a rambo takie, które grają inaczej. Dlaczego w grę mają wchodzić DAC'i od piopio?<br />Dalej uważasz, że rambo się wycofał?

 

Przecież to ja rzuciłem wezwanie a rambo54 je przyjął. ;-) Ale to była tylko ściema.

Odizolowanie galwaniczne PC od DAC zmienia postać rzeczy. Ja twierdze, że goły PC gra gorzej od modyfikowanego. Izolacja to jest już modyfikacja.

 

 

Poza konkursem mogę się chętnie spotkać i przetestować PC z izolacją w torze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie proszę jak brzmi ten materiał na Waszych sprzętach:

Film wkleił Grzegorz7 dla rozładowania atmosfery i posłuchania atmosfery nagrania w katedrze.

Skoro nie można się spotkać i nie można porównać, to napiszcie co tam słychać w miejscach gdzie są pogłosy. Ciekawe czy Grzegorz7 odsłuchał to zanim zaproponował posłuchanie pogłosów katedry :-)

Dla rozpoczęcia jakiejś tam znajomości chciałem zaprosić cię do filharmonii.

Ale widzę, że nie potrafisz słuchać muzyki.

Czego ma dowodzić twoja ironia.

Czego brakuje w tym wydawnictwie (lipnemu medium podobnemu do takiego telewizyjnego, DVD).

Jakiej nuty nie usłyszałeś, co z melodią, co z rytmem, tempem? A może nie jesteś w stanie rozpoznać i uznać za odmienną interpretację tego wykonania poprzez określoną artykulację solistów? Co z harmonią i barwą?

 

Czego nie niesie tak kiepski materiał?

Co tam takiego w tle zaprząta ci umysł?

Myślisz, że na żywo w filharmonii nie ma szkodliwych artefaktów...

 

No to co tam słychać?

 

W laboratoriach Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych i w laboratoriach stacji uzdatniania wody rutynowo wykonuje się analizy jakości wody. Dwa badania wymykają się wszelkim instrumentom. To badania z dziedziny organoleptyki, czyli smak i zapach wody. Jest na to normatyw i są metodyki...

Chcesz jeszcze jakieś analogie?

A na co to jest analogia?

Ci ludzie również wykrywają bakterie E.Coli w wodzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik kolczas dnia 21.08.2015 - 17:53 napisał

W laboratoriach Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych i w laboratoriach stacji uzdatniania wody rutynowo wykonuje się analizy jakości wody. Dwa badania wymykają się wszelkim instrumentom. To badania z dziedziny organoleptyki, czyli smak i zapach wody. Jest na to normatyw i są metodyki...

Chcesz jeszcze jakieś analogie?

 

A na co to jest analogia?

Ci ludzie również wykrywają bakterie E.Coli w wodzie?

Chciałeś analogii zdolności zmysłów do oceny jakiś cech w odróżnieniu od całkowitej niemocy mierników w tej kwestii. Wiesz że nie ma maszyny która smakuje lub wącha wodę, bo proces jest niezwykle skomplikowany. To właśnie pokazuje że tak złożone cechy jak np zapach tylko mózg ludzki może oceniać. Analogia pokazująca że jak śmiesznym byłoby gdyby ktoś kwestionował takie badania, zarzucając że człowiek i jego węch jest niedokładny.

To prosta analogia

 

maszyna ---- stężenie lotnej substancji

człowiek ---- jakość kompozycji zapachowej

 

maszyna ---- poziom dźwięku

człowiek ---- jakość reprodukcji dźwięku

 

Bywa że Ci sami. Kto by zatrudnił ludzi tylko do wąchania.

 

Dla rozpoczęcia jakiejś tam znajomości chciałem zaprosić cię do filharmonii.

Ale widzę, że nie potrafisz słuchać muzyki.

Czego ma dowodzić twoja ironia.

Czego brakuje w tym wydawnictwie (lipnemu medium podobnemu do takiego telewizyjnego, DVD).

Jakiej nuty nie usłyszałeś, co z melodią, co z rytmem, tempem? A może nie jesteś w stanie rozpoznać i uznać za odmienną interpretację tego wykonania poprzez określoną artykulację solistów? Co z harmonią i barwą?

 

Czego nie niesie tak kiepski materiał?

Co tam takiego w tle zaprząta ci umysł?

Myślisz, że na żywo w filharmonii nie ma szkodliwych artefaktów...

 

No to co tam słychać?

 

Ale pytań. Jak mam Ci na nie wszystkie odpowiedzieć?

Do filharmonii chętnie dam się zaprosić, à propos to właśnie w naszej nowej filharmonii miałem okazję usłyszeć bezpośrednio jak brzmi solo jazzowy bas. Za sceną jest korytarz, młody artysta w przerwie długotrwałej próby dla rozluźnienia zagrał nam coś na strunach kontrabasu. Ależ to brzmi bajecznie, jak świetnie wypełnia przestrzeń. Ten dźwięk na długo sobie zapamiętałem jak swoisty wzorzec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o linka do tej rewelacji.

 

Link jest tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chodzi o ten artykuł:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten artykuł:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

 

Tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie proszę jak brzmi ten materiał na Waszych sprzętach:

...

Film wkleił Grzegorz7 dla rozładowania atmosfery i posłuchania atmosfery nagrania w katedrze.

Skoro nie można się spotkać i nie można porównać, to napiszcie co tam słychać w miejscach gdzie są pogłosy. Ciekawe czy Grzegorz7 odsłuchał to zanim zaproponował posłuchanie pogłosów katedry :-)

Nie bardzo rozumiem Kolczas o co C chodzi w tym nagraniu?

Tam, gdzie są pogłosy to słychać pogłos.

Czy coś jest w tym dziwnego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

Przejrzałem artykuł. Mam swoje wnioski, ale przedstawię je za jakieś dwa tygodnie. Muszę je skonsultować z ekspertem od analizy harmonicznej, a niestety chwilowo nie ma czasu, by zerknąc na ten tekst.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem artykuł. Mam swoje wnioski, ale przedstawię je za jakieś dwa tygodnie. Muszę je skonsultować z ekspertem od analizy harmonicznej, a niestety chwilowo nie ma czasu, by zerknąc na ten tekst.

 

Temat jest ciekawy i wart dyskusji bez jakiegoś wielkiego zadęcia i walki obozów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.