Skocz do zawartości
IGNORED

Zarobki Polaków w GB


Genesis

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko skąd ten bidny duda i kaczyński wezmą te miliardy zł. i tysiące miejsc w szpitalach psychiatrycznych na leczenie sierot po PO ???

Skąd ja się pytam !!!

 

Jak rozpierd...ą polska specjalizacje czyli biurokracje i resortowe dzieci to znajda sie te miliardy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpierd...ą polska specjalizacje czyli biurokracje i resortowe dzieci to znajda sie te miliardy.

ten nastepny z lasu w okresie ruji.To mityczne panstwo to wy, jego obywatele .Tak ograniczeni jak wlasnie piszacy i tak psychiczni jak ci piszacy o Kulczyku.To ta psychoza narodowa stanowi to panstwo i reguluje zachowanie tego ONEGO panstwa.Ten wpis to wlasnie wpis przedstawiciela tego zooo ktory bedac we wlasciwym urzedzie bedzie wlasnie to robił na co tak narzeka.Tzn zagladał i badał .To raczej szpital psychiatryczny gdzie nie ma lekarzy bo lekarze chodza w kieckach i maja inne problemy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resortowe dzieci to znajda sie te miliardy

Pierwszym resortowym dzieciątkiem jest niejaki Jarosław Kaczyński, który przejadł już miliony PLN z kieszeni podatników. Oto tatuś:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kto wie lepiej, niech w/w wywody obali.

 

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Na wojnie i w czasie "pokoju".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy w większości przypadków to cholerni frustraci. Kupi sobie taki delikwent Golfa - poszczany ze szczęścia, stanie koło niego Jaguar XJ to od razu myśli, że jak właściciela Jaguara jest stać na taki samochód, to jest zlodziejem i na 99% go wydymał oraz rzuci na człeka wszystkie możliwe oszczerstwa, a jak jest przed 30, to uzna, że "Gówniarz ma w dupie poprzewracane i kosi od rodziców".

Dzisiaj słyszałam debila, co chyba ledwo "zetę" skończył sądząc po "wspaniałej gramatyce i różnorodności języka" (czytaj niegramotne, ledwo się da gościa zrozumieć i rzucał "ku***mi" na prawo i lewo). Ględził przez telefon, a raczej darł mordę, że dostaje 20 zł na godzinę na rękę i, że mu na wódkę nie starcza. I był bardzo wkurzony, bo "Jakiś szczun po uczelni zarabia dwa razy tyle". Dobra, teraz każdy debil może studiować, ale... Coś tu (w zachowaniu ludzi) jest nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po wpisach Polak Polakowi za wszelką cenę będzie udowadniał że ten ma gorzej... Rozumiem.że nie każdemu jest łatwo zaakceptować że komuś się udało bo podjął ryzyko Ale wylewanie frustracji na forum jest co najmniej żałosne...forumowicze wiedza do kogo piję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest więc sens wyjeżdżania do GB?

 

Żaden! Nie warto! :)

Lepiej w domu zostać i zarabiać 1500 zeta na śmieciówce. :)

A na poważnie - byłeś dziadem w PL to będziesz dziadem w każdym innym kraju na świecie. Nie licz na cud.

Natomiast wyjazd wydaje mi się dobrą perspektywą dla profesjonalistów. Tutaj już mowa o zupełnie innym poziomie zarobków.

Problemem Polski jest to, że zarobki ludzi wykształconych nie różnią się wiele od tych śmieciowych. W normalnych krajach to jest przepaść i pracodawca za Twój talent,doświadczenie, wykształcenie i umiejętności płaci Ci prawdziwe pieniądze a nie ochłapy.

Więc serdecznie polecam wyjazdy ale nie na przysłowiowy zmywak, tylko dla przedstawicieli zawodów medycznych, programistów, inżynierów itp.

Dotychczas wspominałem tylko o pieniądzach. Ale jest jeszcze coś, co zwiększa atrakcyjność pracy i życia w krajach cywilizowanych. Inna kultura pracy.

Mi zajęło ze 3 lata by się przystosować i wszystko zrozumieć. Generalnie chodzi o to, że tutaj nikt się nie napina, nie naciska, nie ma pośpiechu... wszystko powoli, spokojnie, metodycznie. Nic na wczoraj. Tu się pracę szanuje! :)

Kolega pracuje na budowie to nieraz boki można zrywać, gdy się słucha, co tutejsi budowlańcy potrafią zrobić przez 8 godzin... :) A do tego przerwy - gwarantowane umowami związkowymi: na herbatkę, na lunch... bez pośpiechu! :) I jeszcze jedno: obsesyjne wręcz przestrzeganie norm BHP. W PL na to pracodawcy i pracownicy leją a w IRL inspektorzy zewnętrzni wręcz mieszkają na budowie i wymuszają na bieżąco przestrzeganie największych pierdół. Spawasz w zamkniętym pomieszczeniu? Nie wolno spawać dłużej niż... potem OBOWIĄZKOWO 30 minut przerwy na wietrzenie bo się gromadzą toksyczne gazy. I tak dalej... A płacą i tak za godzinę. :)

Także generalnie bym powiedział, że nie jest źle. Pod warunkiem,że nie jedziesz na zmywak.

I kolejna sprawa. Środowisko pracy jest środowiskiem wolnym od jakiejkolwiek agresji! Tutaj nie wolno podnosić głosu w pracy, bo to objaw agresji. Jakiekolwiek uzewnętrznienie emocji jest odbierane jako przejaw braku profesjonalizmu. Takich ludzi się usuwa z roboty bo nikt nie chce z nimi pracować. Trzeba spokojnie... fałszywie się uśmiechać, mówić cicho, bo a nuż ktoś się zestresuje. Nie wolno nikogo stresować. To jest praca. Tu nam płacą za robotę, a nie żebyśmy znosili czyjeś fochy.

Jest inaczej, jest... ja już bym nie mógł pracować w Polsce. Jak sobie przypomnę jakie jatki tam się działy, to łojezu... Nie na moje nerwy teraz to by było. :)

 

Jeśli modlitwy zostaną wysłuchane, zrobimy pierwszy krok w celu budowy i u nas w Polsce normalności.

 

Jaja sobie robisz??? A widziałeś kogo Duda wziął na szefa Kancelarii? Przecież ta baba to komunistka! Ona wie lepiej ode mnie na co mam wydawać swoją kasę! Ona nie zamierza mnie pytać, czy chcę czy nie chcę płacić na ZUS! Ona uważa że pomysł, abym sam decydował, na co wydaję swoje pieniądze to ABSURD!

No przepraszam Cię, ale jak komuch się owinie biało-czerwoną flagą to wciąż będzie komuchem! Przecież to CZYSTY BOLSZEWIZM!!!

Dlatego - czarno ja to wszystko widzę.

Trzeba było głosować na Grzegorza Brauna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sens wyjazdu jest taki że nie musisz wąchać polskiego smrodu.

Fakt że musisz wąchać smród angielski. Czy jest lepszy ? Nie -jest inny.

Ale jak wracasz do Polski to możesz udawać że tamten smród to symfonia najpiękniejszych zapachów świata - i wszyscy znajomi ci zazdroszczą ...

 

Dokładnie! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... :)

 

Jak się teraz zaczyna robić normalniej - to zaraz konserwatyści krzyczą że to odejście od naszej tradycji i swoimi komunistycznymi pomysłami chcą nas cofnąć do poziomu bantustanu ..

 

Zaraz, zaraz... co się w Polsce zaczyna robić NORMALNE bo nie zauważyłem jakoś...

Ustawy te wszystkie tęczowo - genderowe? Przecież to nas właśnie COFA do poziomu pozbawionych cywilizacji zwierząt!

Ludobójcze ustawy o in vitro?

Gdzie ta normalność? O czym Ty mówisz?

Coś przeoczyłem?

Konserwatyzm to jedynie słuszna postawa życiowa i polityczna, nie ma nic wspólnego z komunizmem.

Każdy konserwatysta jest kontrrewolucjonistą!

 

BTW też nie podobają mi się socjalistyczne zapędy PiS. Mam jednak wrażenie, że w ciągu dwóch lat, gdy rządzili nie poczynili zbyt odważnych kroków w tym kierunku. Wydaje mi się, że wiedzą, że żeby wydać trzeba zarobić.

 

To mi się podoba! W końcu ktoś jeszcze dostrzega problem, o którym mówię od lat: PiS to SOCJALIŚCI! Narodowi, owszem, ale socjaliści!

Dlatego po ich rządach nie spodziewam się niczego dobrego.

Zresztą - oni już rządzili.

Czy zlikwidowali piramidę finansową zwaną ZUS?

Czy zastąpili kapitalizm kompradorski normalnym kapitalizmem?

Nie!

Mieliśmy tylko nieustanny festiwal idioty Zbyszka Ziobry - jego gwoździe do trumny, konferencje i dęte dowody, tak mocne, że ŻADNA jego ofiara nie gnije do dziś w pierdlu.

I teraz też tak będzie - taniec smoleński, pomnik pod pałacem prezydenckim, może aneks WSI... a ja mówię: GOSPODARKA, GŁUPCZE!!!

Trzeba repolonizować, handel, banki, trzeba odbudować przemysł ciężki, trzeba olać kretynizmy klimatyczne, zapewnić Polsce niezależność energetyczną. Budować mocną armię...

K***, to samo się nie zrobi!!!

To jest huk roboty i na to winna iść energia a nie na pitolenie o pomnikach.

 

Ale i tak na wizytę u dentysty latają do Polski,

 

Ja też do dentysty latam do Polski a zarabiam więcej niż europoseł.

Nie rozumiem dlaczego mam płacić drożej, skoro mogę taniej. To po pierwsze.

Po drugie: poziom usług i technologii medycznych w Polsce jest dużo wyższy niż w IRL.

Tym chętniej wspieram krajowy biznes.

W 2009 usuwano mi w Polsce zaćmę. W IRL wołali 5000€, w Polsce - 800€, do tego używano maszyny której w Europie były tylko 2 egzemplarze. Jeden w Szwajcarii a drugi... w Szczecinie. Do dziś w Irlandii o usuwaniu starej soczewki strumieniem wody nikt nie słyszał... robią zaćmy techniką jak za króla Ćwieczka.

Stomatologia... protetyka 3D w Irlandii? Zapomnijcie!

I tak dalej...

Najnowszy przykład: zostawiłem teraz u optyka w Polsce 5000 złotych za 2 pary okularów. Piękne włoskie ręcznie robione Persole z progresywną optyką HoyaLux ID. Para zwykłych i para fotochromów.

Już pomijam fakt, że Persoli w irlandzkich sieciówkach typu Specsavers nie uświadczysz, ale jest po prostu żenadą że wiodący producent optyki okularowej Hoya (są szkła Hoya a potem długo, długo nic... potem Zeiss, Pentax i cała reszta) NIE MA ANI JEDNEGO DEALERA W IRLANDII.

Widziałem jak w irlandzkich sieciówkach dobiera się szkła progresywne - to jest horror! Prawidłowe dobranie szkieł progresywnych czy dwuogniskowych do okularów jest skomplikowanym procesem obejmującym m. in. dokładne pomiary twarzy. W Irlandii nikt się w to nie bawi!

W Polsce w 2009 optyk mnie obmierzał z zapałem godnym lepszej sprawy, zanim zabrał się za robienie okularów. Teraz technologia poszła jeszcze dalej - Hoya dostarcza oprogramowanie do tableta, na oprawki nakłada się takie miarki czarno-białe, jak policyjne ;) i optyk iPadem wykonuje zdjęcia en face i z profilu!

W Irlandii nikt o tym nie słyszał...

Więc robienie ludziom zarzutu że chcą mieć lepszą usługę medyczną (NIE TAŃSZĄ! Za okulary w IRL bym zapłacił dużo taniej!) w Polsce niż na Wyspach jest dla mnie zachowaniem niskim i źle świadczącym o osobach takie opinie wygłaszających.

Zresztą... mam to w głębokim poważaniu. Teraz cieszę się służbowymi okularami Jamesa Bonda z polskiego zakładu optycznego :) i zawsze i wszędzie będę powtarzał, że to świat powinien się od nas uczyć profesjonalizmu a nie odwrotnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

araz, zaraz... co się w Polsce zaczyna robić NORMALNE bo nie zauważyłem jakoś...

zaraz zaraz...normalnosc zwykle widzi normalny.To z czym ty do ludzi???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zmiana PO na PIS nic nie da.

Pisałem o tym wielokrotnie raz kąsany przez oszołomów z PIS-u, raz przez oszołomów z PO.

To awers i rewers tej samej monety (POPIS).

 

Alternatywą są ruchy obywatelskie, póki co mamy Kukiza - nie oszukujmy się nie jest to demon intelektu, ale przy prowadzonej w Polsce kampanii (od ponad 20 lat) - iż do polityki idzie k...wa i złodziej nikt wartościowy nie chce się tam pchać.

 

Dlatego mimo iż temu muzykowi nie dałbym do zarządzania nawet wspólnoty mieszkaniowej, robi pierwszy wyłom, jak mu się uda jest szansa iż ruch obywatelski zacznie się rozwijać...I zaczną tam wartościowi ludzie trafiać.

I dlatego ma mój głos. On, nie PO, nie PIS. Nawet jak TV będzie co dzień donosić iż na listach ma meneli, kosmitów i cyklistów...

I daj bosze żeby zebrał z 30%....

 

Ale wątpię, mieszkam tu już kilka lat i Polacy mają pamięć złotej rybki....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To awers i rewers tej samej monety (POPIS).

 

W dodatku - fałszywej.

Zmiana PO na PiS to leczenie dżumy cholerą.

No fajnie, że może się trochę postawią Niemcom czy Ruskim ale... nie o to chodzi.

"GOSPODARKA, GŁUPCZE!!!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą są ruchy obywatelskie,

Takie bardziej posuwisto-zwrotne

nie oszukujmy się nie jest to demon intelektu

oj, nie jest Ci on, nie jest.

I dlatego ma mój głos

Głosując na niego, głosujesz na PiS. To chyba jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po wpisach Polak Polakowi za wszelką cenę będzie udowadniał że ten ma gorzej... Rozumiem.że nie każdemu jest łatwo zaakceptować że komuś się udało bo podjął ryzyko Ale wylewanie frustracji na forum jest co najmniej żałosne...forumowicze wiedza do kogo piję.

Żałosne to jest pieprzenie trzy po trzy i dorabianie do tego wielkiej martyrologii jacy to wszyscy wielcy bohaterowie.

Komuś się udało bo podjął ryzyko, ojojoj i teraz będzie prawił kazania.

Ktoś inny nie musiał podejmować ryzyka, bo potrafił tutaj się urządzić i swojego nieudacznictwa nie musi zwalać na opresyjne państwo,

które tak go tutaj gnębiło i tłamsiło, że aż musiał tobołek spakować i wyjechać. To jest dopiero żałosne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosując na niego, głosujesz na PiS. To chyba jasne.

 

No, to prawidłowo!

Obecnie choćby Myszka Mika został (bo to facet jest) premierem to byłby mniejszy obciach niż Kopaczka (metr w głąb).

Absolutnym priorytetem jest odsunięcie złodziejskiej bandy ośmiorniczkowej PO od koryta - choćby nawet i za cenę rządów PiS-u! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden! Nie warto! :)

Lepiej w domu zostać i zarabiać 1500 zeta na śmieciówce. :)

Nie każdy jest życiową niedołęgą, która sama z siebie nie potrafi o siebie zadbać,

bo po co się wysilać, skoro można dać dyla za granicę i wygodnie sobie żyć na zasiłkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie choćby Myszka Mika został (bo to facet jest)

 

No i narobiłeś sobie w papiery....

Od myszki Miki proszę mi się.......

.

 

ŻWIREK I MUCHOMOREK Ci już nie wystarcza ??? NO !!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Nie każdy jest życiową niedołęgą, która sama z siebie nie potrafi o siebie zadbać,

bo po co się wysilać, skoro można dać dyla za granicę i wygodnie sobie żyć na zasiłkach.

Taaa w Polsce jest masa pracy z zarobkami na poziomie Europejskim tylko my takie niedołęgi co nie umimy o siebie zadbac :) 100 punktów za post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa w Polsce jest masa pracy z zarobkami na poziomie Europejskim tylko my takie niedołęgi co nie umimy o siebie zadbac :) 100 punktów za post

 

No, proszę Pana!

Pan nie słyszał minister Bieńkowskiej chyba!

 

za-6-tysiecy-to-jest-niemozliwe-zeby-ktos-za-tyle-pracowal-albo-zlodziej-albo-idiota-tak-uwaza-komisarz-ue-byla-minister-bienkowska-kto-z-was-zarabia-6-000-zl-albo-mniej.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żałosne to jest pieprzenie trzy po trzy i dorabianie do tego wielkiej martyrologii jacy to wszyscy wielcy bohaterowie.

Komuś się udało bo podjął ryzyko, ojojoj i teraz będzie prawił kazania.

Ktoś inny nie musiał podejmować ryzyka, bo potrafił tutaj się urządzić i swojego nieudacznictwa nie musi zwalać na opresyjne państwo,

które tak go tutaj gnębiło i tłamsiło, że aż musiał tobołek spakować i wyjechać. To jest dopiero żałosne.

Nie każdy ma w krwi cwaniactwo i kombinatorstwo, niektórzy chcieli by po prostu pracować w zawodzie i normalnie zarabiać Ale dochodząc do takiego punktu żałosny burak nazwie Cię nieudacznikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy chcieli by po prostu pracować w zawodzie i normalnie zarabiać

To jest normalne i godne szacunku.

 

Ale w dzisiejszych czasach coraz trudniej będzie pozostawać na rynku pracy, mając tylko jeden zawód. Wszystko szybko się zmienia, potrzeby i propozycje dla konsumentów również, producenci muszą się dostosowywać, tak samo jak pracownicy.

 

Dlatego tak ważne jest wykształcenie ogólne, które pozwala ludziom szybciej i lepiej zdobywać nowe umiejętności. Szkoły zawodowe, technika i studia wąsko-specjalistyczne to kuźnie bezrobotnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem bedzie tak ze w internecie pojawi sie ogloszenie jak przetarg..Poszukiwany specjalista kladzenia kafelek.Podac cene i termin oraz kraj pochodzenia i telefon miszcza.Odzwonimy..barany.Tak wiec albo zaliczacie lekcje religii albo lekcje Religi.

 

barany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
...Dlatego tak ważne jest wykształcenie ogólne, które pozwala ludziom szybciej i lepiej zdobywać nowe umiejętności. Szkoły zawodowe, technika i studia wąsko-specjalistyczne to kuźnie bezrobotnych.

He, dawno tak się nie uśmiałem. Cytat roku! :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, proszę Pana!

Pan nie słyszał minister Bieńkowskiej chyba!

a tak dopiero teraz misiaczku.Ta wypowiedz dotyczy zarobkow ministra w rzadzie.Taki za 6 tys brutto to jednak albo idiota albo lapówkarz czyz nie inteligenciez lasu w okresie ruji.??Ale ty jak widac nawet za tysiac nie dostaniesz roboty bo ile mozna powtarzac to samo ..choremu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma w krwi cwaniactwo i kombinatorstwo, niektórzy chcieli by po prostu pracować w zawodzie i normalnie zarabiać

i w godzinach pracy przesiadywać na internetowym forum - zapomniałeś jeszcze dodać.

Bym miał takiego pracownika, to dwóch minut by u mnie nie popracował.

I tylko żale wieczne o wszystko do wszystkich, bo oni by chcieli po prostu, tylko ich nikt nie chce, no ciekawe kurna dlaczego...

 

Pracownica poznała faceta, wzięła się zakochała i jedzie do niego love na zawsze, bla bla bla... no i trzeba teraz kogoś na jej miejsce znaleźć.

Jak posłuchałem na rozmowach kwalifikacyjnych co ci ludzie mówią, to mi ręce do samej dupy opadły.

Już pomijam kompletny brak choćby mglistego pojęcia o pracy, którą mieliby wykonywać, bo to jeszcze jest do przejścia,

ale temu godziny pracy nie pasują i chciałby się zwolnić czasem, tamtemu za daleko jeździć i chciałby dopłatę do paliwa,

tamta z kolei nie będzie pracować w soboty, a jeszcze inna pali papierosy i musi mieć przerwę co godzinę...

I tak co kto przyszedł, to jakiś problem miał życiowy z podjęciem pracy. Po tygodniu zacząłem się zastanawiać kto tu jest dla kogo.

Aż w końcu pojawił się w miarę normalny kandydat, podpisaliśmy papiery i go przyjąłem na miesięczny okres próbny.

Po dwóch tygodniach uczenia się obsługi drukarek poszedł na zwolnienie (bo gardło go boli) później na urlop (bo mu się należy) i tyle go widzieli,

ale zapłacić mu muszę za cały miesiąc "pracy". Drugi miesiąc zaraz minie jak pracownika szukam, tak wszyscy by chcieli po prostu pracować i normalnie zarabiać.

Bo wielka krzywda i tragedia im się dzieje, że do pracy przychodzą pracować, a nie posiedzieć na fejsbuku, podzwonić po znajomych i ponarzekać jak im ciężko,

bo jeszcze w sobotę muszą przyjść, a do urlopu daleko. Kto powiedział, że muszą. Żadnego przymusu przecież nie ma. Nie podoba się, to won. Po prostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszyscy tu znowu narzekają jak im ciężko w Polsce jest. Pracować trzeba za śmiecie a tylko za granicą doceniają choćby wykształcenie, etc. Już kiedyś o tym pisałem , ale jak to wykształcenie z punktu widzenia pracodawcy docenić skoro np. zostało przeprowadzone takie badanie które wskazuje że 40% studentów nie podejmie pracy jeśli pracowadca w czasie godzin pracy zabroni korzystania z portali społecznościowych. A kolejne 20% się zastanowi.

Nie wiem , za granicą pracowac nie musiałem ale pytam całkiem poważnie tych którzy tam przebywają, czy zaraz po skończeniu studiów, bez doświadczenia , pierwsze dni pracy , pozwolono serfować po internecie?

Coś przypuszczam że na drugi dzień taki "wykształcony" student wyleciałby z pracy u Angola.

Może konkluzja jest taka, że g...no oferujemy, a za nie chcemy nie wiadomo co. Z drugiej strony nie spotkałem wielu ludzi kórzy mają trochę pod deklem poukładane żeby musieli za te tzw. forumowe grosze pracować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantula, czy tobie trzeba jak dziecku tłumaczyć, po co to hasło o przesiadywaniu w czasie pracy na necie?

Uważasz że cały świat pracuje od 8-5,pon do piątku? Dla przykładu ja czasami zaczynam pracę o 17stej, dni wolne ustalam sobie sam a czasami pracuje od 7mej do północy.

Naprawde wydaje Ci się że ktokolwiek mi płaci za opierdalanie się? Moja firma wymaga mnóstwo bo obracamy drogim i delikatnym towarem który łatwo przynosi straty również. Jest dużo presji Ale każdy tu pracuje sumiennie bo wie że na koniec miesiąca poczuje się wynagrodzony. Mało tego firmie udało się stworzyć coś niesamowitego że ludzie przychodzą uśmiechnięci do pracy, nikt nie ma też problemu zrobić coś extra lub zostać trochę dłużej, dlaczego? Bo mu płacą wystarczająco.

Ps-zatrudniamy około 400 osób gdzie mnóstwo jest pracowników od pierwszego dnia z stażem 14 lat, można?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego, który prowadzi kancelarię. Uczcuwie wynagradza swoich pracowników i nie ma z nimi problemu. Raz jakiś student zapragnął podwyżki, gdy znajomy kazał mu przepytać, ile razabiają studenci na tych samych stanowiskach, to tamten przyszedł do niego na następny dzień dziękować. Tak czy siak nikt z pracowników u niego się nie obija, nikt nie robi go w konia.

Według mnie, jak ktoś jest zadowolony z pracy to się stara i nie rzuca o wszystko d***.

Parantulla, jak ten gościu jedzie z daleka, to mu się kasa na paliwo należy, jak psu zupa.

Dwa tygodnie uczyć się obsługi drukarek? Albo go traktujecie jak debila, albo zatrudniliście idiotę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kogo?

"Użytkownik toptwenty dnia 08.08.2015 - 15:33 napisał"

Problemy z czytaniem? Za mało ogólnego wykształcenia? ;)

Właśnie, z kogo? Sam wymyśliłeś, czy gdzieś przeczytałeś? Bo wiesz, teraz modne jest kajanie się za likwidację techników i zawodówek, "konkretne zawody" notują brak rąk do pracy, a nie brak miejsc pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.