Skocz do zawartości
IGNORED

Garażowi Ajnsztajni


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

Łągiewka wciskał kit że jego zderzak kasuje siłę bezwładności działającą na osobę w pojeździe wyposażonym w ten zderzak.

 

Tam więcej kitu wciskali. znalazł nawet profesorka który mu wyliczył słynne równania paryskie czy uj wie jakie tam, które miały te nową fizyke udowadniać.

 

Po tej kompromitacji siedzieli cicho jak myszy pod miotła zmieniajac co jakis czas nazwy dla swoich cudownych acz bezsensownych wynalazków i co jakis czas wypuszczli kolejny balonik próbny z newsem. Ostatnio to sie nazywa EPAR.

A bzurka polega na tym że wymyslili zderzacz odbierajacy energię przez obrót kół zamachowych co od dawna jest skutecznie realizowane sprezynami, amortyzatorami olejowymi lub gazowymi albo barierami odekształcalnymi istrefami zgniotu. I ma te przewage że jest prostsze, tańsze, wykonalne i bezawaryjne. Czego nie da się powiedzieć o rozwiązaniach zamieniających energię zderzeń na ruch wirowy jakiegoś rotora

 

Strony internetowe sa pełne podobnie bezużytecznych wynalazków i pomysłów majacyh likwidoac jakis wydumany problem kosztem tworzenia kilku nowych.

Ale ni ema sie co dziwic, ponieważ zyjemy w kraju, w którym absolwenci najtrudniejszych studiów politechnicznych moga liczyć na pracę w McDonaldzie, biurze rachunkowym, okienku bankowym na poczcie lub na angielskiej budowie.

 

A dzisiaj na co się rwie?

 

Jak na co? Przeciez było napisane że na samochody... i to nie było moje spostrzeżenie

 

Na gramofon to chyba jakąś zakurzoną bibliotekarką można wyrwać, w dodatku nudną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zdazyłem o tym napisać a okazało sie że ktoś kto w szkole niepowalczył z fizyką

 

Problem pochłaniacza jest myślę taki że jest dostrojony tylko do jednej prędkości auta.Widzisz,nieuczyłem się fizyki a już to rozpracowałem.

 

Podobnie pochłaniają energię nowoczesne lampy drogowe które się łamią i stopniowo łykają energię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem pochłaniacza Łągiewki jest Łągiewka. Oraz profesorek który sobie znalazł na nim zajecie do emerytury. Jeden g... wie a drugi g... może. I taki mają wspólny biznes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam kandydaturę Macierewicza za twórcze rozwinięcie teorii tłumaczących katastrofę smoleńską w sprzeczności ze stanem obecnej wiedzy.

 

A prof.Tołpa leczący raka torfem?

 

mamy trochę tych odkrywców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Nasz forumowy "tesla",garażowy konstruktor kabli,co to nawet podpięte do czajnika wodę szybciej gotują, zbanował mnie w swoim najnowszym temacie, który nagle wyleciał z Hi-endu na Bocznicę. Nawet posta w nim nie napisałem. Wystarczył lajk nie temu komu trzeba :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz forumowy "tesla",garażowy konstruktor kabli,co to nawet podpięte do czajnika wodę szybciej gotują, zbanował mnie w swoim najnowszym temacie, który nagle wyleciał z Hi-endu na Bocznicę.

Widocznie żadnej maliny w hajendzie nie ma :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć komu i kiedy lajkować :)

Zawsze miałem z tym problem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz forumowy "tesla",garażowy konstruktor kabli,co to nawet podpięte do czajnika wodę szybciej gotują, zbanował mnie w swoim najnowszym temacie, który nagle wyleciał z Hi-endu na Bocznicę. Nawet posta w nim nie napisałem. Wystarczył lajk nie temu komu trzeba :)

 

 

Mamie się też poskarż :)

 

Wystarczyło rozwalenie przez Ciebie innego mojego tematu żebym wyciągnął z tego nauczkę i ban dał podczas otwierania wątku. Co się dziwisz, jak się nie umiesz zachować to cię tam drugi raz nie zaproszą! Pretensje miej do siebie! Za lajki nie mam w zwyczaju nikogo banować, za kogo mnie uważasz?

 

Temat był prowadzony w wyjątkowo ugrzeczniony sposób bez żadnych wycieczek osobistych co np. raczyłeś zrobić powyżej także w tym poście a mimo to profilaktycznie został przez moderację przeniesiony na bocznicę.

 

Jak widać szkoda klawiatury a nawet banowania Ciebie.

 

Zadowolony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi przypomnieć, który temat ci rozwaliłem donosicielu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne słowa ale rozumiem najlepszą obroną jest atak a w takim razie kogo Ty reprezentujesz siebie czy moderację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jutro do roboty muszę iść. Nie mam garażu:)

 

Mocne słowa ale rozumiem najlepszą obroną jest atak a w takim razie kogo Ty reprezentujesz siebie czy moderację?

Siebie.

 

Odpowiesz jaki wątek ci rozwaliłem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jutro do roboty muszę iść. Nie mam garażu:)

 

A ja mam śliczny duży z drewnianą podłogą mocnym podnośnikiem do powieszenia czegoś na haku ale nie ma w nim ani jednego kabla tylko pusty duży kubeł na śmieci.

 

No co za pech?

 

Byłbym zapomniał, nie muszę chodzić do roboty już się swoje nachodziłem.

 

Odpowiesz jaki wątek ci rozwaliłem?

 

Dużo ich nie założyłem bo aż 3 tak że znajdziesz bez problemu.

 

Na słuchanie płyt to sie laski rwało tak w latach 70-tych ubiegłego wieku :-)

 

Sprzęt teraz bardziej leciwy i wysłużony to musisz szukać mocniejszych argumentów ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ministra Macierewicza.

 

Bardziej pasuje na ministranta niż na ministra, ale jaki obóz, taki namiot. Będą teraz latać ze Zbyszkiem w czarnych płaszczach i łapać złych. Ale szopa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.